Mérkőzések - Fiú Junior
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 15. 11:00 77 - 74 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán (GRÁCZER ZSOLT)
2018. szeptember 15. 11:00 68 - 90 Belvárosi Sportcsarnok
2018. szeptember 15. 11:00 86 - 61 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2018. szeptember 15. 11:00 59 - 88 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István
2018. szeptember 15. 12:45 98 - 57 Belvárosi Sportcsarnok
2018. szeptember 15. 12:45 75 - 81 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2018. szeptember 15. 12:45 86 - 40 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István
2018. szeptember 15. 12:45 46 - 76 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán (GRÁCZER ZSOLT)
2018. szeptember 15. 17:00 47 - 96 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. szeptember 15. 17:00 66 - 94 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Tóth Szabolcs (GRÁCZER ZSOLT)
2018. szeptember 15. 17:00 53 - 126 Belvárosi Sportcsarnok
2018. szeptember 15. 17:00 73 - 66 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2018. szeptember 15. 18:45 55 - 74 Belvárosi Sportcsarnok
2018. szeptember 15. 18:45 66 - 62 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
2018. szeptember 15. 18:45 58 - 85 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. szeptember 15. 18:45 66 - 103 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Szabolcs (GRÁCZER ZSOLT)
2018. szeptember 16. 09:30 114 - 35 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István
2018. szeptember 16. 09:30 87 - 55 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2018. szeptember 16. 09:30 77 - 42 Belvárosi Sportcsarnok
2018. szeptember 16. 09:30 69 - 66 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István (Sztrakovics István)
2018. szeptember 16. 11:15 63 - 71 Belvárosi Sportcsarnok
2018. szeptember 16. 11:15 73 - 83 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István (Sztrakovics István)
2018. szeptember 16. 11:15 92 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Rácz Kristóf Ákos
2018. szeptember 16. 11:15 104 - 54 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Kiss Márton Balázs (GRÁCZER ZSOLT)
2019. január
2019. január 15. 18:00 89 - 51
Játékvezetők: Minár László Balázs, Kozma Balázs (Dernei Gábor)
2019. január 16. 17:00 65 - 90
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2019. január 16. 19:00 74 - 83
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely (Balogh László György)
2019. január 18. 16:30 80 - 76
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor (Mócsán András)
2019. január 18. 17:30 73 - 87
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Dr.Villányi Antal)
2019. január 20. 14:30 85 - 52
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor)
2019. január 22. 16:00 90 - 60
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Fleischmann Krisztián (Kele János)
2019. január 24. 17:30 69 - 72
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Herczeg Ágoston)
2019. március
2019. március 7. 17:30 75 - 57
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Herczeg Ágoston)
2019. március 12. 14:30 59 - 71
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila (Pázsitka Ferenc)
2019. március 13. 16:00 76 - 66
Játékvezetők: Nyilas István, Vadász Csaba (Mustos Tamás János)
2019. március 14. 15:00 88 - 38
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Szoó László Márton)
2019. március 20. 13:00 72 - 68
Játékvezetők: Major Ádám, Krékity Kornél (Herczeg Ágoston)
2019. március 21. 20:00 73 - 60
2019. március 24. 15:00 66 - 57
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc)
2019. március 24. 17:00 80 - 59
Játékvezetők: Minár László Balázs, Major Ádám (Kis Balázs Ferenc)
2019. április
2019. április 4. 09:00 104 - 90 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Borgula György, Drenyovszki Dániel , Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
2019. április 4. 11:00 92 - 49 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Földesi Ádám, Polonkai Balázs, Németh Patrik (Benczur Lajos Gyula)
2019. április 4. 13:00 92 - 64 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Oláh Márk, Sörlei Attila, Makrai Márton (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 4. 15:00 87 - 62 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Balogh László György)
2019. április 4. 17:30 92 - 87 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Földesi Ádám, Németh Patrik (Benczur Lajos Gyula)
2019. április 4. 19:30 52 - 90 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Oláh Márk, Makrai Márton, Polonkai Balázs (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 5. 09:00 83 - 80 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Borgula György, Oláh Márk, Polonkai Balázs (Benczur Lajos Gyula)
2019. április 5. 11:00 89 - 69 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Novák Bence (Halmos Péter)
2019. április 5. 11:00 73 - 79 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Földesi Ádám, Németh Patrik (Balogh László György)
2019. április 5. 13:00 72 - 86 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Sörlei Attila, Drenyovszki Dániel (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 5. 13:00 60 - 67 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Erdész Dávid (Dernei Gábor)
2019. április 5. 15:00 49 - 58 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jurászik László (Halmos Péter)
2019. április 5. 15:00 78 - 72 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Borgula György, Oláh Márk, Makrai Márton (Benczur Lajos Gyula)
2019. április 5. 17:00 66 - 46 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Erdész Dávid, Novák Bence (Dernei Gábor)
2019. április 5. 17:00 76 - 61 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Patrik, Polonkai Balázs (Balogh László György)
2019. április 5. 19:00 64 - 72 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Oláh Márk, Nepp László Oszkár, Sörlei Attila (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 6. 10:00 79 - 57 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Makrai Márton, Sörlei Attila (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 6. 11:00 69 - 81 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Pohánka Balázs (Halmos Péter)
2019. április 6. 12:00 72 - 79 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Borgula György, Polonkai Balázs (Benczur Lajos Gyula)
2019. április 6. 13:00 63 - 61 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Jurászik László (Dernei Gábor)
2019. április 6. 14:00 79 - 64 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Németh Patrik, Földesi Ádám (Balogh László György)
2019. április 6. 15:00 85 - 40 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Erdész Dávid (Halmos Péter)
2019. április 6. 16:00 80 - 86 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Sörlei Attila, Nepp László Oszkár (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 6. 17:00 69 - 62 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Novák Bence (Dernei Gábor)
2019. április 7. 09:00 78 - 70 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Makrai Márton, Borgula György, Nepp László Oszkár (Benczur Lajos Gyula)
2019. április 7. 09:00 74 - 57 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jurászik László (Halmos Péter)
2019. április 7. 11:00 47 - 44 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Jurászik László (Dernei Gábor)
2019. április 7. 11:00 88 - 84 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Polonkai Balázs, Németh Patrik (Benczur Lajos Gyula)
2019. április 7. 13:00 67 - 75 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Oláh Márk, Makrai Márton, Földesi Ádám (dr. Gincsai János Péter)
2019. április 7. 13:00 73 - 64 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland (Dernei Gábor)
2019. április 7. 15:00 73 - 49 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Erdész Dávid (Halmos Péter)
2019. április 7. 15:00 83 - 60 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Drenyovszki Dániel , Sörlei Attila (Balogh László György)

Megyei szövetségek