Mérkőzések - Leány egyetemi Kelet
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 29. 18:45 35 - 76 TF E-terem
Játékvezetők: Major Ádám, Pohánka Balázs
2018. október 30. 18:45 20 - 93 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. november
2018. november 5. 18:30 182 - 13 TF E-terem
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Molnár Tamás
2018. november 5. 19:15 32 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett
2018. november 6. 18:15 125 - 10 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Nyilas István
2018. november 13. 18:20 27 - 76 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. november 19. 19:30 103 - 29 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Pozsonyi László, Hegedűs Imre
2018. november 20. 18:20 29 - 111 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Sándor Ivett
2018. november 21. 19:15 106 - 18 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2018. november 26. 19:45 60 - 52 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
2018. november 27. 18:20 66 - 37 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2018. november 28. 19:15 26 - 108 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sándor Ivett
2018. december
2018. december 3. 16:20 29 - 120 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. december 11. 18:15 56 - 69 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Nyilas István
2019. február
2019. február 4. 18:45 7 - 158 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Zalai Ákos István
2019. február 4. 19:30 40 - 68 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2019. február 6. 19:30 46 - 74 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. február 11. 18:45 113 - 16 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra
2019. február 11. 19:30 54 - 75 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Varga Zoltán
2019. február 18. 18:30 64 - 47 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Molnár Tamás
2019. február 18. 19:30 150 - 8 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
2019. február 20. 19:45 81 - 36 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. február 25. 18:45 85 - 34 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Oláh Márk, Molnár Tamás
2019. február 26. 18:20 12 - 110 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. február 27. 19:30 32 - 84 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. március
2019. március 4. 18:30 113 - 12 TF E-terem
Játékvezetők: Major Ádám, Sentényi Barna
2019. március 4. 19:30 76 - 48 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. március 6. 19:15 101 - 48 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László
2019. március 7. 19:30 82 - 41 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2019. március 11. 18:45 61 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Molnár Tamás
2019. március 12. 18:30 28 - 98 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. március 13. 19:15 44 - 94 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, ifj. Marton Péter
2019. március 18. 18:30 103 - 37 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
2019. március 18. 18:45 57 - 62 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Tóth Kitti
2019. március 25. 18:30 62 - 45 TF E-terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Molnár Tamás
2019. március 26. 19:00 7 - 82 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. április
2019. április 1. 18:45 124 - 9 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Molnár Tamás
2019. április 2. 18:20 61 - 88 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba
2019. április 3. 19:30 75 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2019. április 8. 18:30 80 - 43 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra
2019. április 9. 18:20 37 - 94 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. április 11. 18:15 67 - 47 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs

Megyei szövetségek