• Férfi NB II. Kelet
    Béké Békési SZ. 88
    Mezõ Mezõberén. 79
    40. perc
  • Fiú Junior, Nyugat
    FALC FALCO-VE KC/A 134
    Sopr Soproni Tig. 69
    40. perc
  • 63
    75
    40. perc
  • 2018. 10. 22.
  • Fiú Junior, Nyugat
    Zala Zalakerámi.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 22. 10:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Sopr Soproni Spo.
    Pápa Pápai KC
    2018. 10. 22. 19:30
Mérkőzések - NB I. A csoport, Fiú U20
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 28. 15:30 80 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. szeptember 28. 17:00 69 - 48 Alba Regia Sportcsarnok
2018. szeptember 29. 14:30 84 - 58 Ostoros Károly csarnok
2018. szeptember 29. 15:15 95 - 79 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 29. 15:15 71 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos
2018. szeptember 29. 15:15 57 - 102 Belvárosi Általános Iskola
2018. szeptember 29. 15:30 75 - 69 Városi Sportcsarnok
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 5. 14:30 79 - 97 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2018. október 5. 15:30 100 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. október 5. 19:15 88 - 66 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán
2018. október 6. 15:15 64 - 60 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. október 6. 15:15 86 - 82 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. október 6. 15:15 84 - 73 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. október 10. 15:00 80 - 75 Ostoros Károly csarnok
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 15:30 88 - 46 Alba Regia Sportcsarnok
2018. október 12. 15:30 97 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. október 12. 15:30 106 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. október 13. 14:00 74 - 48 Arena Savaria
2018. október 13. 14:00 100 - 49 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. október 13. 15:15 66 - 83 NOVOMATIC Aréna
2018. október 13. 16:00 86 - 78 Ludovika Aréna
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 15:00 70 - 119 Ostoros Károly csarnok
2018. október 19. 14:00 111 - 88 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán
2018. október 19. 14:30 60 - 85 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2018. október 19. 19:15 89 - 66 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. október 20. 15:15 71 - 82 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. október 20. 15:15 62 - 85 Belvárosi Általános Iskola
2018. október 20. 15:15 83 - 77 Kaposvári Városi Sportcsarnok
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 25. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. október 26. 14:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. október 26. 15:30 Alba Regia Sportcsarnok
2018. október 27. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. október 27. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 15:30 Városi Sportcsarnok
2018. október 27. 16:30 Arena Savaria
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 2. 14:30 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2018. november 3. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2018. november 3. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. november 3. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 3. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2018. november 3. 16:00 Ludovika Aréna
2018. november 4. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. november 10. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. november 10. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. november 10. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2018. november 10. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2018. november 10. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. december 6. 16:00 Arena Savaria
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2018. november 16. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. november 17. 13:00 Ludovika Aréna
2018. november 17. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. november 17. 15:15 Arena Savaria
2018. november 17. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2018. november 18. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 23. 14:30 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2018. november 23. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 24. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2018. november 25. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 19:15 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 1. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 14. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 15. 15:00 Arena Savaria
2018. december 15. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2018. december 15. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. december 15. 15:30 Városi Sportcsarnok
2018. december 15. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. december 15. 16:00 Ludovika Aréna
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 20. 15:30 Messzi István Sportcsarnok
2018. december 22. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. december 22. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2018. december 22. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. december 22. 16:00 Ludovika Aréna
2018. december 23. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2018. december 23. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 19. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. december 27. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 27. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 15:30 Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 16:00 Arena Savaria
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 30. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 30. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2018. december 30. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2018. december 30. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2018. december 30. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. december 30. 15:30 Városi Sportcsarnok
2018. december 30. 16:00 Ludovika Aréna
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 4. 15:30 Messzi István Sportcsarnok
2019. január 5. 15:00 Arena Savaria
2019. január 5. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 5. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. január 5. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. január 5. 16:00 Ludovika Aréna
2019. január 9. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 8. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. január 9. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. január 12. 15:00 Arena Savaria
2019. január 12. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. január 12. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. január 12. 16:00 Ludovika Aréna
2019. január 13. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 18. 14:30 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2019. január 19. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. január 19. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. január 19. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. január 20. 15:00 Ostoros Károly csarnok
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 26. 15:00 Arena Savaria
2019. január 26. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. január 26. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 16:00 Ludovika Aréna
2019. január 26. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. január 26. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 31. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. február 1. 14:30 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2019. február 2. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. február 2. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. február 2. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. február 2. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. február 2. 16:00 Ludovika Aréna
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 8. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:00 Arena Savaria
2019. február 9. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. február 9. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 1. 15:30 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 1. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 2. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 2. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 2. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 2. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 2. 16:00 Ludovika Aréna
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 8. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 8. 15:30 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 9. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 9. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 9. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. március 9. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 9. 15:30 Városi Sportcsarnok
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 14. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 16. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 16. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 16. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 16. 16:00 Ludovika Aréna
2019. március 17. 17:00 Arena Savaria
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 20. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 20. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 20. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 20. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 20. 15:30 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 20. 16:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. március 20. 16:15 NOVOMATIC Aréna
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 19:15 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 23. 15:00 Arena Savaria
2019. március 23. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 23. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 27. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 27. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 27. 15:30 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 27. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 27. 16:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. március 27. 16:15 NOVOMATIC Aréna
2019. március 27. 17:00 Ludovika Aréna
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 29. 19:15 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 31. 15:00 Arena Savaria
2019. március 31. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 31. 15:30 Messzi István Sportcsarnok

Megyei szövetségek