Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Mérkőzések - Fiú Kadett, Kelet
VISSZA A BAJNOKSÁG OLDALÁRA
Forduló szerint
1. forduló
2. forduló
3. forduló
4. forduló
5. forduló
6. forduló
7. forduló
8. forduló
9. forduló
10. forduló
11. forduló
12. forduló
13. forduló
14. forduló
Hónap szerint
Oktober
November
December
Január
Csapat szerint
Ajka
AKMÉ Körmendi Törpördögök
Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/B
Alba Fehérvár/C
Alisca Sólymok
Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/B
Bajai Bácska
Békéscsabai KK
Békési SZSK
Beszterce KK
Bikák KK
BKGDSE
BLF KK
Bonyhádi KSE
Budafoki KK
Budaörsi DSE
Budapest Basket
Budapest Csepel
Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / B
Celldömölki VSE
DKKA/A
Dávid Kornél KA/B
Debreceni KA/A
Debreceni KA/B
Debreceni KA/C
DIFE KK
Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári KS/B
Dunaújvárosi Egyetem DSE - Villámok
Dunaújvárosi Sárkányok
Egri VSI KOK
ELITE Basket Törökbálint
Esztergomi KE
Félegyházi TSI
Gödi SE
Gödöllői SK
GYKSE Szekszárd
Győri KC
Gyulasport Nkft.
Hajdúböszörményi TE
Hajdúhadházi KK
Ibrány SE
Ifjú Sólymok/A
Ifjú Sólymok/B
JKC
Kanizsa KK
Kaposvári KK
Karcagi SE
Kecskeméti KA / A
Keresztúri SE
Kiss Lenke KA/B
Kiss Lenke KS
KKS
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kosárlabda Akadémia Pécs/C
Kozármisleny SE
Lehel Kosársuli
MAFC/A
MAFC/B
Marcali VSZSE
MEAFC/A
MEAFC/B
Mezőberényi KK
Mezőcsáti DSE
Mohács GYKSE
Monok SE
Monori SE
MTE 1904
Nagyk?rösi Sólymok KE/A
Nagyk?rösi Sólymok KE/B
Nyíradonyi VVTK
Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/B
Nyíregyházi Sportcentrum/C
NYKK-Eötvös
Kaszások Akadémia
OSE Lions/A
OSE Lions/B
PAFC Basket
Pápai KC
Parthus SE
Pityke KSE
PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/B
PVSK Nemzeti Akadémia/C
Salgótarjáni KI
Siófoki Kosársuli
Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/B
Soproni Tigrisek SE
Sunshine-NYIKSE
Százhalombattai KSE
SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/B
Szentesi KK
Szerencs VSE
Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/B
Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/B
Szombathelyi SI U14/A
Tamási Dámok
Tapolcai Sziklák
Tatai SE
TFSE
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Treff 07
Újpest-MT/A
Újpest-MT/B
Várpalotai KK
Vásárhelyi Kosársuli / A
Vásárhelyi Kosársuli/B
Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/B
VUKE - Veszprém
Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/B
Zalakerámia ZTE KK/C
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/B