Mérkőzések - Fiú Serdülő
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 15. 12:00 61 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Zádeczki Donát László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 15. 14:00 37 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október
2018. október 14. 11:00 87 - 86 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Szabari János)
2018. október 14. 13:00 60 - 102 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matóczay Bálint (Szabari János)
2018. november
2018. november 18. 12:00 51 - 78 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 18. 16:00 80 - 61 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2018. december
2018. december 9. 11:00 60 - 82 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. december 9. 13:00 77 - 86 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor)
2019. január
2019. január 12. 12:45 89 - 62 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Téczely Roland Balázs (Téczely Tamás)
2019. január 12. 18:45 112 - 67 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Péter Csaba (Téczely Tamás)
2019. január 13. 11:15 86 - 71 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Téczely Tamás)
2019. február
2019. február 2. 11:00 85 - 50 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 2. 17:00 51 - 70 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Komlódi Benedek (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 3. 11:15 62 - 58 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 23. 12:45 55 - 67 Eötvös József Általános Iskola
2019. február 23. 18:45 60 - 49 Eötvös József Általános Iskola
2019. február 24. 11:15 83 - 76 Eötvös József Általános Iskola
2019. március
2019. március 16. 12:45 82 - 66 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Mile Gábor (Hegedűs Mária)
2019. március 16. 18:45 91 - 61 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária (Hegedűs Mária)
2019. március 17. 11:15 76 - 46 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária)
2019. április
2019. április 6. 12:45 58 - 52 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János)
2019. április 6. 17:00 73 - 76 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek (Vághy Tamás János)
2019. április 7. 09:30 60 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János)
2019. április 27. 12:45 87 - 52 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2019. április 27. 18:45 68 - 49 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Farkas Péter Gábor (Parádi Péter)
2019. április 28. 11:15 53 - 81 Szent Mór Iskolaközpont
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Farkas Péter Gábor (Parádi Péter)
2019. május
2019. május 23. 09:00 49 - 57 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Kristóf (Dernei Gábor)
2019. május 23. 19:30 47 - 94 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Balogh Kristóf (Birkás Károly)
2019. május 24. 13:00 62 - 78 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Szőcs Béla (Dernei Gábor)
2019. május 25. 16:00 76 - 54 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Koller István (Hegedűs Imre)
2019. május 26. 13:00 67 - 34 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Balogh Kristóf (Hegedűs Imre)

Megyei szövetségek