Mérkőzések - Férfi NB I. A
2019. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. szeptember 27. 18:00 103 - 73 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. szeptember 27. 20:00 80 - 100 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
2019. szeptember 28. 18:00 66 - 76 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2019. szeptember 28. 18:00 84 - 63 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2019. szeptember 28. 19:00 90 - 84 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Nyilas István (Faidt Mihály)
2019. szeptember 28. 19:00 81 - 79 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
2019. október
2019. október 4. 18:00 90 - 100 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Balogh Gyula (Bogárdi János)
2019. október 4. 18:00 72 - 87 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 4. 19:00 80 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Major Ádám (Dernei Gábor)
2019. október 5. 18:00 76 - 82 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
2019. október 5. 18:00 89 - 75 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Vida József (Fekete László)
2019. október 5. 18:00 88 - 83 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
2019. október 9. 18:00 74 - 55 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Balog György Attila (Bodrogváry Iván József)
2019. október 12. 14:00 89 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Györfy Rúben (Várhalmi Zsolt László)
2019. október 12. 16:30 84 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2019. október 12. 17:00 87 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 12. 18:00 81 - 74 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla Róbert)
2019. október 12. 18:00 77 - 86 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
2019. október 12. 18:00 91 - 86 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2019. október 12. 18:00 77 - 62 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2019. október 18. 18:00 80 - 62 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2019. október 18. 18:00 95 - 83 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor)
2019. október 18. 18:00 63 - 80 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
2019. október 19. 18:00 85 - 88 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sallai István József (Hartyáni Zsolt)
2019. október 19. 18:00 78 - 85 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Balog György Attila, Vida József (Fekete László)
2019. október 19. 18:00 78 - 85 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán)
2019. október 24. 18:00 80 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2019. október 25. 18:00 75 - 76 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Bogárdi János)
2019. október 26. 18:00 79 - 74 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (dr. Gincsai János Péter)
2019. október 26. 18:00 94 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Faidt Mihály)
2019. október 26. 18:00 83 - 59 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2019. október 27. 18:00 87 - 59 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Pozsonyi László, Kovács Nimród János (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. október 27. 18:00 89 - 76 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László)
2019. november
2019. november 1. 18:45 94 - 70 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
2019. november 2. 18:00 96 - 84 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Györfy Rúben (Schäffer Béla Róbert)
2019. november 2. 18:00 78 - 85 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Farkas János)
2019. november 2. 18:00 61 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Bodrogváry Iván József)
2019. november 2. 18:00 75 - 69 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Hartyáni Zsolt)
2019. november 2. 18:00 82 - 95 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2019. november 2. 18:30 88 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
2019. november 8. 18:00 77 - 64 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Farkas Gábor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. november 8. 18:00 75 - 74 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Frányó Péter (Téczely Tamás)
2019. november 8. 18:00 100 - 102 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Faidt Mihály)
2019. november 9. 18:00 107 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Goda László (Valovics István)
2019. november 9. 19:00 86 - 89 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Bogárdi János)
2019. november 10. 18:00 58 - 85 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László)
2019. november 16. 18:00 94 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
2019. november 16. 18:00 106 - 99 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László (Várhalmi Zsolt László)
2019. november 16. 18:00 89 - 85 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, Frányó Péter (Balogh László György)
2019. november 16. 18:00 73 - 57 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Balog György Attila (Dernei Gábor)
2019. november 16. 19:00 84 - 70 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás Ferenc, Vida József (Páli dr. Kálmán)
2019. november 16. 20:20 82 - 99 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel)
2019. november 17. 18:00 60 - 65 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
2019. november 22. 18:00 80 - 75 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2019. november 23. 14:30 99 - 87 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Frányó Péter (Bogárdi János)
2019. november 23. 18:00 87 - 53 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Dr. Oláh Márk (Várhalmi Zsolt László)
2019. november 23. 18:00 81 - 63 Arena Savaria
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
2019. november 23. 18:00 91 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2019. november 23. 19:00 80 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Minár László Balázs, Nepp László Oszkár (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. november 24. 18:00 82 - 69 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Boros Tamás, Major Ádám (Faidt Mihály)
2019. november 27. 18:00 80 - 68 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt László)
2019. december
2019. december 1. 18:00 81 - 93 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter Árpád, Balogh Gyula (Fekete László)
2019. december 5. 18:00 90 - 80 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Hartyáni Zsolt)
2019. december 5. 18:00 78 - 103 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Faidt Mihály)
2019. december 6. 18:00 69 - 90 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
2019. december 7. 18:00 99 - 102 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
2019. december 7. 19:00 82 - 76 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József (Bodrogváry Iván József)
2019. december 7. 19:00 73 - 88 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
2019. december 8. 18:00 68 - 69 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Hervay Tibor (Dernei Gábor)
2019. december 12. 18:00 91 - 84 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Balogh Gyula (Balogh László György)
2019. december 13. 18:00 83 - 66 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Sallai István József, Dr. Oláh Márk (dr. Gincsai János Péter)
2019. december 13. 18:00 73 - 91 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
2019. december 14. 13:00 83 - 70 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. december 14. 16:30 88 - 86 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
2019. december 14. 19:00 87 - 62 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
2019. december 14. 19:00 75 - 84 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Horváth Csongor Béla (Bodrogváry Iván József)
2019. december 18. 18:00 96 - 94 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Fodor Attila, Major Ádám (Farkas János)
2019. december 20. 19:00 99 - 88 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, TÖRÖK RÓBERT, Sörlei Attila (Bogárdi János)
2019. december 21. 13:00 92 - 76 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter (Dernei Gábor)
2019. december 21. 18:00 65 - 83 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, dr. Mészáros Balázs, Rácz Zsolt Róbert (Hartyáni Zsolt)
2019. december 21. 18:00 100 - 75 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Goda László (Farkas Zoltán)
2019. december 21. 18:00 96 - 90 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Kulcsár Tibor, Kovács Nimród János (Forrai Sámuel)
2019. december 22. 17:00 67 - 66 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, Boros Tamás (Valovics István)
2019. december 22. 18:00 94 - 70 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László)
2019. december 28. 15:30 101 - 69 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Bodrogváry Iván József)
2019. december 28. 18:00 98 - 92 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Fodor Attila (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. december 29. 18:00 86 - 79 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Kovács Nimród János, Lengyel Ádám József (Faidt Mihály)
2019. december 29. 18:00 91 - 71 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
2019. december 29. 18:00 67 - 93 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
2019. december 29. 18:00 88 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Forrai Sámuel)
2019. december 29. 18:00 94 - 69 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Győrffy Pál Attila, Nyilas István (Fekete László)
2020. január
2020. január 3. 18:00 99 - 105 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, TÖRÖK RÓBERT, Goda László (Hartyáni Zsolt)
2020. január 3. 19:00 92 - 94 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Ádám József (Faidt Mihály)
2020. január 4. 16:30 89 - 98 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
2020. január 4. 18:00 72 - 84 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Györfy Rúben (Valovics István)
2020. január 4. 18:00 71 - 72 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Minár László Balázs, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)
2020. január 4. 19:00 91 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Hervay Tibor (Dernei Gábor)
2020. január 5. 18:00 90 - 89 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Söjtöry Tamás Ferenc (Várhalmi Zsolt László)
2020. január 10. 18:30 71 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Nyilas István (Bogárdi János)
2020. január 11. 18:00 109 - 80 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nagy Viktor, Ádám József (Fekete László)
2020. január 11. 18:00 76 - 71 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Várhalmi Zsolt László)
2020. január 11. 18:00 99 - 66 Arena Savaria
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. január 11. 18:00 84 - 62 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
2020. január 11. 18:00 102 - 113 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
2020. január 15. 19:00 54 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. január 17. 18:00 78 - 81 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Pozsonyi László (Várhalmi Zsolt László)
2020. január 17. 18:00 88 - 86 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Nyilas István (Hartyáni Zsolt)
2020. január 18. 18:00 83 - 95 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Balogh László György)
2020. január 18. 18:00 78 - 98 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, TÖRÖK RÓBERT (Dernei Gábor)
2020. január 18. 18:00 104 - 115 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tóth Cecília, Ádám József (Schäffer Béla Róbert)
2020. január 18. 18:00 98 - 85 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Faidt Mihály)
2020. január 19. 18:00 84 - 87 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Frányó Péter (Farkas Zoltán)
2020. január 24. 18:00 80 - 88 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
2020. január 24. 18:00 89 - 59 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Fekete László)
2020. január 24. 19:00 81 - 68 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Ádám József (Bogárdi János)
2020. január 25. 18:00 93 - 84 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Pozsonyi László (Valovics István)
2020. január 25. 18:00 75 - 63 Arena Savaria
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Boros Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
2020. január 25. 19:00 91 - 83 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Goda László, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2020. január 26. 18:00 82 - 78 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Lengyel Ádám József (Páli dr. Kálmán)
2020. január 31. 18:00 73 - 78 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Nyilas István (Bodrogváry Iván József)
2020. február
2020. február 1. 14:45 79 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Dernei Gábor)
2020. február 1. 18:00 101 - 96 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Kovács Nimród János (Téczely Tamás)
2020. február 1. 18:00 80 - 90 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Lengyel Ádám József (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. február 1. 18:00 81 - 75 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Hartyáni Zsolt)
2020. február 1. 18:00 87 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
2020. február 1. 19:00 74 - 75 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Farkas Zoltán)
2020. február 7. 18:00 75 - 65 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. február 7. 18:00 79 - 83 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
2020. február 7. 18:00 80 - 89 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Praksch Péter Árpád, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
2020. február 8. 18:00 111 - 85 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Forrai Sámuel)
2020. február 8. 18:00 89 - 63 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc (Páli dr. Kálmán)
2020. február 8. 18:00 91 - 75 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Balog György Attila (Fekete László)
2020. február 11. 18:00 89 - 59 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
2020. február 29. 18:00 84 - 82 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
2020. március
2020. március 4. 18:00 119 - 114 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Minár László Balázs, Tóth Cecília (Faidt Mihály)
2020. március 7. 18:00 82 - 95 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Fodor Attila (Bogárdi János)
2020. március 7. 18:00 79 - 74 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, TÖRÖK RÓBERT (Páli dr. Kálmán)
2020. március 7. 18:00 66 - 73 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2020. március 7. 18:00 83 - 68 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Kulcsár Tibor (Bognár Tibor)
2020. március 7. 19:00 91 - 65 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
2020. március 7. 19:00 94 - 78 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Balog György Attila (Balogh László György)
2020. március 11. 18:00 81 - 105 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Kapitány Gellért, Minár László Balázs (Dernei Gábor)
2020. március 11. 18:00 85 - 98 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Farkas Zoltán)
2020. március 11. 18:00 73 - 86 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Kovács Nimród János (Fekete László)
2020. március 11. 18:00 80 - 86 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Fodor Attila (Páli dr. Kálmán)
2020. március 11. 18:30 77 - 67 Arena Savaria
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Boros Tamás (Schäffer Béla Róbert)
2020. március 11. 19:00 85 - 73 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Györfy Rúben (Forrai Sámuel)
2020. március 11. 19:15 85 - 79 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám József (Farkas János)

Megyei szövetségek