Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Piros
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 29. 13:00 70 - 71 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2018. szeptember 29. 18:00 61 - 49 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
2018. szeptember 30. 14:00 88 - 44 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton
2018. szeptember 30. 16:00 84 - 50 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. szeptember 30. 16:00 65 - 72 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Földi László, Drenyovszki Dániel
2018. szeptember 30. 16:00 71 - 68 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
2018. szeptember 30. 16:00 52 - 89 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
2018. október
2018. október 7. 13:00 95 - 46 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton
2018. október 7. 13:00 80 - 47 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra
2018. október 7. 14:30 56 - 64 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Fleischmann Krisztián
2018. október 7. 15:45 63 - 55 Generali Aréna
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel
2018. október 7. 16:00 66 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti
2018. október 7. 16:00 70 - 89 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila
2018. október 7. 18:00 64 - 68 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
2018. október 12. 18:45 76 - 45 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gaál Norbert
2018. október 14. 11:00 56 - 54 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Czupi Márton
2018. október 14. 14:00 54 - 61 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Zahorán Kitti Mária
2018. október 14. 15:00 83 - 67 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Stánicz Péter
2018. október 14. 16:00 61 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
2018. október 14. 16:00 74 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Németh Patrik
2018. október 27. 17:00 89 - 40 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kruk Melinda, Németh Patrik
2018. október 27. 18:00 56 - 79 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2018. október 28. 13:00 67 - 64 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál Norbert
2018. október 28. 15:00 62 - 75 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
2018. október 28. 16:00 59 - 54 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter
2018. október 28. 18:30 63 - 52 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
2018. október 31. 18:45 78 - 42 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Németh Patrik
2018. november
2018. november 2. 16:30 62 - 40 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
2018. november 3. 13:00 79 - 48 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
2018. november 4. 13:00 77 - 22 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2018. november 4. 16:00 45 - 120 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Reisz Péter, Koncsek Balázs
2018. november 4. 17:00 76 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Maár Gábor, Mintál Csaba
2018. november 4. 19:00 63 - 35 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert
2018. november 9. 18:45 59 - 57 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk
2018. november 9. 19:15 54 - 71 Generali Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. november 10. 17:00 31 - 86 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba
2018. november 10. 18:00 63 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. november 11. 13:00 75 - 54 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
2018. november 11. 15:00 45 - 79 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gaál Norbert
2018. november 11. 16:00 95 - 55 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. november 14. 18:30 72 - 63 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2018. november 18. 12:00 74 - 97 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Mintál Csaba, Csallóközi Gábor
2018. november 23. 18:00 50 - 54 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik
2018. november 23. 19:15 70 - 75 Generali Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. november 24. 13:00 85 - 37 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2018. november 25. 14:00 49 - 80 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. november 25. 15:00 39 - 55 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Stánicz Péter
2018. november 25. 16:00 49 - 84 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Oláh Márk
2018. november 25. 18:00 83 - 44 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert
2018. november 28. 18:30 78 - 57 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
2018. december
2018. december 1. 16:00 89 - 64 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda
2018. december 1. 17:00 71 - 50 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
2018. december 2. 11:00 57 - 63 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán
2018. december 2. 14:00 67 - 40 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István
2018. december 2. 16:00 67 - 64 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
2018. december 7. 16:00 49 - 73 Generali Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Lázár Zsigmond György
2018. december 8. 17:00 55 - 76 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. december 8. 18:00 76 - 61 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kozma Balázs
2018. december 9. 14:00 90 - 93 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. december 9. 15:00 70 - 54 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
2018. december 9. 16:00 63 - 68 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Németh Patrik
2018. december 9. 17:00 55 - 104 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Drenyovszki Dániel
2018. december 16. 16:00 68 - 61 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2018. december 19. 16:00 46 - 96 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2018. december 19. 18:30 55 - 36 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Makrai Márton
2018. december 21. 19:00 66 - 59 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Makrai Márton, Sörlei Attila
2018. december 22. 14:00 86 - 65 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám
2018. december 22. 15:30 66 - 99 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2018. december 22. 16:00 52 - 60 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik
2019. január
2019. január 4. 19:00 59 - 43 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs
2019. január 5. 15:45 70 - 73 Generali Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István
2019. január 6. 13:00 53 - 72 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
2019. január 6. 14:00 66 - 57 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. január 6. 15:30 75 - 70 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba
2019. január 6. 16:00 69 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra
2019. január 9. 16:00 85 - 40 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Tóth Kitti
2019. január 11. 18:45 95 - 42 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda
2019. január 12. 13:00 67 - 62 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter
2019. január 12. 16:00 77 - 58 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Szilágyi Bálint
2019. január 12. 17:00 41 - 81 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel
2019. január 13. 15:30 67 - 61 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. január 13. 18:00 85 - 64 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna
2019. január 20. 13:30 47 - 63 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2019. január 22. 19:00 60 - 86 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
2019. január 26. 13:00 108 - 50 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert
2019. január 27. 13:00 61 - 53 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
2019. január 27. 14:15 52 - 56 Generali Aréna
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2019. január 27. 15:00 55 - 79 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2019. január 27. 17:00 51 - 59 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
2019. február
2019. február 1. 19:00 78 - 32 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Gaál Norbert
2019. február 2. 16:00 46 - 51 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
2019. február 3. 13:30 43 - 110 Generali Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. február 3. 16:00 72 - 51 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Gaál Norbert
2019. február 8. 18:45 57 - 51 TF E-terem
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2019. február 9. 13:00 53 - 39 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. február 9. 16:00 76 - 34 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
2019. február 10. 14:00 54 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton
2019. február 10. 16:00 81 - 36 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. február 10. 17:00 39 - 99 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. február 15. 19:30 59 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Makrai Márton
2019. február 16. 16:00 67 - 59 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
2019. február 17. 13:00 79 - 37 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
2019. február 17. 16:00 81 - 37 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda
2019. február 17. 17:00 66 - 56 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián
2019. február 17. 19:00 60 - 53 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szilágyi Bálint
2019. február 24. 14:00 44 - 82 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba
2019. február 24. 17:00 46 - 65 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Németh Patrik
2019. március
2019. március 2. 13:00 55 - 69 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István
2019. március 2. 14:00 52 - 79 Generali Aréna
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. március 2. 17:00 48 - 72 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. március 2. 18:00 95 - 31 TF E-terem
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda
2019. március 3. 16:00 64 - 66 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2019. március 3. 17:00 76 - 61 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György
2019. március 10. 10:45 59 - 32 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Makrai Márton, Polonkai Balázs
2019. március 13. 16:00 41 - 86 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2019. március 13. 18:30 68 - 63 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti
2019. március 14. 19:30 49 - 78 Generali Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. március 16. 14:00 40 - 80 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György
2019. március 17. 13:00 88 - 59 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
2019. március 17. 16:00 65 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. március 17. 16:00 57 - 53 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó
2019. március 17. 17:00 66 - 70 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. március 20. 15:00 76 - 74 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2019. március 20. 18:30 58 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gaál Norbert
2019. március 23. 13:00 75 - 72 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
2019. március 23. 15:00 74 - 67 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. március 24. 16:00 53 - 79 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs
2019. március 24. 16:00 102 - 41 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Oláh Márk
2019. március 24. 16:00 52 - 59 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel
2019. március 24. 16:00 81 - 63 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Polonkai Balázs
2019. március 27. 17:00 69 - 64 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2019. március 29. 18:45 90 - 29 TF E-terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Makrai Márton
2019. március 30. 16:00 85 - 32 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2019. március 30. 18:00 64 - 60 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Borgula György, Hegedűs Imre
2019. március 31. 13:00 74 - 51 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián
2019. március 31. 13:00 114 - 53 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti
2019. március 31. 16:00 38 - 50 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. március 31. 17:00 84 - 53 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2019. április
2019. április 3. 15:30 47 - 66 Gandhi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. április 3. 19:00 65 - 67 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Gál János, Zahorán Kitti Mária
2019. április 7. 13:00 72 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra
2019. április 7. 14:00 65 - 63 Generali Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István
2019. április 7. 16:00 50 - 88 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
2019. április 7. 16:00 76 - 57 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Nimród, Csallóközi Gábor
2019. április 7. 20:00 60 - 49 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Kozma Balázs
2019. április 11. 18:00 84 - 51 TF E-terem
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra
2019. április 11. 18:30 75 - 48 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2019. április 12. 16:00 105 - 25 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
2019. április 13. 16:00 71 - 44 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs
2019. április 14. 16:00 67 - 99 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor
2019. április 14. 17:00 74 - 55 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kaposi Renátó
2019. április 14. 17:00 67 - 48 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
2019. április 18. 18:00 55 - 67 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. április 18. 18:00 50 - 86 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter
2019. április 18. 18:30 44 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
2019. április 18. 18:45 75 - 38 TF E-terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk
2019. április 21. 13:00 123 - 38 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Józsa András Junior, Czupi Márton
2019. április 23. 17:00 49 - 81 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
2019. április 25. 18:00 49 - 75 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
2019. április 26. 18:45 64 - 71 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert
2019. április 27. 14:00 80 - 69 Bakony Sporttelep
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2019. április 27. 16:00 80 - 71 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt
2019. április 27. 17:00 75 - 49 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy Viktor, Major Ádám
2019. április 27. 17:30 85 - 55 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2019. április 28. 12:00 89 - 73 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián
2019. április 28. 15:00 58 - 50 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti
2019. május
2019. május 1. 11:00 50 - 62 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2019. május 1. 13:00 86 - 68 Generali Aréna
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. május 4. 16:00 70 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lovas Péter
2019. május 5. 13:00 86 - 63 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna
2019. május 5. 13:30 68 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Makrai Márton
2019. május 5. 16:00 63 - 46 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Magyari Viktor
2019. május 5. 16:00 83 - 40 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
2019. május 9. 18:00 58 - 86 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor
2019. május 9. 19:30 65 - 58 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti
2019. május 11. 18:00 56 - 74 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton
2019. május 11. 18:00 63 - 41 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián
2019. május 11. 18:00 63 - 49 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2019. május 11. 18:00 71 - 73 Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó
2019. május 11. 18:00 61 - 78 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter
2019. május 11. 18:00 60 - 41 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás
2019. május 11. 18:00 78 - 31 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Polonkai Balázs

Megyei szövetségek