Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Zöld
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 23. 17:00 39 - 64 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
2018. szeptember 28. 18:00 72 - 71 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Szalóki Bence
2018. szeptember 28. 18:30 57 - 62 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2018. szeptember 29. 11:00 82 - 54 Egyetemi Munkacsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert
2018. szeptember 30. 15:00 90 - 34 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Stánicz Péter
2018. szeptember 30. 15:00 82 - 60 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2018. október
2018. október 5. 18:15 36 - 62 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter
2018. október 5. 19:00 68 - 51 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 6. 13:00 61 - 67 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2018. október 6. 16:00 70 - 56 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Bátovszky Zsolt
2018. október 7. 13:00 58 - 98 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó
2018. október 7. 18:00 61 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2018. október 13. 11:30 82 - 44 Egyetemi Munkacsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2018. október 13. 16:30 59 - 46 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. október 13. 17:30 70 - 73 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. október 14. 15:00 70 - 63 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lovas Péter, Csák Máté Károly
2018. október 14. 17:00 102 - 49 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti
2018. október 20. 16:00 62 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
2018. október 25. 17:15 64 - 50 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. október 27. 11:00 74 - 55 Egyetemi Munkacsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2018. október 27. 15:30 70 - 64 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. október 28. 13:00 82 - 77 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István
2018. október 28. 15:00 72 - 36 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2018. október 28. 18:00 53 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hartai Tamás
2018. november
2018. november 2. 18:30 68 - 77 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2018. november 3. 12:30 59 - 77 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2018. november 3. 15:00 66 - 68 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Rudasits Ákos
2018. november 4. 16:00 63 - 58 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2018. november 4. 17:00 63 - 58 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Kozma Balázs
2018. november 9. 17:00 52 - 66 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2018. november 9. 18:00 79 - 51 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2018. november 10. 18:00 98 - 47 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Tóth Kitti
2018. november 11. 15:00 56 - 68 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2018. november 11. 17:00 53 - 48 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás
2018. november 18. 13:30 63 - 41 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti
2018. november 18. 17:00 73 - 65 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2018. november 21. 16:00 56 - 63 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán
2018. november 23. 18:15 49 - 88 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter
2018. november 24. 18:00 59 - 54 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. november 25. 12:30 48 - 58 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. november 25. 18:00 52 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton
2018. november 30. 17:30 109 - 76 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: dr. Vajda Balázs, Kaposi Renátó
2018. december
2018. december 1. 16:00 84 - 63 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. december 1. 17:00 74 - 58 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2018. december 2. 15:00 71 - 45 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
2018. december 2. 15:00 78 - 31 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2018. december 2. 18:00 60 - 71 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba
2018. december 7. 18:15 74 - 55 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2018. december 8. 16:00 79 - 89 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Makrai Márton
2018. december 9. 13:00 74 - 86 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Stánicz Péter
2018. december 9. 18:00 43 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gaál Norbert
2018. december 9. 18:00 83 - 79 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2018. december 13. 18:30 73 - 82 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. december 13. 18:30 80 - 53 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra
2018. december 16. 16:00 79 - 59 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Zahorán Kitti Mária
2018. december 18. 20:15 66 - 75 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gaál Norbert
2018. december 20. 15:00 49 - 36 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2018. december 21. 19:15 47 - 66 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás
2018. december 22. 15:30 47 - 71 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. január
2019. január 5. 16:00 83 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás
2019. január 5. 18:00 88 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
2019. január 6. 13:00 80 - 72 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. január 6. 17:00 69 - 73 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Gaál Norbert
2019. január 11. 18:30 76 - 61 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Horváth Alajos
2019. január 12. 13:00 53 - 28 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert
2019. január 12. 15:00 58 - 82 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Földesi Ádám
2019. január 13. 13:00 51 - 53 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
2019. január 13. 17:00 65 - 64 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2019. január 16. 17:00 77 - 90 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
2019. január 18. 14:00 67 - 58 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2019. január 26. 17:00 69 - 80 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2019. január 26. 18:00 92 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra
2019. január 27. 13:30 93 - 62 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. január 27. 17:00 57 - 63 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Hartai Tamás
2019. január 27. 17:00 96 - 58 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2019. február
2019. február 1. 18:15 76 - 83 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. február 2. 13:00 49 - 96 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás
2019. február 2. 16:00 87 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Makrai Márton, Nagy-Pál Petra
2019. február 3. 13:00 63 - 96 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
2019. február 3. 15:00 77 - 76 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2019. február 3. 15:00 72 - 30 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. február 7. 18:30 62 - 69 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
2019. február 8. 15:30 34 - 70 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Simon Tamás
2019. február 9. 15:00 93 - 71 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2019. február 9. 18:00 67 - 42 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. február 9. 18:00 81 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gaál Norbert
2019. február 10. 14:00 66 - 57 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs
2019. február 14. 17:00 83 - 80 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Szalóki Bence
2019. február 14. 18:30 67 - 62 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton
2019. február 16. 15:00 55 - 67 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Lovas Péter
2019. február 16. 16:00 64 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti
2019. február 17. 13:00 59 - 74 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
2019. február 17. 15:00 37 - 55 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György
2019. február 20. 14:00 41 - 47 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2019. február 22. 18:15 68 - 53 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2019. február 24. 12:00 59 - 40 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2019. február 24. 17:00 60 - 72 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gaál Norbert
2019. március
2019. március 1. 18:30 65 - 61 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila
2019. március 2. 15:00 99 - 80 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. március 2. 18:00 71 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás
2019. március 3. 14:00 65 - 53 NOVOMATIC Aréna 
2019. március 3. 17:00 51 - 55 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Bátovszky Zsolt
2019. március 9. 18:00 75 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs
2019. március 13. 19:30 66 - 57 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. március 16. 12:30 70 - 66 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2019. március 16. 14:00 110 - 51 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
2019. március 16. 16:00 80 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs
2019. március 17. 13:00 58 - 88 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hartai Tamás
2019. március 17. 18:00 71 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Polonkai Balázs
2019. március 24. 13:00 85 - 68 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Magyari Viktor
2019. március 24. 13:30 51 - 68 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Czupi Márton
2019. március 24. 15:00 57 - 68 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Lovas Péter, Koncsek Balázs
2019. március 24. 15:00 83 - 73 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. március 24. 15:00 52 - 60 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs
2019. március 24. 15:00 48 - 53 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Németh Sándor, Csák Máté Károly
2019. március 27. 18:30 61 - 49 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. március 29. 17:00 106 - 45 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. március 30. 16:00 60 - 48 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2019. március 30. 16:00 65 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Bátovszky Zsolt
2019. április
2019. április 2. 19:00 76 - 41 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly
2019. április 4. 18:30 82 - 59 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra
2019. április 6. 15:00 77 - 69 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt
2019. április 7. 10:00 59 - 104 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
2019. április 7. 13:00 54 - 66 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2019. április 7. 13:00 47 - 70 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. április 7. 17:00 69 - 74 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Stánicz Péter
2019. április 9. 15:00 65 - 70 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt
2019. április 12. 18:30 77 - 60 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. április 13. 13:00 72 - 60 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Horváth Alajos
2019. április 13. 14:00 98 - 66 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. április 13. 18:00 63 - 51 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál Norbert
2019. április 14. 16:00 73 - 54 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. április 16. 18:00 93 - 60 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2019. április 19. 16:00 52 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Lázár Zsigmond György
2019. április 20. 12:00 46 - 67 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2019. április 21. 12:00 68 - 71 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. április 23. 20:00 59 - 57 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk
2019. április 25. 18:00 71 - 47 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly
2019. április 27. 14:00 70 - 61 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. április 27. 14:00 60 - 58 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. április 27. 15:00 87 - 58 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Esztergályos Róbert
2019. április 28. 13:00 67 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
2019. április 28. 18:00 56 - 67 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly
2019. április 30. 15:00 67 - 61 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. május
2019. május 4. 11:45 79 - 60 Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. május 4. 16:00 68 - 65 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2019. május 4. 18:00 89 - 77 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
2019. május 5. 13:00 73 - 34 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. május 5. 17:00 58 - 64 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Polonkai Balázs
2019. május 9. 18:30 70 - 55 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton
2019. május 11. 18:00 74 - 57 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán
2019. május 11. 18:00 73 - 80 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. május 11. 18:00 66 - 80 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Földesi Ádám
2019. május 11. 18:00 52 - 71 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert
2019. május 11. 18:00 67 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Tóth Kitti
2019. május 11. 18:00 56 - 51 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Földi László, Arató Balázs

Megyei szövetségek