Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Debreceni KA/A | Kiss Lenke KS | 2018. szeptember 15. | 11:00 | 86 - 30 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Torzsa Péter) | |||||
Széchenyi KA | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. szeptember 15. | 11:00 | 61 - 46 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila (Pelyvás Lajos) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Zalaegerszegi KTE | 2018. szeptember 15. | 11:00 | 75 - 53 | |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor (Göncz Ferenc) | |||||
MTK Budapest | MVSI Vadmacskák | 2018. szeptember 15. | 11:30 | 43 - 67 | |
Játékvezetők: Arató Balázs, Maráz András Gábor (Bogárdi János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Vasas Akadémia/B | 2018. szeptember 15. | 12:45 | 50 - 59 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila (Pelyvás Lajos) | |||||
Kanizsa DKK | BEAC -Újbuda KA/B | 2018. szeptember 15. | 12:45 | 94 - 42 | |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila (Göncz Ferenc) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Dávid Kornél KA | 2018. szeptember 15. | 12:45 | 69 - 61 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szűcs Balázs (Torzsa Péter) | |||||
Kecskeméti KA/A | Kiss Lenke KA/B | 2018. szeptember 15. | 13:15 | 68 - 63 | |
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás (Bogárdi János) | |||||
BEAC -Újbuda KA/B | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2018. szeptember 15. | 17:00 | 19 - 116 | |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szabó Tibor (Göncz Ferenc) | |||||
Vasas Akadémia/B | Széchenyi KA | 2018. szeptember 15. | 17:00 | 45 - 67 | |
Játékvezetők: Makrai Márton, Horányi András (Pelyvás Lajos) | |||||
Kiss Lenke KA/B | MTK Budapest | 2018. szeptember 15. | 17:00 | 78 - 55 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Maráz András Gábor (Bogárdi János) | |||||
Kiss Lenke KS | BEAC -Újbuda KA/A | 2018. szeptember 15. | 17:00 | 34 - 102 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Torzsa Péter) | |||||
Kanizsa DKK | Zalaegerszegi KTE | 2018. szeptember 15. | 18:45 | 55 - 56 | |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Göncz Ferenc) | |||||
Debreceni KA/A | Dávid Kornél KA | 2018. szeptember 15. | 18:45 | 75 - 36 | |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Torzsa Péter) | |||||
Kecskeméti KA/A | MVSI Vadmacskák | 2018. szeptember 15. | 18:45 | 51 - 63 | |
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás (Bogárdi János) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. szeptember 15. | 18:45 | 78 - 67 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila (Pelyvás Lajos) | |||||
MVSI Vadmacskák | Kiss Lenke KA/B | 2018. szeptember 16. | 09:30 | 74 - 54 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Maráz András Gábor (Bogárdi János) | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Vasas Akadémia/B | 2018. szeptember 16. | 09:30 | 52 - 49 | |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Szobonya Erik (Szulics Zsolt János) | |||||
Zalaegerszegi KTE | BEAC -Újbuda KA/B | 2018. szeptember 16. | 09:30 | 71 - 50 | |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila (Göncz Ferenc) | |||||
Dávid Kornél KA | Kiss Lenke KS | 2018. szeptember 16. | 09:30 | 63 - 37 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Hegedűs Norbert (Torzsa Péter) | |||||
Széchenyi KA | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2018. szeptember 16. | 11:15 | 50 - 49 | |
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Szobonya Erik (Szulics Zsolt János) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Kanizsa DKK | 2018. szeptember 16. | 11:15 | 75 - 49 | |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Göncz Ferenc) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Debreceni KA/A | 2018. szeptember 16. | 11:15 | 62 - 54 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Hegedűs Norbert (Torzsa Péter) | |||||
MTK Budapest | Kecskeméti KA/A | 2018. szeptember 16. | 11:15 | 27 - 54 | |
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás (Bogárdi János) |
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Debreceni KA/A | 2019. április 6. | 11:00 | 50 - 66 | |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. április 7. | 14:00 | 68 - 67 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | BEAC -Újbuda KA/A | 2019. április 9. | 14:45 | 67 - 48 | |
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Polyák Máté (Herczeg Ágoston) | |||||
Debreceni KA/A | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. április 10. | 13:30 | 68 - 58 | |
Játékvezetők: Bács Csaba, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Török Flóris - Törekvés SE/A | 2019. április 25. | 16:00 | 71 - 50 | |
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Schneider Bertold (Herczeg Ágoston) | |||||
Debreceni KA/A | DVTK Akadémia/A | 2019. április 25. | 17:30 | 55 - 56 | |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Kisházi Béla Kálmán) | |||||
DVTK Akadémia/A | Debreceni KA/A | 2019. április 28. | 13:00 | 82 - 70 | |
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Lónáth László (Sztrakovics István) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. április 28. | 15:00 | 90 - 75 | |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor (Bagi Károly) |
Vasas Akadémia/A | Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2019. május 9. | 09:00 | 78 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Gál János, Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. május 9. | 11:00 | 85 - 54 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Komlódi Benedek, Mester Milán (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Csata DSE | DVTK Akadémia/A | 2019. május 9. | 13:00 | 71 - 54 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor, Horváth Andreasz (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Bajai NKK | Széchenyi KA | 2019. május 9. | 15:00 | 70 - 80 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szalóki Bence, Tóth Bence (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Vasas Akadémia/A | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. május 9. | 17:30 | 79 - 44 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Horváth Andreasz (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. május 9. | 19:30 | 51 - 78 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek, Mester Milán (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Széchenyi KA | Csata DSE | 2019. május 10. | 09:00 | 39 - 103 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Gál János, Rózsavölgyi Alexandra, Mester Milán (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Bajai NKK | DVTK Akadémia/A | 2019. május 10. | 11:00 | 59 - 91 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Tóth Bence, Gruber Nikolett Lilla, Horváth Andreasz (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Kecskeméti KA/A | 2019. május 10. | 11:00 | 73 - 60 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőke Bence, Propszt Amanda (Téczely Tamás) | |||||
Soproni Darazsak Akadémia | Kosárlabda Akadémia Pécs/A | 2019. május 10. | 13:00 | 62 - 81 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek, Mester Milán (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Dávid Kornél KA | BEAC -Újbuda KA/A | 2019. május 10. | 13:00 | 80 - 78 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter (Téczely Tamás) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Vasas Akadémia/A | 2019. május 10. | 15:00 | 73 - 67 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Gál János, Kozma Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Várhalmi Zsolt László) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | MVSI Vadmacskák | 2019. május 10. | 15:00 | 62 - 45 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Szőke Bence (Dr.Villányi Antal) | |||||
DVTK Akadémia/A | Széchenyi KA | 2019. május 10. | 17:00 | 71 - 51 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence, Komlódi Benedek (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya | Debreceni KA/A | 2019. május 10. | 17:00 | 64 - 82 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda (Dr.Villányi Antal) | |||||
Csata DSE | Bajai NKK | 2019. május 10. | 19:00 | 76 - 55 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Csoma Viktor, Horváth Andreasz (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | Bajai NKK | 2019. május 11. | 10:00 | 75 - 67 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Gál János, Csoma Viktor, Horváth Andreasz (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Kecskeméti KA/A | BEAC -Újbuda KA/A | 2019. május 11. | 11:00 | 68 - 61 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső (Dr.Villányi Antal) | |||||
Széchenyi KA | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. május 11. | 12:00 | 46 - 72 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Komlódi Benedek, Mester Milán (Kis Balázs Ferenc) | |||||
MVSI Vadmacskák | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2019. május 11. | 13:00 | 78 - 57 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Propszt Amanda (Dr.Villányi Antal) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | DVTK Akadémia/A | 2019. május 11. | 14:00 | 98 - 48 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Dávid Kornél KA | 2019. május 11. | 15:00 | 80 - 59 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Téczely Tamás) | |||||
Csata DSE | Vasas Akadémia/A | 2019. május 11. | 16:00 | 69 - 37 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Kozma Balázs, Tóth Bence (Várhalmi Zsolt László) | |||||
PVSK Nemzeti Akadémia/A | Debreceni KA/A | 2019. május 11. | 17:00 | 57 - 65 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső, Szőke Bence (Téczely Tamás) | |||||
BEAC -Újbuda KA/A | Zsíros Akadémia Kőbánya | 2019. május 12. | 09:00 | 57 - 60 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szőke Bence (Téczely Tamás) | |||||
Bajai NKK | Széchenyi KA | 2019. május 12. | 09:00 | 78 - 69 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Csoma Viktor, Mester Milán (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/A | Soproni Darazsak Akadémia | 2019. május 12. | 11:00 | 71 - 56 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Gál János, Komlódi Benedek, Horváth Andreasz (Szlota Tibor Csaba) | |||||
Kecskeméti KA/A | MVSI Vadmacskák | 2019. május 12. | 11:00 | 70 - 50 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Ács Dezső (Dr.Villányi Antal) | |||||
DVTK Akadémia/A | Vasas Akadémia/A | 2019. május 12. | 13:00 | 32 - 66 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Szalóki Bence, Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence (Kis Balázs Ferenc) | |||||
Dávid Kornél KA | PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. május 12. | 13:00 | 49 - 64 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda (Téczely Tamás) | |||||
Atomerőmű-KSC Szekszárd | Csata DSE | 2019. május 12. | 15:00 | 52 - 51 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Gál János, Kozma Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Várhalmi Zsolt László) | |||||
Török Flóris - Törekvés SE/A | Debreceni KA/A | 2019. május 12. | 15:00 | 78 - 54 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Dr. Danka Péter (Dr.Villányi Antal) |