Mérkőzések - Leány egyetemi Nyugat
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 29. 18:30 62 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2018. október 29. 19:15 68 - 47 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
2018. október 29. 20:10 98 - 44 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán
2018. november
2018. november 5. 17:30 63 - 52 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2018. november 12. 18:30 57 - 63 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Rózsavölgyi Alexandra
2018. november 13. 19:45 87 - 46 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina
2018. november 14. 16:45 53 - 79 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. november 19. 19:00 47 - 86 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2018. november 19. 20:45 65 - 63 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2018. november 21. 19:00 64 - 42 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Erős Florentina
2018. november 26. 19:15 47 - 61 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
2018. november 26. 20:10 73 - 43 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Molnár Tamás
2018. november 26. 20:45 56 - 65 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda
2018. december
2018. december 3. 20:45 54 - 52 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
2018. december 10. 20:10 97 - 51 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Oláh Márk
2019. február
2019. február 4. 19:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. február 5. 19:45 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2019. február 6. 19:00 Egyetemi edzőcsarnok
2019. február 11. 20:45 Tüske csarnok - 1. terem
2019. február 12. 19:45 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2019. február 13. 19:00 Egyetemi edzőcsarnok
2019. február 18. 20:45 Tüske csarnok - 1. terem
2019. február 19. 19:45 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2019. február 20. 19:00 Egyetemi edzőcsarnok
2019. február 25. 18:30 Ludovika Aréna
2019. február 25. 19:15 Pécs, POTE csarnok
2019. február 26. 19:45 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2019. március
2019. március 4. 19:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 4. 20:10 Lónyay Református Gimnázium
2019. március 5. 19:45 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2019. március 11. 18:30 Ludovika Aréna
2019. március 12. 19:45 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2019. március 13. 16:45 Pécs, POTE csarnok
2019. március 18. 17:30 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. március 18. 18:30 Ludovika Aréna
2019. március 20. 19:00 Egyetemi edzőcsarnok
2019. március 25. 18:30 Ludovika Aréna
2019. március 25. 20:10 Lónyay Református Gimnázium
2019. március 25. 20:45 Tüske csarnok - 1. terem
2019. április
2019. április 1. 19:00 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
2019. április 1. 19:15 Pécs, POTE csarnok
2019. április 1. 20:10 Lónyay Református Gimnázium

Megyei szövetségek