Mérkőzések - Férfi NB I. A
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 27. 18:00 103 - 73 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. szeptember 27. 20:00 80 - 100 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
2019. szeptember 28. 18:00 84 - 63 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2019. szeptember 28. 18:00 66 - 76 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2019. szeptember 28. 19:00 90 - 84 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Nyilas István (Faidt Mihály)
2019. szeptember 28. 19:00 81 - 79 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
2019. október
2019. október 4. 18:00 90 - 100 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Balogh Gyula (Bogárdi János)
2019. október 4. 18:00 72 - 87 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 4. 19:00 80 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Dernei Gábor)
2019. október 5. 18:00 88 - 83 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
2019. október 5. 18:00 76 - 82 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
2019. október 5. 18:00 89 - 75 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Vida József (Fekete László)
2019. október 9. 18:00 74 - 55 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Balog György Attila (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 12. 14:00 89 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László)
2019. október 12. 16:30 84 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2019. október 12. 17:00 87 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 12. 18:00 81 - 74 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 12. 18:00 77 - 86 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2019. október 12. 18:00 91 - 86 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2019. október 12. 18:00 77 - 62 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2019. október 18. 18:00 80 - 62 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2019. október 18. 18:00 95 - 83 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor)
2019. október 18. 18:00 63 - 80 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
2019. október 19. 18:00 85 - 88 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
2019. október 19. 18:00 78 - 85 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Balog György Attila, Vida József (Fekete László)
2019. október 19. 18:00 78 - 85 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán)
2019. október 24. 18:00 80 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2019. október 25. 18:00 75 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Bogárdi János)
2019. október 26. 18:00 83 - 59 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2019. október 26. 18:00 79 - 74 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 26. 18:00 94 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Faidt Mihály)
2019. október 27. 18:00 87 - 59 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Pozsonyi László, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 27. 18:00 89 - 76 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László)
2019. november
2019. november 1. 18:45 94 - 70 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
2019. november 2. 18:00 82 - 95 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2019. november 2. 18:00 96 - 84 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 2. 18:00 78 - 85 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Farkas János)
2019. november 2. 18:00 61 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Bodrogváry Iván József)
2019. november 2. 18:00 75 - 69 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Hartyáni Zsolt)
2019. november 2. 18:30 88 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
2019. november 8. 18:00 100 - 102 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Faidt Mihály)
2019. november 8. 18:00 77 - 64 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. november 8. 18:00 75 - 74 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Frányó Péter (Téczely Tamás)
2019. november 9. 18:00 107 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Goda László (Valovics István)
2019. november 9. 19:00 86 - 89 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Bogárdi János)
2019. november 10. 18:00 58 - 85 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László)
2019. november 16. 18:00 73 - 57 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balog György Attila (Dernei Gábor)
2019. november 16. 18:00 94 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
2019. november 16. 18:00 106 - 99 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
2019. november 16. 18:00 89 - 85 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Frányó Péter (Balogh László György)
2019. november 16. 19:00 84 - 70 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Vida József (Páli dr. Kálmán)
2019. november 16. 20:20 82 - 99 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel)
2019. november 17. 18:00 60 - 65 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
2019. november 22. 18:00 80 - 75 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2019. november 23. 14:30 99 - 87 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Frányó Péter (Bogárdi János)
2019. november 23. 18:00 87 - 53 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Oláh Márk (Várhalmi Zsolt László)
2019. november 23. 18:00 81 - 63 Arena Savaria
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2019. november 23. 18:00 91 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2019. november 23. 19:00 80 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. november 24. 18:00 82 - 69 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Boros Tamás, Major Ádám (Faidt Mihály)
2019. november 27. 18:00 80 - 68 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László)
2019. december
2019. december 1. 18:00 81 - 93 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Balogh Gyula (Fekete László)
2019. december 5. 18:00 90 - 80 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Hartyáni Zsolt)
2019. december 5. 18:00 78 - 103 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Faidt Mihály)
2019. december 6. 18:00 69 - 90 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
2019. december 7. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Minár László Balázs, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
2019. december 7. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József (Bodrogváry Iván József)
2019. december 7. 19:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
2019. december 8. 18:00 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Hervay Tibor (Dernei Gábor)
2019. december 12. 18:00 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Balogh Gyula (Balogh László György)
2019. december 13. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Sallai István József, Oláh Márk (dr. Gincsai János Péter)
2019. december 13. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
2019. december 14. 13:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. december 14. 16:30 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
2019. december 14. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
2019. december 14. 19:00 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
2019. december 18. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. december 20. 19:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. december 21. 13:00 Arena Savaria
2019. december 21. 18:00 Bercsényi tornacsarnok
2019. december 21. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. december 21. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. december 22. 17:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. december 22. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2019. december 28. 15:30 Arena Savaria
2019. december 28. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. december 29. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. december 29. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. december 29. 18:00 Bercsényi tornacsarnok
2019. december 29. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2019. december 29. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. január
2020. január 3. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. január 3. 19:00 Kaposvár Aréna
2020. január 4. 16:30 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. január 4. 18:00 Városi Sportcsarnok
2020. január 4. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. január 4. 19:00 NOVOMATIC Aréna
2020. január 5. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. január 11. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. január 11. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. január 11. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. január 11. 18:00 Arena Savaria
2020. január 11. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. január 11. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. január 15. 19:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. január 17. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. január 17. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. január 18. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. január 18. 18:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. január 18. 18:00 Kaposvár Aréna
2020. január 18. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. január 18. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2020. január 24. 18:00 Városi Sportcsarnok
2020. január 24. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. január 25. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. január 25. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. január 25. 18:00 Arena Savaria
2020. január 25. 18:00 Kaposvár Aréna
2020. január 26. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. február
2020. február 1. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2020. február 1. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. február 1. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. február 1. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. február 1. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. február 1. 18:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. február 1. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. február 7. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. február 7. 18:00 Városi Sportcsarnok
2020. február 8. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. február 8. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. február 8. 18:00 Arena Savaria
2020. február 8. 18:00 Kaposvár Aréna
2020. február 11. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. február 29. 18:00 Városi Sportcsarnok
2020. március
2020. március 4. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 7. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. március 7. 18:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 7. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2020. március 7. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 7. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 7. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. március 11. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 11. 18:00 Városi Sportcsarnok
2020. március 11. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 11. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 11. 18:00 Kaposvár Aréna
2020. március 11. 18:30 Arena Savaria
2020. március 11. 19:00 NOVOMATIC Aréna
2020. március 14. 18:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 14. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 14. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 14. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. március 14. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 14. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. március 18. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 18. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 18. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 18. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 18. 18:30 Arena Savaria
2020. március 18. 19:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 18. 19:00 NOVOMATIC Aréna
2020. március 21. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2020. március 21. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 21. 18:00 Városi Sportcsarnok
2020. március 21. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 21. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2020. március 21. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 22. 18:00 Kaposvár Aréna
2020. március 25. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2020. március 25. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2020. március 25. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2020. március 25. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 25. 18:30 Arena Savaria
2020. március 25. 19:00 Bercsényi tornacsarnok
2020. március 25. 19:00 NOVOMATIC Aréna
2020. március 28. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2020. március 28. 18:00 Kaposvár Aréna
2020. március 28. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2020. március 28. 18:00 Városi Sportcsarnok
2020. március 28. 18:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2020. március 28. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. március 28. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek