Mérkőzések - Leány Serdülő
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 8. 11:00 98 - 77 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matóczay Bálint (Kincs Károly)
2018. szeptember 8. 15:00 92 - 35 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint (Kincs Károly)
2018. október
2018. október 27. 11:00 56 - 54
Játékvezetők: Kiss Máté László, Maráz Ádám (Budai Csaba)
2018. október 27. 16:00 74 - 73
Játékvezetők: Tóth Mihály (Budai Csaba)
2018. november
2018. november 11. 10:00 31 - 82
Játékvezetők: Horváth Kinga, Korompai Zsolt László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 11. 15:00 48 - 67
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 24. 13:00 99 - 61
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. november 24. 16:00 73 - 90
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland (Dernei Gábor)
2018. december
2018. december 16. 11:00 72 - 79
Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter (Molnár Gábor)
2018. december 16. 18:00 83 - 63
Játékvezetők: Nagy Zsombor, Molnár Krisztián (Molnár Gábor)
2019. február
2019. február 9. 12:45 74 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 9. 18:45 63 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 10. 11:15 93 - 39 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Kis Balázs Ferenc)
2019. március
2019. március 2. 11:00 79 - 78 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Szabari János)
2019. március 2. 17:00 78 - 44 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Tahin András (Szabari János)
2019. március 3. 11:15 73 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Horváth Kinga (Szabari János)
2019. március 23. 12:45 83 - 66 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik (Mócsán András)
2019. március 23. 18:45 89 - 65 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Mócsán András)
2019. március 24. 11:15 102 - 80 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Koncz János)
2019. április
2019. április 13. 12:45 73 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Fodor Sándor Balázs (Kollár József)
2019. április 13. 17:30 32 - 112 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor (Kollár József)
2019. április 14. 11:15 80 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor (Kollár József)
2019. május
2019. május 4. 12:45 76 - 66 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Ács Dezső (Cserkuti András)
2019. május 4. 18:45 93 - 65 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda (Cserkuti András)
2019. május 5. 09:30 56 - 62 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs (Cserkuti András)
2019. május 23. 15:00 57 - 54 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Kinga, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 24. 09:00 39 - 122 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szobonya Erik (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 24. 17:00 55 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szobonya Erik (Halmos Péter)
2019. május 25. 12:00 68 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szobonya Erik (Halmos Péter)
2019. május 26. 09:00 56 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szobonya Erik (Gátiné Müller Zsuzsanna)

Megyei szövetségek