Mérkőzések - Női NB I. A
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 28. 18:00 82 - 55 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
2018. szeptember 30. 17:00 90 - 75 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor)
2018. szeptember 30. 18:00 96 - 53 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
2018. október
2018. október 3. 18:00 55 - 50 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Nagy János)
2018. október 3. 18:30 67 - 50 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Valovics István)
2018. október 6. 15:00 60 - 101 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Menyhárt Ferenc Tamás, Bagi Bálint (Dr. Gencsev Plámen)
2018. október 6. 17:00 85 - 61 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Boros Tamás, Horváth Csongor Béla (Forrai Sámuel)
2018. október 6. 18:00 82 - 65 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Papp Péter, Vida József, Major Ádám (Bodrogváry Iván József)
2018. október 6. 18:30 54 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Lengyel Ádám (Dernei Gábor)
2018. október 7. 17:00 76 - 47 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Nyilas István (Faidt Mihály)
2018. október 12. 18:00 70 - 71 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
2018. október 13. 17:00 64 - 67 Generali Aréna
Játékvezetők: Jakab László, Sallai István József, Bagi Bálint (Farkas János)
2018. október 13. 18:00 86 - 55 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Páli dr. Kálmán)
2018. október 13. 18:00 63 - 65 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. október 13. 18:30 54 - 82 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Hervay Tibor, Nyilas István (Faidt Mihály)
2018. október 17. 17:00 72 - 95 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert)
2018. október 17. 18:30 101 - 60 Generali Aréna
Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
2018. október 20. 15:00 65 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Gál János, Tóth Cecília (Valovics István)
2018. október 20. 18:00 51 - 88 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Dr. Gencsev Plámen)
2018. október 20. 18:00 71 - 52 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 20. 18:00 77 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Vida József (Fekete László)
2018. október 21. 19:00 72 - 50 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám (Fekete László)
2018. október 24. 17:00 84 - 76 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Tóth Kálmán (Forrai Sámuel)
2018. október 27. 17:00 56 - 67 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Balog György Attila (Várhalmi Zsolt László)
2018. október 27. 18:00 44 - 83 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám, Lengyel Ádám (Bernáth András)
2018. október 27. 18:30 108 - 81 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hervay Tibor, Goda László, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. október 28. 17:00 87 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Tóth Kálmán, Horváth Alajos (Farkas Zoltán)
2018. október 28. 17:00 65 - 63 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
2018. november
2018. november 3. 16:00 56 - 83 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Vida József, Major Ádám (Dernei Gábor)
2018. november 3. 18:00 100 - 45 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Válé Flórián, Menyhárt Ferenc Tamás (Nagy József)
2018. november 3. 18:00 64 - 68 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Jakab László, Surányi Gábor, Bagi Bálint (Fekete László)
2018. november 4. 17:00 77 - 70 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Hervay Tibor, Kovács Nimród (Dr. Gencsev Plámen)
2018. november 4. 17:00 75 - 67 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás, Minár László Balázs (Bogárdi János)
2018. november 4. 17:00 74 - 79 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kulcsár Tibor, Balog György Attila (Bodrogváry Iván József)
2018. november 8. 16:00 81 - 68 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
2018. november 10. 16:00 81 - 121 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Jurák Krisztián, Surányi Gábor (Nagy János)
2018. november 10. 17:00 68 - 64 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Valovics István)
2018. november 10. 18:00 68 - 65 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Vida József, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2018. november 10. 18:30 58 - 104 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor, Nagy Viktor (Balogh László György)
2018. november 11. 19:30 71 - 89 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Praksch Péter, Gál János, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László)
2018. november 24. 15:00 73 - 66 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jakab László, Rácz Zsolt Róbert, Nyilas István (Bernáth András)
2018. november 24. 16:00 61 - 83 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Balog György Attila, Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert)
2018. november 28. 17:00 79 - 58 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Esztergályos Róbert (Forrai Sámuel)
2018. december
2018. december 1. 18:00 85 - 71 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Minár László Balázs, Goda László (Bognár Tibor)
2018. december 1. 18:00 51 - 81 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Vida József (Dr. Gencsev Plámen)
2018. december 2. 17:00 76 - 79 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
2018. december 2. 18:00 92 - 43 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Valovics István)
2018. december 4. 18:00 74 - 47 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Tóth Cecília, Major Ádám (Bodrogváry Iván József)
2018. december 5. 19:00 70 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Hartyáni Zsolt)
2018. december 8. 16:00 58 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Balog György Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert)
2018. december 8. 18:30 71 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
2018. december 9. 15:45 83 - 73 Generali Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Tóth Cecília (Páli dr. Kálmán)
2018. december 9. 17:00 64 - 71 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Rácz Zsolt Róbert, Vida József (Balogh László György)
2018. december 9. 18:00 73 - 79 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Praksch Péter, Kovács Nimród, Horváth Csongor Béla (Várhalmi Zsolt László)
2018. december 9. 19:30 78 - 68 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Farkas Gábor, Jakab László, Nagy Viktor (Bernáth András)
2018. december 15. 17:00 89 - 53 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Vida József, Nagy Viktor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2018. december 15. 18:30 56 - 80 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Faidt Mihály)
2018. december 16. 17:00 92 - 60 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
2018. december 16. 17:00 94 - 57 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Goda László, Nyilas István (Bogárdi János)
2018. december 16. 17:00 87 - 77 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Kovács Nimród (Téczely Tamás)
2018. december 16. 18:00 96 - 45 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Minár László Balázs, Esztergályos Róbert, Györfy Rúben (Forrai Sámuel)
2018. december 20. 18:00 60 - 74 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
2018. december 20. 18:30 79 - 61 Generali Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József)
2018. december 22. 17:00 77 - 63 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Minár László Balázs, Goda László, Horváth Csongor Béla (Németh Csaba)
2018. december 22. 18:00 88 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Hervay Tibor, Nyilas István (Fekete László)
2018. december 22. 18:00 60 - 72 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Major Ádám (Dernei Gábor)
2019. január
2019. január 5. 18:00 65 - 90 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Hervay Tibor, Vida József, Gál János (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. január 5. 18:00 45 - 70 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor, Major Ádám (Hartyáni Zsolt)
2019. január 6. 17:00 80 - 71 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Hervay Tibor (Farkas János)
2019. január 6. 18:00 59 - 96 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Valovics István)
2019. január 6. 18:00 58 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
2019. január 8. 19:00 55 - 56 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám, Válé Flórián (Schäffer Béla Róbert)
2019. január 12. 18:00 74 - 86 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2019. január 12. 19:00 72 - 70 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Radnóti Miklós, Nyilas István (Németh Csaba)
2019. január 13. 16:30 58 - 72 Generali Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, Tóth Cecília (Hartyáni Zsolt)
2019. január 13. 17:00 79 - 74 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Kovács Nimród (Dr. Gencsev Plámen)
2019. január 13. 17:00 84 - 78 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Goda László (Balogh László György)
2019. január 13. 19:00 100 - 76 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Gelencsér György, Major Ádám (Bognár Tibor)
2019. január 19. 16:00 54 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nagy Viktor (Dernei Gábor)
2019. január 19. 17:00 75 - 69 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Vida József (Forrai Sámuel)
2019. január 19. 18:00 75 - 51 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Horváth Alajos, Tóth Kálmán (Németh Csaba)
2019. január 19. 18:00 80 - 45 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. január 19. 18:30 64 - 76 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
2019. január 20. 18:00 73 - 68 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Nyilas István, Varga Zoltán (Farkas Zoltán)
2019. január 26. 18:00 38 - 62 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Tóth Cecília, Gál János (Farkas Zoltán)
2019. január 26. 18:00 49 - 80 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám, Jurák Krisztián (Kis Balázs Ferenc)
2019. január 26. 18:00 81 - 54 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Major Ádám (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. január 27. 17:00 86 - 75 Generali Aréna
Játékvezetők: Farkas Gábor, Rácz Zsolt Róbert, Nagy Viktor (Schäffer Béla Róbert)
2019. január 27. 17:00 53 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
2019. február
2019. február 2. 16:00 51 - 67 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Kulcsár Tibor, dr. Mészáros Balázs (Balogh László György)
2019. február 2. 17:00 91 - 86 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bognár Tibor)
2019. február 2. 17:00 80 - 45 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Nagy Viktor, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
2019. február 2. 18:00 62 - 83 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Minár László Balázs, Balogh Gyula, Lengyel Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
2019. február 3. 18:00 77 - 104 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Kovács Nimród, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
2019. február 3. 18:00 82 - 48 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila (Forrai Sámuel)
2019. február 8. 18:00 101 - 46 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Németh Csaba)
2019. február 9. 17:00 87 - 78 Generali Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
2019. február 9. 18:00 64 - 58 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Gál János (Páli dr. Kálmán)
2019. február 9. 18:00 64 - 83 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pozsonyi László, Hervay Tibor, Nyilas István (Dernei Gábor)
2019. február 9. 18:30 73 - 78 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Vida József, Csabai-Kaskötő Brigitta, Györfy Rúben (Farkas János)
2019. február 10. 17:00 84 - 70 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Bernáth András)
2019. február 16. 14:30 Generali Aréna
Játékvezetők: Balog György Attila, Pozsonyi László, Minár László Balázs (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 16. 15:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Frányó Péter (Forrai Sámuel)
2019. február 16. 17:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. február 16. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Páli dr. Kálmán)
2019. február 16. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
2019. február 17. 17:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József, Major Ádám (Mocsai László)
2019. február 20. 19:30 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Györfy Rúben (Valovics István)
2019. február 23. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Balogh Gyula, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter)
2019. február 23. 17:00 Generali Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter, Goda László, Major Ádám (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. február 23. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília (Fekete László)
2019. február 23. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Dernei Gábor)
2019. február 23. 18:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
2019. február 23. 18:30 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Frányó Péter, Pozsonyi László (Bodrogváry Iván József)
2019. március
2019. március 16. 17:00 Széchenyi István Egyetemi csarnok
2019. március 16. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2019. március 16. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2019. március 16. 18:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok
2019. március 16. 18:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. március 17. 17:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. március 22. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 23. 16:00 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 23. 18:00 MTK Kosárlabda Csarnok
2019. március 23. 18:00 Vasas Pasaréti Sportcentrum
2019. március 23. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. március 25. 17:00 Ludovika Aréna
2019. március 30. 18:00 Ludovika Aréna
2019. március 30. 18:00 NOVOMATIC Aréna 
2019. március 30. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. március 30. 18:00 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 30. 18:00 Kozármislenyi Sportcsarnok
2019. március 30. 18:00 Szekszárd Városi Sportcsarnok

Megyei szövetségek