Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
AJKA | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. szeptember 29. | 13:00 | 70 - 71 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter | |||||
TFSE | Vasas Akadémia | 2018. szeptember 29. | 18:00 | 61 - 49 | TF E-terem |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2018. szeptember 30. | 14:00 | 88 - 44 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Czupi Márton | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | PINKK SE | 2018. szeptember 30. | 16:00 | 84 - 50 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2018. szeptember 30. | 16:00 | 71 - 68 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila | |||||
Dávid Kornél KA | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2018. szeptember 30. | 16:00 | 52 - 89 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter | |||||
DEAC DSI | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. szeptember 30. | 16:00 | 65 - 72 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Földi László, Drenyovszki Dániel |
Csata Diáksport Egyesület | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. október 7. | 13:00 | 80 - 47 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra | |||||
Vasas Akadémia | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2018. október 7. | 13:00 | 95 - 46 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | DEAC DSI | 2018. október 7. | 14:30 | 56 - 64 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Reisz Péter, Fleischmann Krisztián | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | Dávid Kornél KA | 2018. október 7. | 15:45 | 63 - 55 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel | |||||
PINKK SE | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. október 7. | 16:00 | 70 - 89 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Maár Gábor, Bálind Attila | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | AJKA | 2018. október 7. | 16:00 | 66 - 65 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Tóth Kitti | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | TFSE | 2018. október 7. | 18:00 | 64 - 68 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik | |||||
TFSE | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2018. október 12. | 18:45 | 76 - 45 | TF E-terem |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gaál Norbert | |||||
Vasas Akadémia | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2018. október 14. | 11:00 | 56 - 54 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Czupi Márton | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. október 14. | 14:00 | 54 - 61 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Zahorán Kitti Mária | |||||
Dávid Kornél KA | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. október 14. | 15:00 | 83 - 67 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Stánicz Péter | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | PINKK SE | 2018. október 14. | 16:00 | 74 - 60 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Makrai Márton, Németh Patrik | |||||
DEAC DSI | Csata Diáksport Egyesület | 2018. október 14. | 16:00 | 61 - 64 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila | |||||
Vasas Akadémia | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2018. október 27. | 17:00 | 89 - 40 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Németh Patrik | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | TFSE | 2018. október 27. | 18:00 | 56 - 79 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila | |||||
Csata Diáksport Egyesület | AJKA | 2018. október 28. | 13:00 | 67 - 64 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gaál Norbert | |||||
Dávid Kornél KA | DEAC DSI | 2018. október 28. | 15:00 | 62 - 75 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. október 28. | 16:00 | 59 - 54 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2018. október 28. | 18:30 | 63 - 52 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs | |||||
TFSE | DEAC DSI | 2018. október 31. | 18:45 | 78 - 42 | TF E-terem |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Németh Patrik |
BKG DSE Szigetszentmiklós | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2018. november 2. | 16:30 | 62 - 40 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra | |||||
AJKA | Dávid Kornél KA | 2018. november 3. | 13:00 | 79 - 48 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám | |||||
Vasas Akadémia | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. november 4. | 13:00 | 77 - 22 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra | |||||
PINKK SE | Csata Diáksport Egyesület | 2018. november 4. | 16:00 | 45 - 120 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Reisz Péter, Koncsek Balázs | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. november 4. | 17:00 | 76 - 67 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Maár Gábor, Mintál Csaba | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2018. november 4. | 19:00 | 63 - 35 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Gaál Norbert | |||||
TFSE | AJKA | 2018. november 9. | 18:45 | 59 - 57 | TF E-terem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Oláh Márk | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2018. november 9. | 19:15 | 54 - 71 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2018. november 10. | 17:00 | 31 - 86 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba | |||||
DEAC DSI | Vasas Akadémia | 2018. november 10. | 18:00 | 63 - 51 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. november 11. | 13:00 | 75 - 54 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda | |||||
Dávid Kornél KA | PINKK SE | 2018. november 11. | 15:00 | 45 - 79 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gaál Norbert | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. november 11. | 16:00 | 95 - 55 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | PINKK SE | 2018. november 14. | 18:30 | 72 - 63 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
PINKK SE | Vasas Akadémia | 2018. november 18. | 12:00 | 74 - 97 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Csallóközi Gábor | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2018. november 23. | 18:00 | 50 - 54 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. november 23. | 19:15 | 70 - 75 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
AJKA | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2018. november 24. | 13:00 | 85 - 37 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly | |||||
PINKK SE | TFSE | 2018. november 25. | 14:00 | 49 - 80 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián | |||||
Dávid Kornél KA | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. november 25. | 15:00 | 39 - 55 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Stánicz Péter | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Csata Diáksport Egyesület | 2018. november 25. | 16:00 | 49 - 84 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Oláh Márk | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | DEAC DSI | 2018. november 25. | 18:00 | 83 - 44 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gaál Norbert | |||||
Vasas Akadémia | AJKA | 2018. november 28. | 18:30 | 78 - 57 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik |
ELTE-BEAC Újbuda | Dávid Kornél KA | 2018. december 1. | 16:00 | 89 - 64 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda | |||||
TFSE | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. december 1. | 17:00 | 71 - 50 | TF E-terem |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna | |||||
AJKA | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2018. december 2. | 11:00 | 57 - 63 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Dr. Szakáll István Zoltán | |||||
DEAC DSI | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2018. december 2. | 14:00 | 67 - 40 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2018. december 2. | 16:00 | 67 - 64 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | AJKA | 2018. december 7. | 16:00 | 49 - 73 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Lázár Zsigmond György | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | DEAC DSI | 2018. december 8. | 17:00 | 55 - 76 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Vasas Akadémia | Tatabányai Kosárlabda Club | 2018. december 8. | 18:00 | 76 - 61 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kozma Balázs | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | Dávid Kornél KA | 2018. december 9. | 14:00 | 90 - 93 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia |
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | PINKK SE | 2018. december 9. | 15:00 | 70 - 54 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | TFSE | 2018. december 9. | 16:00 | 63 - 68 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Németh Patrik | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Csata Diáksport Egyesület | 2018. december 9. | 17:00 | 55 - 104 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Drenyovszki Dániel | |||||
PINKK SE | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2018. december 16. | 16:00 | 68 - 61 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor | |||||
Dávid Kornél KA | Csata Diáksport Egyesület | 2018. december 19. | 16:00 | 46 - 96 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György | |||||
Vasas Akadémia | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. december 19. | 18:30 | 55 - 36 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Makrai Márton | |||||
DEAC DSI | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2018. december 21. | 19:00 | 66 - 59 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Makrai Márton, Sörlei Attila | |||||
AJKA | Nyíregyházi Kosársuli | 2018. december 22. | 14:00 | 86 - 65 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | TFSE | 2018. december 22. | 15:30 | 66 - 99 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2018. december 22. | 16:00 | 52 - 60 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Németh Patrik |
Kecskeméti Kosárlabda Club | Dávid Kornél KA | 2019. január 4. | 19:00 | 59 - 43 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. január 5. | 15:45 | 70 - 73 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Sallai István József, Domán István | |||||
Csata Diáksport Egyesület | TFSE | 2019. január 6. | 13:00 | 53 - 72 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti | |||||
DEAC DSI | AJKA | 2019. január 6. | 14:00 | 66 - 57 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | Vasas Akadémia | 2019. január 6. | 15:30 | 75 - 70 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. január 6. | 16:00 | 69 - 72 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra | |||||
Csata Diáksport Egyesület | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. január 9. | 16:00 | 85 - 40 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Tóth Kitti | |||||
TFSE | Dávid Kornél KA | 2019. január 11. | 18:45 | 95 - 42 | TF E-terem |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kruk Melinda | |||||
AJKA | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. január 12. | 13:00 | 67 - 62 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2019. január 12. | 16:00 | 77 - 58 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Szilágyi Bálint | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. január 12. | 17:00 | 41 - 81 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel | |||||
PINKK SE | DEAC DSI | 2019. január 13. | 15:30 | 67 - 61 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. január 13. | 18:00 | 85 - 64 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Sentényi Barna | |||||
DEAC DSI | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. január 20. | 13:30 | 47 - 63 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | TFSE | 2019. január 22. | 19:00 | 60 - 86 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti | |||||
AJKA | PINKK SE | 2019. január 26. | 13:00 | 108 - 50 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert | |||||
Csata Diáksport Egyesület | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. január 27. | 13:00 | 61 - 53 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. január 27. | 14:15 | 52 - 56 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba | |||||
Dávid Kornél KA | Vasas Akadémia | 2019. január 27. | 15:00 | 55 - 79 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. január 27. | 17:00 | 51 - 59 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila |
BKG DSE Szigetszentmiklós | Dávid Kornél KA | 2019. február 1. | 19:00 | 78 - 32 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Minár László Balázs, Gaál Norbert | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | AJKA | 2019. február 2. | 16:00 | 46 - 51 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | Csata Diáksport Egyesület | 2019. február 3. | 13:30 | 43 - 110 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | DEAC DSI | 2019. február 3. | 16:00 | 72 - 51 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gaál Norbert | |||||
TFSE | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. február 8. | 18:45 | 57 - 51 | TF E-terem |
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra | |||||
AJKA | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. február 9. | 13:00 | 53 - 39 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Dávid Kornél KA | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2019. február 9. | 16:00 | 76 - 34 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti | |||||
DEAC DSI | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. február 10. | 14:00 | 54 - 47 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Sallai István József, Makrai Márton | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | PINKK SE | 2019. február 10. | 16:00 | 81 - 36 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Csata Diáksport Egyesület | 2019. február 10. | 17:00 | 39 - 99 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | TFSE | 2019. február 15. | 19:30 | 59 - 69 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Domán István, Makrai Márton | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Dávid Kornél KA | 2019. február 16. | 16:00 | 67 - 59 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila | |||||
Csata Diáksport Egyesület | DEAC DSI | 2019. február 17. | 13:00 | 79 - 37 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. február 17. | 16:00 | 81 - 37 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | AJKA | 2019. február 17. | 17:00 | 66 - 56 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | Vasas Akadémia | 2019. február 17. | 19:00 | 60 - 53 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Válé Flórián, Szilágyi Bálint | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | PINKK SE | 2019. február 24. | 14:00 | 44 - 82 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Domán István, Bene Szilárd Csaba | |||||
Vasas Akadémia | TFSE | 2019. február 24. | 17:00 | 46 - 65 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Németh Patrik |
AJKA | Csata Diáksport Egyesület | 2019. március 2. | 13:00 | 55 - 69 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál István | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | Vasas Akadémia | 2019. március 2. | 14:00 | 52 - 79 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. március 2. | 17:00 | 48 - 72 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
TFSE | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. március 2. | 18:00 | 95 - 31 | TF E-terem |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Kruk Melinda | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. március 3. | 16:00 | 64 - 66 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton | |||||
DEAC DSI | Dávid Kornél KA | 2019. március 3. | 17:00 | 76 - 61 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | Tatabányai Kosárlabda Club | 2019. március 10. | 10:45 | 59 - 32 | Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola |
Játékvezetők: Makrai Márton, Polonkai Balázs | |||||
Dávid Kornél KA | AJKA | 2019. március 13. | 16:00 | 41 - 86 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert | |||||
Vasas Akadémia | Csata Diáksport Egyesület | 2019. március 13. | 18:30 | 68 - 63 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tóth Kitti | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. március 14. | 19:30 | 49 - 78 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. március 16. | 14:00 | 40 - 80 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Lázár Zsigmond György | |||||
Csata Diáksport Egyesület | PINKK SE | 2019. március 17. | 13:00 | 88 - 59 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. március 17. | 16:00 | 57 - 53 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Renátó | |||||
DEAC DSI | TFSE | 2019. március 17. | 16:00 | 65 - 71 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Vasas Akadémia | 2019. március 17. | 17:00 | 66 - 70 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László | |||||
PINKK SE | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. március 20. | 15:00 | 76 - 74 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor | |||||
Vasas Akadémia | DEAC DSI | 2019. március 20. | 18:30 | 58 - 49 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gaál Norbert | |||||
AJKA | TFSE | 2019. március 23. | 13:00 | 75 - 72 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György | |||||
PINKK SE | Dávid Kornél KA | 2019. március 23. | 15:00 | 74 - 67 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2019. március 24. | 16:00 | 52 - 59 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Fodor Attila, Drenyovszki Dániel | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. március 24. | 16:00 | 81 - 63 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Polonkai Balázs | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. március 24. | 16:00 | 102 - 41 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Oláh Márk | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Csata Diáksport Egyesület | 2019. március 24. | 16:00 | 53 - 79 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
PINKK SE | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. március 27. | 17:00 | 69 - 64 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor | |||||
TFSE | PINKK SE | 2019. március 29. | 18:45 | 90 - 29 | TF E-terem |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Makrai Márton | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Dávid Kornél KA | 2019. március 30. | 16:00 | 85 - 32 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2019. március 30. | 18:00 | 64 - 60 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Borgula György, Hegedűs Imre | |||||
Csata Diáksport Egyesület | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. március 31. | 13:00 | 114 - 53 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Czupi Márton, Tóth Kitti | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. március 31. | 13:00 | 74 - 51 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fleischmann Krisztián | |||||
DEAC DSI | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. március 31. | 16:00 | 38 - 50 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
AJKA | Vasas Akadémia | 2019. március 31. | 17:00 | 84 - 53 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra |
PINKK SE | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. április 3. | 15:30 | 47 - 66 | Gandhi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Vasas Akadémia | 2019. április 3. | 19:00 | 65 - 67 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Gál János, Zahorán Kitti Mária | |||||
Vasas Akadémia | PINKK SE | 2019. április 7. | 13:00 | 72 - 49 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | DEAC DSI | 2019. április 7. | 14:00 | 65 - 63 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. április 7. | 16:00 | 76 - 57 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Kovács Nimród, Csallóközi Gábor | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | TFSE | 2019. április 7. | 16:00 | 50 - 88 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | AJKA | 2019. április 7. | 20:00 | 60 - 49 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Kozma Balázs | |||||
TFSE | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. április 11. | 18:00 | 84 - 51 | TF E-terem |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy-Pál Petra | |||||
AJKA | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2019. április 11. | 18:30 | 75 - 48 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. április 12. | 16:00 | 105 - 25 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Vasas Akadémia | 2019. április 13. | 16:00 | 71 - 44 | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Polonkai Balázs | |||||
PINKK SE | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. április 14. | 16:00 | 67 - 99 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Bálind Attila, Csallóközi Gábor | |||||
Dávid Kornél KA | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. április 14. | 17:00 | 74 - 55 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Kaposi Renátó | |||||
DEAC DSI | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. április 14. | 17:00 | 67 - 48 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila | |||||
Nyíregyházi Kosársuli | AJKA | 2019. április 18. | 18:00 | 50 - 86 | Szent Imre Katolikus Gimnázium |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter | |||||
Kecskeméti Kosárlabda Club | DEAC DSI | 2019. április 18. | 18:00 | 55 - 67 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Vasas Akadémia | 2019. április 18. | 18:30 | 44 - 78 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti | |||||
TFSE | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. április 18. | 18:45 | 75 - 38 | TF E-terem |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Dávid Kornél KA | 2019. április 21. | 13:00 | 123 - 38 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Czupi Márton | |||||
Dávid Kornél KA | TFSE | 2019. április 23. | 17:00 | 49 - 81 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik | |||||
Dávid Kornél KA | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. április 25. | 18:00 | 49 - 75 | Tüske csarnok - 1. terem |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna | |||||
TFSE | Csata Diáksport Egyesület | 2019. április 26. | 18:45 | 64 - 71 | TF E-terem |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gaál Norbert | |||||
AJKA | DEAC DSI | 2019. április 27. | 14:00 | 80 - 69 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2019. április 27. | 16:00 | 80 - 71 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Surányi Gábor, Pécsi Zsolt | |||||
Vasas Akadémia | PEAC-Pécs-Pingvinek | 2019. április 27. | 17:00 | 75 - 49 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Major Ádám | |||||
PINKK SE | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. április 27. | 17:30 | 85 - 55 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. április 28. | 12:00 | 89 - 73 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián | |||||
Dávid Kornél KA | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. április 28. | 15:00 | 58 - 50 | MKOSZ Sportcentrum |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tóth Kitti |
Kecskeméti Kosárlabda Club | AJKA | 2019. május 1. | 11:00 | 50 - 62 | Bolyai János Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | PINKK SE | 2019. május 1. | 13:00 | 86 - 68 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | BKG DSE Szigetszentmiklós | 2019. május 4. | 16:00 | 70 - 67 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Lovas Péter | |||||
Csata Diáksport Egyesület | Vasas Akadémia | 2019. május 5. | 13:00 | 86 - 63 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna | |||||
Aluinvent DVTK Miskolc U23 | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. május 5. | 13:30 | 68 - 69 | Generali Aréna |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Makrai Márton | |||||
DEAC DSI | PINKK SE | 2019. május 5. | 16:00 | 83 - 40 | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma |
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. május 5. | 16:00 | 63 - 46 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Magyari Viktor | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | Csata Diáksport Egyesület | 2019. május 9. | 18:00 | 58 - 86 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Reisz Péter, Csallóközi Gábor | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | ELTE-BEAC Újbuda | 2019. május 9. | 19:30 | 65 - 58 | Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tóth Kitti | |||||
BKG DSE Szigetszentmiklós | Csata Diáksport Egyesület | 2019. május 11. | 18:00 | 56 - 74 | Ludovika Aréna |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton | |||||
Tatabányai Kosárlabda Club | DEAC DSI | 2019. május 11. | 18:00 | 71 - 73 | Földi Imre Sportcsarnok |
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Kaposi Renátó | |||||
PEAC-Pécs-Pingvinek | Aluinvent DVTK Miskolc U23 | 2019. május 11. | 18:00 | 63 - 49 | Lauber Dezső Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Nyíregyházi Kosársuli | 2019. május 11. | 18:00 | 60 - 41 | Gabányi László Sportcsarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Hartai Tamás | |||||
Vasas Akadémia | Dávid Kornél KA | 2019. május 11. | 18:00 | 78 - 31 | Vasas Pasaréti Sportcentrum |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Polonkai Balázs | |||||
PINKK SE | AJKA | 2019. május 11. | 18:00 | 61 - 78 | PTE-ÁOK Mozgástani Intézet |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter | |||||
TFSE | Kecskeméti Kosárlabda Club | 2019. május 11. | 18:00 | 63 - 41 | TF E-terem |
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Jurák Krisztián |