Mérkőzések - Leány Serdülő
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 8. 11:00 90 - 32 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Horányi András (Koncz János)
2018. szeptember 8. 11:00 49 - 109 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabados Benedek
2018. szeptember 8. 11:00 73 - 28 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. szeptember 8. 11:00 98 - 77 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Matóczay Bálint
2018. szeptember 8. 13:00 44 - 110 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István
2018. szeptember 8. 14:00 73 - 56 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabados Benedek
2018. szeptember 8. 14:00 84 - 48 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. szeptember 8. 14:00 66 - 73 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2018. szeptember 8. 15:00 92 - 35 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Matóczay Bálint
2018. szeptember 8. 17:00 42 - 71 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2018. szeptember 8. 17:00 96 - 33 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. szeptember 8. 17:00 16 - 140 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. szeptember 9. 10:00 55 - 61 Generali Aréna
2018. szeptember 9. 13:00 63 - 50 Generali Aréna
2018. szeptember 9. 16:00 74 - 68 Generali Aréna
2018. szeptember 29. 11:00 59 - 43 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. szeptember 29. 11:00 49 - 53
2018. szeptember 29. 11:00 43 - 74 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Horváth Kinga
2018. szeptember 29. 11:00 70 - 57 Eötvös József Gimnázium
2018. szeptember 29. 12:30 87 - 24 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 12:45 35 - 87 Eötvös József Gimnázium
2018. szeptember 29. 12:45 77 - 40 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. szeptember 29. 12:45 115 - 51
2018. szeptember 29. 14:00 124 - 33 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László
2018. szeptember 29. 14:15 74 - 58 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 17:00 17 - 122 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Remete Roland (Torzsa Péter)
2018. szeptember 29. 17:00 74 - 44
2018. szeptember 29. 17:00 76 - 66 Török Flóris Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Zádeczki Donát László
2018. szeptember 29. 17:00 29 - 106 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 17:00 83 - 67 Eötvös József Gimnázium
2018. szeptember 29. 18:45 73 - 56 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 29. 18:45 29 - 68 Eötvös József Gimnázium
2018. szeptember 29. 18:45 50 - 55 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. szeptember 29. 18:45 101 - 17
2018. szeptember 30. 09:30 69 - 67 Eötvös József Gimnázium
2018. szeptember 30. 09:30 84 - 40 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. szeptember 30. 09:30 79 - 99
2018. szeptember 30. 11:15 28 - 104 Eötvös József Gimnázium
2018. szeptember 30. 11:15 35 - 83 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. szeptember 30. 11:15 74 - 25
2018. szeptember 30. 13:00 65 - 84 Ostoros Károly Csarnok
2018. szeptember 30. 14:45 75 - 37 Ostoros Károly Csarnok
2018. október
2018. október 27. 10:30 103 - 54
2018. október 27. 11:00 56 - 54
2018. október 27. 12:30 70 - 93
2018. október 27. 13:00 60 - 64
2018. október 27. 15:00 89 - 78
2018. október 27. 16:00 74 - 73
2018. október 27. 17:00 49 - 87
2018. október 27. 18:00 68 - 54
2018. október 28. 10:00 51 - 61
2018. október 28. 11:00 84 - 48
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szilágyi Tamás
2018. október 28. 12:00 62 - 31
2018. október 28. 13:00 75 - 74
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szilágyi Tamás
2018. október 28. 15:00 60 - 55
2018. október 28. 16:00 96 - 68
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László
2018. október 28. 17:00 45 - 52
2018. október 28. 18:00 33 - 120
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Balogh Kristóf
2018. november
2018. november 10. 11:00 62 - 87
Játékvezetők: Baukó Ferenc
2018. november 10. 13:00 49 - 85
Játékvezetők: Csallóközi Gábor
2018. november 10. 16:00 108 - 55
Játékvezetők: Csallóközi Gábor
2018. november 10. 18:00 68 - 78
Játékvezetők: Baukó Ferenc
2018. november 11. 10:00 31 - 82
Játékvezetők: Horváth Kinga, Korompai Zsolt László
2018. november 11. 10:30 47 - 73
2018. november 11. 10:30 72 - 69
2018. november 11. 12:00 38 - 41
Játékvezetők: Horváth Kinga, Korompai Zsolt László
2018. november 11. 12:30 43 - 95
2018. november 11. 12:30 42 - 92
2018. november 11. 15:00 88 - 36
2018. november 11. 15:00 48 - 67
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2018. november 11. 15:00 54 - 68
2018. november 11. 17:00 46 - 93
2018. november 11. 17:00 45 - 96
2018. november 11. 17:00 44 - 78
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2018. november 24. 10:30 60 - 85
2018. november 24. 10:30 49 - 87
2018. november 24. 11:00 104 - 47
2018. november 24. 11:00 55 - 50
2018. november 24. 12:30 50 - 121
2018. november 24. 12:30 49 - 46
2018. november 24. 13:00 99 - 61
2018. november 24. 13:00 46 - 57
2018. november 24. 15:00 59 - 48
2018. november 24. 15:00 60 - 93
2018. november 24. 16:00 73 - 90
2018. november 24. 16:00 93 - 31
2018. november 24. 17:00 98 - 39
2018. november 24. 17:00 86 - 37
2018. november 24. 18:00 92 - 37
2018. november 24. 18:00 93 - 42
2018. december
2018. december 16. 10:30 69 - 47
2018. december 16. 10:30 60 - 75
2018. december 16. 11:00 72 - 79
2018. december 16. 11:00 83 - 109
2018. december 16. 12:30 59 - 42
2018. december 16. 12:30 59 - 36
2018. december 16. 13:00 93 - 36
2018. december 16. 13:00 31 - 128
2018. december 16. 15:00 96 - 51
2018. december 16. 15:00 77 - 31
2018. december 16. 16:00 55 - 110
2018. december 16. 16:00 31 - 76
2018. december 16. 17:00 58 - 40
2018. december 16. 17:00 26 - 59
2018. december 16. 18:00 42 - 102
2018. december 16. 18:00 83 - 63
2019. január
2019. január 12. 10:00 51 - 69
2019. január 12. 10:30 84 - 49
2019. január 12. 11:00 68 - 44
2019. január 12. 11:00 99 - 30
2019. január 12. 12:00 55 - 53
2019. január 12. 12:30 70 - 51
2019. január 12. 12:45 101 - 67
2019. január 12. 14:00 83 - 70
2019. január 12. 14:45 63 - 114
2019. január 12. 15:00 46 - 52
2019. január 12. 16:00 74 - 59
2019. január 12. 17:00 119 - 43
2019. január 12. 17:00 70 - 68
2019. január 12. 18:00 53 - 64
2019. január 13. 13:00 69 - 42
2019. január 13. 16:00 38 - 83
2019. február
2019. február 9. 09:30 94 - 39 NOVOMATIC Aréna
2019. február 9. 11:00 80 - 42 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 9. 11:00 87 - 32 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 9. 11:00 69 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland
2019. február 9. 11:00 111 - 35 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
2019. február 9. 11:00 71 - 44 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 9. 11:30 81 - 67 NOVOMATIC Aréna
2019. február 9. 12:45 65 - 37 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland
2019. február 9. 12:45 74 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
2019. február 9. 12:45 75 - 44 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 9. 12:45 70 - 54 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 9. 12:45 87 - 62 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 9. 13:30 26 - 110 NOVOMATIC Aréna
2019. február 9. 15:30 79 - 83 NOVOMATIC Aréna
2019. február 9. 17:00 27 - 83 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 9. 17:00 61 - 87 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 9. 17:00 48 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 9. 17:00 44 - 91 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Kinga, Zádeczki Donát László
2019. február 9. 17:00 29 - 122 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron
2019. február 9. 18:45 95 - 42 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Kinga, Zádeczki Donát László
2019. február 9. 18:45 63 - 67 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron
2019. február 9. 18:45 58 - 46 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 9. 18:45 91 - 82 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 9. 18:45 84 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 10. 09:30 80 - 37 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 10. 09:30 61 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. február 10. 09:30 63 - 52 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 10. 09:30 53 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 10. 09:30 81 - 54 NOVOMATIC Aréna
2019. február 10. 09:30 74 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
2019. február 10. 11:15 93 - 39 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
2019. február 10. 11:15 69 - 72 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. február 10. 11:15 76 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. február 10. 11:15 75 - 62 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2019. február 10. 11:15 80 - 58 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. február 10. 11:30 78 - 35 NOVOMATIC Aréna
2019. március
2019. március 2. 11:00 79 - 78 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. március 2. 11:00 68 - 45 Ludovika Aréna
2019. március 2. 11:00 84 - 47 Garay János Gimnázium
2019. március 2. 11:00 70 - 56 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. március 2. 12:45 100 - 34 Ludovika Aréna
2019. március 2. 12:45 78 - 51 Garay János Gimnázium
2019. március 2. 12:45 66 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. március 2. 12:45 44 - 76 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. március 2. 17:00 78 - 44 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. március 2. 17:00 61 - 59 Garay János Gimnázium
2019. március 2. 17:00 56 - 83 Ludovika Aréna
2019. március 2. 17:00 71 - 63 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. március 2. 18:45 98 - 33 Ludovika Aréna
2019. március 2. 18:45 83 - 36 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. március 2. 18:45 69 - 68 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. március 2. 18:45 90 - 60 Garay János Gimnázium
2019. március 3. 09:30 52 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. március 3. 09:30 37 - 85 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. március 3. 09:30 68 - 83 Garay János Gimnázium
2019. március 3. 09:30 53 - 76 Ludovika Aréna
2019. március 3. 11:15 39 - 59 Ludovika Aréna
2019. március 3. 11:15 52 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. március 3. 11:15 73 - 67 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2019. március 3. 11:15 40 - 71 Garay János Gimnázium
2019. március 9. 11:00 59 - 56 Eötvös József Gimnázium
2019. március 9. 12:45 58 - 57 Eötvös József Gimnázium
2019. március 9. 17:00 89 - 64 Eötvös József Gimnázium
2019. március 9. 18:45 67 - 56 Eötvös József Gimnázium
2019. március 10. 09:30 69 - 82 Eötvös József Gimnázium
2019. március 10. 11:15 64 - 67 Eötvös József Gimnázium
2019. március 23. 11:00 97 - 31 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. március 23. 11:00 82 - 60 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. március 23. 11:00 81 - 51 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. március 23. 12:45 47 - 79 NOVOMATIC Aréna
2019. március 23. 12:45 57 - 52 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. március 23. 12:45 76 - 46 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. március 23. 12:45 83 - 66 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. március 23. 14:15 61 - 43 NOVOMATIC Aréna
2019. március 23. 17:00 36 - 108 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. március 23. 17:00 44 - 105 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. március 23. 17:00 65 - 116 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. március 23. 18:45 49 - 76 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. március 23. 18:45 84 - 54 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. március 23. 18:45 89 - 65 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. március 24. 09:00 98 - 32 NOVOMATIC Aréna
2019. március 24. 09:30 78 - 61 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. március 24. 09:30 85 - 62 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. március 24. 09:30 65 - 42 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. március 24. 10:45 85 - 59 NOVOMATIC Aréna
2019. március 24. 11:15 102 - 80 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. március 24. 11:15 80 - 66 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. március 24. 11:15 147 - 33 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. március 24. 14:30 43 - 118 NOVOMATIC Aréna
2019. március 24. 16:15 97 - 31 NOVOMATIC Aréna
2019. április
2019. április 13. 09:30 58 - 70 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Cseh Sándor Attila)
2019. április 13. 11:00 102 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 13. 11:00 86 - 67 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. április 13. 11:00 53 - 70 Egyetemi csarnok
2019. április 13. 11:15 64 - 58 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Cseh Sándor Attila)
2019. április 13. 12:45 75 - 74 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. április 13. 12:45 83 - 40 Egyetemi csarnok
2019. április 13. 12:45 73 - 57 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 13. 17:00 72 - 88 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. április 13. 17:00 70 - 58 Egyetemi csarnok
2019. április 13. 17:15 51 - 68 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila)
2019. április 13. 17:30 32 - 112 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 13. 18:45 67 - 92 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. április 13. 18:45 89 - 58 Egyetemi csarnok
2019. április 13. 19:00 43 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila)
2019. április 13. 19:15 64 - 49 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 14. 09:30 80 - 62 Egyetemi csarnok
2019. április 14. 09:30 59 - 40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Cseh Sándor Attila)
2019. április 14. 09:30 92 - 66 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. április 14. 09:30 82 - 24 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 14. 11:15 80 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. április 14. 11:15 67 - 72 Egyetemi csarnok
2019. április 14. 11:15 70 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László (Cseh Sándor Attila)
2019. április 14. 11:15 82 - 71 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
2019. május
2019. május 4. 08:15 95 - 47 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Cseh Sándor Attila)
2019. május 4. 11:00 71 - 45 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. május 4. 11:00 61 - 91 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. május 4. 11:30 35 - 50 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint (Cseh Sándor Attila)
2019. május 4. 12:45 72 - 45 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. május 4. 12:45 76 - 66 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. május 4. 14:30 25 - 103 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint (Cseh Sándor Attila)
2019. május 4. 17:00 58 - 79 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. május 4. 17:00 54 - 63 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. május 4. 18:45 93 - 65 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. május 4. 18:45 78 - 62 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. május 4. 19:45 60 - 89 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Cseh Sándor Attila)
2019. május 5. 09:30 56 - 62 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. május 5. 09:30 63 - 70 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2019. május 5. 09:30 62 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. május 5. 11:15 86 - 66 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2019. május 5. 11:15 80 - 31 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Cseh Sándor Attila)
2019. május 5. 11:15 56 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2019. május 23. 09:00 63 - 61 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Utasi Balázs (Mustos Tamás János)
2019. május 23. 09:00 77 - 49 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sándor Ivett, Paulus Bence Máté (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 23. 11:00 61 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pál Roland, Szobonya Erik (Halmos Péter)
2019. május 23. 11:00 75 - 57 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Dross Bálint (Kunvári József László)
2019. május 23. 13:00 84 - 50 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Mester Milán, Fodor Sándor Balázs (Mustos Tamás János)
2019. május 23. 13:00 104 - 30 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Czinder Adrienn (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 23. 15:00 57 - 54 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Kinga, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 23. 15:00 62 - 63 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Dross Bálint (Kunvári József László)
2019. május 23. 17:30 81 - 78 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Fodor Sándor Balázs (Mustos Tamás János)
2019. május 23. 17:30 87 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pál Roland, Czinder Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 23. 19:30 52 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 23. 19:30 46 - 89 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Mester Milán (Kunvári József László)
2019. május 24. 09:00 70 - 79 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 24. 09:00 39 - 122 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szobonya Erik (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 24. 11:00 80 - 71 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 24. 11:00 68 - 56 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Pál Roland (Halmos Péter)
2019. május 24. 13:00 49 - 66 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 24. 13:00 52 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 24. 15:00 52 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sándor Ivett, Czinder Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 24. 15:00 77 - 54 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 24. 17:00 47 - 61 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 24. 17:00 55 - 65 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szobonya Erik (Halmos Péter)
2019. május 24. 19:00 71 - 46 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 24. 19:00 84 - 34 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sándor Ivett, Propszt Amanda (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 25. 10:00 79 - 53 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pál Roland, Czinder Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 25. 10:00 76 - 58 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 25. 12:00 77 - 58 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 25. 12:00 68 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szobonya Erik (Halmos Péter)
2019. május 25. 14:00 86 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sándor Ivett, Horváth Kinga (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 25. 14:00 87 - 53 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 25. 16:00 56 - 66 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 25. 16:00 88 - 18 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 26. 09:00 56 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szobonya Erik (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. május 26. 09:00 59 - 73 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 26. 11:00 69 - 79 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 26. 11:00 70 - 66 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pál Roland, Paulus Bence Máté (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 26. 13:00 50 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Propszt Amanda (Szlota Tibor Csaba)
2019. május 26. 13:00 73 - 71 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 26. 15:00 78 - 57 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2019. május 26. 15:00 51 - 90 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sándor Ivett, Czinder Adrienn (Gátiné Müller Zsuzsanna)

Megyei szövetségek