Mérkőzések - Leány Kadett
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 15. 11:00 61 - 46 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila (Pelyvás Lajos)
2018. szeptember 15. 11:00 86 - 30 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Torzsa Péter)
2018. szeptember 15. 11:00 75 - 53 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor (Göncz Ferenc)
2018. szeptember 15. 11:30 43 - 67 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Arató Balázs, Maráz András Gábor (Bogárdi János)
2018. szeptember 15. 12:45 94 - 42 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila (Göncz Ferenc)
2018. szeptember 15. 12:45 50 - 59 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila (Pelyvás Lajos)
2018. szeptember 15. 12:45 69 - 61 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szűcs Balázs (Torzsa Péter)
2018. szeptember 15. 13:15 68 - 63 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás (Bogárdi János)
2018. szeptember 15. 17:00 45 - 67 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Makrai Márton, Horányi András (Pelyvás Lajos)
2018. szeptember 15. 17:00 34 - 102 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Torzsa Péter)
2018. szeptember 15. 17:00 78 - 55 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Tóth Mihály, Maráz András Gábor (Bogárdi János)
2018. szeptember 15. 17:00 19 - 116 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szabó Tibor (Göncz Ferenc)
2018. szeptember 15. 18:45 75 - 36 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szobonya Erik (Torzsa Péter)
2018. szeptember 15. 18:45 51 - 63 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás (Bogárdi János)
2018. szeptember 15. 18:45 55 - 56 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Göncz Ferenc)
2018. szeptember 15. 18:45 78 - 67 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila (Pelyvás Lajos)
2018. szeptember 16. 09:30 71 - 50 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila (Göncz Ferenc)
2018. szeptember 16. 09:30 52 - 49 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Szobonya Erik (Szulics Zsolt János)
2018. szeptember 16. 09:30 63 - 37 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Hegedűs Norbert (Torzsa Péter)
2018. szeptember 16. 09:30 74 - 54 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Maráz András Gábor (Bogárdi János)
2018. szeptember 16. 11:15 62 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Hegedűs Norbert (Torzsa Péter)
2018. szeptember 16. 11:15 27 - 54 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Szőke Bence, Pálkerti Tamás (Bogárdi János)
2018. szeptember 16. 11:15 75 - 49 Móra Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Göncz Ferenc)
2018. szeptember 16. 11:15 50 - 49 Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Szobonya Erik (Szulics Zsolt János)
2019. április
2019. április 6. 11:00 50 - 66
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Parádi Péter)
2019. április 7. 14:00 68 - 67
Játékvezetők: Major Ádám, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. április 9. 14:45 67 - 48
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Polyák Máté (Herczeg Ágoston)
2019. április 10. 13:30 68 - 58
Játékvezetők: Bács Csaba, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc)
2019. április 25. 16:00 71 - 50
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Schneider Bertold (Herczeg Ágoston)
2019. április 25. 17:30 55 - 56
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt (Kisházi Béla Kálmán)
2019. április 28. 13:00 82 - 70
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Lónáth László (Sztrakovics István)
2019. április 28. 15:00 90 - 75
Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor (Bagi Károly)
2019. május
2019. május 9. 09:00 78 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Gál János, Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 9. 11:00 85 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Komlódi Benedek, Mester Milán (Kis Balázs Ferenc)
2019. május 9. 13:00 71 - 54 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor, Horváth Andreasz (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 9. 15:00 70 - 80 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szalóki Bence, Tóth Bence (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 9. 17:30 79 - 44 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Horváth Andreasz (Kis Balázs Ferenc)
2019. május 9. 19:30 51 - 78 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kozma Balázs, Komlódi Benedek, Mester Milán (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 10. 09:00 39 - 103 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Gál János, Rózsavölgyi Alexandra, Mester Milán (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 10. 11:00 59 - 91 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Tóth Bence, Gruber Nikolett Lilla, Horváth Andreasz (Kis Balázs Ferenc)
2019. május 10. 11:00 73 - 60 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőke Bence, Propszt Amanda (Téczely Tamás)
2019. május 10. 13:00 62 - 81 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Csoma Viktor, Komlódi Benedek, Mester Milán (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 10. 13:00 80 - 78 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter (Téczely Tamás)
2019. május 10. 15:00 73 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Gál János, Kozma Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 10. 15:00 62 - 45 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Szőke Bence (Dr.Villányi Antal)
2019. május 10. 17:00 71 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence, Komlódi Benedek (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 10. 17:00 64 - 82 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda (Dr.Villányi Antal)
2019. május 10. 19:00 76 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Csoma Viktor, Horváth Andreasz (Kis Balázs Ferenc)
2019. május 11. 10:00 75 - 67 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Gál János, Csoma Viktor, Horváth Andreasz (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 11. 11:00 68 - 61 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső (Dr.Villányi Antal)
2019. május 11. 12:00 46 - 72 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Komlódi Benedek, Mester Milán (Kis Balázs Ferenc)
2019. május 11. 13:00 78 - 57 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Propszt Amanda (Dr.Villányi Antal)
2019. május 11. 14:00 98 - 48 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 11. 15:00 80 - 59 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Téczely Tamás)
2019. május 11. 16:00 69 - 37 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Kozma Balázs, Tóth Bence (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 11. 17:00 57 - 65 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső, Szőke Bence (Téczely Tamás)
2019. május 12. 09:00 57 - 60 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szőke Bence (Téczely Tamás)
2019. május 12. 09:00 78 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Kozma Balázs, Csoma Viktor, Mester Milán (Kis Balázs Ferenc)
2019. május 12. 11:00 70 - 50 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ács Dezső (Dr.Villányi Antal)
2019. május 12. 11:00 71 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Gál János, Komlódi Benedek, Horváth Andreasz (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 12. 13:00 49 - 64 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Propszt Amanda (Téczely Tamás)
2019. május 12. 13:00 32 - 66 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Rózsavölgyi Alexandra, Tóth Bence (Kis Balázs Ferenc)
2019. május 12. 15:00 52 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Gál János, Kozma Balázs, Gruber Nikolett Lilla (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 12. 15:00 78 - 54 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Dr. Danka Péter (Dr.Villányi Antal)

Megyei szövetségek