Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Sopron Basket | VBW CEKK Cegléd | 2019. április 3. | 18:00 | 90 - 34 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta (Németh Csaba) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd | CMB CARGO UNI Győr | 2019. április 3. | 18:00 | 70 - 48 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt László) | |||||
PEAC-Pécs | ZTE Női Kosárlabda Klub | 2019. április 3. | 18:00 | 72 - 77 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes Kelemen, Nyilas István (Hartyáni Zsolt) | |||||
Aluinvent DVTK | NKE-FCSM Csata | 2019. április 3. | 18:30 | 81 - 70 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Papp Péter, Balogh Gyula, Nagy Viktor (Dernei Gábor) | |||||
NKE-FCSM Csata | Aluinvent DVTK | 2019. április 6. | 19:30 | 49 - 69 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert) | |||||
VBW CEKK Cegléd | Sopron Basket | 2019. április 6. | 20:30 | 31 - 75 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Fodor Attila, Hervay Tibor, Vida József (Bernáth András) | |||||
CMB CARGO UNI Győr | Atomerőmű KSC Szekszárd | 2019. április 7. | 17:00 | 60 - 57 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Praksch Péter, Boros Tamás (Páli dr. Kálmán) | |||||
ZTE Női Kosárlabda Klub | PEAC-Pécs | 2019. április 7. | 17:00 | 77 - 58 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Rácz Zsolt Róbert (Fekete László) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd | CMB CARGO UNI Győr | 2019. április 10. | 18:00 | 60 - 65 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília (Faidt Mihály) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd | NKE-FCSM Csata | 2019. április 16. | 18:00 | 67 - 61 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, Goda László (Dernei Gábor) | |||||
PEAC-Pécs | VBW CEKK Cegléd | 2019. április 16. | 19:00 | 78 - 82 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Tóth Cecília, Nyilas István (Faidt Mihály) | |||||
Aluinvent DVTK | CMB CARGO UNI Győr | 2019. április 17. | 18:30 | 64 - 52 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Praksch Péter, Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Fekete László) | |||||
Sopron Basket | ZTE Női Kosárlabda Klub | 2019. április 18. | 18:00 | 72 - 37 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Nagy Viktor, Tóth Cecília (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
VBW CEKK Cegléd | PEAC-Pécs | 2019. április 19. | 17:00 | 72 - 70 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt) | |||||
NKE-FCSM Csata | Atomerőmű KSC Szekszárd | 2019. április 19. | 18:00 | 63 - 72 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Földházi Tamás, Györfy Rúben, Major Ádám (Gorka Szabolcs Zsombor) | |||||
CMB CARGO UNI Győr | Aluinvent DVTK | 2019. április 20. | 17:00 | 87 - 82 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília (Várhalmi Zsolt László) | |||||
ZTE Női Kosárlabda Klub | Sopron Basket | 2019. április 21. | 19:00 | 62 - 90 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta (Forrai Sámuel) | |||||
PEAC-Pécs | NKE-FCSM Csata | 2019. április 23. | 18:00 | 84 - 66 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Gábor, Tóth Cecília, Kovács Nimród (Németh Csaba) | |||||
Aluinvent DVTK | CMB CARGO UNI Győr | 2019. április 23. | 18:30 | 75 - 61 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Dr. Gencsev Plámen) | |||||
Sopron Basket | Aluinvent DVTK | 2019. április 26. | 20:15 | 74 - 60 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán) | |||||
ZTE Női Kosárlabda Klub | CMB CARGO UNI Győr | 2019. április 27. | 17:00 | 68 - 74 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Fekete László) | |||||
Atomerőmű KSC Szekszárd | VBW CEKK Cegléd | 2019. április 27. | 18:00 | 95 - 49 | Szekszárd Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Kovács Nimród (Faidt Mihály) | |||||
NKE-FCSM Csata | PEAC-Pécs | 2019. április 28. | 19:00 | 69 - 73 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Balogh László György) | |||||
Aluinvent DVTK | Sopron Basket | 2019. április 29. | 18:30 | 45 - 62 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bodrogváry Iván József) | |||||
CMB CARGO UNI Győr | ZTE Női Kosárlabda Klub | 2019. április 30. | 18:00 | 49 - 69 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Tóth Cecília (Fekete László) | |||||
VBW CEKK Cegléd | Atomerőmű KSC Szekszárd | 2019. április 30. | 18:00 | 61 - 82 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Fodor Attila (Bernáth András) |
Sopron Basket | Aluinvent DVTK | 2019. május 2. | 18:00 | 67 - 53 | NOVOMATIC Aréna |
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Gátiné Müller Zsuzsanna) | |||||
ZTE Női Kosárlabda Klub | CMB CARGO UNI Győr | 2019. május 3. | 17:00 | 80 - 60 | Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt László) |