Mérkőzések - Fiú Serdülő
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 15. 08:30 85 - 40 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Győri Ferenc (Bagi Károly)
2018. szeptember 15. 09:30 0 - 20 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Papy Zsolt (Darida Károly)
2018. szeptember 15. 09:30 91 - 64 Miskolci Egyetem Szabadtéri Pálya
Játékvezetők: Takács Zoltán, Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc)
2018. szeptember 15. 09:30 66 - 74 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. szeptember 15. 10:00 82 - 56 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy István, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2018. szeptember 15. 10:00 48 - 77 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Lovas Dávid (Halász Ernő István)
2018. szeptember 15. 10:00 62 - 40 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Szabó István (Dernei Gábor)
2018. szeptember 15. 10:00 84 - 37 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2018. szeptember 15. 10:00 77 - 35 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Steiner Máté (Réger Zsolt Péter)
2018. szeptember 15. 10:00 126 - 14 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Zádeczki Donát László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 15. 10:00 70 - 63 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Fekete Csilla, Kertész Zsolt (Birkás Károly)
2018. szeptember 15. 10:15 60 - 63 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Kinga, Győri Ferenc (Bagi Károly)
2018. szeptember 15. 11:00 79 - 64 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Mester Milán, Tolnai Bence (Bőle László)
2018. szeptember 15. 11:15 54 - 90 Miskolci Egyetem Szabadtéri Pálya
Játékvezetők: Takács Zoltán, Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc)
2018. szeptember 15. 11:30 104 - 43 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. szeptember 15. 11:30 20 - 0 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Papy Zsolt (Darida Károly)
2018. szeptember 15. 12:00 47 - 40 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Szabó István (Dernei Gábor)
2018. szeptember 15. 12:00 92 - 23 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor (Balogh László György)
2018. szeptember 15. 12:00 0 - 2 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Matejovics Márk (Réger Zsolt Péter)
2018. szeptember 15. 12:00 55 - 75 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba (Bagi Károly)
2018. szeptember 15. 12:00 61 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál Norbert, Zádeczki Donát László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 15. 12:00 2 - 0 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Lovas Dávid (Halász Ernő István)
2018. szeptember 15. 12:00 106 - 38 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Kertész Zsolt, Tóth Bence (Birkás Károly)
2018. szeptember 15. 12:00 38 - 93 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy István, Rózsavölgyi Alexandra (Vághy Tamás János)
2018. szeptember 15. 13:00 75 - 67 Miskolci Egyetem Szabadtéri Pálya
Játékvezetők: Takács Zoltán, Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc)
2018. szeptember 15. 13:30 51 - 73 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Papy Zsolt (Darida Károly)
2018. szeptember 15. 13:30 33 - 111 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. szeptember 15. 14:00 58 - 53 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Bence, Fekete Csilla (Birkás Károly)
2018. szeptember 15. 14:00 0 - 2 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Lovas Dávid (Halász Ernő István)
2018. szeptember 15. 14:00 69 - 74 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2018. szeptember 15. 14:00 56 - 26 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Winkler Áron, Matóczay Bálint (Dernei Gábor)
2018. szeptember 15. 14:00 95 - 40 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2018. szeptember 15. 14:00 2 - 0 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Steiner Máté, Matejovics Márk (Réger Zsolt Péter)
2018. szeptember 15. 14:00 92 - 48 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szentpáli-Gavallér Csaba (Bagi Károly)
2018. szeptember 15. 14:00 37 - 66 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 15. 15:30 32 - 82 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. szeptember 15. 16:00 61 - 23 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Winkler Áron, Matóczay Bálint (Dernei Gábor)
2018. szeptember 15. 16:00 68 - 61 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor (Balogh László György)
2018. szeptember 15. 16:00 106 - 42 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. szeptember 15. 16:00 59 - 84 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Kertész Zsolt, Fekete Csilla (Birkás Károly)
2018. szeptember 15. 16:00 87 - 30 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Lovas Dávid (Halász Ernő István)
2018. szeptember 15. 16:00 77 - 74 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2018. szeptember 16. 09:30 2 - 0 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós (Mosonyi József)
2018. szeptember 16. 10:00 0 - 2 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István)
2018. szeptember 16. 10:00 68 - 99 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Nagy Zoltán (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 16. 10:00 70 - 52 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Winkler Áron (Dernei Gábor)
2018. szeptember 16. 10:00 20 - 64 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Kis Balázs Ferenc)
2018. szeptember 16. 10:00 75 - 46 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Propszt Amanda, Szücs Szabolcs (Parádi Péter)
2018. szeptember 16. 10:00 178 - 11 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Csaba, Szappanos Máté (Bernáth András)
2018. szeptember 16. 10:00 87 - 73 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Pál Balázs, Németh Balázs (Silló Zsolt)
2018. szeptember 16. 10:00 77 - 66 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Horgos Péter (Angyal Frigyes)
2018. szeptember 16. 10:00 90 - 82 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Rinyu Péter (Balogh Béla)
2018. szeptember 16. 10:00 78 - 59 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2018. szeptember 16. 10:00 82 - 47 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor (Szekeres Ferenc)
2018. szeptember 16. 10:00 57 - 96 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor (Hegedűs Mária)
2018. szeptember 16. 11:00 57 - 53 British International School
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Adjudani Dániel Pezsman (Kincs Károly)
2018. szeptember 16. 11:00 102 - 54 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2018. szeptember 16. 11:00 73 - 42 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Dávid (Halász Ernő István)
2018. szeptember 16. 11:30 92 - 64 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vigh Balázs, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor)
2018. szeptember 16. 11:30 77 - 61 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós (Mosonyi József)
2018. szeptember 16. 11:50 65 - 48 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Horgos Péter (Angyal Frigyes)
2018. szeptember 16. 12:00 43 - 86 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka (Parádi Péter)
2018. szeptember 16. 12:00 96 - 99 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Viktor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
2018. szeptember 16. 12:00 70 - 112 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Pál Balázs, Németh Balázs (Silló Zsolt)
2018. szeptember 16. 12:00 56 - 110 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge (Balogh Béla)
2018. szeptember 16. 12:00 69 - 82 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc)
2018. szeptember 16. 12:00 52 - 69 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor (Szekeres Ferenc)
2018. szeptember 16. 12:00 60 - 20 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2018. szeptember 16. 12:00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István)
2018. szeptember 16. 12:00 55 - 91 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Bognár Tamás (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 16. 12:00 83 - 46 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Winkler Áron (Dernei Gábor)
2018. szeptember 16. 12:00 2 - 0 TF E-terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István (László Zsolt Károly)
2018. szeptember 16. 12:00 58 - 96 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Kis Balázs Ferenc)
2018. szeptember 16. 12:45 74 - 43 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid (Halász Ernő István)
2018. szeptember 16. 13:00 45 - 58 British International School
Játékvezetők: Steiner Máté, Matóczay Bálint (Kincs Károly)
2018. szeptember 16. 13:00 42 - 80 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn (Szabadvári János László)
2018. szeptember 16. 13:30 0 - 2 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Béndek Gábor Miklós (Mosonyi József)
2018. szeptember 16. 13:30 108 - 58 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Kristóf Ákos, Vigh Balázs (Bognár Tibor)
2018. szeptember 16. 13:40 84 - 37 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás (Angyal Frigyes)
2018. szeptember 16. 14:00 40 - 98 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Nagy Zsombor (Szekeres Ferenc)
2018. szeptember 16. 14:00 0 - 2 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor (Hegedűs Mária)
2018. szeptember 16. 14:00 2 - 0 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Fülöp András, Németh László (Kiss István)
2018. szeptember 16. 14:00 85 - 68 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Dernei Gábor)
2018. szeptember 16. 14:00 40 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szőke Gábor (László Zsolt Károly)
2018. szeptember 16. 14:00 38 - 77 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szabó István (Kis Balázs Ferenc)
2018. szeptember 16. 14:00 71 - 77 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Propszt Amanda, Szücs Szabolcs (Parádi Péter)
2018. szeptember 16. 14:00 103 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Pál Balázs, Németh Balázs (Silló Zsolt)
2018. szeptember 16. 14:00 71 - 88 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Csaba, Szappanos Máté (Bernáth András)
2018. szeptember 16. 14:00 74 - 70 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Rinyu Péter, Pozsonyi Anna Csenge (Balogh Béla)
2018. szeptember 16. 14:00 68 - 55 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc)
2018. szeptember 16. 14:30 74 - 72 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Lovas Dávid (Halász Ernő István)
2018. szeptember 16. 15:00 64 - 70 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 16. 15:00 47 - 79 British International School
Játékvezetők: Steiner Máté, Adjudani Dániel Pezsman (Kincs Károly)
2018. szeptember 16. 15:00 71 - 39 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2018. szeptember 16. 15:30 85 - 35 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Horgos Péter (Angyal Frigyes)
2018. szeptember 16. 15:30 83 - 77 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vigh Balázs, Krisztián-Világos Tünde (Bognár Tibor)
2018. szeptember 16. 16:00 59 - 57 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
Játékvezetők: Propszt Amanda, Nemes Hajnalka (Parádi Péter)
2018. szeptember 16. 16:00 142 - 48 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Viktor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
2018. szeptember 16. 16:00 82 - 73 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Rinyu Péter (Balogh Béla)
2018. szeptember 16. 16:00 83 - 76 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2018. szeptember 16. 16:00 39 - 69 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Terjéki András (Hegedűs Mária)
2018. szeptember 16. 16:00 62 - 70 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté (Dernei Gábor)
2018. szeptember 16. 16:00 0 - 2 TF E-terem
Játékvezetők: Szőke Gábor (László Zsolt Károly)
2018. szeptember 16. 16:00 74 - 84 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szabó István (Kis Balázs Ferenc)
2018. szeptember 16. 16:15 76 - 66 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Halász Ernő István)
2018. szeptember 16. 17:00 81 - 95 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Bognár Tamás, Nagy Zoltán (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. szeptember 16. 17:00 46 - 109 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik (Szabadvári János László)
2018. szeptember 16. 17:30 85 - 100 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos (Bognár Tibor)
2018. október
2018. október 13. 10:00 75 - 32 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2018. október 13. 10:00 53 - 92 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás (Göncz Ferenc)
2018. október 13. 11:00 47 - 92 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Nemes Hajnalka, Szücs Szabolcs (Mihályfalvi Péter)
2018. október 13. 12:00 60 - 52 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni (Göncz Ferenc)
2018. október 13. 12:00 33 - 105 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba (Réger Zsolt Péter)
2018. október 13. 13:00 90 - 107 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Nemes Hajnalka (Mihályfalvi Péter)
2018. október 13. 14:00 32 - 54 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Horváth Kinga, Gruber Nikolett Lilla (Réger Zsolt Péter)
2018. október 13. 14:00 94 - 30 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Zoltán (Tolnai János)
2018. október 13. 14:00 67 - 35 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni (Göncz Ferenc)
2018. október 13. 14:00 65 - 60 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. október 13. 15:00 96 - 39 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs (Mihályfalvi Péter)
2018. október 13. 15:30 62 - 68 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Zoltán (Tolnai János)
2018. október 13. 16:00 87 - 34 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Göncz Ferenc)
2018. október 13. 16:00 69 - 46 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. október 13. 17:00 57 - 52 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila (Tolnai János)
2018. október 13. 18:00 37 - 64 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. október 13. 18:30 82 - 38 Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila (Tolnai János)
2018. október 14. 08:30 102 - 32 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. október 14. 08:30 170 - 26 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Kiss Gabriella (Hegedűs Imre)
2018. október 14. 08:45 85 - 36 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter (Mustos Tamás János)
2018. október 14. 09:00 77 - 52 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila)
2018. október 14. 09:00 64 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Bujtor Péter (Bagi Károly)
2018. október 14. 09:00 38 - 109 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Agócs Gábor Mihály (Csordás Gábor)
2018. október 14. 09:00 67 - 80 Lencsési Általános Iskola
2018. október 14. 09:00 90 - 58 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Tóth Bence (Herczeg Ágoston)
2018. október 14. 09:00 126 - 43 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Szabari János)
2018. október 14. 09:00 68 - 72 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 14. 10:00 2 - 0 Zöld Ház
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Balogh László György)
2018. október 14. 10:00 98 - 47 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Fekete Csaba, Maráz András Gábor (Kunvári József László)
2018. október 14. 10:00 79 - 97 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Szabó Tibor, Hegedűs Attla (Dr.Villányi Antal)
2018. október 14. 10:00 62 - 79 UMF ARÉNA
Játékvezetők: Tompa Gellért, Horváth Szabolcs (FÜLEKI Gyöngyi)
2018. október 14. 10:00 78 - 52 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Keresztes Tamás (Cserkuti András)
2018. október 14. 10:00 72 - 50 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Tóth Gábor Balázs (Göncz Ferenc)
2018. október 14. 10:00 42 - 102 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Rab Domonkos (Solymosi Tamás)
2018. október 14. 10:00 85 - 36 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Remete Richárd (Csizmadia Levente)
2018. október 14. 10:00 71 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Cserkuti András)
2018. október 14. 10:00 98 - 38 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Müller Martin (Birkás Károly)
2018. október 14. 10:15 116 - 81 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Kiss Gabriella (Hegedűs Imre)
2018. október 14. 10:30 51 - 73 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. október 14. 10:30 89 - 28 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kovács Róbert Márió (Csordás Gábor)
2018. október 14. 10:45 69 - 61 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Horgos Péter (Mustos Tamás János)
2018. október 14. 11:00 33 - 81 Lencsési Általános Iskola
2018. október 14. 11:00 77 - 103 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Szabó Bálint (Herczeg Ágoston)
2018. október 14. 11:00 87 - 86 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István (Szabari János)
2018. október 14. 11:00 50 - 62 British International School
Játékvezetők: Nagy István, Szilágyi Tamás (Vághy Tamás János)
2018. október 14. 11:00 60 - 84 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 14. 11:00 51 - 60 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek (Cseh Sándor Attila)
2018. október 14. 11:00 92 - 59 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Bujtor Péter (Bagi Károly)
2018. október 14. 12:00 64 - 60 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs (Cserkuti András)
2018. október 14. 12:00 69 - 72 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás (Göncz Ferenc)
2018. október 14. 12:00 49 - 61 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás)
2018. október 14. 12:00 66 - 72 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Remete Richárd (Csizmadia Levente)
2018. október 14. 12:00 54 - 58 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Keresztes Tamás (Cserkuti András)
2018. október 14. 12:00 0 - 2 Zöld Ház
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András (Balogh László György)
2018. október 14. 12:00 52 - 71 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Birkás Károly)
2018. október 14. 12:00 91 - 81 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Szabó Tibor, Hegedűs Attla (Dr.Villányi Antal)
2018. október 14. 12:00 78 - 116 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Fekete Csaba, Maráz Ádám (Kunvári József László)
2018. október 14. 12:00 102 - 68 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Agócs Gábor Mihály (Csordás Gábor)
2018. október 14. 12:00 96 - 56 UMF ARÉNA
Játékvezetők: Tompa Gellért, Bertók Botond (FÜLEKI Gyöngyi)
2018. október 14. 12:30 55 - 91 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Éles Péter Emil)
2018. október 14. 12:30 79 - 74 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Tóth Mihály, Szőke Bence (Bacsfay Gyula Péter)
2018. október 14. 12:30 87 - 89 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Hegedűs Imre)
2018. október 14. 12:45 75 - 77 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János)
2018. október 14. 13:00 80 - 52 British International School
Játékvezetők: Nagy István, Szilágyi Tamás (Vághy Tamás János)
2018. október 14. 13:00 79 - 70 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
2018. október 14. 13:00 77 - 94 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Paulus Bence Máté (Bagi Károly)
2018. október 14. 13:00 101 - 52 Lencsési Általános Iskola
2018. október 14. 13:00 45 - 103 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó István (Czókoly István)
2018. október 14. 13:00 60 - 74 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik (Herczeg Ágoston)
2018. október 14. 13:00 60 - 102 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matóczay Bálint (Szabari János)
2018. október 14. 14:00 102 - 69 Zöld Ház
Játékvezetők: Rideg László, Czakó Martin (Hegedűs Mária)
2018. október 14. 14:00 67 - 86 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Szabó Tibor, Hegedűs Attla (Dr.Villányi Antal)
2018. október 14. 14:00 56 - 79 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Maráz András Gábor, Maráz Ádám (Kunvári József László)
2018. október 14. 14:00 53 - 92 UMF ARÉNA
Játékvezetők: Horváth Szabolcs, Bertók Botond (FÜLEKI Gyöngyi)
2018. október 14. 14:00 41 - 92 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Müller Martin (Birkás Károly)
2018. október 14. 14:00 72 - 77 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tamás, Tóth Gábor Balázs (Göncz Ferenc)
2018. október 14. 14:00 27 - 80 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Rab Domonkos (Solymosi Tamás)
2018. október 14. 14:00 42 - 84 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Szulics Zsolt János (Csizmadia Levente)
2018. október 14. 14:15 149 - 55 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Hegedűs Imre)
2018. október 14. 14:30 93 - 29 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. október 14. 14:30 115 - 46 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Éles Péter Emil)
2018. október 14. 14:45 87 - 83 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba (Mustos Tamás János)
2018. október 14. 15:00 80 - 37 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 14. 15:00 46 - 87 British International School
Játékvezetők: Kapros Roland, Winkler Áron (Vághy Tamás János)
2018. október 14. 15:00 73 - 79 Lencsési Általános Iskola
2018. október 14. 15:00 164 - 16 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó István (Czókoly István)
2018. október 14. 15:00 73 - 68 Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn.
Játékvezetők: Buzai Patrik, Szabó Bálint (Herczeg Ágoston)
2018. október 14. 15:00 101 - 59 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Matóczay Bálint (Szabari János)
2018. október 14. 15:00 45 - 59 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
2018. október 14. 15:00 93 - 81 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Paulus Bence Máté (Bagi Károly)
2018. október 14. 16:00 31 - 77 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Birkás Károly)
2018. október 14. 16:00 88 - 59 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tamás, Tóth Gábor Balázs (Göncz Ferenc)
2018. október 14. 16:00 89 - 78 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Rab Domonkos (Solymosi Tamás)
2018. október 14. 16:00 48 - 70 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Fekete Csaba, Maráz András Gábor (Kunvári József László)
2018. október 14. 16:30 107 - 56 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba (Éles Péter Emil)
2018. október 14. 17:00 80 - 64 British International School
Játékvezetők: Kapros Roland, Winkler Áron (Vághy Tamás János)
2018. október 14. 17:00 75 - 73 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 14. 17:00 28 - 112 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó István (Czókoly István)
2018. október 14. 18:30 77 - 82 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám (Éles Péter Emil)
2018. október 28. 09:00 59 - 35
2018. október 28. 10:00 50 - 88 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Mosonyi József)
2018. október 28. 11:00 2 - 0
2018. október 28. 12:00 114 - 41 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Mosonyi József)
2018. október 28. 14:00 63 - 100 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Mosonyi József)
2018. október 28. 15:00 0 - 2
2018. október 28. 17:00 63 - 60
2018. november
2018. november 11. 10:00 74 - 78 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik (Sztrakovics István)
2018. november 11. 12:00 75 - 81 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik (Sztrakovics István)
2018. november 11. 14:00 81 - 50 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián (Sztrakovics István)
2018. november 11. 16:00 64 - 85 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián (Sztrakovics István)
2018. november 17. 09:00 79 - 57 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint (Buday Zsolt Tamás)
2018. november 17. 09:00 20 - 1 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (Vághy Tamás János)
2018. november 17. 09:00 94 - 47 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Bedőcs Barnabás (Csordás Gábor)
2018. november 17. 09:00 102 - 32 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 17. 09:00 89 - 84 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston (Budayné Tóth Rozália)
2018. november 17. 09:00 41 - 48 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó Péter (Czókoly István)
2018. november 17. 09:00 41 - 69 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás (Gombár Éva Erzsébet)
2018. november 17. 10:00 149 - 16 Hunyadi Sportcsarnok
2018. november 17. 10:00 110 - 22 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 17. 10:00 82 - 38 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Propszt Amanda (Kollár József)
2018. november 17. 10:00 86 - 59 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Rideg László (Balogh László György)
2018. november 17. 10:00 60 - 31 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh András (GRÁCZER ZSOLT)
2018. november 17. 10:00 62 - 59 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2018. november 17. 10:00 60 - 82 Zöld Ház
Játékvezetők: Szabó László, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária)
2018. november 17. 10:45 89 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szőke Gábor (Czókoly István)
2018. november 17. 10:45 70 - 51 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (Vághy Tamás János)
2018. november 17. 11:00 68 - 86 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Bedőcs Barnabás (Csordás Gábor)
2018. november 17. 11:00 60 - 47 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bujtor Péter, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 17. 11:00 134 - 44 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston (Budayné Tóth Rozália)
2018. november 17. 11:00 53 - 110 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint (Buday Zsolt Tamás)
2018. november 17. 11:00 60 - 68 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás (Gombár Éva Erzsébet)
2018. november 17. 11:00 64 - 91 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Halász Ernő István)
2018. november 17. 12:00 107 - 51 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Rideg László (Balogh László György)
2018. november 17. 12:00 78 - 79 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Németh András (GRÁCZER ZSOLT)
2018. november 17. 12:00 123 - 55 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Papy Zsolt, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2018. november 17. 12:00 89 - 52 Zöld Ház
Játékvezetők: Szabó László, Mezei Tibor (Hegedűs Mária)
2018. november 17. 12:00 59 - 96 Hunyadi Sportcsarnok
2018. november 17. 12:00 62 - 77 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 17. 12:00 88 - 66 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Villányi János (Kollár József)
2018. november 17. 12:15 45 - 48 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Szabó Péter (Czókoly István)
2018. november 17. 13:00 45 - 76 Lencsési Általános Iskola
2018. november 17. 13:00 83 - 63 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston (Budayné Tóth Rozália)
2018. november 17. 13:00 78 - 64 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni (Halász Ernő István)
2018. november 17. 13:00 36 - 33 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Sebestyén Elemér Richárd (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 17. 13:00 98 - 38 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint (Buday Zsolt Tamás)
2018. november 17. 13:00 57 - 67 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Bedőcs Barnabás (Csordás Gábor)
2018. november 17. 14:00 60 - 66 Zöld Ház
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Hegedűs Mária)
2018. november 17. 14:00 85 - 58 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Péter Csaba, Farkas Péter Gábor (Kollár József)
2018. november 17. 14:00 93 - 77 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György)
2018. november 17. 14:00 30 - 126 Hunyadi Sportcsarnok
2018. november 17. 14:00 64 - 84 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 17. 14:00 89 - 76 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Hegedűs Ferenc)
2018. november 17. 14:00 72 - 60 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2018. november 17. 15:00 63 - 104 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Ujhelyi Fanni (Halász Ernő István)
2018. november 17. 15:00 90 - 63 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Sebestyén Elemér Richárd (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 17. 15:00 97 - 60 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Bedőcs Barnabás (Csordás Gábor)
2018. november 17. 15:00 92 - 48 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Steiner Máté (Vághy Tamás János)
2018. november 17. 15:00 65 - 57 Lencsési Általános Iskola
2018. november 17. 15:00 89 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston (Budayné Tóth Rozália)
2018. november 17. 16:00 103 - 51 Hunyadi Sportcsarnok
2018. november 17. 16:00 87 - 63 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 17. 16:00 72 - 93 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2018. november 17. 16:00 74 - 107 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2018. november 17. 16:00 67 - 85 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Péter Csaba, Farkas Péter Gábor (Kollár József)
2018. november 17. 16:00 72 - 98 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária (Balogh László György)
2018. november 17. 17:00 84 - 72 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Steiner Máté (Vághy Tamás János)
2018. november 17. 17:00 83 - 58 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Halász Ernő István)
2018. november 18. 09:00 38 - 72 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Kocsis József, Kaposi Gábor (Bónitz István)
2018. november 18. 09:30 192 - 28 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Szűcs Sándor (Torzsa Péter)
2018. november 18. 10:00 94 - 68 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Bőle László)
2018. november 18. 10:00 114 - 31 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 18. 10:00 99 - 59 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2018. november 18. 10:00 94 - 61 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2018. november 18. 10:00 58 - 104 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 18. 10:00 81 - 77 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik (Pelyvás Lajos)
2018. november 18. 10:00 62 - 72 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Grosch Attila, Dudoma Tamás (Orbay Csaba)
2018. november 18. 10:00 79 - 47 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
2018. november 18. 10:00 138 - 17 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Székely Zoltán (Szabari János)
2018. november 18. 10:00 72 - 81 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nagy Lili (Angyal Frigyes)
2018. november 18. 10:00 65 - 79 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. november 18. 11:00 64 - 76 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Poór Tamás, Kaposi Gábor (Bónitz István)
2018. november 18. 11:30 115 - 49 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter)
2018. november 18. 11:50 100 - 52 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Horgos Péter, Liszkai Dávid (Angyal Frigyes)
2018. november 18. 12:00 83 - 41 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 18. 12:00 60 - 76 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik (Pelyvás Lajos)
2018. november 18. 12:00 66 - 39 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián (Orbay Csaba)
2018. november 18. 12:00 85 - 63 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
2018. november 18. 12:00 29 - 100 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bárány Levente, Szőke Gábor (Szabari János)
2018. november 18. 12:00 65 - 86 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. november 18. 12:00 109 - 61 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila (Bőle László)
2018. november 18. 12:00 51 - 78 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 18. 12:00 95 - 82 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2018. november 18. 12:00 55 - 60 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2018. november 18. 13:00 93 - 62 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. november 18. 13:00 85 - 51 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Kocsis József, Poór Tamás (Bónitz István)
2018. november 18. 13:30 79 - 92 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Szűcs Sándor (Torzsa Péter)
2018. november 18. 13:30 1 - 2 Rády József Sportcsarnok
2018. november 18. 14:00 50 - 100 Marcali Városi Sportcarnok
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes (Bőle László)
2018. november 18. 14:00 91 - 83 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Bálind Attila (Kollár Tamás)
2018. november 18. 14:00 65 - 58 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István (Pelyvás Lajos)
2018. november 18. 14:00 76 - 70 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Lovas Péter (Silló Zsolt)
2018. november 18. 14:00 55 - 114 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 18. 14:00 101 - 70 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. november 18. 14:00 84 - 55 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Trizna Pál Krisztián, Dudoma Tamás (Orbay Csaba)
2018. november 18. 14:00 75 - 72 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Makay Dániel József, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
2018. november 18. 14:00 74 - 76 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nagy Lili (Angyal Frigyes)
2018. november 18. 14:00 62 - 94 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szőke Gábor, Székely Zoltán (Szabari János)
2018. november 18. 14:00 80 - 47 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Pál Balázs, Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. november 18. 15:00 92 - 41 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. november 18. 15:30 49 - 68 Rády József Sportcsarnok
2018. november 18. 15:30 131 - 33 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter)
2018. november 18. 16:00 92 - 47 PSZF Tornaterme
Játékvezetők: Benedek Dávid, Dudoma Tamás (Orbay Csaba)
2018. november 18. 16:00 90 - 71 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Makay Dániel József, Tahin András (Cseh Sándor Attila)
2018. november 18. 16:00 71 - 101 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Horgos Péter, Liszkai Dávid (Angyal Frigyes)
2018. november 18. 16:00 92 - 60 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Pál Balázs, Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2018. november 18. 16:00 97 - 74 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső (Kollár Tamás)
2018. november 18. 16:00 96 - 69 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István (Pelyvás Lajos)
2018. november 18. 16:00 71 - 76 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Lovas Péter, Szabó Tibor (Silló Zsolt)
2018. november 18. 16:00 80 - 61 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2018. november 18. 17:00 39 - 83 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. november 18. 17:30 2 - 1 Rády József Sportcsarnok
2018. december
2018. december 8. 08:45 95 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter (Farkas Zoltán)
2018. december 8. 09:00 109 - 49 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. december 8. 09:00 65 - 59 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bárány Levente (Vághy Tamás János)
2018. december 8. 09:30 93 - 57 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Schneider Bertold)
2018. december 8. 09:30 72 - 53 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid (Mustos Tamás János)
2018. december 8. 09:30 86 - 48 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. december 8. 09:30 46 - 64 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor (Torzsa Péter)
2018. december 8. 10:00 87 - 74 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd (Szabari János)
2018. december 8. 10:00 108 - 57 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Kovács Nimród (Kunvári József László)
2018. december 8. 10:00 91 - 56 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Csontos Alex (Birkás Károly)
2018. december 8. 10:00 156 - 31 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Balogh Béla)
2018. december 8. 10:00 83 - 78 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Szobonya Erik (Szécsi Balázs)
2018. december 8. 10:40 60 - 71 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Steiner Máté, Szabó István (Réger Zsolt Péter)
2018. december 8. 10:40 59 - 44 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bárány Levente (Vághy Tamás János)
2018. december 8. 10:45 60 - 71 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Horgos Péter, Nagy Dominik (Farkas Zoltán)
2018. december 8. 11:00 93 - 78 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Polyák Máté (Kovács Nándor)
2018. december 8. 11:00 128 - 58 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Kocsis József (Erős Zoltán)
2018. december 8. 11:00 61 - 84 Mercedes-Benz Sportakadémia
Játékvezetők: Pálkerti Tamás, Maráz András Gábor (Bacsfay Gyula Péter)
2018. december 8. 11:15 98 - 33 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Szűcs Balázs (Torzsa Péter)
2018. december 8. 11:30 71 - 46 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh András, Bognár Tamás (Schneider Bertold)
2018. december 8. 11:30 71 - 74 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Jáhni Bence, Dr. Kozma Gábor (Mustos Tamás János)
2018. december 8. 11:30 56 - 79 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. december 8. 12:00 72 - 88 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Fekete Csaba (Kunvári József László)
2018. december 8. 12:00 2 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd (Szabari János)
2018. december 8. 12:00 71 - 84 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Matucza Gyula (Birkás Károly)
2018. december 8. 12:00 106 - 72 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Horányi András (Balogh Béla)
2018. december 8. 12:00 54 - 64 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter (Szécsi Balázs)
2018. december 8. 12:10 2 - 0 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Steiner Máté, Villányi Mátyás (Réger Zsolt Péter)
2018. december 8. 12:20 57 - 86 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János)
2018. december 8. 12:30 36 - 90 TF E-terem
Játékvezetők: Makay Dániel József, Szabó Péter (Cseh Sándor Attila)
2018. december 8. 12:45 73 - 55 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Nagy Dominik (Farkas Zoltán)
2018. december 8. 13:00 76 - 73 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 13:00 81 - 71 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. december 8. 13:00 113 - 57 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Polyák Máté (Kovács Nándor)
2018. december 8. 13:00 74 - 70 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Tamás, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2018. december 8. 13:30 2 - 0 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Villányi János (Réger Zsolt Péter)
2018. december 8. 13:30 51 - 56 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2018. december 8. 13:30 68 - 87 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. december 8. 13:30 76 - 52 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella (Torzsa Péter)
2018. december 8. 13:30 58 - 61 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold)
2018. december 8. 14:00 76 - 57 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik (Szécsi Balázs)
2018. december 8. 14:00 89 - 101 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Kunvári József László)
2018. december 8. 14:00 88 - 55 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Sallai István József, Molnár Péter Zoltán (Balogh Béla)
2018. december 8. 14:00 0 - 2 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd (Szabari János)
2018. december 8. 14:00 85 - 96 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Csontos Alex, Matucza Gyula (Birkás Károly)
2018. december 8. 14:30 62 - 33 TF E-terem
Játékvezetők: Makay Dániel József, Szabó Péter (Cseh Sándor Attila)
2018. december 8. 14:40 60 - 71 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János)
2018. december 8. 14:45 87 - 71 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Horgos Péter (Farkas Zoltán)
2018. december 8. 15:00 67 - 104 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Kocsis József, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2018. december 8. 15:00 54 - 87 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Steiner Máté, Szabó István (Réger Zsolt Péter)
2018. december 8. 15:00 86 - 55 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 15:00 90 - 79 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Polyák Máté (Kovács Nándor)
2018. december 8. 15:00 78 - 47 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. december 8. 15:15 41 - 105 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Szűcs Balázs (Torzsa Péter)
2018. december 8. 15:30 73 - 84 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh András, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold)
2018. december 8. 15:30 81 - 52 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid (Faltinné Széll Ágnes)
2018. december 8. 16:00 122 - 37 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Sallai István József, Molnár Péter Zoltán (Balogh Béla)
2018. december 8. 16:00 72 - 69 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Marton Péter, Szobonya Erik (Szécsi Balázs)
2018. december 8. 16:00 86 - 46 Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Kunvári József László)
2018. december 8. 16:30 71 - 57 TF E-terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Novák Zsuzsanna (Cseh Sándor Attila)
2018. december 8. 17:00 64 - 80 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 17:00 91 - 67 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Polyák Máté (Kovács Nándor)
2018. december 8. 17:00 99 - 79 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Kocsis József, Poór Tamás (Erős Zoltán)
2018. december 9. 08:45 70 - 72 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Konta Csanád János (Bagi Károly)
2018. december 9. 09:00 95 - 58 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. december 9. 09:00 55 - 89 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János)
2018. december 9. 09:00 98 - 101 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Belák Zoltán (Czéh Csaba)
2018. december 9. 10:00 55 - 59 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Bene Szilárd Csaba)
2018. december 9. 10:00 95 - 74 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Dombay László)
2018. december 9. 10:00 83 - 69 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Gombos Márk Bálint (Nyilas Zoltán)
2018. december 9. 10:00 63 - 62 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba (Angyal Frigyes)
2018. december 9. 10:00 48 - 65 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Mosonyi József)
2018. december 9. 10:00 97 - 47 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence (Téczely Tamás)
2018. december 9. 10:00 145 - 16 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2018. december 9. 10:30 73 - 64 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Konta Csanád János (Bagi Károly)
2018. december 9. 11:00 60 - 82 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. december 9. 11:00 73 - 81 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szentpáli-Gavallér Csaba (Vághy Tamás János)
2018. december 9. 11:00 64 - 61 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Anna, Belák Zoltán (Czéh Csaba)
2018. december 9. 12:00 104 - 51 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Mosonyi József)
2018. december 9. 12:00 82 - 52 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Szalóki Bence, Nagy Bence (Téczely Tamás)
2018. december 9. 12:00 85 - 63 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2018. december 9. 12:00 2 - 0 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Bene Szilárd Csaba)
2018. december 9. 12:00 89 - 63 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Kocsis Tamás (Dombay László)
2018. december 9. 12:00 82 - 45 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Gombos Márk Bálint (Nyilas Zoltán)
2018. december 9. 12:00 72 - 90 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Tóth Tamás (Angyal Frigyes)
2018. december 9. 12:00 75 - 80 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
2018. december 9. 12:15 55 - 77 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Korhetz Szilárd (Bagi Károly)
2018. december 9. 13:00 77 - 86 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor)
2018. december 9. 13:00 124 - 53 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Anna, Belák Zoltán (Czéh Csaba)
2018. december 9. 13:00 80 - 61 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Vághy Tamás János)
2018. december 9. 14:00 64 - 93 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence (Téczely Tamás)
2018. december 9. 14:00 72 - 75 Klauzál Gábor Általános Iskola
2018. december 9. 14:00 39 - 95 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2018. december 9. 14:00 49 - 67 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
2018. december 9. 14:00 62 - 76 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Korhetz Szilárd (Bagi Károly)
2018. december 9. 14:00 74 - 65 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Németh László (Mosonyi József)
2018. december 9. 14:00 0 - 2 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Marton Péter (Bene Szilárd Csaba)
2018. december 9. 14:00 71 - 80 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Gombos Márk Bálint (Nyilas Zoltán)
2018. december 9. 14:00 81 - 64 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Földesi Ádám, Kocsis Tamás (Dombay László)
2018. december 9. 15:00 70 - 42 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Anna, Belák Zoltán (Czéh Csaba)
2018. december 9. 15:00 109 - 65 Szigeti József Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba (Dernei Gábor)
2018. december 9. 15:00 97 - 60 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Vághy Tamás János)
2018. december 9. 16:00 100 - 34 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
2018. december 9. 16:00 22 - 77 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter (Bene Szilárd Csaba)
2018. december 9. 16:00 49 - 69 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Gombos Márk Bálint (Nyilas Zoltán)
2018. december 9. 16:00 82 - 91 Eötvös József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (Dombay László)
2018. december 9. 16:00 95 - 66 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence (Téczely Tamás)
2018. december 9. 16:00 84 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2018. december 16. 10:00 72 - 47 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Gere Kálmán Richárd (Czókoly István)
2018. december 16. 11:45 2 - 0 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tahin András, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (Czókoly István)
2018. december 16. 13:30 49 - 95 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Gere Kálmán Richárd (Czókoly István)
2019. január
2019. január 12. 11:00 86 - 79 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Lónáth László (Bukta Bertalan)
2019. január 12. 11:00 95 - 45 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. január 12. 11:00 97 - 57 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Csaba, Mile Gábor (Balogh László György)
2019. január 12. 11:00 107 - 72 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba (Téczely Tamás)
2019. január 12. 11:00 111 - 35 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Drahos László)
2019. január 12. 11:00 104 - 56 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Ács Dezső, Balogh László (Kollár József)
2019. január 12. 11:00 56 - 70 Constantinum Sportcentrum
2019. január 12. 12:45 95 - 76 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sándor Ivett (Drahos László)
2019. január 12. 12:45 122 - 59 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József)
2019. január 12. 12:45 132 - 51 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs, Pálkerti Tamás (Budai Csaba)
2019. január 12. 12:45 72 - 40 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter (Bukta Bertalan)
2019. január 12. 12:45 66 - 63 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (GRÁCZER ZSOLT)
2019. január 12. 12:45 137 - 23 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Farkas János, Szabó László (Balogh László György)
2019. január 12. 12:45 89 - 62 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Téczely Roland Balázs (Téczely Tamás)
2019. január 12. 17:00 101 - 88 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs, Tóth Mihály (Budai Csaba)
2019. január 12. 17:00 65 - 107 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
2019. január 12. 17:00 50 - 95 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. január 12. 17:00 45 - 104 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor (Balogh László György)
2019. január 12. 17:00 84 - 80 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Bálind Attila, Péter Csaba (Téczely Tamás)
2019. január 12. 17:00 34 - 146 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett (Drahos László)
2019. január 12. 17:00 54 - 133 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Balogh László (Kollár József)
2019. január 12. 18:45 71 - 91 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba (Drahos László)
2019. január 12. 18:45 83 - 54 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Kollár József)
2019. január 12. 18:45 150 - 43 Constantinum Sportcentrum
2019. január 12. 18:45 82 - 56 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Marton Péter, Nagy Zsombor (Bukta Bertalan)
2019. január 12. 18:45 82 - 71 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Földesi Ádám (GRÁCZER ZSOLT)
2019. január 12. 18:45 151 - 24 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Csaba, Rideg László (Balogh László György)
2019. január 12. 18:45 112 - 67 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Péter Csaba (Téczely Tamás)
2019. január 13. 09:30 92 - 97 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs (Budai Csaba)
2019. január 13. 09:30 101 - 56 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter (Bukta Bertalan)
2019. január 13. 09:30 73 - 70 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi (GRÁCZER ZSOLT)
2019. január 13. 09:30 78 - 59 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
2019. január 13. 09:30 71 - 84 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Téczely Tamás)
2019. január 13. 09:30 98 - 59 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik (Drahos László)
2019. január 13. 09:30 89 - 66 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László (Kollár József)
2019. január 13. 11:15 86 - 71 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső (Téczely Tamás)
2019. január 13. 11:15 111 - 41 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Szobonya Erik (Drahos László)
2019. január 13. 11:15 69 - 102 Szuhay-Sportközpont
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László (Kollár József)
2019. január 13. 11:15 38 - 122 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Arató Balázs (Budai Csaba)
2019. január 13. 11:15 77 - 87 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter (Bukta Bertalan)
2019. január 13. 11:15 82 - 87 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Bognár Tamás (GRÁCZER ZSOLT)
2019. január 13. 11:15 49 - 92 Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Mile Gábor (Bernáth András)
2019. január 19. 18:00 75 - 52 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. január 19. 20:00 77 - 63 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. január 20. 10:00 35 - 115 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. január 20. 11:45 58 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. január 20. 15:30 77 - 49 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. január 20. 17:15 105 - 38 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Magyari Tibor (Szarka Zsuzsanna Mária)
2019. február
2019. február 2. 10:00 71 - 69 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Tamás (Mustos Tamás János)
2019. február 2. 11:00 93 - 64 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Kristóf Ákos, Krisztián-Világos Tünde (Szakáll András)
2019. február 2. 11:00 70 - 89 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2019. február 2. 11:00 24 - 92 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Molnár Gábor)
2019. február 2. 11:00 68 - 83 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
2019. február 2. 11:00 76 - 101 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János)
2019. február 2. 11:00 85 - 50 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 2. 11:45 87 - 82 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás (Mustos Tamás János)
2019. február 2. 12:45 55 - 80 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László (Molnár Gábor)
2019. február 2. 12:45 71 - 67 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Birkás Károly)
2019. február 2. 12:45 57 - 87 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János)
2019. február 2. 12:45 80 - 46 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 2. 12:45 96 - 77 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos (Szakáll András)
2019. február 2. 12:45 84 - 79 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István (Vághy Tamás János)
2019. február 2. 16:00 65 - 109 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Fekete Csaba, Tóth Mihály (Mustos Tamás János)
2019. február 2. 16:00 76 - 83 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Szakáll András)
2019. február 2. 17:00 68 - 80 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor (Vághy Tamás János)
2019. február 2. 17:00 79 - 80 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Takács Zoltán (Molnár Gábor)
2019. február 2. 17:00 75 - 78 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Birkás Károly)
2019. február 2. 17:00 81 - 117 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik (Szulics Zsolt János)
2019. február 2. 17:00 51 - 70 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Komlódi Benedek (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 2. 17:45 72 - 82 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Mustos Tamás János)
2019. február 2. 17:45 71 - 103 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor (Szakáll András)
2019. február 2. 18:45 45 - 119 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Makay Dániel József, Csoma Viktor (Vághy Tamás János)
2019. február 2. 18:45 36 - 111 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán (Molnár Gábor)
2019. február 2. 18:45 69 - 104 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Birkás Károly)
2019. február 2. 18:45 91 - 108 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik (Szulics Zsolt János)
2019. február 2. 18:45 71 - 70 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Komlódi Benedek (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 3. 09:30 68 - 46 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 3. 09:30 91 - 57 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Mustos Tamás János)
2019. február 3. 09:30 87 - 68 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tibor, Rácz Kristóf Ákos (Szakáll András)
2019. február 3. 09:30 113 - 38 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János)
2019. február 3. 09:30 82 - 32 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Molnár Gábor)
2019. február 3. 09:30 90 - 68 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Koller István, Szőcs Péter (Birkás Károly)
2019. február 3. 09:30 95 - 101 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János)
2019. február 3. 11:15 81 - 62 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf (Vághy Tamás János)
2019. február 3. 11:15 77 - 44 Földes Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter (Molnár Gábor)
2019. február 3. 11:15 89 - 80 Tóvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Birkás Károly)
2019. február 3. 11:15 89 - 65 Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs (Szulics Zsolt János)
2019. február 3. 11:15 62 - 58 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szilágyi Tamás (Kis Balázs Ferenc)
2019. február 3. 11:15 83 - 62 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs (Mustos Tamás János)
2019. február 3. 11:15 63 - 73 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tibor, Rácz Kristóf Ákos (Szakáll András)
2019. február 9. 11:00 83 - 52 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 9. 12:45 51 - 60 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 9. 17:00 58 - 75 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 9. 18:45 76 - 88 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2019. február 10. 09:30 78 - 55