Mérkőzések - NB I. A csoport, Fiú U20
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 28. 15:30 80 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs
2018. szeptember 28. 17:00 69 - 48 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Kocsis József
2018. szeptember 29. 14:30 84 - 58 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Németh Sándor
2018. szeptember 29. 15:15 57 - 102 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
2018. szeptember 29. 15:15 95 - 79 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mester Milán, Boros Gyevi Ádám
2018. szeptember 29. 15:15 71 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Rudasits Ákos
2018. szeptember 29. 15:30 75 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga Zoltán
2018. október
2018. október 5. 14:30 79 - 97 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
Játékvezetők: Komáromi Péter
2018. október 5. 15:30 100 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2018. október 5. 19:15 88 - 66 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Németh András
2018. október 6. 15:15 84 - 73 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Sterczer Péter Márk
2018. október 6. 15:15 86 - 82 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Mester Milán
2018. október 6. 15:15 64 - 60 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mile Gábor
2018. október 10. 15:00 80 - 75 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Horváth Alajos
2018. október 12. 15:30 88 - 46 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2018. október 12. 15:30 106 - 69 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. október 12. 15:30 97 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs
2018. október 13. 14:00 74 - 50 Arena Savaria
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás
2018. október 13. 14:00 100 - 49 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Balázs
2018. október 13. 15:15 66 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Rokob Krisztián
2018. október 13. 16:00 86 - 78 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos
2018. október 18. 15:00 70 - 119 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba
2018. október 19. 14:00 111 - 88 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs
2018. október 19. 14:30 60 - 85 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
Játékvezetők: Fekete Csaba
2018. október 19. 19:15 89 - 66 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor
2018. október 20. 15:15 62 - 85 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
2018. október 20. 15:15 83 - 77 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lakos Koppány, Mester Milán
2018. október 20. 15:15 71 - 82 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Péter Csaba, Fodor Sándor Balázs
2018. október 25. 15:30 128 - 47 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2018. október 26. 14:00 75 - 65 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás
2018. október 26. 15:30 95 - 56 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás
2018. október 27. 15:15 65 - 90 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
2018. október 27. 15:15 76 - 53 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor
2018. október 27. 15:30 91 - 81 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bartucz Csaba
2018. október 27. 16:30 68 - 77 Arena Savaria
Játékvezetők: Németh András, Földesi Ádám
2018. november
2018. november 2. 14:30 94 - 70 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2018. november 3. 15:00 81 - 65 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Balázs
2018. november 3. 15:00 74 - 69 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Csák Máté Károly
2018. november 3. 16:00 70 - 63 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István
2018. november 3. 16:00 61 - 102 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gaál Norbert, Makay Dániel József
2018. november 3. 16:15 74 - 78 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Propszt Amanda, Fodor Sándor Balázs
2018. november 4. 15:15 75 - 88 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor
2018. november 10. 15:00 100 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert
2018. november 10. 15:15 87 - 88 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. november 10. 15:15 66 - 86 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Rideg László, Fenyvesi Zénó
2018. november 10. 15:15 74 - 68 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. november 10. 18:15 56 - 68 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Mile Gábor
2018. november 16. 15:00 72 - 79 Ostoros Károly csarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Szabó Tibor
2018. november 16. 15:00 87 - 69 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
2018. november 17. 15:00 68 - 88 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor
2018. november 17. 15:15 67 - 74 Arena Savaria
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh András
2018. november 17. 15:15 92 - 108 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor
2018. november 17. 16:30 66 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tahin András
2018. november 18. 14:00 53 - 57 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Müller Martin
2018. november 22. 15:30 75 - 90 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó
2018. november 23. 14:00 80 - 95 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
Játékvezetők: Fekete Csaba
2018. november 23. 15:15 77 - 97 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 24. 15:15 84 - 79 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lakos Koppány, Boros Gyevi Ádám
2018. november 25. 15:15 76 - 65 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor
2018. november 25. 15:15 80 - 100 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. november 25. 17:00 106 - 66 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Polyák Máté
2018. november 28. 17:30 108 - 92 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter
2018. december
2018. december 6. 16:00 59 - 58 Arena Savaria
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán
2018. december 7. 14:30 70 - 76 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
Játékvezetők: Fekete Csaba, Komáromi Péter
2018. december 14. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Balázs
2018. december 14. 16:00 Arena Savaria
2018. december 15. 14:30 Alba Regia Sportcsarnok
2018. december 15. 15:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. december 15. 15:30 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs
2018. december 15. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. december 15. 16:00 Ludovika Aréna
2018. december 19. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. december 22. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. december 22. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2018. december 22. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. december 22. 16:00 Ludovika Aréna
2018. december 23. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2018. december 23. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2018. december 27. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 27. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 15:30 Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 16:00 Arena Savaria
2018. december 30. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 30. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2018. december 30. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2018. december 30. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2018. december 30. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. december 30. 15:30 Városi Sportcsarnok
2018. december 30. 16:00 Ludovika Aréna
2019. január
2019. január 4. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. január 5. 15:00 Arena Savaria
2019. január 5. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. január 5. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 5. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. január 5. 16:00 Ludovika Aréna
2019. január 8. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. január 9. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. január 9. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. január 12. 15:00 Arena Savaria
2019. január 12. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. január 12. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. január 12. 16:00 Ludovika Aréna
2019. január 13. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. január 18. 14:30 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2019. január 18. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. január 19. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. január 19. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. január 20. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. január 26. 15:00 Arena Savaria
2019. január 26. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. január 26. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 16:00 Ludovika Aréna
2019. január 26. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. január 26. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. január 31. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. február
2019. február 1. 14:30 GAMF Sportcsarnok - Törös Olga
2019. február 1. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. február 2. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. február 2. 15:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. február 2. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. február 2. 16:00 Ludovika Aréna
2019. február 8. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:00 Arena Savaria
2019. február 9. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. február 9. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március
2019. március 1. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 1. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 2. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 2. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 2. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 2. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 2. 16:00 Ludovika Aréna
2019. március 8. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 8. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 9. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 9. 15:15 NOVOMATIC Aréna
2019. március 9. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 9. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 9. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 13. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 14. 15:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 16. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 16. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 16. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 16. 16:00 Ludovika Aréna
2019. március 17. 17:00 Arena Savaria
2019. március 20. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 20. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 20. 15:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 20. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 20. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 20. 16:15 NOVOMATIC Aréna
2019. március 20. 16:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. március 22. 19:15 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 14:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 23. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 23. 15:00 Arena Savaria
2019. március 23. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:30 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 27. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 27. 15:00 Ostoros Károly csarnok
2019. március 27. 15:15 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 27. 16:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 27. 16:15 NOVOMATIC Aréna
2019. március 27. 16:15 Belvárosi Általános Iskola
2019. március 27. 17:00 Ludovika Aréna
2019. március 29. 19:15 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 15:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 31. 15:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 31. 15:00 Arena Savaria
2019. március 31. 15:15 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 15:15 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 15:30 Lauber Dezső Sportcsarnok

Megyei szövetségek