Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nyíregyházi Kék Cápák | Szerencs VSE | 2018. október 8. | 16:30 | 41 - 83 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János | |||||
Atomerőmű SE/B | Tamási Dámok | 2018. október 9. | 16:00 | 92 - 25 | |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Vörös Ferenc Zsolt | |||||
Szombathelyi SI KA/B | Dávid Kornél KA/A | 2018. október 10. | 16:00 | 113 - 24 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Polyák Máté | |||||
Szombathelyi SI U14/A | Dávid Kornél KA/B | 2018. október 10. | 16:00 | 0 - 0 | |
Celldömölki VSE | Ifjú Sólymok/A | 2018. október 10. | 16:30 | 82 - 35 | |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Pál Balázs | |||||
Bajai Bácska FKE | Atomerőmű SE | 2018. október 11. | 17:30 | 70 - 62 | |
Játékvezetők: Fekete Csaba, Szőke Bence (Kunvári József László) | |||||
Kaszások Akadémia | Budapesti Honvéd / A | 2018. október 12. | 16:40 | 54 - 95 | |
Játékvezetők: Nagy István, Horváth Brúnó József | |||||
Félegyházi TSI | Pityke KSE | 2018. október 12. | 17:45 | 102 - 39 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter (Budai Csaba) | |||||
Keresztúri SE | Budafoki KK | 2018. október 12. | 18:00 | 80 - 47 | |
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/A | Békéscsabai KK | 2018. október 12. | 18:15 | 72 - 46 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Mátyus Zoé Grèta | |||||
JKC | Gödöllői SK | 2018. október 12. | 18:30 | 15 - 113 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Horváth Kinga | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Soproni Sportiskola / B | 2018. október 13. | 12:00 | 90 - 44 | |
Játékvezetők: Németh Csaba, Kocsis Tamás | |||||
Karcagi SE | Mezőcsáti DSE | 2018. október 13. | 14:30 | 55 - 39 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Czakó Martin (Bernáth András) | |||||
Szombathelyi SI KA/B | Soproni Tigrisek | 2018. október 13. | 15:00 | 85 - 55 | |
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Nagy Zoltán | |||||
OSE Lions/A | Dávid Kornél KA/A | 2018. október 13. | 15:45 | 69 - 102 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Mezőcsáti DSE | Karcagi SE | 2018. október 13. | 16:00 | 59 - 50 | |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Czakó Martin (Bernáth András) | |||||
Tapolcai Sasok | VUKE - Veszprém | 2018. október 13. | 16:00 | 70 - 79 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László | |||||
SZEDEÁK | Lehel Kosársuli | 2018. október 13. | 17:00 | 61 - 57 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
BKGDSE | Budapest Basket | 2018. október 14. | 11:00 | 0 - 2 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Szájer József | |||||
BLF KK | Gödi SE | 2018. október 14. | 12:00 | 79 - 56 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Szőke Gábor | |||||
Sunshine-NYIKSE | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. október 14. | 17:00 | 143 - 19 | |
Játékvezetők: Molnár Ádám, Horányi András | |||||
Szentesi KK | Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. október 14. | 18:00 | 80 - 68 | |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Czékmán Csaba | |||||
Monok SE | Siófoki Kosársuli | 2018. október 15. | 17:15 | 66 - 83 | |
Játékvezetők: Mester Milán, Boros Gyevi Ádám | |||||
Békéscsabai KK | Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. október 15. | 17:15 | 62 - 65 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András | |||||
Tamási Dámok | Mohács GYKSE | 2018. október 15. | 17:30 | 29 - 57 | |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Lalák Vince | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Szerencs VSE | 2018. október 15. | 17:30 | 156 - 50 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János | |||||
Vasas Akadémia/B | Újpest-MT | 2018. október 15. | 18:20 | 57 - 36 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Bujtor Péter | |||||
Monori SE | Budapest Csepel | 2018. október 15. | 19:30 | 55 - 53 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Magda János József | |||||
OSE Lions/B | Tatai SE | 2018. október 16. | 16:00 | 48 - 81 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence | |||||
Pityke KSE | Gyulai Sportiskola | 2018. október 16. | 18:30 | 103 - 61 | |
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Jurászik László | |||||
Kiss Lenke KA/B | Budapesti Honvéd / B | 2018. október 16. | 19:30 | 46 - 128 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Komlódi Benedek | |||||
NYKK-Eötvös | Beszterce KK | 2018. október 17. | 15:30 | 51 - 68 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László | |||||
Győri KC | OSE Lions/A | 2018. október 17. | 16:00 | 45 - 75 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Földesi Marcell | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Kozármisleny SE | 2018. október 17. | 18:00 | 33 - 139 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Csontos Alex | |||||
SZEDEÁK/B | Félegyházi TSI | 2018. október 17. | 19:00 | 50 - 94 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Pápai KC | Dávid Kornél KA/B | 2018. október 18. | 16:30 | 94 - 67 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
Újpest-MT | Kaszások Akadémia | 2018. október 18. | 17:00 | 57 - 48 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Matejovics Márk | |||||
Békési SZSK | SZEDEÁK | 2018. október 18. | 17:00 | 48 - 72 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó | |||||
Újpest-MT/B | Gödi SE | 2018. október 18. | 17:30 | 50 - 113 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Matejovics Márk | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Dombóvári Kosársuli KE | 2018. október 18. | 18:00 | 58 - 48 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán | |||||
Lehel Kosársuli | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. október 18. | 19:00 | 60 - 80 | |
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Farkas János) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | MEAFC/A | 2018. október 19. | 14:30 | 42 - 68 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter | |||||
OSE Lions/B | Dávid Kornél KA/B | 2018. október 19. | 14:30 | 74 - 111 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó | |||||
Tatai SE | Szombathelyi SI U14/A | 2018. október 19. | 16:30 | 38 - 92 | |
Játékvezetők: Bognár Tibor, Vörös Eszter | |||||
Hajdúböszörményi TE | Karcagi SE | 2018. október 19. | 17:00 | 69 - 47 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Nemes Gábor | |||||
Kozármisleny SE | Atomerőmű SE/B | 2018. október 19. | 17:30 | 78 - 76 | |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán | |||||
OSE Lions/A | Soproni Sportiskola / B | 2018. október 19. | 18:00 | 152 - 31 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó | |||||
JKC | Budapest Basket | 2018. október 19. | 18:20 | 17 - 141 | |
Játékvezetők: Stoller Balázs, Novák Bence | |||||
Gödöllői SK | Monori SE | 2018. október 19. | 19:15 | 83 - 36 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Hamzi Virág | |||||
Budaörsi DSE | Keresztúri SE | 2018. október 19. | 20:15 | 91 - 35 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurászik László | |||||
Beszterce KK | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. október 20. | 10:30 | 50 - 70 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila | |||||
Marcali VSZSE | Monok SE | 2018. október 20. | 11:00 | 81 - 84 | |
Játékvezetők: Szántó Dénes, Mester Milán | |||||
Esztergomi KE | Celldömölki VSE | 2018. október 20. | 11:30 | 53 - 51 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Beszterce KK | 2018. október 20. | 14:00 | 55 - 51 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila | |||||
Dávid Kornél KA/A | Szombathelyi SI KA/B | 2018. október 20. | 16:00 | 114 - 60 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Horváth Andreasz | |||||
Tapolcai Sasok | Várpalotai KK | 2018. október 20. | 16:30 | 91 - 84 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Fülöp András | |||||
Budapesti Honvéd / B | Bikák KK | 2018. október 21. | 10:00 | 158 - 43 | |
Keresztúri SE | MAFC/B | 2018. október 21. | 10:30 | 43 - 135 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc | |||||
Kaszások Akadémia | PAFC Basket | 2018. október 21. | 12:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Matóczay Bálint | |||||
MTE 1904 | Alba Fehérvár/B | 2018. október 21. | 13:00 | 53 - 125 | |
Gyulai Sportiskola | Szentesi KK | 2018. október 21. | 13:30 | 23 - 87 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt | |||||
Szombathelyi SI KA/B | Győri KC | 2018. október 21. | 15:00 | 78 - 75 | |
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Pál Balázs | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/B | SZEDEÁK/B | 2018. október 21. | 16:00 | 84 - 59 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Utasi Gábor | |||||
Szolnoki Sportcentrum/B | Békési SZSK | 2018. október 22. | 19:15 | 67 - 46 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Rideg László (Balogh László György) | |||||
Soproni Tigrisek | OSE Lions/A | 2018. október 24. | 16:00 | 44 - 80 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | PVSK-Panthers/B | 2018. október 24. | 16:30 | 93 - 71 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs | |||||
Bonyhádi KSE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. október 24. | 17:00 | 122 - 38 | |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Ács Dezső | |||||
Százhalombattai KSE | Budafoki KK | 2018. október 24. | 17:30 | 28 - 134 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra | |||||
Bikák KK | Gödi SE | 2018. október 24. | 18:00 | 30 - 96 | |
Játékvezetők: Tahin András, Zádeczki Donát László | |||||
Alba Fehérvár/B | Dávid Kornél KA/B | 2018. október 24. | 18:00 | 100 - 74 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Borsos Miklós | |||||
Szerencs VSE | Beszterce KK | 2018. október 25. | 14:30 | 19 - 127 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett | |||||
Atomerőmű SE | Bajai Bácska FKE | 2018. október 25. | 16:00 | 92 - 57 | |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Szücs Szabolcs | |||||
ELITE Basket Törökbálint | Budaörsi DSE | 2018. október 25. | 16:20 | 44 - 96 | |
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Cselóczki Mátyás | |||||
Beszterce KK | Szerencs VSE | 2018. október 25. | 16:30 | 119 - 53 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett | |||||
Kanizsa KK | Dombóvári KS/B | 2018. október 25. | 16:30 | 73 - 47 | |
Játékvezetők: Szabó Tibor, Benedek Zoltán | |||||
Győri KC | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. október 25. | 17:00 | 71 - 56 | |
Játékvezetők: Bakó László Ferenc, Tamás Pálma | |||||
Keresztúri SE | KKS | 2018. október 25. | 18:00 | 58 - 52 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté | |||||
SZEDEÁK | Békéscsabai KK | 2018. október 25. | 18:50 | 57 - 56 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Lehel Kosársuli | Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. október 25. | 19:00 | 86 - 60 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Szappanos Máté (Farkas János) | |||||
OSE Lions/B | Alba Fehérvár/B | 2018. október 26. | 14:30 | 81 - 149 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Szombathelyi SI U14/A | MTE 1904 | 2018. október 26. | 15:30 | 97 - 7 | |
Játékvezetők: Polyák Máté, Nagy Zoltán | |||||
Atomerőmű SE/B | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. október 26. | 16:00 | 73 - 67 | |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Kiss Márk | |||||
Debreceni KA/B | MEAFC/A | 2018. október 26. | 16:30 | 57 - 91 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Szűcs Balázs | |||||
Egri VSI KOK | Salgótarjáni KI | 2018. október 26. | 17:00 | 90 - 34 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Pityke KSE | Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. október 26. | 17:30 | 82 - 62 | |
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Miklósi László | |||||
Félegyházi TSI | Gyulai Sportiskola | 2018. október 26. | 17:45 | 112 - 32 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba) | |||||
Mohács GYKSE | Kozármisleny SE | 2018. október 26. | 18:15 | 62 - 74 | |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán | |||||
Salgótarjáni KI | Egri VSI KOK | 2018. október 26. | 19:00 | 15 - 106 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Várpalotai KK | Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. október 26. | 19:50 | 70 - 61 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós | |||||
Budaörsi DSE | Százhalombattai KSE | 2018. október 26. | 20:15 | 196 - 6 | |
Játékvezetők: Szájer József, Agócs Gábor Mihály | |||||
MAFC/B | ELITE Basket Törökbálint | 2018. október 27. | 11:00 | 103 - 33 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szokolainé Váradi Anetta Csilla | |||||
PVSK-Panthers/B | Atomerőmű SE | 2018. október 27. | 12:00 | 90 - 75 | |
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs | |||||
Budapest Csepel | JKC | 2018. október 27. | 16:00 | 86 - 48 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Steiner Máté | |||||
Budapesti Honvéd / A | Vasas Akadémia/B | 2018. október 27. | 17:30 | 64 - 60 | |
Játékvezetők: Nagy István, Matóczay Bálint | |||||
Budapest Basket | Monori SE | 2018. október 28. | 09:00 | 45 - 67 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szabó István | |||||
Újpest-MT | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. október 28. | 10:00 | 19 - 121 | |
Játékvezetők: Nagy István, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Dávid Kornél KA/A | 2018. október 28. | 13:00 | 59 - 130 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Bajai Bácska FKE | 2018. október 28. | 13:30 | 83 - 59 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter | |||||
Kiss Lenke KS | Kaszások Akadémia | 2018. október 28. | 16:00 | 99 - 66 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bárány Levente | |||||
Esztergomi KE | Tapolcai Sasok | 2018. október 28. | 18:00 | 72 - 67 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Pápai KC | Tatai SE | 2018. október 29. | 16:30 | 83 - 79 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
VUKE - Veszprém | Celldömölki VSE | 2018. október 30. | 18:30 | 51 - 56 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós | |||||
Szolnoki Sportcentrum/B | Békéscsabai KK | 2018. október 30. | 19:20 | 61 - 58 | |
Játékvezetők: Farkas János, Czakó Martin (Balogh László György) | |||||
Soproni Sportiskola / B | Szombathelyi SI KA/B | 2018. október 31. | 19:30 | 46 - 79 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston |
Kiss Lenke KA/B | Parthus SE | 2018. november 3. | 11:00 | 66 - 90 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Lukács Rezső Tamás | |||||
BKGDSE | Budapest Csepel | 2018. november 4. | 09:00 | 72 - 49 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Gombos Márk Bálint | |||||
SZEDEÁK/B | Szentesi KK | 2018. november 4. | 15:00 | 73 - 72 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid | |||||
MTE 1904 | Dávid Kornél KA/B | 2018. november 5. | 16:30 | 26 - 110 | |
Játékvezetők: Nagy Péter, Tamás Pálma | |||||
Újpest-MT | Budapesti Honvéd / A | 2018. november 5. | 17:00 | 43 - 63 | |
Játékvezetők: Nagy István, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Dombóvári KS/B | Marcali VSZSE | 2018. november 5. | 17:00 | 72 - 82 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Lalák Vince | |||||
Sunshine-NYIKSE | Ibrány SE | 2018. november 5. | 17:00 | 94 - 8 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter | |||||
Békéscsabai KK | Békési SZSK | 2018. november 5. | 17:15 | 96 - 58 | |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Szikora Balázs András | |||||
Békéscsabai KK | SZEDEÁK | 2018. november 5. | 18:30 | 60 - 62 | |
Játékvezetők: Szikora Balázs András, Kis Sándor | |||||
Budapesti Honvéd / B | Újpest-MT/B | 2018. november 6. | 16:45 | 153 - 8 | |
Játékvezetők: Tahin András, Győri Ferenc | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | Ifjú Sólymok/A | 2018. november 6. | 17:30 | 123 - 54 | |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás | |||||
Tamási Dámok | Bonyhádi KSE | 2018. november 6. | 17:30 | 32 - 96 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Kollár Tamás | |||||
Gödi SE | Kiss Lenke KA/B | 2018. november 6. | 18:30 | 103 - 69 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Novák Bence | |||||
Monori SE | BKGDSE | 2018. november 6. | 19:00 | 56 - 66 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Miklósi László | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Salgótarjáni KI | 2018. november 7. | 14:30 | 72 - 33 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Remete Roland | |||||
Dávid Kornél KA/A | Győri KC | 2018. november 7. | 16:00 | 72 - 45 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Matucza Gyula | |||||
Salgótarjáni KI | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 7. | 16:30 | 26 - 61 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Kovács Milán | |||||
Alba Fehérvár/B | Tatai SE | 2018. november 7. | 17:30 | 65 - 87 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence | |||||
Soproni Tigrisek | Soproni Sportiskola / B | 2018. november 7. | 19:00 | 94 - 38 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | NYKK-Eötvös | 2018. november 7. | 19:00 | 84 - 35 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András | |||||
Atomerőmű SE | Dombóvári Kosársuli KE | 2018. november 8. | 16:00 | 95 - 82 | |
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Vörös Ferenc Zsolt | |||||
ELITE Basket Törökbálint | Százhalombattai KSE | 2018. november 8. | 16:20 | 116 - 34 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Antoni Márk Ágoston | |||||
Pápai KC | Szombathelyi SI U14/A | 2018. november 8. | 16:45 | 59 - 73 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
Bajai Bácska FKE | PVSK-Panthers/B | 2018. november 8. | 17:30 | 69 - 76 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Kunvári József László) | |||||
Marcali VSZSE | Kanizsa KK | 2018. november 8. | 18:45 | 64 - 46 | |
Játékvezetők: Boros Gyevi Ádám, Koncsek Balázs | |||||
VUKE - Veszprém | Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. november 8. | 19:30 | 67 - 32 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály | |||||
Vasas Akadémia/B | PAFC Basket | 2018. november 8. | 19:50 | 63 - 34 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
OSE Lions/B | MTE 1904 | 2018. november 9. | 15:45 | 117 - 33 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Karcagi SE | 2018. november 9. | 16:30 | 22 - 59 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János | |||||
Egri VSI KOK | Debreceni KA/B | 2018. november 9. | 17:30 | 75 - 59 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Stáber Alex Bence | |||||
Karcagi SE | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 9. | 18:00 | 87 - 19 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János | |||||
JKC | Budapest Csepel | 2018. november 9. | 18:20 | 27 - 78 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Kozma Ákos Dávid | |||||
Ifjú Sólymok/A | Várpalotai KK | 2018. november 9. | 18:20 | 42 - 82 | |
Játékvezetők: Polyák Máté, Magyar Gyöngyi | |||||
Siófoki Kosársuli | Dombóvári KS/B | 2018. november 9. | 19:00 | 86 - 46 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Müller Martin | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/A | SZEDEÁK | 2018. november 10. | 18:00 | 100 - 43 | |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Novák Bence | |||||
Budapest Basket | Gödöllői SK | 2018. november 10. | 18:00 | 39 - 60 | |
Játékvezetők: Lövei László, Steiner Máté | |||||
Szentesi KK | Pityke KSE | 2018. november 10. | 18:00 | 91 - 67 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter | |||||
KKS | MAFC/B | 2018. november 11. | 10:00 | 45 - 67 | |
Játékvezetők: Tahin András, Győri Ferenc | |||||
Budapesti Honvéd / B | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. november 11. | 10:00 | 67 - 68 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Sancilio Alexis | |||||
Kozármisleny SE | Tamási Dámok | 2018. november 11. | 11:00 | 126 - 23 | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán | |||||
Gödöllői SK | TFSE/A | 2018. november 11. | 12:00 | 113 - 20 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Németh Kitti | |||||
Szombathelyi SI KA/B | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 11. | 12:30 | 72 - 54 | |
Játékvezetők: Pál Balázs, Magyar Gyöngyi | |||||
Gödi SE | Parthus SE | 2018. november 11. | 13:00 | 94 - 44 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Mátyus Zoé Grèta | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Mohács GYKSE | 2018. november 11. | 16:00 | 46 - 83 | |
Játékvezetők: Poór Tamás, Csontos Alex | |||||
Szerencs VSE | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2018. november 12. | 16:30 | 50 - 111 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett | |||||
Újpest-MT | PAFC Basket | 2018. november 12. | 17:00 | 49 - 56 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Győri Ferenc | |||||
Békéscsabai KK | Lehel Kosársuli | 2018. november 12. | 17:20 | 59 - 64 | |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | DIFE KK | 2018. november 12. | 17:45 | 64 - 20 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Bács Csaba | |||||
MEAFC/B | NYKK-Eötvös | 2018. november 12. | 18:00 | 42 - 93 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Molnár Krisztián | |||||
Mezőcsáti DSE | Ibrány SE | 2018. november 12. | 18:00 | 110 - 18 | |
Játékvezetők: Nagy Zsombor, Szobonya Erik | |||||
Budapesti Honvéd / A | Kiss Lenke KS | 2018. november 12. | 18:15 | 106 - 64 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc | |||||
DIFE KK | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 12. | 19:15 | 64 - 20 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Bács Csaba | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/B | Félegyházi TSI | 2018. november 13. | 17:00 | 62 - 89 | |
Játékvezetők: Utasi Gábor, Horgos Péter | |||||
Bonyhádi KSE | Atomerőmű SE/B | 2018. november 13. | 17:00 | 68 - 47 | |
Játékvezetők: Villányi János, Szücs Szabolcs | |||||
Soproni Tigrisek | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 13. | 17:30 | 86 - 41 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik | |||||
Budapest Csepel | Budapest Basket | 2018. november 13. | 18:00 | 56 - 61 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Korhetz Szilárd | |||||
VUKE - Veszprém | Esztergomi KE | 2018. november 13. | 18:30 | 83 - 31 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály | |||||
Szolnoki Sportcentrum/B | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. november 13. | 19:20 | 37 - 87 | |
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Rideg László | |||||
Celldömölki VSE | Tapolcai Sasok | 2018. november 13. | 19:30 | 72 - 57 | |
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Bognár Tamás | |||||
Kiss Lenke KA/B | BLF KK | 2018. november 13. | 19:30 | 0 - 0 | |
Soproni Sportiskola / B | Győri KC | 2018. november 13. | 19:50 | 32 - 94 | |
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik | |||||
MEAFC/A | Debreceni KA/B | 2018. november 14. | 16:00 | 65 - 46 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett | |||||
Sunshine-NYIKSE | Mezőcsáti DSE | 2018. november 14. | 17:00 | 46 - 59 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, dr. Marjay Péter | |||||
Budaörsi DSE | KKS | 2018. november 14. | 20:15 | 85 - 19 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Gombos Márk Bálint | |||||
Szerencs VSE | NYKK-Eötvös | 2018. november 15. | 16:30 | 46 - 108 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | OSE Lions/A | 2018. november 15. | 17:00 | 51 - 55 | |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Kocsis Tamás | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Bajai Bácska FKE | 2018. november 15. | 17:00 | 70 - 50 | |
Játékvezetők: Kollár Tamás, Ács Dezső | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | Celldömölki VSE | 2018. november 15. | 17:30 | 70 - 51 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Hegedűs Attla | |||||
Tamási Dámok | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 15. | 17:30 | 54 - 73 | |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Villányi János | |||||
Budafoki KK | Budaörsi DSE | 2018. november 15. | 17:45 | 47 - 118 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Pál Roland | |||||
Bikák KK | Kiss Lenke KA/B | 2018. november 15. | 17:45 | 102 - 111 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga | |||||
SZEDEÁK | Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. november 15. | 18:50 | 70 - 53 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Gödi SE | 2018. november 15. | 19:00 | 65 - 69 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Bárány Levente | |||||
Mezőcsáti DSE | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 16. | 16:30 | 52 - 27 | |
Játékvezetők: Sztrakovics István, Tolnai János | |||||
OSE Lions/A | Szombathelyi SI KA/B | 2018. november 16. | 17:00 | 84 - 53 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Bognár Tibor | |||||
Keresztúri SE | ELITE Basket Törökbálint | 2018. november 16. | 17:40 | 71 - 61 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Mezőcsáti DSE | 2018. november 16. | 18:00 | 12 - 86 | |
Játékvezetők: Sztrakovics István, Tolnai János | |||||
MEAFC/A | Egri VSI KOK | 2018. november 16. | 18:00 | 95 - 40 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szobonya Erik | |||||
Siófoki Kosársuli | Marcali VSZSE | 2018. november 16. | 19:00 | 66 - 80 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Gábor | |||||
Budapesti Honvéd / B | Gödi SE | 2018. november 17. | 13:15 | 98 - 68 | |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Siófoki Kosársuli | Kanizsa KK | 2018. november 17. | 15:00 | 79 - 52 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence | |||||
MTE 1904 | OSE Lions/B | 2018. november 17. | 17:00 | 49 - 88 | |
Játékvezetők: Nagy Péter, Horváth Szabolcs | |||||
Dávid Kornél KA/B | Tatai SE | 2018. november 17. | 18:00 | 66 - 72 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós | |||||
Ifjú Sólymok/A | VUKE - Veszprém | 2018. november 17. | 19:00 | 25 - 73 | |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Kiss Márton Balázs | |||||
BKGDSE | Gödöllői SK | 2018. november 18. | 09:00 | 54 - 53 | |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Vigh Balázs | |||||
Kiss Lenke KS | Újpest-MT | 2018. november 18. | 10:00 | 86 - 59 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Korhetz Szilárd | |||||
Győri KC | Soproni Tigrisek | 2018. november 18. | 11:00 | 66 - 73 | |
Játékvezetők: Földesi Marcell, Tamás Pálma | |||||
MAFC/B | Budaörsi DSE | 2018. november 18. | 11:30 | 94 - 87 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Hőgerl Bence | |||||
Ibrány SE | DIFE KK | 2018. november 18. | 14:00 | 15 - 79 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter | |||||
Békési SZSK | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. november 18. | 15:00 | 51 - 95 | |
Játékvezetők: Szabó László, Rideg László | |||||
Vasas Akadémia/B | Kaszások Akadémia | 2018. november 18. | 15:00 | 83 - 46 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Alexis | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/B | Gyulai Sportiskola | 2018. november 19. | 00:00 | 116 - 40 | |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Utasi Gábor | |||||
Beszterce KK | NYKK-Eötvös | 2018. november 19. | 15:30 | 67 - 43 | |
Játékvezetők: Grosch Attila, Benedek Dávid | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. november 19. | 16:00 | 35 - 81 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila | |||||
MEAFC/A | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 19. | 16:00 | 79 - 63 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba | |||||
Pápai KC | Alba Fehérvár/B | 2018. november 19. | 16:15 | 70 - 61 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Lehel Kosársuli | Békési SZSK | 2018. november 19. | 17:30 | 71 - 43 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó (Szabó László) | |||||
DIFE KK | Sunshine-NYIKSE | 2018. november 19. | 17:45 | 0 - 0 | |
MEAFC/B | Szerencs VSE | 2018. november 19. | 18:00 | 54 - 63 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Nagy Zsombor | |||||
Kiss Lenke KS | PAFC Basket | 2018. november 19. | 19:30 | 94 - 52 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Komlódi Benedek | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Soproni Tigrisek | 2018. november 20. | 17:00 | 74 - 77 | |
Játékvezetők: Németh Csaba, Németh Sándor | |||||
Dombóvári KS/B | Monok SE | 2018. november 20. | 17:00 | 59 - 81 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kollár Tamás | |||||
BLF KK | Budapesti Honvéd / B | 2018. november 20. | 17:30 | 82 - 123 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szabó István | |||||
Budapest Csepel | BKGDSE | 2018. november 20. | 18:00 | 66 - 84 | |
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Steiner Máté | |||||
Budapesti Honvéd / A | Kaszások Akadémia | 2018. november 20. | 18:15 | 114 - 50 | |
Játékvezetők: Lövei László, Zádeczki Donát László | |||||
Dávid Kornél KA/B | Szombathelyi SI U14/A | 2018. november 21. | 16:00 | 59 - 87 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence | |||||
Hajdúböszörményi TE | Mezőcsáti DSE | 2018. november 21. | 17:00 | 48 - 42 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Bács Csaba | |||||
ELITE Basket Törökbálint | Budafoki KK | 2018. november 22. | 16:20 | 52 - 75 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Agócs Gábor Mihály | |||||
Pápai KC | OSE Lions/B | 2018. november 22. | 16:30 | 93 - 56 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, dr. Vajda Balázs | |||||
Szerencs VSE | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. november 22. | 16:30 | 21 - 126 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sztrakovics István | |||||
Újpest-MT | Vasas Akadémia/B | 2018. november 22. | 17:00 | 48 - 74 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szabó István | |||||
Tamási Dámok | Atomerőmű SE/B | 2018. november 22. | 17:30 | 38 - 113 | |
Játékvezetők: Péter Csaba, Ács Dezső | |||||
Kanizsa KK | Monok SE | 2018. november 22. | 18:00 | 62 - 59 | |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Dávid | |||||
Gyulai Sportiskola | Pityke KSE | 2018. november 22. | 18:00 | 39 - 46 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Papy Zsolt | |||||
Esztergomi KE | Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. november 22. | 18:00 | 72 - 73 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence | |||||
Lehel Kosársuli | SZEDEÁK | 2018. november 22. | 19:00 | 81 - 56 | |
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Hegedűs Mária) | |||||
VUKE - Veszprém | Tapolcai Sasok | 2018. november 22. | 19:20 | 81 - 65 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály | |||||
PVSK-Panthers/B | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. november 22. | 19:30 | 76 - 72 | |
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence | |||||
Soproni Sportiskola / B | Dávid Kornél KA/A | 2018. november 22. | 19:50 | 15 - 94 | |
Játékvezetők: Rudasits Ákos, Herczeg Ágoston | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | NYKK-Eötvös | 2018. november 23. | 15:15 | 70 - 66 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter | |||||
Hajdúböszörményi TE | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 23. | 16:30 | 50 - 16 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Szűcs Sándor | |||||
Békéscsabai KK | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. november 23. | 17:15 | 50 - 97 | |
Játékvezetők: Borgula György, Bere Márton Brúnó | |||||
Keresztúri SE | Budaörsi DSE | 2018. november 23. | 17:40 | 46 - 95 | |
Nyíregyházi Kék Cápák | Hajdúböszörményi TE | 2018. november 23. | 18:00 | 26 - 64 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Szűcs Sándor | |||||
Budafoki KK | Keresztúri SE | 2018. november 24. | 10:00 | 75 - 64 | |
Játékvezetők: Gaál István, Steiner Máté | |||||
Tatai SE | Alba Fehérvár/B | 2018. november 24. | 10:00 | 77 - 83 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Bognár Tibor | |||||
MAFC/B | Százhalombattai KSE | 2018. november 24. | 10:00 | 180 - 7 | |
Játékvezetők: Makay Dániel József, Komlódi Benedek | |||||
Dombóvári KS/B | Kanizsa KK | 2018. november 24. | 11:00 | 59 - 70 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Lalák Vince | |||||
KKS | ELITE Basket Törökbálint | 2018. november 24. | 11:00 | 60 - 59 | |
Játékvezetők: Szabó Péter, Gere Kálmán Richárd | |||||
Szombathelyi SI U14/A | OSE Lions/B | 2018. november 24. | 12:00 | 124 - 43 | |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Németh András | |||||
Szombathelyi SI KA/B | Dávid Kornél KA/B | 2018. november 24. | 15:00 | 62 - 100 | |
Játékvezetők: Pál Balázs, Magyar Gyöngyi | |||||
Siófoki Kosársuli | Monok SE | 2018. november 24. | 15:00 | 85 - 59 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz | |||||
Budapest Basket | BKGDSE | 2018. november 25. | 09:00 | 63 - 67 | |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István | |||||
Gödöllői SK | JKC | 2018. november 25. | 12:00 | 130 - 35 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Krékity Kornél | |||||
Gödi SE | BLF KK | 2018. november 25. | 13:00 | 79 - 76 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István, Mészáros Anna | |||||
Ibrány SE | Mezőcsáti DSE | 2018. november 25. | 13:30 | 9 - 52 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Ábri Nataniel Mihály | |||||
Kaszások Akadémia | Újpest-MT | 2018. november 25. | 15:30 | 49 - 57 | |
Játékvezetők: Koncsag Csaba, Ürögi Zsolt | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. november 26. | 17:00 | 69 - 54 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Kollár Tamás | |||||
MEAFC/B | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. november 26. | 18:00 | 30 - 126 | |
Játékvezetők: ifj. Marton Péter, Molnár Krisztián | |||||
Soproni Sportiskola / B | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. november 26. | 19:30 | 41 - 53 | |
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston | |||||
Atomerőmű SE/B | Kozármisleny SE | 2018. november 27. | 16:30 | 63 - 59 | |
Bonyhádi KSE | Mohács GYKSE | 2018. november 27. | 17:00 | 75 - 31 | |
Játékvezetők: Villányi János, Nagy Viktor | |||||
Békési SZSK | Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. november 27. | 17:00 | 33 - 62 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Mezei Tibor | |||||
Kiss Lenke KA/B | BLF KK | 2018. november 27. | 17:30 | 46 - 88 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Boros Krisztina | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | VUKE - Veszprém | 2018. november 27. | 17:30 | 52 - 64 | |
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Kocsis Tamás | |||||
Budapest Csepel | Monori SE | 2018. november 27. | 18:00 | 62 - 43 | |
Játékvezetők: László Zsolt Károly, Pál Roland | |||||
Kaszások Akadémia | PAFC Basket | 2018. november 27. | 18:00 | 75 - 49 | |
Játékvezetők: Horváth Kinga, Korhetz Szilárd | |||||
Celldömölki VSE | Várpalotai KK | 2018. november 27. | 19:30 | 41 - 72 | |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi | |||||
Karcagi SE | Sunshine-NYIKSE | 2018. november 28. | 15:30 | 48 - 68 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Ábri Nataniel Mihály | |||||
Sunshine-NYIKSE | Karcagi SE | 2018. november 28. | 15:30 | 71 - 30 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Remete Richárd | |||||
Szombathelyi SI U14/A | Tatai SE | 2018. november 28. | 16:00 | 71 - 70 | |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Bognár Tamás | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/B | Szentesi KK | 2018. november 28. | 17:00 | 83 - 75 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter | |||||
OSE Lions/A | Győri KC | 2018. november 28. | 18:00 | 92 - 66 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Bognár Tibor | |||||
Gödi SE | Újpest-MT/B | 2018. november 28. | 18:15 | 125 - 29 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Cselóczki Mátyás | |||||
KKS | Kaszások Akadémia | 2018. november 28. | 20:00 | 41 - 62 | |
Budaörsi DSE | ELITE Basket Törökbálint | 2018. november 28. | 20:15 | 103 - 31 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Szűcs Tamás | |||||
Szerencs VSE | MEAFC/B | 2018. november 29. | 16:30 | 49 - 67 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik | |||||
Vasas Akadémia/B | Kiss Lenke KS | 2018. november 29. | 16:45 | 63 - 85 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bózsó Gábor | |||||
Pityke KSE | SZEDEÁK/B | 2018. november 29. | 18:45 | 86 - 61 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Bedőcs Barnabás | |||||
Soproni Sportiskola / B | OSE Lions/A | 2018. november 29. | 19:50 | 27 - 59 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn | |||||
Dávid Kornél KA/A | OSE Lions/A | 2018. november 30. | 13:30 | 83 - 74 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Kocsis József | |||||
Dávid Kornél KA/B | OSE Lions/B | 2018. november 30. | 16:00 | 80 - 74 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence | |||||
Debreceni KA/B | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. november 30. | 16:15 | 82 - 78 | |
Nyíregyházi Kék Cápák | Ibrány SE | 2018. november 30. | 16:30 | 45 - 13 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Remete Richárd | |||||
Kozármisleny SE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. november 30. | 17:00 | 99 - 56 | |
Játékvezetők: Sági Zoltán, Fülöp Zsombor Ferenc | |||||
Győri KC | Szombathelyi SI KA/B | 2018. november 30. | 17:30 | 79 - 69 | |
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc | |||||
Szentesi KK | Gyulai Sportiskola | 2018. november 30. | 17:30 | 73 - 32 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Debreceni KA/B | 2018. november 30. | 18:00 | 0 - 0 | |
Ibrány SE | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. november 30. | 18:00 | 9 - 37 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Remete Richárd | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/A | Lehel Kosársuli | 2018. november 30. | 18:15 | 71 - 62 | |
Játékvezetők: Szundy Dominik Dániel, Miklósi László | |||||
Mohács GYKSE | Tamási Dámok | 2018. november 30. | 18:15 | 92 - 41 | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán | |||||
JKC | TFSE/A | 2018. november 30. | 18:20 | 55 - 58 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Novák Bence | |||||
PAFC Basket | Kaszások Akadémia | 2018. november 30. | 18:30 | 77 - 64 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Belák Zoltán | |||||
Várpalotai KK | Ifjú Sólymok/A | 2018. november 30. | 19:50 | 113 - 35 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály |
PVSK-Panthers/B | Dombóvári Kosársuli KE | 2018. december 1. | 14:00 | 58 - 85 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence | |||||
Szombathelyi SI U14/A | Alba Fehérvár/B | 2018. december 1. | 15:00 | 116 - 55 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Tóth Gábor Balázs | |||||
NYKK-Eötvös | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2018. december 1. | 16:00 | 42 - 65 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik | |||||
Budapest Basket | JKC | 2018. december 2. | 09:00 | 162 - 10 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Győri Ferenc | |||||
TFSE/A | Monori SE | 2018. december 2. | 10:00 | 48 - 68 | |
Játékvezetők: Lövei László, Tahin András | |||||
Gödöllői SK | BKGDSE | 2018. december 2. | 10:00 | 63 - 59 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Gyurkovics István | |||||
Celldömölki VSE | Esztergomi KE | 2018. december 2. | 11:00 | 57 - 43 | |
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Magyar Gergely | |||||
KKS | Budaörsi DSE | 2018. december 2. | 11:00 | 26 - 73 | |
Játékvezetők: Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd | |||||
Ibrány SE | Karcagi SE | 2018. december 2. | 11:00 | 11 - 96 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter | |||||
Parthus SE | BLF KK | 2018. december 2. | 11:00 | 30 - 83 | |
Dávid Kornél KA/A | Zalakerámia ZTE KK/B | 2018. december 2. | 11:00 | 108 - 57 | |
Játékvezetők: Tóth Bence, Matucza Gyula | |||||
Alba Fehérvár/B | MTE 1904 | 2018. december 2. | 13:00 | 120 - 22 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kaposi Gábor | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Atomerőmű SE | 2018. december 2. | 13:00 | 81 - 70 | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Székely Bernadett | |||||
Karcagi SE | Ibrány SE | 2018. december 2. | 13:00 | 114 - 19 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János | |||||
Parthus SE | Újpest-MT/B | 2018. december 2. | 15:00 | 62 - 33 | |
Játékvezetők: Miklósi László, Bedőcs Barnabás | |||||
Budapesti Honvéd / B | Kiss Lenke KA/B | 2018. december 2. | 16:00 | 134 - 57 | |
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Bonyhádi KSE | 2018. december 2. | 16:00 | 58 - 81 | |
Játékvezetők: Kertész Zsolt, Poór Tamás | |||||
SZEDEÁK/B | Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. december 2. | 17:30 | 60 - 62 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Nagy Lili (Faltinné Széll Ágnes) | |||||
Mezőcsáti DSE | Hajdúböszörményi TE | 2018. december 3. | 17:00 | 41 - 61 | |
Játékvezetők: Sándor Ivett, Nagy Zsombor | |||||
OSE Lions/A | Soproni Tigrisek | 2018. december 4. | 17:00 | 105 - 69 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Bognár Tibor | |||||
Gyulai Sportiskola | SZEDEÁK/B | 2018. december 4. | 17:30 | 35 - 54 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Papy Zsolt | |||||
Egri VSI KOK | MEAFC/A | 2018. december 4. | 18:00 | 28 - 71 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett | |||||
Pityke KSE | Félegyházi TSI | 2018. december 4. | 18:30 | 44 - 88 | |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jurászik László | |||||
Kiss Lenke KS | Vasas Akadémia/B | 2018. december 4. | 19:30 | 78 - 83 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | Sunshine-NYIKSE | 2018. december 5. | 15:30 | 26 - 66 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, dr. Marjay Péter | |||||
MTE 1904 | Szombathelyi SI U14/A | 2018. december 5. | 16:30 | 27 - 99 | |
Játékvezetők: Tamás Pálma, Horváth Szabolcs | |||||
Sunshine-NYIKSE | Nyíregyházi Kék Cápák | 2018. december 5. | 17:00 | 50 - 19 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Remete Roland | |||||
Békési SZSK | Lehel Kosársuli | 2018. december 5. | 17:30 | 55 - 77 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András | |||||
Budafoki KK | Százhalombattai KSE | 2018. december 5. | 17:40 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Kiss Lenke KA/B | 2018. december 5. | 19:00 | 124 - 56 | |
Játékvezetők: Winkler Áron, Havas Gábor | |||||
PAFC Basket | Budapesti Honvéd / A | 2018. december 5. | 19:30 | 56 - 83 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Erdész Dávid | |||||
Atomerőmű SE | PVSK-Panthers/B | 2018. december 6. | 16:00 | 85 - 63 | |
Játékvezetők: Vörös Ferenc Zsolt, Szücs Szabolcs | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | Várpalotai KK | 2018. december 6. | 17:00 | 45 - 61 | |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Németh Csaba | |||||
Bajai Bácska FKE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2018. december 6. | 17:30 | 78 - 51 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Kunvári József László) | |||||
Gyulai Sportiskola | Félegyházi TSI | 2018. december 6. | 17:30 | 24 - 78 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Papy Zsolt | |||||
Budapesti Honvéd / B | BLF KK | 2018. december 6. | 18:15 | 90 - 68 | |
Játékvezetők: Czupi Márton, Novák Bence | |||||
Hajdúböszörményi TE | DIFE KK | 2018. december 7. | 17:00 | 72 - 24 | |
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Szűcs Sándor | |||||
Monori SE | TFSE/A | 2018. december 7. | 17:00 | 99 - 35 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Káré Gergő | |||||
Kozármisleny SE | Mohács GYKSE | 2018. december 7. | 17:15 | 81 - 60 | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/A | Szolnoki Sportcentrum/B | 2018. december 7. | 18:15 | 69 - 45 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Agócs Gábor Mihály | |||||
NYKK-Eötvös | Szerencs VSE | 2018. december 7. | 18:30 | 122 - 23 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter | |||||
Dávid Kornél KA/B | Alba Fehérvár/B | 2018. december 7. | 18:30 | 60 - 62 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Müller Martin | |||||
Százhalombattai KSE | Budaörsi DSE | 2018. december 8. | 10:00 | 0 - 0 | |
Celldömölki VSE | VUKE - Veszprém | 2018. december 8. | 10:30 | 50 - 45 | |
Játékvezetők: Pál Balázs, Németh Balázs | |||||
Esztergomi KE | Ifjú Sólymok/A | 2018. december 8. | 11:00 | 93 - 30 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter | |||||
Tatai SE | Pápai KC | 2018. december 8. | 13:30 | 65 - 63 | |
Játékvezetők: Kertész Zsolt | |||||
Soproni Tigrisek | Szombathelyi SI KA/B | 2018. december 9. | 10:00 | 72 - 56 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos | |||||
BKGDSE | TFSE/A | 2018. december 9. | 10:00 | 89 - 22 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Magda János József | |||||
Gödi SE | Bikák KK | 2018. december 9. | 14:00 | 108 - 52 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Gombos Ádám Attila | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Győri KC | 2018. december 9. | 14:30 | 68 - 78 | |
Játékvezetők: Németh Csaba, Nagy Zoltán | |||||
Kaszások Akadémia | Kiss Lenke KS | 2018. december 9. | 15:30 | 51 - 61 | |
Játékvezetők: Szabó István, Koncsag Csaba | |||||
SZEDEÁK | Békési SZSK | 2018. december 9. | 17:15 | 72 - 51 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor | |||||
Szentesi KK | SZEDEÁK/B | 2018. december 9. | 18:00 | 84 - 47 | |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC/B | 2018. december 10. | 16:00 | 97 - 45 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szobonya Erik | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Egri VSI KOK | 2018. december 10. | 17:15 | 48 - 58 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Remete Richárd | |||||
Monok SE | Marcali VSZSE | 2018. december 10. | 17:15 | 86 - 97 | |
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Boros Gyevi Ádám | |||||
Békési SZSK | Békéscsabai KK | 2018. december 10. | 17:30 | 74 - 62 | |
Játékvezetők: Szikora Balázs András, Váczi Mihály | |||||
DIFE KK | Ibrány SE | 2018. december 10. | 17:45 | 100 - 11 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Rinyu Péter | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Budapesti Honvéd / B | 2018. december 10. | 18:00 | 85 - 60 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bárány Levente | |||||
Ifjú Sólymok/A | Zalakerámia ZTE KK/C | 2018. december 10. | 18:20 | 44 - 65 | |
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Németh Balázs | |||||
Vasas Akadémia/B | Budapesti Honvéd / A | 2018. december 10. | 18:30 | 54 - 73 | |
Játékvezetők: Nagy István, Jankovics Viktor Zsolt | |||||
Salgótarjáni KI | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2018. december 11. | 15:00 | 73 - 59 | |
Játékvezetők: Benedek Dávid, Trizna Pál Krisztián | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/B | Pityke KSE | 2018. december 11. | 17:00 | 87 - 55 | |
Bonyhádi KSE | Tamási Dámok | 2018. december 11. | 17:00 | 87 - 19 | |
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/C | Salgótarjáni KI | 2018. december 11. | 17:00 | 65 - 32 | |
Játékvezetők: Benedek Dávid, Trizna Pál Krisztián | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | Tapolcai Sasok | 2018. december 11. | 17:30 | 56 - 66 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Németh Csaba | |||||
Újpest-MT/B | BLF KK | 2018. december 11. | 17:30 | 19 - 108 | |
Félegyházi TSI | Vásárhelyi Kosársuli/B | 2018. december 12. | 17:45 | 94 - 38 | |
Esztergomi KE | Várpalotai KK | 2018. december 12. | 18:00 | 85 - 80 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Kiss Lenke KA/B | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2018. december 12. | 18:00 | 54 - 98 | |
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Székely Zoltán | |||||
SZEDEÁK/B | Gyulai Sportiskola | 2018. december 12. | 19:00 | 116 - 23 | |
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid | |||||
PAFC Basket | Vasas Akadémia/B | 2018. december 12. | 19:30 | 56 - 67 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Rab Domonkos | |||||
Budaörsi DSE | Budafoki KK | 2018. december 12. | 20:30 | 137 - 34 | |
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály | |||||
Beszterce KK | MEAFC/B | 2018. december 13. | 15:00 | 128 - 44 | |
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | Esztergomi KE | 2018. december 13. | 17:00 | 62 - 74 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás | |||||
MEAFC/B | Beszterce KK | 2018. december 13. | 17:00 | 50 - 94 | |
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián | |||||
Győri KC | Dávid Kornél KA/B | 2018. december 13. | 17:00 | 64 - 105 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Budafoki KK | ELITE Basket Törökbálint | 2018. december 13. | 17:45 | 78 - 55 | |
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
Marcali VSZSE | Dombóvári KS/B | 2018. december 13. | 18:30 | 88 - 46 | |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Boros Gyevi Ádám | |||||
SZEDEÁK | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2018. december 13. | 18:40 | 49 - 60 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Nagy Lili | |||||
PVSK-Panthers/B | Bajai Bácska FKE | 2018. december 13. | 19:30 | 97 - 67 | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Téczely Roland Balázs | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Szombathelyi SI KA/B | 2018. december 14. | 15:00 | 71 - 58 | |
Játékvezetők: Németh Csaba, Kocsis Tamás | |||||
Tatai SE | OSE Lions/B | 2018. december 14. | 16:30 | 116 - 48 | |
Játékvezetők: Vörös Eszter, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Kozármisleny SE | Bonyhádi KSE | 2018. december 14. | 17:30 | 53 - 66 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Suhajda Mátyás | |||||
Egri VSI KOK | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. december 14. | 17:30 | 83 - 43 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán | |||||
Szentesi KK | Félegyházi TSI | 2018. december 14. | 17:30 | 51 - 74 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba | |||||
Mohács GYKSE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2018. december 14. | 18:15 | 96 - 34 | |
Játékvezetők: Märcz Péter, Nagy Bence | |||||
JKC | Monori SE | 2018. december 14. | 18:20 | 34 - 94 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Antoni Márk Ágoston | |||||
Ifjú Sólymok/A | Tapolcai Sasok | 2018. december 14. | 18:20 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Ugróczky Péter | |||||
Gödöllői SK | Budapest Csepel | 2018. december 14. | 19:15 | 81 - 51 | |
Játékvezetők: Gyurkovics István, Gombos Márk Bálint | |||||
Pityke KSE | Szentesi KK | 2018. december 15. | 10:00 | 61 - 78 | |
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Bodnárné Pasek Mónika | |||||
Kanizsa KK | Siófoki Kosársuli | 2018. december 15. | 16:00 | 66 - 67 | |
Játékvezetők: Lovas Péter, Horváth Alajos | |||||
Kiss Lenke KA/B | Újpest-MT/B | 2018. december 15. | 18:00 | 66 - 81 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba | |||||
Budapest Basket | Budapest Csepel | 2018. december 16. | 09:00 | 72 - 59 | |
Játékvezetők: Nagy István, Gruber Nikolett Lilla | |||||
Százhalombattai KSE | ELITE Basket Törökbálint | 2018. december 16. | 09:30 | 0 - 0 | |
TFSE/A | Gödöllői SK | 2018. december 16. | 10:00 | 24 - 108 | |
Játékvezetők: Matics Sándor, Kapros Roland | |||||
BKGDSE | Monori SE | 2018. december 16. | 10:00 | 75 - 51 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Miklósi László | |||||
Kanizsa KK | Marcali VSZSE | 2018. december 16. | 11:00 | 53 - 66 | |
Játékvezetők: Németh Sándor, Lovas Dávid | |||||
Dávid Kornél KA/B | MTE 1904 | 2018. december 16. | 11:00 | 114 - 32 | |
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter | |||||
Parthus SE | Gödi SE | 2018. december 16. | 12:00 | 39 - 94 | |
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás | |||||
Esztergomi KE | VUKE - Veszprém | 2018. december 16. | 14:00 | 64 - 30 | |
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs | |||||
Ibrány SE | Hajdúböszörményi TE | 2018. december 16. | 14:00 | 1 - 85 | |
Játékvezetők: Ferenczi Tamás, Ábri Nataniel Mihály | |||||
Szombathelyi SI KA/B | Soproni Sportiskola / B | 2018. december 16. | 15:00 | 89 - 36 | |
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Szerencs VSE | 2018. december 17. | 16:00 | 114 - 35 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sándor Ivett | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2018. december 17. | 17:00 | 83 - 18 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter | |||||
Monok SE | Kanizsa KK | 2018. december 17. | 17:15 | 61 - 74 | |
Játékvezetők: Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám | |||||
Mezőcsáti DSE | DIFE KK | 2018. december 17. | 18:00 | 67 - 51 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/C | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2018. december 17. | 18:30 | 37 - 74 | |
Játékvezetők: Koncz János, Zalai Ákos István | |||||
Szombathelyi SI U14/A | Pápai KC | 2018. december 18. | 16:00 | 67 - 41 | |
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Atomerőmű SE | 2018. december 18. | 17:00 | 91 - 74 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba | |||||
Tamási Dámok | Kozármisleny SE | 2018. december 18. | 17:30 | 45 - 105 | |
Játékvezetők: Ács Dezső, Kollár Tamás | |||||
NYKK-Eötvös | MEAFC/B | 2018. december 19. | 15:30 | 85 - 49 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter | |||||
Sunshine-NYIKSE | Hajdúböszörményi TE | 2018. december 19. | 17:00 | 49 - 59 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Szulics Zsolt János | |||||
Félegyházi TSI | Szentesi KK | 2018. december 19. | 17:45 | 81 - 47 | |
Kiss Lenke KA/B | Gödi SE | 2018. december 19. | 18:00 | 88 - 120 | |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Matóczay Bálint | |||||
Várpalotai KK | VUKE - Veszprém | 2018. december 19. | 20:00 | 67 - 82 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Fülöp Ádám László | |||||
Budaörsi DSE | MAFC/B | 2018. december 19. | 20:30 | 93 - 55 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Antoni Márk Ágoston | |||||
Bikák KK | Budapesti Honvéd / B | 2018. december 20. | 15:00 | 64 - 75 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Vigh Balázs | |||||
ELITE Basket Törökbálint | MAFC/B | 2018. december 20. | 16:20 | 48 - 94 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Krékity Kornél | |||||
Budafoki KK | KKS | 2018. december 20. | 17:45 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Győri Ferenc | |||||
Dombóvári KS/B | Siófoki Kosársuli | 2018. december 21. | 17:00 | 61 - 96 | |
Játékvezetők: Péter Csaba, Kollár Tamás | |||||
Mohács GYKSE | Atomerőmű SE/B | 2018. december 21. | 18:15 | 76 - 56 | |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán | |||||
Várpalotai KK | Tapolcai Sasok | 2018. december 21. | 19:50 | 83 - 65 | |
Játékvezetők: Oláh Gabriella, Prieger Mihály | |||||
Karcagi SE | DIFE KK | 2018. december 22. | 10:00 | 87 - 64 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Szappanos Máté | |||||
DIFE KK | Karcagi SE | 2018. december 22. | 11:30 | 67 - 86 | |
Játékvezetők: Mile Gábor, Szappanos Máté |
Monori SE | Budapest Basket | 2019. január 4. | 17:00 | 60 - 53 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél | |||||
Parthus SE | Kiss Lenke KA/B | 2019. január 5. | 10:00 | 73 - 53 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Miklósi László | |||||
Tatai SE | MTE 1904 | 2019. január 5. | 10:30 | 153 - 25 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos | |||||
Dávid Kornél KA/A | Soproni Tigrisek | 2019. január 5. | 15:00 | 96 - 60 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István | |||||
Bikák KK | BLF KK | 2019. január 5. | 15:00 | 51 - 79 | |
Játékvezetők: Tahin András, Bárány Levente | |||||
Kiss Lenke KS | Budapesti Honvéd / A | 2019. január 5. | 16:00 | 65 - 67 | |
Játékvezetők: Szabó István, Sebestyén Elemér Richárd | |||||
BKGDSE | JKC | 2019. január 6. | 09:00 | 62 - 36 | |
Újpest-MT/B | Budapesti Honvéd / B | 2019. január 6. | 09:00 | 38 - 81 | |
Játékvezetők: Szabó István, Sebestyén Elemér Richárd | |||||
Tapolcai Sasok | Ifjú Sólymok/A | 2019. január 6. | 14:30 | 128 - 38 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Atomerőmű SE/B | 2019. január 6. | 16:00 | 55 - 103 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kaposi Gábor | |||||
Atomerőmű SE/B | Mohács GYKSE | 2019. január 7. | 16:00 | 78 - 72 | |
Játékvezetők: Vörös Eszter, Villányi Mátyás | |||||
Sunshine-NYIKSE | Ibrány SE | 2019. január 7. | 17:00 | 47 - 11 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Ábri Nataniel Mihály | |||||
Soproni Tigrisek | Győri KC | 2019. január 7. | 17:30 | 71 - 59 | |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter | |||||
DIFE KK | Mezőcsáti DSE | 2019. január 7. | 17:45 | 38 - 62 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Rinyu Péter | |||||
Félegyházi TSI | SZEDEÁK/B | 2019. január 7. | 17:45 | 132 - 33 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba) | |||||
MEAFC/B | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 7. | 18:00 | 36 - 73 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik | |||||
Ifjú Sólymok/A | Celldömölki VSE | 2019. január 7. | 18:20 | 28 - 50 | |
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Kiss Márton Balázs | |||||
Monori SE | Gödöllői SK | 2019. január 7. | 19:00 | 44 - 56 | |
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szőke Gábor | |||||
Salgótarjáni KI | MEAFC/A | 2019. január 8. | 15:00 | 38 - 128 | |
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba) | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Beszterce KK | 2019. január 8. | 15:00 | 66 - 79 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Nagy Zsombor | |||||
OSE Lions/B | Szombathelyi SI U14/A | 2019. január 8. | 15:30 | 39 - 130 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Budapesti Honvéd / B | Parthus SE | 2019. január 8. | 16:45 | 90 - 48 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Győri Ferenc | |||||
MEAFC/A | Salgótarjáni KI | 2019. január 8. | 17:00 | 106 - 10 | |
Játékvezetők: Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba) | |||||
Bonyhádi KSE | Kozármisleny SE | 2019. január 8. | 17:00 | 69 - 49 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső | |||||
Beszterce KK | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 8. | 17:00 | 90 - 69 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Nagy Zsombor | |||||
VUKE - Veszprém | Várpalotai KK | 2019. január 8. | 18:30 | 80 - 55 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Prieger Mihály | |||||
Monok SE | Dombóvári KS/B | 2019. január 8. | 19:00 | 91 - 72 | |
Játékvezetők: Csapó Gábor, Boros Gyevi Ádám | |||||
Lehel Kosársuli | Békéscsabai KK | 2019. január 8. | 19:00 | 87 - 55 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Rideg László (Szabó László) | |||||
Dávid Kornél KA/A | Soproni Sportiskola / B | 2019. január 9. | 16:00 | 209 - 26 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Béndek Gábor Miklós | |||||
Celldömölki VSE | Zalakerámia ZTE KK/C | 2019. január 9. | 16:20 | 71 - 37 | |
Játékvezetők: Polyák Máté, Nagy Zoltán | |||||
Sunshine-NYIKSE | DIFE KK | 2019. január 9. | 16:30 | 52 - 47 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, dr. Marjay Péter | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | MEAFC/B | 2019. január 9. | 17:30 | 127 - 38 | |
Játékvezetők: Koncz János, Remete Richárd | |||||
Alba Fehérvár/B | Pápai KC | 2019. január 9. | 18:00 | 75 - 73 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Matucza Gyula | |||||
BLF KK | Kiss Lenke KA/B | 2019. január 9. | 18:00 | 86 - 43 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Szőke Gábor | |||||
ELITE Basket Törökbálint | Keresztúri SE | 2019. január 10. | 16:20 | 63 - 83 | |
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Bedőcs Barnabás | |||||
Gyulai Sportiskola | Vásárhelyi Kosársuli/B | 2019. január 10. | 17:30 | 54 - 56 | |
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály | |||||
Bajai Bácska FKE | Dombóvári Kosársuli KE | 2019. január 10. | 17:30 | 33 - 93 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence (Kunvári József László) | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok | Bonyhádi KSE | 2019. január 10. | 18:00 | 83 - 41 | |
Játékvezetők: Kocsis József, Csontos Alex | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Parthus SE | 2019. január 10. | 18:00 | 92 - 48 | |
Játékvezetők: Steiner Máté, Hőgerl Bence | |||||
Szolnoki Sportcentrum/B | SZEDEÁK | 2019. január 10. | 19:20 | 66 - 69 | |
Játékvezetők: Fodor Attila, Mezei Tibor (Farkas János) | |||||
Dávid Kornél KA/B | Pápai KC | 2019. január 11. | 16:00 | 56 - 65 | |
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós | |||||
Keresztúri SE | Százhalombattai KSE | 2019. január 11. | 17:40 | 0 - 0 | |
SZEDEÁK/B | Pityke KSE | 2019. január 11. | 18:00 | 48 - 78 | |
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika | |||||
OSE Lions/A | Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. január 11. | 18:00 | 84 - 58 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/A | Békési SZSK | 2019. január 11. | 18:15 | 104 - 71 | |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Belák Zoltán | |||||
JKC | BKGDSE | 2019. január 11. | 18:20 | 31 - 94 | |
Játékvezetők: Szundy Gábor, Gombos Márk Bálint | |||||
Marcali VSZSE | Siófoki Kosársuli | 2019. január 11. | 18:30 | 72 - 58 | |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szabó Tibor | |||||
Várpalotai KK | Esztergomi KE | 2019. január 11. | 19:50 | 67 - 60 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Prieger Mihály | |||||
Tatai SE | Dávid Kornél KA/B | 2019. január 12. | 00:00 | 100 - 88 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
BLF KK | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 12. | 10:00 | 74 - 66 | |
Játékvezetők: Tahin András, Balogh Kristóf | |||||
Gödöllői SK | Budapest Basket | 2019. január 12. | 10:00 | 73 - 61 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Mátyus Zoé Grèta | |||||
TFSE/A | JKC | 2019. január 12. | 10:00 | 64 - 84 | |
Játékvezetők: Nagy István, Horváth Kinga | |||||
KKS | Keresztúri SE | 2019. január 12. | 11:00 | 37 - 51 | |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Bózsó Gábor | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Újpest-MT/B | 2019. január 12. | 12:00 | 0 - 0 | |
Ifjú Sólymok/A | Esztergomi KE | 2019. január 12. | 13:15 | 26 - 41 | |
Játékvezetők: Pál Balázs, Nagy Zoltán | |||||
Újpest-MT | Kiss Lenke KS | 2019. január 13. | 10:00 | 50 - 76 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Matóczay Bálint | |||||
KKS | Százhalombattai KSE | 2019. január 13. | 10:00 | 0 - 0 | |
NYKK-Eötvös | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 13. | 10:30 | 52 - 64 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Szulics Zsolt János | |||||
Gödi SE | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 13. | 13:00 | 46 - 76 | |
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Antoni Márk Ágoston | |||||
PVSK-Panthers/B | PVSK-Panthers/B | 2019. január 13. | 17:30 | 86 - 60 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, dr. Szakács Imre Vilmos | |||||
Hajdúböszörményi TE | DIFE KK | 2019. január 14. | 18:30 | 59 - 41 | |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Szűcs Sándor | |||||
OSE Lions/B | Pápai KC | 2019. január 15. | 16:00 | 77 - 51 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde | |||||
Parthus SE | Budapesti Honvéd / B | 2019. január 15. | 16:45 | 25 - 105 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Novák Bence | |||||
BLF KK | Bikák KK | 2019. január 15. | 17:15 | 49 - 54 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/C | Egri VSI KOK | 2019. január 15. | 17:30 | 33 - 102 | |
Budapest Basket | TFSE/A | 2019. január 15. | 17:30 | 92 - 32 | |
Játékvezetők: Nagy István, Tahin András | |||||
Budapest Csepel | Gödöllői SK | 2019. január 15. | 18:00 | 43 - 74 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Győri Ferenc | |||||
VUKE - Veszprém | Ifjú Sólymok/A | 2019. január 15. | 18:30 | 108 - 34 | |
Játékvezetők: Fülöp András, Prieger Mihály | |||||
Egri VSI KOK | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. január 15. | 19:00 | 90 - 24 | |
Szolnoki Sportcentrum/B | Lehel Kosársuli | 2019. január 15. | 19:20 | 50 - 70 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Farkas János (Hegedűs Mária) | |||||
Soproni Sportiskola / B | Soproni Tigrisek | 2019. január 15. | 19:50 | 53 - 78 | |
Játékvezetők: Buzai Patrik, Czinder Adrienn | |||||
Parthus SE | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. január 16. | 17:00 | 20 - 99 | |
Játékvezetők: Krékity Kornél, Nagy Helga | |||||
Hajdúböszörményi TE | Ibrány SE | 2019. január 16. | 17:00 | 88 - 9 | |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Sándor | |||||
Mezőcsáti DSE | Sunshine-NYIKSE | 2019. január 16. | 17:00 | 63 - 40 | |
Játékvezetők: Pázsitka Ferenc, Sztrakovics István | |||||
Soproni Tigrisek | Dávid Kornél KA/B | 2019. január 16. | 17:30 | 48 - 109 | |
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szabó Bálint | |||||
Újpest-MT/B | Kiss Lenke KA/B | 2019. január 16. | 17:30 | 47 - 101 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Horváth Kinga | |||||
Budapesti Honvéd / A | PAFC Basket | 2019. január 16. | 18:15 | 96 - 44 | |
Játékvezetők: Tahin András, Szőke Gábor | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. január 16. | 19:30 | 92 - 36 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, dr. Marjay Péter | |||||
Győri KC | Soproni Sportiskola / B | 2019. január 17. | 17:00 | 88 - 43 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Budapest Csepel | TFSE/A | 2019. január 17. | 17:00 | 88 - 29 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
Alba Fehérvár/B | OSE Lions/B | 2019. január 17. | 17:30 | 100 - 61 | |
Játékvezetők: Koller István, Poór Tamás | |||||
Alba Fehérvár/B | Szombathelyi SI U14/A | 2019. január 18. | 17:30 | 27 - 99 | |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Müller Martin | |||||
Szolnoki Sportcentrum/B | Félegyházi TSI | 2019. január 18. | 19:20 | 0 - 0 | |
MTE 1904 | Tatai SE | 2019. január 19. | 10:00 | 14 - 133 | |
Játékvezetők: Tompa Gellért, Horváth Szabolcs | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | BLF KK | 2019. január 19. | 10:40 | 68 - 47 | |
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra | |||||
Kiss Lenke KA/B | Bikák KK | 2019. január 19. | 11:00 | 117 - 83 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kapros Roland | |||||
Monori SE | JKC | 2019. január 19. | 13:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Miklósi László, Cselóczki Mátyás | |||||
Dávid Kornél KA/A | VUKE - Veszprém | 2019. január 19. | 15:30 | 144 - 50 | |
Szombathelyi SI KA/B | OSE Lions/A | 2019. január 19. | 16:00 | 34 - 73 | |
Játékvezetők: Dr. Lipics László, Németh András | |||||
KKS | Budafoki KK | 2019. január 20. | 10:00 | 0 - 0 | |
Százhalombattai KSE | MAFC/B | 2019. január 20. | 10:00 | 0 - 0 | |
TFSE/A | Budapest Basket | 2019. január 20. | 10:00 | 30 - 108 | |
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szőts Dávid István | |||||
BLF KK | Újpest-MT/B | 2019. január 20. | 12:00 | 103 - 24 | |
Játékvezetők: Major Ádám, Sancilio Alexis | |||||
MEAFC/A | Félegyházi TSI | 2019. január 20. | 12:00 | 72 - 48 | |
Gödi SE | Budapesti Honvéd / B | 2019. január 20. | 13:00 | 86 - 93 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Mátyus Zoé Grèta | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/A | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2019. január 20. | 14:00 | 54 - 60 | |
Budapesti Honvéd / A | Újpest-MT | 2019. január 20. | 16:00 | 105 - 50 | |
Játékvezetők: Tahin András, Korhetz Szilárd | |||||
Kaszások Akadémia | Vasas Akadémia/B | 2019. január 20. | 16:00 | 74 - 57 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea | |||||
Félegyházi TSI | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2019. január 20. | 16:00 | 55 - 69 | |
PAFC Basket | Kiss Lenke KS | 2019. január 20. | 17:00 | 50 - 63 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Novák Bence | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | MEAFC/A | 2019. január 20. | 18:00 | 55 - 68 | |
MAFC/B | Budafoki KK | 2019. január 21. | 16:00 | 93 - 47 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Győri Ferenc | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Bikák KK | 2019. január 21. | 19:00 | 112 - 35 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás | |||||
Pápai KC | MTE 1904 | 2019. január 22. | 16:30 | 108 - 21 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Kiss István | |||||
MTE 1904 | Pápai KC | 2019. január 22. | 18:00 | 27 - 94 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Kiss István | |||||
TFSE/A | BKGDSE | 2019. január 23. | 17:30 | 45 - 106 | |
Játékvezetők: Nagy István, Boros Krisztina | |||||
ELITE Basket Törökbálint | KKS | 2019. január 24. | 16:20 | 39 - 56 | |
Játékvezetők: Magda János József, Hamzi Virág | |||||
TFSE/A | Budapest Csepel | 2019. január 24. | 17:30 | 51 - 74 | |
Játékvezetők: Nagy István, Szőts Dávid István | |||||
Parthus SE | Bikák KK | 2019. január 24. | 18:00 | 80 - 57 | |
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Szabó István | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Bonyhádi KSE | 2019. január 26. | 11:00 | 127 - 38 | |
Marcali VSZSE | Siófoki Kosársuli | 2019. január 26. | 13:00 | 91 - 61 | |
MAFC/B | KKS | 2019. január 26. | 14:00 | 64 - 57 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Boros Krisztina | |||||
Bonyhádi KSE | Siófoki Kosársuli | 2019. január 26. | 15:00 | 65 - 61 | |
Tapolcai Sasok | Esztergomi KE | 2019. január 26. | 15:30 | 70 - 24 | |
Dombóvári Kosársuli KE | Marcali VSZSE | 2019. január 26. | 17:00 | 143 - 66 | |
Százhalombattai KSE | KKS | 2019. január 27. | 10:00 | 0 - 0 | |
KKS | Budafoki KK | 2019. január 28. | 19:00 | 74 - 64 | |
Budaörsi DSE | Budapesti Honvéd / B | 2019. január 29. | 16:45 | 64 - 66 | |
Budapesti Honvéd / A | Budaörsi DSE | 2019. január 30. | 16:45 | 83 - 49 | |
BLF KK | Parthus SE | 2019. január 30. | 17:30 | 86 - 54 | |
Játékvezetők: Pál Roland, Matejovics Márk | |||||
Újpest-MT/B | Parthus SE | 2019. január 31. | 17:30 | 38 - 81 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó István |
Szerencs VSE | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. április 1. | 16:00 | 63 - 52 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Debreceni KA/B | 2019. április 1. | 16:45 | 57 - 53 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter | |||||
Békési SZSK | Békéscsabai KK | 2019. április 1. | 17:30 | 71 - 64 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/C | Szerencs VSE | 2019. április 1. | 17:30 | 28 - 65 | |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Tolnai János | |||||
Félegyházi TSI | Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. április 1. | 17:45 | 87 - 48 | |
Debreceni KA/B | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2019. április 1. | 18:15 | 38 - 42 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Ferenczi Tamás | |||||
Budaörsi DSE | Budapesti Honvéd / B | 2019. április 1. | 20:15 | 68 - 59 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Vigh Balázs | |||||
Bonyhádi KSE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2019. április 2. | 17:00 | 45 - 111 | |
Debreceni KA/C | MEAFC/B | 2019. április 2. | 17:20 | 45 - 75 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Szűcs Sándor | |||||
Soproni Sportiskola / B | VUKE - Veszprém | 2019. április 2. | 19:50 | 68 - 67 | |
Szombathelyi SI U14/A | OSE Lions/A | 2019. április 3. | 16:00 | 41 - 77 | |
DIFE KK | Szerencs VSE | 2019. április 3. | 16:30 | 52 - 75 | |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor | |||||
Mezőcsáti DSE | NYKK-Eötvös | 2019. április 3. | 17:00 | 42 - 104 | |
Bikák KK | BKGDSE | 2019. április 3. | 17:45 | 37 - 105 | |
MEAFC/A | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. április 3. | 18:15 | 79 - 60 | |
Sunshine-NYIKSE | Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2019. április 4. | 15:45 | 41 - 67 | |
Atomerőmű SE | Kozármisleny SE | 2019. április 4. | 16:00 | 63 - 85 | |
Vásárhelyi Kosársuli/B | Békési SZSK | 2019. április 4. | 17:30 | 60 - 50 | |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Papy Zsolt | |||||
Gyulai Sportiskola | Pityke KSE | 2019. április 4. | 17:30 | 38 - 56 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László | |||||
PVSK-Panthers/B | Bajai Bácska FKE | 2019. április 4. | 17:30 | 107 - 45 | |
Kanizsa KK | Tamási Dámok | 2019. április 4. | 18:15 | 92 - 38 | |
Parthus SE | Kaszások Akadémia | 2019. április 5. | 16:40 | 36 - 92 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hamzi Virág | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/C | Monok SE | 2019. április 5. | 17:30 | 69 - 66 | |
Tapolcai Sasok | Várpalotai KK | 2019. április 5. | 18:00 | 58 - 71 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám | |||||
JKC | Budapest Csepel | 2019. április 5. | 18:00 | 41 - 107 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Gödi SE | BLF KK | 2019. április 5. | 19:10 | 76 - 64 | |
Gödöllői SK | BKGDSE | 2019. április 5. | 19:15 | 64 - 55 | |
Játékvezetők: Varga Dániel, Antoni Márk Ágoston | |||||
Szentesi KK | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2019. április 5. | 19:30 | 0 - 0 | |
Budaörsi DSE | Kiss Lenke KS | 2019. április 5. | 19:30 | 83 - 71 | |
Soproni Sportiskola / B | Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. április 5. | 19:50 | 40 - 66 | |
Kiss Lenke KS | Budaörsi DSE | 2019. április 6. | 10:40 | 64 - 88 | |
Várpalotai KK | Celldömölki VSE | 2019. április 6. | 11:00 | 63 - 51 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám | |||||
Siófoki Kosársuli | PVSK-Panthers/B | 2019. április 6. | 11:00 | 47 - 88 | |
Szombathelyi SI KA/B | Alba Fehérvár/B | 2019. április 6. | 11:00 | 82 - 65 | |
VUKE - Veszprém | Esztergomi KE | 2019. április 6. | 16:00 | 79 - 40 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám | |||||
NYKK-Eötvös | Debreceni KA/B | 2019. április 6. | 18:00 | 74 - 50 | |
TFSE/A | Budapest Basket | 2019. április 7. | 10:00 | 40 - 92 | |
PVSK - Panthers/A | Mohács GYKSE | 2019. április 7. | 11:00 | 138 - 38 | |
Tatai SE | Soproni Tigrisek | 2019. április 7. | 15:30 | 90 - 94 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Mohács GYKSE | 2019. április 8. | 17:00 | 127 - 40 | |
Nyíradonyi VVTK | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. április 8. | 17:00 | 41 - 79 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Szűcs Sándor | |||||
Békéscsabai KK | Pityke KSE | 2019. április 8. | 17:15 | 64 - 39 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/C | Debreceni KA/C | 2019. április 8. | 17:20 | 58 - 20 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Koncz János | |||||
Békési SZSK | Gyulai Sportiskola | 2019. április 8. | 17:30 | 80 - 35 | |
MEAFC/B | Szerencs VSE | 2019. április 8. | 18:15 | 76 - 73 | |
Játékvezetők: Pázsitka Ferenc, Molnár Krisztián | |||||
Ifjú Sólymok/A | Zalakerámia ZTE KK/C | 2019. április 8. | 18:20 | 40 - 94 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Nyíradonyi VVTK | 2019. április 8. | 18:50 | 83 - 52 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Szűcs Sándor | |||||
KKS | BKGDSE | 2019. április 8. | 19:45 | 0 - 0 | |
Salgótarjáni KI | Sunshine-NYIKSE | 2019. április 9. | 15:30 | 54 - 86 | |
OSE Lions/B | MTE 1904 | 2019. április 9. | 15:45 | 116 - 60 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Hajdúböszörményi TE | 2019. április 9. | 16:00 | 96 - 29 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Koncz János | |||||
Dombóvári Kosársuli KE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. április 9. | 17:00 | 77 - 43 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső | |||||
Kozármisleny SE | Bajai Bácska FKE | 2019. április 9. | 17:15 | 62 - 65 | |
Hajdúböszörményi TE | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2019. április 9. | 17:30 | 32 - 97 | |
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Koncz János | |||||
BKGDSE | Keresztúri SE | 2019. április 9. | 17:30 | 90 - 66 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Hamzi Virág | |||||
Sunshine-NYIKSE | Salgótarjáni KI | 2019. április 9. | 17:30 | 62 - 35 | |
Zalakerámia ZTE KK/C | Várpalotai KK | 2019. április 9. | 17:30 | 56 - 73 | |
Soproni Sportiskola / B | Pápai KC | 2019. április 9. | 18:00 | 55 - 57 | |
Budapest Csepel | TFSE/A | 2019. április 9. | 18:00 | 83 - 43 | |
Szolnoki Sportcentrum/B | Lehel Kosársuli | 2019. április 9. | 19:20 | 42 - 62 | |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szabó László (Hegedűs Mária) | |||||
Budapesti Honvéd / B | Budaörsi DSE | 2019. április 10. | 00:00 | 51 - 65 | |
Celldömölki VSE | Zalakerámia ZTE KK/C | 2019. április 10. | 16:20 | 69 - 55 | |
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Ugróczky Péter | |||||
Félegyházi TSI | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2019. április 10. | 17:45 | 74 - 64 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | GYKSE Szekszárd | 2019. április 10. | 18:00 | 68 - 80 | |
OSE Lions/A | Dávid Kornél KA/A | 2019. április 10. | 18:30 | 67 - 82 | |
Budaörsi DSE | MAFC/B | 2019. április 10. | 20:15 | 99 - 68 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Gombos Márk Bálint | |||||
Beszterce KK | MEAFC/A | 2019. április 11. | 14:00 | 40 - 42 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás | |||||
MEAFC/A | Beszterce KK | 2019. április 11. | 16:00 | 64 - 37 | |
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás | |||||
Pápai KC | Dávid Kornél KA/B | 2019. április 11. | 16:30 | 65 - 43 | |
Bonyhádi KSE | PVSK - Panthers/A | 2019. április 11. | 17:00 | 29 - 124 | |
Győri KC | Szombathelyi SI U14/A | 2019. április 11. | 17:00 | 70 - 55 | |
Debreceni KA/C | Szerencs VSE | 2019. április 11. | 17:20 | 33 - 77 | |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán | |||||
Bajai Bácska FKE | Marcali VSZSE | 2019. április 11. | 17:30 | 65 - 53 | |
Játékvezetők: Csallóközi Gábor (Kunvári József László) | |||||
OSE Lions/A | Tatai SE | 2019. április 12. | 16:30 | 102 - 35 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Monok SE | 2019. április 12. | 16:30 | 53 - 79 | |
Mezőcsáti DSE | Debreceni KA/B | 2019. április 12. | 16:45 | 39 - 100 | |
Játékvezetők: Pázsitka Ferenc, Hegedűs Norbert | |||||
SZEDEÁK/B | Vásárhelyi Kosársuli/B | 2019. április 12. | 18:00 | 0 - 0 | |
Nagykőrösi Sólymok KE/A | SZEDEÁK | 2019. április 12. | 18:15 | 73 - 60 | |
Várpalotai KK | Ifjú Sólymok/A | 2019. április 12. | 18:30 | 73 - 30 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály, Schéda Martin | |||||
Gödöllői SK | Bikák KK | 2019. április 12. | 19:15 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Belák Zoltán | |||||
Budapesti Honvéd / B | Vasas Akadémia/B | 2019. április 13. | 10:00 | 73 - 71 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor | |||||
Kozármisleny SE | Atomerőmű SE/B | 2019. április 13. | 10:00 | 93 - 53 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Lovász Balázs | |||||
DIFE KK | Nyíregyházi Kék Cápák | 2019. április 13. | 10:00 | 40 - 29 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán | |||||
Szolnoki Sportcentrum/B | Szentesi KK | 2019. április 13. | 10:30 | 82 - 61 | |
Játékvezetők: Farkas János, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András) | |||||
Dombóvári KS/B | Kanizsa KK | 2019. április 13. | 11:00 | 62 - 49 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László | |||||
Kiss Lenke KS | Újpest-MT | 2019. április 13. | 11:00 | 92 - 58 | |
Játékvezetők: Szabó István, Sebestyén Elemér Richárd | |||||
Nyíregyházi Kék Cápák | DIFE KK | 2019. április 13. | 11:30 | 21 - 28 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán | |||||
VUKE - Veszprém | Szombathelyi SI KA/B | 2019. április 13. | 14:00 | 58 - 61 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | BLF KK | 2019. április 13. | 14:00 | 66 - 55 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szokolainé Váradi Anetta Csilla | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Dávid Kornél KA/B | 2019. április 13. | 15:30 | 142 - 45 | |
NYKK-Eötvös | Karcagi SE | 2019. április 13. | 16:00 | 108 - 25 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Ábri Nataniel Mihály | |||||
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Parthus SE | 2019. április 13. | 18:00 | 82 - 52 | |
Játékvezetők: Tahin András, Makay Dániel József | |||||
Karcagi SE | NYKK-Eötvös | 2019. április 13. | 18:00 | 24 - 104 | |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Ábri Nataniel Mihály | |||||
GYKSE Szekszárd | Mohács GYKSE | 2019. április 14. | 00:00 | 85 - 58 | |
Ifjú Sólymok/A | OSE Lions/B | 2019. április 14. | 11:00 | 0 - 0 | |
Újpest-MT/B | Budafoki KK | 2019. április 14. | 11:00 | 44 - 119 | |
MAFC/B | Kiss Lenke KS | 2019. április 14. | 11:00 | 73 - 61 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szabó István | |||||
Alba Fehérvár/B | Esztergomi KE | 2019. április 14. | 12:30 | 72 - 65 | |
Játékvezetők: Poór Tamás, Kaposi Gábor | |||||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Bonyhádi KSE | 2019. április 14. | 12:30 | 122 - 38 | |
PVSK - Panthers/A | Atomerőmű SE | 2019. április 14. | 13:30 | 90 - 58 | |
MAFC/B | Vasas Akadémia/B | 2019. április 15. | 16:00 | 68 - 54 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor | |||||
Mezőcsáti DSE | Sunshine-NYIKSE | 2019. április 15. | 16:30 | 56 - 65 | |
Szerencs VSE | Ibrány SE | 2019. április 15. | 16:30 | 88 - 14 | |
Nyíradonyi VVTK | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. április 15. | 17:00 | 51 - 67 | |
Félegyházi TSI | Lehel Kosársuli | 2019. április 15. | 17:45 | 64 - 63 | |
Játékvezetők: Tóth Mihály, Bodnárné Pasek Mónika (Bacsfay Gyula Péter) | |||||
Pityke KSE | SZEDEÁK/B | 2019. április 15. | 17:45 | 67 - 70 | |
Ibrány SE | Szerencs VSE | 2019. április 15. | 18:00 | 0 - 0 | |
Ibrány SE | Szerencs VSE | 2019. április 15. | 18:00 | 15 - 52 | |
MEAFC/B | DIFE KK | 2019. április 15. | 18:15 | 70 - 54 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/C | Nyíradonyi VVTK | 2019. április 15. | 18:50 | 52 - 45 | |
Debreceni KA/C | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. április 16. | 17:00 | 0 - 0 | |
Kozármisleny SE | PVSK-Panthers/B | 2019. április 16. | 17:15 | 0 - 0 | |
BLF KK | Kaszások Akadémia | 2019. április 16. | 17:15 | 63 - 67 | |
Játékvezetők: Szabó István, Gere Kálmán Richárd | |||||
Tamási Dámok | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2019. április 16. | 17:30 | 27 - 116 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs | |||||
Beszterce KK | Egri VSI KOK | 2019. április 16. | 17:45 | 54 - 44 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sztrakovics István | |||||
Egri VSI KOK | Beszterce KK | 2019. április 16. | 19:00 | 40 - 36 | |
Játékvezetők: Lónáth László, Sztrakovics István | |||||
Vasas Akadémia/B | Budaörsi DSE | 2019. április 16. | 19:50 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Győri Ferenc | |||||
Tiszaújvárosi Phoenix KK | MEAFC/A | 2019. április 17. | 15:30 | 48 - 88 | |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sándor Ivett | |||||
MTE 1904 | Celldömölki VSE | 2019. április 17. | 16:30 | 34 - 76 | |
Monori SE | ELITE Basket Törökbálint | 2019. április 17. | 19:00 | 60 - 68 | |
Győri KC | Dávid Kornél KA/A | 2019. április 18. | 17:00 | 44 - 98 | |
Tapolcai Sasok | Ifjú Sólymok/A | 2019. április 18. | 18:00 | 97 - 39 | |
Monok SE | Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. április 18. | 18:15 | 103 - 62 | |
Játékvezetők: Dross Bálint, Frank Bianka | |||||
Szolnoki Sportcentrum/B | Félegyházi TSI | 2019. április 18. | 19:20 | 55 - 76 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Szabó László) | |||||
Szerencs VSE | MEAFC/B | 2019. április 20. | 16:30 | 92 - 80 | |
Játékvezetők: Pázsitka Ferenc, Sztrakovics István | |||||
Esztergomi KE | VUKE - Veszprém | 2019. április 23. | 16:30 | 40 - 57 | |
Dávid Kornél KA/B | Pápai KC | 2019. április 24. | 15:00 | 30 - 76 | |
Salgótarjáni KI | Debreceni KA/B | 2019. április 24. | 15:00 | 53 - 88 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK | Hajdúböszörményi TE | 2019. április 24. | 15:30 | 79 - 49 | |
Atomerőmű SE | GYKSE Szekszárd | 2019. április 24. | 16:00 | 73 - 98 | |
SZEDEÁK | Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. április 24. | 16:20 | 0 - 0 | |
Debreceni KA/B | Salgótarjáni KI | 2019. április 24. | 17:00 | 56 - 26 | |
Bikák KK | Keresztúri SE | 2019. április 24. | 17:45 | 40 - 120 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Matejovics Márk | |||||
Alba Fehérvár/B | Pápai KC | 2019. április 25. | 15:30 | 46 - 54 | |
Atomerőmű SE/B | Bajai Bácska FKE | 2019. április 25. | 16:00 | 0 - 0 | |
Vásárhelyi Kosársuli/B | Békéscsabai KK | 2019. április 25. | 17:30 | 39 - 52 | |
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter | |||||
Soproni Tigrisek | OSE Lions/A | 2019. április 25. | 17:30 | 65 - 89 | |
ELITE Basket Törökbálint | JKC | 2019. április 25. | 17:45 | 153 - 16 | |
Játékvezetők: Vigh Balázs, Magda János József | |||||
Pityke KSE | Békési SZSK | 2019. április 25. | 17:45 | 81 - 60 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó | |||||
Lehel Kosársuli | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2019. április 25. | 19:00 | 59 - 80 | |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária (Farkas János) | |||||
Pápai KC | Esztergomi KE | 2019. április 26. | 15:45 | 67 - 31 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/A | Egri VSI KOK | 2019. április 26. | 16:00 | 99 - 59 | |
Debreceni KA/B | Mezőcsáti DSE | 2019. április 26. | 16:15 | 91 - 44 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Szűcs Sándor | |||||
Ifjú Sólymok/A | Celldömölki VSE | 2019. április 26. | 16:50 | 31 - 65 | |
SZEDEÁK | Lehel Kosársuli | 2019. április 26. | 18:00 | 66 - 68 | |
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika | |||||
Tapolcai Sasok | MTE 1904 | 2019. április 26. | 18:00 | 96 - 35 | |
Mohács GYKSE | Atomerőmű SE | 2019. április 26. | 18:15 | 70 - 101 | |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Nagy Kevin, Krisztián | |||||
JKC | ELITE Basket Törökbálint | 2019. április 26. | 18:20 | 19 - 139 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Gombos Ádám Attila | |||||
Tatai SE | Győri KC | 2019. április 27. | 10:00 | 68 - 85 | |
PVSK-Panthers/B | Siófoki Kosársuli | 2019. április 27. | 11:00 | 0 - 0 | |
Kanizsa KK | Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. április 27. | 11:00 | 65 - 35 | |
Alba Fehérvár/B | VUKE - Veszprém | 2019. április 27. | 12:30 | 70 - 79 | |
Dávid Kornél KA/A | Soproni Tigrisek | 2019. április 27. | 13:00 | 127 - 43 | |
Szombathelyi SI KA/B | Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. április 27. | 15:00 | 61 - 49 | |
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Kovács Máté | |||||
Újpest-MT | MAFC/B | 2019. április 28. | 10:00 | 76 - 81 | |
Dávid Kornél KA/B | Soproni Sportiskola / B | 2019. április 28. | 11:30 | 61 - 49 | |
Budapest Basket | Monori SE | 2019. április 28. | 12:20 | 60 - 58 | |
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Győri Ferenc | |||||
Szentesi KK | Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. április 28. | 18:30 | 0 - 0 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | PVSK - Panthers/A | 2019. április 29. | 17:00 | 58 - 95 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs | |||||
Atomerőmű SE/B | PVSK-Panthers/B | 2019. április 29. | 17:15 | 55 - 83 | |
Békéscsabai KK | Békési SZSK | 2019. április 29. | 17:15 | 70 - 52 | |
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó | |||||
Monok SE | Tamási Dámok | 2019. április 29. | 17:15 | 78 - 57 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/B | Sunshine-NYIKSE | 2019. április 29. | 17:30 | 68 - 43 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter | |||||
DIFE KK | Debreceni KA/C | 2019. április 29. | 18:00 | 70 - 50 | |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
OSE Lions/A | Soproni Tigrisek | 2019. április 29. | 18:00 | 96 - 66 | |
Játékvezetők: Magyari Viktor, Fazekas Hajnal Erzsébet | |||||
Ifjú Sólymok/A | OSE Lions/B | 2019. április 29. | 18:20 | 40 - 89 | |
KKS | Bikák KK | 2019. április 29. | 19:45 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
Szombathelyi SI U14/A | Dávid Kornél KA/A | 2019. április 30. | 16:00 | 49 - 78 | |
Egri VSI KOK | Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2019. április 30. | 16:30 | 27 - 71 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs/C | Dombóvári KS/B | 2019. április 30. | 17:00 | 69 - 75 | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | OSE Lions/B | 2019. április 30. | 17:30 | 0 - 0 | |
Gyulai Sportiskola | SZEDEÁK/B | 2019. április 30. | 17:30 | 36 - 46 | |
ELITE Basket Törökbálint | Budapest Csepel | 2019. április 30. | 17:45 | 108 - 46 | |
Játékvezetők: Jurászik László, Novák Bence | |||||
VUKE - Veszprém | Soproni Sportiskola / B | 2019. április 30. | 18:30 | 0 - 0 | |
Kiss Lenke KS | Budapesti Honvéd / B | 2019. április 30. | 19:30 | 94 - 69 |
Kanizsa KK | Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. május 2. | 16:30 | 65 - 35 | |
Játékvezetők: Lovas Dávid, Imre Márk | |||||
Dombóvári KS/B | Monok SE | 2019. május 2. | 17:00 | 79 - 72 | |
Bonyhádi KSE | Atomerőmű SE | 2019. május 2. | 17:00 | 46 - 102 | |
Játékvezetők: Villányi János, Szücs Szabolcs | |||||
Nagykőrösi Sólymok KE/A | Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. május 2. | 17:15 | 69 - 47 | |
Játékvezetők: Miklósi László, Mátyás Ferenc | |||||
Vásárhelyi Kosársuli/B | Gyulai Sportiskola | 2019. május 2. | 17:30 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Boros Eszter | |||||
Bajai Bácska FKE | Kozármisleny SE | 2019. május 2. | 17:30 | 87 - 73 | |
Budapest Csepel | ELITE Basket Törökbálint | 2019. május 2. | 17:45 | 44 - 58 | |
Újpest-MT | Kiss Lenke KS | 2019. május 2. | 18:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bujtor Péter | |||||
Újpest-MT/B | KKS | 2019. május 2. | 18:00 | 39 - 91 | |
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bujtor Péter | |||||
Debreceni KA/B | NYKK-Eötvös | 2019. május 3. | 16:15 | 58 - 63 | |
Játékvezetők: Torzsa Péter, Kiss Gabriella | |||||
Kozármisleny SE | PVSK-Panthers/B | 2019. május 3. | 17:15 | 69 - 82 | |
Szentesi KK | Félegyházi TSI | 2019. május 3. | 19:30 | 50 - 82 | |
Soproni Sportiskola / B | Szombathelyi SI KA/B | 2019. május 3. | 19:30 | 32 - 62 | |
Budapesti Honvéd / B | Budaörsi DSE | 2019. május 4. | 10:00 | 51 - 65 | |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kapros Roland | |||||
Budafoki KK | BKGDSE | 2019. május 4. | 10:45 | 45 - 84 | |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Koncsag Csaba | |||||
Gödi SE | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 4. | 11:45 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
OSE Lions/B | Tapolcai Sasok | 2019. május 4. | 12:00 | 64 - 79 | |
Játékvezetők: Belák Zoltán, Dr. Kovács András | |||||
Újpest-MT | Kiss Lenke KS | 2019. május 4. | 14:00 | 53 - 71 | |
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy István | |||||
PVSK - Panthers/A | GYKSE Szekszárd | 2019. május 4. | 15:00 | 72 - 67 | |
VUKE - Veszprém | Pápai KC | 2019. május 5. | 11:00 | 0 - 0 | |
Parthus SE | BLF KK | 2019. május 5. | 11:00 | 46 - 73 | |
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Belák Dorka | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Esztergomi KE | 2019. május 5. | 11:30 | 103 - 40 | |
Budapesti Honvéd / B | MAFC/B | 2019. május 5. | 13:00 | 57 - 64 | |
Játékvezetők: Csoma Viktor, Koncsag Csaba | |||||
Budapest Basket | JKC | 2019. május 5. | 14:00 | 141 - 6 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman | |||||
Mohács GYKSE | Kosárlabda Akadémia Pécs/B | 2019. május 5. | 14:00 | 58 - 102 | |
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | Alba Fehérvár/A | 2019. május 5. | 15:00 | 89 - 64 | |
Lehel Kosársuli | Szentesi KK | 2019. május 5. | 16:00 | 90 - 66 | |
Játékvezetők: Mezei Tibor | |||||
Budaörsi DSE | Vasas Akadémia/B | 2019. május 5. | 18:30 | 91 - 39 | |
Játékvezetők: Káré Gergő, Hamzi Virág | |||||
Félegyházi TSI | SZEDEÁK | 2019. május 6. | 17:45 | 104 - 49 | |
Játékvezetők: Komáromi Péter (Budai Csaba) | |||||
MEAFC/B | Debreceni KA/C | 2019. május 6. | 18:00 | 84 - 34 | |
JKC | Monori SE | 2019. május 6. | 18:20 | 32 - 73 | |
Játékvezetők: Németh Patrik, Krékity Kornél | |||||
KKS | Budafoki KK | 2019. május 6. | 19:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Bozóki Domonkos Olivér | |||||
Atomerőmű SE/B | Bajai Bácska FKE | 2019. május 7. | 16:00 | 61 - 80 | |
Zalakerámia ZTE KK/C | Tapolcai Sasok | 2019. május 7. | 17:30 | 64 - 65 | |
Játékvezetők: Németh Csaba, dr. Solymár Dániel | |||||
PVSK-Panthers/B | Marcali VSZSE | 2019. május 7. | 17:50 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Kiss Zoltán | |||||
Gödi SE | Parthus SE | 2019. május 7. | 18:45 | 69 - 46 | |
Játékvezetők: Mátyás Ferenc | |||||
Szombathelyi SI U14/A | Tatai SE | 2019. május 8. | 16:00 | 46 - 69 | |
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Németh Levente | |||||
SZEDEÁK/B | Pityke KSE | 2019. május 8. | 16:20 | 0 - 0 | |
SZEDEÁK/B | Pityke KSE | 2019. május 8. | 16:20 | 64 - 49 | |
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Barabás Dorina Mónika | |||||
MTE 1904 | Zalakerámia ZTE KK/C | 2019. május 8. | 16:30 | 36 - 161 | |
Játékvezetők: Nagy Péter, Horváth Szabolcs | |||||
Sunshine-NYIKSE | Mezőcsáti DSE | 2019. május 8. | 16:45 | 53 - 47 | |
Alba Fehérvár/A | Soproni Sportiskola / B | 2019. május 8. | 18:00 | 83 - 60 | |
Bikák KK | Gödöllői SK | 2019. május 8. | 18:00 | 31 - 124 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt | |||||
Zalakerámia ZTE KK/C | OSE Lions/B | 2019. május 9. | 17:30 | 80 - 50 | |
Budafoki KK | Bikák KK | 2019. május 9. | 17:30 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Varga Dániel, Matejovics Márk | |||||
ELITE Basket Törökbálint | Budapest Basket | 2019. május 9. | 17:45 | 74 - 52 | |
Játékvezetők: Dr. Kovács András, Jurászik László | |||||
Kanizsa KK | Monok SE | 2019. május 9. | 18:15 | 81 - 53 | |
Lehel Kosársuli | Szolnoki Sportcentrum/B | 2019. május 9. | 19:00 | 54 - 73 | |
Játékvezetők: Szabó László, Szappanos Máté (Hegedűs Mária) | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/A | MEAFC/A | 2019. május 9. | 19:00 | 65 - 51 | |
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Molnár Péter Zoltán | |||||
Debreceni KA/B | Karcagi SE | 2019. május 10. | 16:15 | 0 - 0 | |
Monori SE | Budapest Csepel | 2019. május 10. | 17:00 | 53 - 56 | |
Játékvezetők: Magda János József, Mátyás Ferenc | |||||
Karcagi SE | Debreceni KA/B | 2019. május 10. | 17:30 | 0 - 0 | |
Dunaújvárosi Sárkányok | Tamási Dámok | 2019. május 10. | 18:00 | 91 - 35 | |
Játékvezetők: Matucza Gyula , Müller Martin | |||||
JKC | Budapest Basket | 2019. május 10. | 18:20 | 8 - 112 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Porkoláb Mercédesz Anett | |||||
Siófoki Kosársuli | Atomerőmű SE/B | 2019. május 10. | 19:00 | 112 - 56 | |
Gödöllői SK | Budafoki KK | 2019. május 11. | 10:00 | 80 - 70 | |
PAFC Basket | Gödi SE | 2019. május 11. | 10:00 | 48 - 68 | |
Monori SE | JKC | 2019. május 11. | 10:00 | 84 - 34 | |
NYKK-Eötvös | Mezőcsáti DSE | 2019. május 11. | 11:00 | 84 - 38 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter | |||||
DIFE KK | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. május 11. | 11:00 | 0 - 0 | |
Ifjú Sólymok/A | MTE 1904 | 2019. május 11. | 12:30 | 60 - 57 | |
Játékvezetők: Tóth Gábor Balázs, Kovács Máté | |||||
Nyíregyházi Sportcentrum/C | DIFE KK | 2019. május 11. | 13:00 | 0 - 0 | |
Szombathelyi SI KA/B | Esztergomi KE | 2019. május 11. | 15:00 | 20 - 0 | |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Ugróczky Péter | |||||
PVSK-Panthers/B | Siófoki Kosársuli | 2019. május 12. | 11:00 | 100 - 54 | |
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán | |||||
Ibrány SE | DIFE KK | 2019. május 12. | 13:30 | 6 - 71 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa | |||||
DIFE KK | Ibrány SE | 2019. május 12. | 15:00 | 55 - 18 | |
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szabó Zsuzsa | |||||
Dávid Kornél KA/B | VUKE - Veszprém | 2019. május 12. | 16:30 | 52 - 76 | |
Hajdúböszörményi TE | Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. május 13. | 18:30 | 53 - 87 | |
OSE Lions/B | Celldömölki VSE | 2019. május 14. | 15:45 | 0 - 0 | |
OSE Lions/B | Celldömölki VSE | 2019. május 14. | 15:45 | 53 - 83 | |
Játékvezetők: Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet | |||||
Ibrány SE | Debreceni KA/C | 2019. május 14. | 17:15 | 0 - 0 | |
BKGDSE | Gödöllői SK | 2019. május 14. | 17:30 | 65 - 56 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Rab Domonkos | |||||
Esztergomi KE | Soproni Sportiskola / B | 2019. május 14. | 17:30 | 48 - 46 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
Egri VSI KOK | MEAFC/A | 2019. május 14. | 17:45 | 42 - 54 | |
Keresztúri SE | Budafoki KK | 2019. május 14. | 18:30 | 91 - 48 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Havas Gábor | |||||
Pápai KC | Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. május 14. | 19:15 | 44 - 67 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kocsis Tamás | |||||
MEAFC/A | Egri VSI KOK | 2019. május 14. | 19:15 | 69 - 40 | |
Budaörsi DSE | Újpest-MT | 2019. május 14. | 20:15 | 82 - 63 | |
Debreceni KA/B | Sunshine-NYIKSE | 2019. május 15. | 16:15 | 0 - 0 | |
Újpest-MT | Budaörsi DSE | 2019. május 15. | 17:30 | 46 - 55 | |
TFSE/A | ELITE Basket Törökbálint | 2019. május 15. | 17:30 | 38 - 59 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Ürögi Zsolt | |||||
ELITE Basket Törökbálint | TFSE/A | 2019. május 16. | 16:20 | 88 - 49 | |
Pápai KC | Alba Fehérvár/A | 2019. május 16. | 16:30 | 67 - 66 | |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kocsis Tamás | |||||
Budafoki KK | Keresztúri SE | 2019. május 16. | 17:30 | 43 - 91 | |
Budapest Csepel | Budapest Basket | 2019. május 16. | 17:45 | 0 - 0 | |
Kanizsa KK | Kosárlabda Akadémia Pécs/C | 2019. május 16. | 18:15 | 70 - 51 | |
Monori SE | Budapest Basket | 2019. május 17. | 17:00 | 58 - 60 | |
Gödöllői SK | Újpest-MT/B | 2019. május 17. | 17:45 | 130 - 34 | |
Ibrány SE | MEAFC/B | 2019. május 17. | 18:00 | 8 - 116 | |
Játékvezetők: Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter | |||||
Siófoki Kosársuli | Marcali VSZSE | 2019. május 17. | 19:00 | 58 - 72 | |
Soproni Sportiskola / B | Esztergomi KE | 2019. május 17. | 19:30 | 0 - 0 | |
Soproni Sportiskola / B | Esztergomi KE | 2019. május 17. | 19:30 | 0 - 0 | |
Várpalotai KK | OSE Lions/B | 2019. május 17. | 19:45 | 0 - 0 | |
Várpalotai KK | OSE Lions/B | 2019. május 17. | 19:45 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós | |||||
BLF KK | PAFC Basket | 2019. május 18. | 11:00 | 0 - 0 | |
Dávid Kornél KA/B | Szombathelyi SI KA/B | 2019. május 18. | 15:00 | 49 - 94 | |
Újpest-MT/B | BKGDSE | 2019. május 19. | 10:00 | 27 - 103 | |
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Paulus Bence Máté | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | VUKE - Veszprém | 2019. május 19. | 11:00 | 0 - 0 | |
MTE 1904 | Várpalotai KK | 2019. május 19. | 11:00 | 34 - 91 | |
Játékvezetők: Tompa Gellért, Horváth Szabolcs | |||||
Esztergomi KE | Pápai KC | 2019. május 19. | 15:00 | 55 - 50 | |
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet | |||||
Zalakerámia ZTE KK/B | VUKE - Veszprém | 2019. május 19. | 21:21 | 0 - 0 | |
Gödöllői SK | KKS | 2019. május 20. | 17:45 | 63 - 50 | |
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Agócs Gábor Mihály | |||||
Monori SE | TFSE/A | 2019. május 20. | 18:00 | 91 - 28 | |
MEAFC/B | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. május 20. | 18:15 | 81 - 50 | |
Nyíregyházi Sportcentrum/C | MEAFC/B | 2019. május 20. | 19:45 | 37 - 43 | |
Esztergomi KE | Zalakerámia ZTE KK/B | 2019. május 21. | 17:30 | 44 - 60 | |
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor | |||||
BKGDSE | Bikák KK | 2019. május 21. | 17:30 | 20 - 0 | |
Kaszások Akadémia | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 21. | 18:00 | 85 - 90 | |
Játékvezetők: Tahin András, Gere Kálmán Richárd | |||||
Alba Fehérvár/B | Szombathelyi SI KA/B | 2019. május 22. | 15:30 | 73 - 69 | |
Celldömölki VSE | MTE 1904 | 2019. május 22. | 16:20 | 92 - 35 | |
Sunshine-NYIKSE | NYKK-Eötvös | 2019. május 22. | 16:45 | 31 - 87 | |
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter | |||||
TFSE/A | Monori SE | 2019. május 22. | 17:30 | 37 - 93 | |
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Boros Krisztina | |||||
Bikák KK | Újpest-MT/B | 2019. május 22. | 18:30 | 53 - 71 | |
Játékvezetők: Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd | |||||
KKS | Keresztúri SE | 2019. május 22. | 19:45 | 51 - 54 | |
Debreceni KA/C | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. május 23. | 17:15 | 39 - 65 | |
MTE 1904 | OSE Lions/B | 2019. május 24. | 16:30 | 0 - 0 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Kaszások Akadémia | 2019. május 24. | 18:00 | 81 - 65 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Havas Gábor | |||||
Várpalotai KK | Tapolcai Sasok | 2019. május 24. | 19:50 | 65 - 87 | |
Játékvezetők: Prieger Mihály | |||||
Esztergomi KE | Dávid Kornél KA/B | 2019. május 25. | 10:00 | 50 - 55 | |
Zalakerámia ZTE KK/B | Soproni Sportiskola / B | 2019. május 25. | 11:00 | 109 - 46 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | BLF KK | 2019. május 25. | 12:00 | 51 - 64 | |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matejovics Márk | |||||
BLF KK | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 25. | 14:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Matejovics Márk | |||||
Budapest Basket | TFSE/A | 2019. május 26. | 10:40 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Győri Ferenc, Havas Gábor | |||||
GYKSE Szekszárd | Félegyházi TSI | 2019. május 26. | 11:00 | 75 - 65 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Baukó Ferenc (Budai Csaba) | |||||
PVSK - Panthers/A | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2019. május 26. | 13:00 | 82 - 87 | Constantinum Sportcentrum |
Játékvezetők: Fekete Csaba (Budai Csaba) | |||||
Szombathelyi SI KA/B | Pápai KC | 2019. május 26. | 15:00 | 51 - 54 | |
Félegyházi TSI | PVSK - Panthers/A | 2019. május 26. | 15:00 | 70 - 78 | Constantinum Sportcentrum |
Alba Fehérvár/B | Dávid Kornél KA/B | 2019. május 26. | 15:00 | 110 - 64 | |
GYKSE Szekszárd | Nagykőrösi Sólymok KE/A | 2019. május 26. | 17:00 | 89 - 57 | Constantinum Sportcentrum |
Nyíregyházi Sportcentrum/C | Ibrány SE | 2019. május 27. | 17:15 | 84 - 5 | |
Vasas Akadémia/B | Budaörsi DSE | 2019. május 27. | 18:20 | 59 - 40 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Hőgerl Bence | |||||
Ibrány SE | Nyíregyházi Sportcentrum/C | 2019. május 27. | 18:45 | 20 - 51 | |
KKS | Budafoki KK | 2019. május 27. | 19:00 | 57 - 55 | |
Játékvezetők: László Zsolt, Kutrik Andrea | |||||
Újpest-MT/B | Bikák KK | 2019. május 28. | 16:00 | 45 - 81 | |
Játékvezetők: Szőke Gábor, Bárány Levente | |||||
Kaszások Akadémia | PAFC Basket | 2019. május 28. | 18:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Boros Krisztina | |||||
Gödi SE | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. május 28. | 18:40 | 63 - 85 | |
Celldömölki VSE | Várpalotai KK | 2019. május 29. | 16:20 | 56 - 52 | |
TFSE/A | JKC | 2019. május 29. | 17:30 | 63 - 61 | |
Játékvezetők: Nagy István, Miháczi Ádám | |||||
Keresztúri SE | KKS | 2019. május 29. | 19:20 | 72 - 59 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szőke Gábor | |||||
PAFC Basket | Parthus SE | 2019. május 29. | 19:30 | 60 - 54 | |
MTE 1904 | OSE Lions/B | 2019. május 30. | 17:30 | 53 - 104 | |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B | Parthus SE | 2019. május 30. | 17:30 | 79 - 54 | |
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Bárány Levente | |||||
JKC | TFSE/A | 2019. május 31. | 18:20 | 59 - 77 |
KKS | Újpest-MT/B | 2019. június 1. | 09:00 | 0 - 0 | |
Játékvezetők: Bárány Levente, Szokolainé Váradi Anetta Csilla | |||||
Dávid Kornél KA/A | Budaörsi DSE | 2019. június 1. | 11:00 | 77 - 82 | MKOSZ Sportcentrum |
GYKSE Szekszárd | MEAFC/A | 2019. június 1. | 12:45 | 59 - 46 | MKOSZ Sportcentrum |
GYKSE Szekszárd | Budaörsi DSE | 2019. június 1. | 17:30 | 55 - 51 | MKOSZ Sportcentrum |
MEAFC/A | Dávid Kornél KA/A | 2019. június 1. | 19:15 | 53 - 52 | MKOSZ Sportcentrum |
Budaörsi DSE | MEAFC/A | 2019. június 2. | 09:30 | 48 - 55 | MKOSZ Sportcentrum |
Dávid Kornél KA/A | GYKSE Szekszárd | 2019. június 2. | 11:15 | 84 - 81 | MKOSZ Sportcentrum |
Celldömölki VSE | Tapolcai Sasok | 2019. június 5. | 16:20 | 63 - 64 | |
PAFC Basket | Kaszások Akadémia | 2019. június 5. | 19:30 | 69 - 48 | |
PAFC Basket | Kaszások Akadémia | 2019. június 5. | 19:30 | 69 - 48 |
Bikák KK | Újpest-MT/B | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Bikák KK | Zsíros Akadémia Kőbánya/B | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Százhalombattai KSE | Keresztúri SE | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Bikák KK | Parthus SE | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Esztergomi KE | Pápai KC | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Újpest-MT/B | Bikák KK | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
Kosárlabda Akadémia Pécs/B | Bonyhádi KSE | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
DIFE KK | Hajdúböszörményi TE | -0001. november 30. | 0 - 0 | ||
TFSE/A | Budapest Csepel | -0001. november 30. | 0 - 0 |