Mérkőzések - Gyermek Kupa
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 6. 08:30 46 - 31 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nyilas István, Barabás Dorina Mónika
2018. október 6. 09:00 95 - 20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Erdész Dávid, Miklósi László (Dr. Kovács András)
2018. október 6. 09:00 66 - 48 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 6. 09:00 54 - 22 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Zalai Ákos István)
2018. október 6. 09:00 80 - 44 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László (Réger Zsolt Péter)
2018. október 6. 09:00 2 - 0 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter)
2018. október 6. 09:00 47 - 43 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Pesz Alexandra (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. október 6. 09:00 75 - 17 Gyakorló Általános Iskola
2018. október 6. 09:00 96 - 27 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Nagy Dominik
2018. október 6. 09:00 20 - 0 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Nagy Helga (Kis Balázs Ferenc)
2018. október 6. 09:00 51 - 37 PSZF Tornaterme
2018. október 6. 09:00 54 - 44 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 6. 09:00 43 - 29 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szabó István (Kincs Károly)
2018. október 6. 09:00 51 - 45 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 6. 09:00 72 - 40 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Szekeres Ferenc)
2018. október 6. 09:30 54 - 53 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 6. 09:30 60 - 65 Tiszaújvárosi Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2018. október 6. 09:30 133 - 13 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. október 6. 10:00 145 - 28 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2018. október 6. 10:00 50 - 36 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 6. 10:00 30 - 71 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Miltényi György (Bogárdi János)
2018. október 6. 10:00 79 - 38 Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
2018. október 6. 10:00 73 - 20 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. október 6. 10:00 41 - 55 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Kovács Milán
2018. október 6. 10:00 19 - 61 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nyilas István, Dr. Kozma Gábor
2018. október 6. 10:00 36 - 53 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Havas Gábor, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2018. október 6. 10:00 105 - 7 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Bernáth András)
2018. október 6. 10:00 122 - 38 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. október 6. 10:20 25 - 43 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Nagy Helga (Kis Balázs Ferenc)
2018. október 6. 10:20 52 - 29 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szabó István (Kincs Károly)
2018. október 6. 10:20 54 - 33 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Erdész Dávid, Miklósi László (Dr. Kovács András)
2018. október 6. 10:30 20 - 0 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. október 6. 10:30 66 - 49 PSZF Tornaterme
2018. október 6. 10:30 47 - 38 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 6. 10:30 68 - 57 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 6. 10:30 49 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Nemes Gábor, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2018. október 6. 10:30 28 - 54 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 6. 10:30 19 - 80 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Zalai Ákos István)
2018. október 6. 10:30 35 - 47 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László (Réger Zsolt Péter)
2018. október 6. 10:30 0 - 2 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Lakatos István (Torzsa Péter)
2018. október 6. 10:30 45 - 52 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Zoltán, Ugróczky Péter (Abdul-Ghafoor Beatrix Zsuzsanna)
2018. október 6. 10:30 26 - 87 Gyakorló Általános Iskola
2018. október 6. 10:30 60 - 11 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2018. október 6. 10:45 64 - 54 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. október 6. 11:00 0 - 20 Egyetemi edzőcsarnok
2018. október 6. 11:00 35 - 75 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 6. 11:00 55 - 60 Tiszaújvárosi Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2018. október 6. 11:15 29 - 36 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 6. 11:20 51 - 52 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Havas Gábor, Szabó Csillag (Kővári Gyula)
2018. október 6. 11:30 59 - 71 Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
2018. október 6. 11:30 36 - 45 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. október 6. 11:30 54 - 46 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Horányi András
2018. október 6. 11:30 75 - 30 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nagy Lili
2018. október 6. 11:30 33 - 25 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András (Bernáth András)
2018. október 6. 11:30 49 - 61 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. október 6. 11:30 55 - 83 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2018. október 6. 11:30 55 - 42 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Miltényi György (Bogárdi János)
2018. október 6. 11:40 7 - 91 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Szundy Gábor (Dr. Kovács András)
2018. október 6. 11:40 0 - 20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió (Belák Zoltán)
2018. október 6. 11:40 17 - 48 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Sebestyén Elemér Richárd (Kincs Károly)
2018. október 6. 12:00 35 - 64 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 6. 12:00 48 - 52 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2018. október 6. 12:00 49 - 33 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 6. 12:00 79 - 34 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Ábri Nataniel Mihály (Zalai Ákos István)
2018. október 6. 12:00 36 - 39 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter)
2018. október 6. 12:00 47 - 54 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Lakatos István (Torzsa Péter)
2018. október 6. 12:00 51 - 31 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Magyar Gergely (Szoó László Márton)
2018. október 6. 12:00 40 - 39 Gyakorló Általános Iskola
2018. október 6. 12:00 8 - 79 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. október 6. 12:00 14 - 46 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Nagy Dominik
2018. október 6. 12:00 2 - 0 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. október 6. 12:00 53 - 56 PSZF Tornaterme
2018. október 6. 12:00 39 - 47 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 6. 12:30 52 - 49 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 6. 12:30 31 - 69 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 6. 12:30 50 - 82 Tiszaújvárosi Általános iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2018. október 6. 12:30 147 - 7 Egyetemi edzőcsarnok
2018. október 6. 12:40 43 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Adjudani Dániel Pezsman (Kővári Gyula)
2018. október 6. 13:00 32 - 98 Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma
2018. október 6. 13:00 15 - 65 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió (Belák Zoltán)
2018. október 6. 13:00 72 - 55 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Miltényi György (Bogárdi János)
2018. október 6. 13:00 44 - 62 Miskolc Diósgyőri Református Iskola és Kollégium
2018. október 6. 13:00 22 - 42 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. október 6. 13:00 39 - 47 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Horányi András , Kovács Milán
2018. október 6. 13:00 58 - 37 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Jáhni Bence, Liszkai Dávid
2018. október 6. 13:00 62 - 16 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Sebestyén Elemér Richárd , Lukács Rezső Tamás (Kincs Károly)
2018. október 6. 13:00 47 - 48 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Káré Gergő, Szundy Gábor (Dr. Kovács András)
2018. október 6. 13:00 21 - 117 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Rideg László, Szappanos Máté (Bernáth András)
2018. október 6. 13:00 60 - 51 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 6. 13:00 33 - 78 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. október 6. 13:15 48 - 19 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. október 6. 13:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. október 6. 13:30 74 - 26 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente (Réger Zsolt Péter)
2018. október 6. 13:30 36 - 74 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 6. 13:30 75 - 17 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Magyar Gergely (Szoó László Márton)
2018. október 6. 13:30 20 - 53 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
2018. október 6. 13:30 40 - 68 Gyakorló Általános Iskola
2018. október 6. 14:00 43 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Paulus Bence Máté (Kővári Gyula)
2018. október 6. 14:00 60 - 73 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 6. 14:00 68 - 30 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Király László, Király Henrik (Király Lászlóné)
2018. október 6. 14:00 20 - 0 Egyetemi edzőcsarnok
2018. október 6. 14:20 34 - 46 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Korhetz Szilárd (Kincs Károly)
2018. október 6. 14:20 65 - 49 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Stoller Balázs, Magda János József (Dr. Kovács András)
2018. október 6. 14:20 51 - 66 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Novák Bence, Kovács Róbert Márió (Belák Zoltán)
2018. október 6. 14:30 62 - 29 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. október 6. 14:30 25 - 62 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Jáhni Bence
2018. október 6. 14:30 49 - 72 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 6. 15:00 40 - 65 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter)
2018. október 6. 15:00 20 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 6. 15:00 45 - 85 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Pál Balázs, Tóth Gábor Balázs (Szoó László Márton)
2018. október 6. 15:00 47 - 14 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc)
2018. október 6. 15:00 26 - 47 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. október 6. 15:00 52 - 35 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Liszkai Dávid
2018. október 6. 15:20 30 - 44 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó Péter (Kővári Gyula)
2018. október 6. 15:30 46 - 52 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 6. 15:30 52 - 55 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Király László, Király Henrik (Király Lászlóné)
2018. október 6. 15:40 44 - 49 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Korhetz Szilárd (Kincs Károly)
2018. október 6. 15:40 45 - 35 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Stoller Balázs, Magda János József (Dr. Kovács András)
2018. október 6. 15:40 37 - 46 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jurászik László (Belák Zoltán)
2018. október 6. 16:00 81 - 43 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 6. 16:30 54 - 47 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter)
2018. október 6. 16:30 76 - 26 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 6. 16:30 53 - 62 Nagy Lajos Gimnázium
Játékvezetők: Pál Balázs, Tóth Gábor Balázs (Szoó László Márton)
2018. október 6. 16:30 15 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Szabó Gréta (Szekeres Ferenc)
2018. október 6. 16:40 46 - 28 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Szabó Péter (Kővári Gyula)
2018. október 6. 17:00 67 - 47 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jurászik László (Belák Zoltán)
2018. október 6. 17:00 66 - 50 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 6. 17:00 43 - 59 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Király László, Király Henrik (Király Lászlóné)
2018. október 7. 08:30 50 - 23 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Konta Csanád János (Réger Zsolt Péter)
2018. október 7. 08:30 18 - 44 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Tóth Richárd, Székely Zoltán (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 7. 09:00 24 - 39 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Antoni Márk Ágoston, Gombos Márk Bálint (Solymosi Tamás)
2018. október 7. 09:00 36 - 60 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás
2018. október 7. 09:00 2 - 0 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 7. 09:00 51 - 35 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila (Király Lászlóné)
2018. október 7. 09:00 61 - 75 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 7. 09:00 48 - 64 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2018. október 7. 09:00 61 - 40 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Kozma Ákos Dávid (Czéh Csaba)
2018. október 7. 09:30 59 - 56 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. október 7. 09:30 22 - 64 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. október 7. 09:50 55 - 19 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Tóth Richárd, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 7. 10:00 78 - 49 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold)
2018. október 7. 10:00 68 - 37 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. október 7. 10:00 93 - 87 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
2018. október 7. 10:00 48 - 35 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 7. 10:00 44 - 33 Földes Ferenc Gimnázium
2018. október 7. 10:00 0 - 2 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Matóczay Bálint (László Zsolt Károly)
2018. október 7. 10:00 34 - 54 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 7. 10:00 71 - 42 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2018. október 7. 10:20 38 - 26 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston (Solymosi Tamás)
2018. október 7. 10:20 26 - 71 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Németh Kitti (Czéh Csaba)
2018. október 7. 10:30 68 - 47 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Tamás, Nagy Dominik
2018. október 7. 10:30 41 - 49 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila (Király Lászlóné)
2018. október 7. 10:30 29 - 113 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 7. 10:30 78 - 50 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 7. 10:30 55 - 56 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Romhányi Mária, Hajagos-Kiss Hedvig (Budai Csaba)
2018. október 7. 10:45 27 - 85 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. október 7. 11:00 58 - 27 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. október 7. 11:10 12 - 34 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 7. 11:30 2 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Konta Csanád János (László Zsolt Károly)
2018. október 7. 11:30 59 - 40 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 7. 11:30 63 - 88 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi (Schneider Bertold)
2018. október 7. 11:30 70 - 30 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. október 7. 11:30 0 - 2 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
2018. október 7. 11:30 93 - 26 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 7. 11:30 77 - 23 Földes Ferenc Gimnázium
2018. október 7. 11:40 35 - 27 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint (Solymosi Tamás)
2018. október 7. 11:40 43 - 26 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Kitti, Kozma Ákos Dávid (Czéh Csaba)
2018. október 7. 11:45 72 - 77 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2018. október 7. 12:00 43 - 69 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Nagy Dominik
2018. október 7. 12:00 30 - 48 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila (Király Lászlóné)
2018. október 7. 12:00 0 - 2 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 7. 12:00 76 - 38 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. október 7. 12:00 66 - 67 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 7. 12:00 58 - 39 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Romhányi Mária, Bodnárné Pasek Mónika (Budai Csaba)
2018. október 7. 12:30 37 - 86 Zöld Ház
Játékvezetők: Mezei Tibor, Czakó Martin (Balogh László György)
2018. október 7. 12:30 19 - 31 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 7. 12:30 32 - 34 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. október 7. 13:00 63 - 62 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Bognár Tamás (Schneider Bertold)
2018. október 7. 13:00 24 - 99 Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
2018. október 7. 13:00 2 - 0 Szomódi Íriszkert Általános Iskola
2018. október 7. 13:00 67 - 42 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 7. 13:00 18 - 118 Földes Ferenc Gimnázium
2018. október 7. 13:00 24 - 56 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (László Zsolt Károly)
2018. október 7. 13:00 51 - 47 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 7. 13:30 78 - 46 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Romhányi Mária, Hajagos-Kiss Hedvig (Budai Csaba)
2018. október 7. 13:30 32 - 59 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 7. 13:30 2 - 0 Jedlik Ányos Szakközépiskola
2018. október 7. 13:30 20 - 0 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Király László
2018. október 7. 14:00 57 - 42 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. október 7. 14:00 58 - 50 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 7. 14:00 65 - 54 Zöld Ház
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Czakó Martin (Balogh László György)
2018. október 7. 14:20 78 - 16 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (László Zsolt Károly)
2018. október 7. 14:30 52 - 34 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 7. 14:30 31 - 40 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 7. 15:00 38 - 36 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 7. 15:00 37 - 36 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Király László
2018. október 7. 15:30 55 - 43 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 7. 15:30 49 - 46 Zöld Ház
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2018. október 7. 15:40 79 - 30 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2018. október 7. 16:30 0 - 20 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Király László
2018. október 7. 16:30 40 - 47 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 7. 17:00 16 - 68 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tahin András, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2018. október 7. 17:00 55 - 49 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 7. 18:00 74 - 65 Corvin Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Velkey István, Király László
2018. november
2018. november 10. 15:00 36 - 92 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2018. november 10. 16:30 84 - 15 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2018. november 10. 17:00 27 - 45 Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola
2018. november 16. 15:00 54 - 59 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 16. 16:30 45 - 66 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 16. 18:00 79 - 58 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 17. 09:00 56 - 66 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Miklósi László
2018. november 17. 09:00 69 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Steiner Máté, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2018. november 17. 09:00 38 - 79 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel
2018. november 17. 09:00 41 - 20 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Torzsa Péter)
2018. november 17. 09:00 37 - 29 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Török Béla (Halmos Péter)
2018. november 17. 09:00 51 - 69 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 17. 09:00 59 - 34
2018. november 17. 09:00 72 - 33 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Kiss Gabriella (Szekeres Ferenc)
2018. november 17. 09:00 91 - 58 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál István, Németh Fanni (Dernei Gábor)
2018. november 17. 09:00 34 - 31 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy István, Pál Roland (Schwarz Mária)
2018. november 17. 09:00 25 - 64 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Zalai Ákos István)
2018. november 17. 09:00 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Kincs Károly)
2018. november 17. 09:00 49 - 38 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 17. 09:30 14 - 108 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. november 17. 09:30 108 - 58 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 17. 09:30 53 - 28 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Terjéki András (Bernáth András)
2018. november 17. 09:30 32 - 29 KSK Tornacsarnok
2018. november 17. 09:30 86 - 42 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 17. 09:30 40 - 78 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc)
2018. november 17. 10:00 10 - 81 KSK Tornacsarnok
2018. november 17. 10:00 53 - 82 Egyetemi csarnok
2018. november 17. 10:00 32 - 101 Nyár utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente)
2018. november 17. 10:00 35 - 73 Földes Ferenc Gimnázium
2018. november 17. 10:00 87 - 54 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 17. 10:00 48 - 15 Széchenyi István Gimnázium
2018. november 17. 10:00 42 - 75 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence
2018. november 17. 10:00 63 - 43 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Utasi Balázs, Utasi Gábor
2018. november 17. 10:00 86 - 33 Széchenyi Általános Iskola
2018. november 17. 10:00 88 - 19 Jedlik Ányos Gimnázium
2018. november 17. 10:00 93 - 39 NOVOMATIC Aréna
2018. november 17. 10:20 33 - 25 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Steiner Máté, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula)
2018. november 17. 10:20 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Kincs Károly)
2018. november 17. 10:20 45 - 35 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Miklósi László
2018. november 17. 10:20 36 - 43 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel
2018. november 17. 10:30 18 - 57 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Nemes Gábor (Torzsa Péter)
2018. november 17. 10:30 33 - 11 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Török Béla (Halmos Péter)
2018. november 17. 10:30 35 - 61 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 17. 10:30 42 - 71
2018. november 17. 10:30 58 - 44 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
2018. november 17. 10:30 44 - 52 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál István, Németh Fanni (Dernei Gábor)
2018. november 17. 10:30 38 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy István, Pál Roland (Schwarz Mária)
2018. november 17. 10:30 108 - 12 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Ábri Nataniel Mihály (Zalai Ákos István)
2018. november 17. 10:30 45 - 58 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 17. 10:45 54 - 32 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 17. 10:45 54 - 59 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. november 17. 11:00 76 - 40 Éltes Mátyás Általános Iskola
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc)
2018. november 17. 11:00 53 - 83 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 17. 11:00 35 - 48 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Terjéki András (Bernáth András)
2018. november 17. 11:30 2 - 0 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence
2018. november 17. 11:30 27 - 73 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Tóth Tamás, Utasi Gábor
2018. november 17. 11:30 50 - 51 Széchenyi Általános Iskola
2018. november 17. 11:30 2 - 0 Jedlik Ányos Gimnázium
2018. november 17. 11:30 48 - 60 NOVOMATIC Aréna
2018. november 17. 11:30 45 - 92 Egyetemi csarnok
2018. november 17. 11:30 72 - 55 Nyár utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán (Csizmadia Levente)
2018. november 17. 11:30 21 - 67 Földes Ferenc Gimnázium
2018. november 17. 11:30 43 - 92 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 17. 11:30 22 - 76 Széchenyi István Gimnázium
2018. november 17. 11:40 42 - 41 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly)
2018. november 17. 11:40 22 - 52 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sértő Róbert, Miklósi László
2018. november 17. 11:40 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Jurászik László, Varga Dániel
2018. november 17. 11:40 37 - 47 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Süveges Zalán (Kővári Gyula)
2018. november 17. 12:00 45 - 63 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 17. 12:00 59 - 45
2018. november 17. 12:00 101 - 31 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
2018. november 17. 12:00 49 - 15 Középkerti Általános Iskola
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László (Torzsa Péter)
2018. november 17. 12:00 24 - 83 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 17. 12:00 23 - 50 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter)
2018. november 17. 12:00 57 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 17. 12:00 40 - 71 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Lakatos István (Szekeres Ferenc)
2018. november 17. 12:00 77 - 60 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. november 17. 12:00 30 - 48 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor (Schwarz Mária)
2018. november 17. 12:00 31 - 86 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Koncz János, Ábri Nataniel Mihály (Zalai Ákos István)
2018. november 17. 12:30 50 - 35 KSK Tornacsarnok
2018. november 17. 12:30 44 - 72 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 17. 12:30 2 - 0 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. november 17. 12:30 50 - 53 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Terjéki András (Bernáth András)
2018. november 17. 13:00 107 - 14 Egyetemi csarnok
2018. november 17. 13:00 34 - 88 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 17. 13:00 22 - 42 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula)
2018. november 17. 13:00 77 - 78 Nyár utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán (Csizmadia Levente)
2018. november 17. 13:00 105 - 18 Földes Ferenc Gimnázium
2018. november 17. 13:00 74 - 71 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 17. 13:00 56 - 21 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
2018. november 17. 13:00 2 - 0 Jedlik Ányos Gimnázium
2018. november 17. 13:00 0 - 2 Vaszary János Általános Iskola
Játékvezetők: Bognár Tibor, Novák Bence
2018. november 17. 13:00 58 - 62 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Utasi Balázs, Tóth Tamás
2018. november 17. 13:00 17 - 69 Széchenyi Általános Iskola
2018. november 17. 13:00 72 - 20 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Kapros Roland, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly)
2018. november 17. 13:00 26 - 96 NOVOMATIC Aréna
2018. november 17. 13:30 45 - 29 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge (Szekeres Ferenc)
2018. november 17. 13:30 45 - 21 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Kutrik Andrea (Halmos Péter)
2018. november 17. 13:30 52 - 23 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 17. 13:30 43 - 28 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 17. 13:30 45 - 19 Széchenyi István Gimnázium
2018. november 17. 13:30 32 - 72 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Török Béla (Schwarz Mária)
2018. november 17. 13:30 28 - 61 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
2018. november 17. 13:30 27 - 70 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 17. 13:30 37 - 65 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Szőts Dávid István (Dernei Gábor)
2018. november 17. 14:00 53 - 46 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 17. 14:00 21 - 61 KSK Tornacsarnok
2018. november 17. 14:00 26 - 105 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. november 17. 14:20 48 - 17 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Novák Zsuzsanna (Kővári Gyula)
2018. november 17. 14:20 38 - 27 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
2018. november 17. 14:20 48 - 31 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 17. 14:20 42 - 52 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Rabi Panna (Kincs Károly)
2018. november 17. 14:30 106 - 10 Jedlik Ányos Gimnázium
2018. november 17. 14:30 37 - 22 NOVOMATIC Aréna
2018. november 17. 15:00 44 - 17 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente (Schwarz Mária)
2018. november 17. 15:00 60 - 74 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 17. 15:00 35 - 49 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Székely Zoltán (Dernei Gábor)
2018. november 17. 15:00 36 - 25 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
2018. november 17. 15:00 25 - 44 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Lakatos István (Szekeres Ferenc)
2018. november 17. 15:00 16 - 63 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Török Béla (Halmos Péter)
2018. november 17. 15:00 57 - 6 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 17. 15:00 62 - 47 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 17. 15:15 42 - 24 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 17. 15:30 35 - 63 Széchenyi István Gimnázium
2018. november 17. 15:40 51 - 37 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula)
2018. november 17. 15:40 30 - 57 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Vigh Balázs
2018. november 17. 15:40 36 - 76 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 17. 15:40 22 - 56 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Rabi Panna (Kincs Károly)
2018. november 17. 16:00 47 - 23 Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ
2018. november 17. 16:00 31 - 18 NOVOMATIC Aréna
2018. november 17. 16:30 94 - 19 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Paulus Bence Máté, Székely Zoltán (Dernei Gábor)
2018. november 17. 16:30 43 - 29 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt (Szekeres Ferenc)
2018. november 17. 16:30 60 - 36 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Török Béla (Halmos Péter)
2018. november 17. 16:30 57 - 38 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 17. 16:30 40 - 34 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente (Schwarz Mária)
2018. november 17. 16:30 43 - 58 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 17. 16:30 5 - 77 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 17. 16:30 85 - 49 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 17. 17:00 14 - 63 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula)
2018. november 17. 17:00 28 - 45 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Novák Bence, Magda János József
2018. november 17. 17:30 8 - 46 NOVOMATIC Aréna
2018. november 17. 18:20 27 - 60 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Novák Bence, Magda János József
2018. november 18. 08:30 32 - 30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. november 18. 09:00 88 - 20 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Dr. Kozma Gábor
2018. november 18. 09:00 57 - 29
2018. november 18. 09:00 60 - 35 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 18. 09:00 50 - 31 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Tóth Tamás, Boros Eszter
2018. november 18. 09:00 82 - 16 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 18. 09:00 36 - 31 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly)
2018. november 18. 09:00 25 - 97 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 18. 09:00 36 - 35 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 18. 09:00 75 - 55 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. november 18. 09:00 28 - 54 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta
2018. november 18. 09:00 102 - 19 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 18. 09:00 56 - 20
2018. november 18. 09:00 74 - 66 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter
2018. november 18. 09:00 63 - 65 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. november 18. 10:00 107 - 61 Hunyadi Sportcsarnok
2018. november 18. 10:00 65 - 32 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. november 18. 10:00 34 - 82 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Váczi Mihály (Darida Károly)
2018. november 18. 10:00 33 - 51 Városi Sportcsarnok
2018. november 18. 10:00 16 - 115 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. november 18. 10:15 25 - 46
2018. november 18. 10:20 29 - 80 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta
2018. november 18. 10:20 86 - 35 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter
2018. november 18. 10:30 92 - 32 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 18. 10:30 67 - 17 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 18. 10:30 25 - 81 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. november 18. 10:30 39 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 18. 10:30 25 - 78 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. november 18. 10:30 33 - 63 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika
2018. november 18. 10:30 47 - 14
2018. november 18. 10:30 63 - 80 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 18. 10:30 51 - 27 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Tóth Tamás
2018. november 18. 10:30 46 - 83 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 18. 10:30 0 - 20 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly)
2018. november 18. 11:30 18 - 55
2018. november 18. 11:30 71 - 72 Hunyadi Sportcsarnok
2018. november 18. 11:30 21 - 65 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. november 18. 11:30 89 - 27 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Szikora Balázs András, Váczi Mihály (Darida Károly)
2018. november 18. 11:30 55 - 42 Városi Sportcsarnok
2018. november 18. 11:30 30 - 35 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. november 18. 11:40 93 - 7 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Mátyus Zoé Grèta
2018. november 18. 11:40 37 - 72 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Dr. Kondrák Mihály Attila, Sersovszky Gergely Péter
2018. november 18. 12:00 108 - 18 Mercedes-Benz Sportakadémia
2018. november 18. 12:00 38 - 48 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Kozma Gábor, Barabás Dorina Mónika
2018. november 18. 12:00 42 - 41
2018. november 18. 12:00 21 - 65 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
2018. november 18. 12:00 25 - 70 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 18. 12:00 29 - 51 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 18. 12:00 20 - 0 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Steiner Máté (László Zsolt Károly)
2018. november 18. 12:00 70 - 41 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 18. 12:00 24 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 18. 12:00 63 - 40 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. november 18. 12:00 49 - 52 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 18. 12:45 44 - 35
2018. november 18. 13:00 36 - 53 Hunyadi Sportcsarnok
2018. november 18. 13:00 37 - 55 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Szikora Balázs András (Darida Károly)
2018. november 18. 13:00 40 - 35 Városi Sportcsarnok
2018. november 18. 13:00 108 - 19 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. november 18. 13:30 46 - 29 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 18. 13:30 85 - 35 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Steiner Máté (László Zsolt Károly)
2018. november 18. 13:30 44 - 55 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 18. 13:30 50 - 41
2018. november 18. 13:30 51 - 42 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 18. 15:00 43 - 38 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 18. 15:00 54 - 44 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 18. 15:00 53 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 18. 15:00 26 - 108 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly)
2018. november 18. 16:30 56 - 44 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 18. 16:30 61 - 35 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté (László Zsolt Károly)
2018. november 18. 16:30 70 - 66 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 18. 16:30 54 - 52 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 24. 09:30 2 - 0 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. november 24. 10:45 0 - 2 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. november 24. 12:00 53 - 40 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
2018. december
2018. december 4. 17:20 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 08:30 63 - 60 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 09:00 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 09:00 50 - 71 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. december 8. 09:00 49 - 23 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 09:00 88 - 78 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 09:00 21 - 30 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Tamás, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2018. december 8. 09:00 20 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2018. december 8. 09:00 65 - 29 Fő Téri Általános Iskola
2018. december 8. 09:00 62 - 71 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 09:00 35 - 30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 09:00 65 - 48 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 09:00 20 - 0 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 09:00 20 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lőrincz Erzsébet Sára (Schwarz Mária)
2018. december 8. 09:00 31 - 77 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Konta Csanád János (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. december 8. 09:30 25 - 77 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 09:30 37 - 47 Egressy Béni Általános Iskola
2018. december 8. 09:30 80 - 51 Szuhay-Sportközpont
2018. december 8. 09:30 75 - 39 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2018. december 8. 10:00 46 - 51 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 10:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 10:00 81 - 53 Földes Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 10:00 64 - 63 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 10:00 36 - 61 Eötvös József Általános Iskola
2018. december 8. 10:00 KSK Tornacsarnok
2018. december 8. 10:00 73 - 71 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. december 8. 10:20 52 - 77 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 10:20 19 - 67 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 10:20 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Székely Zoltán (Kincs Károly)
2018. december 8. 10:30 31 - 84 Fő Téri Általános Iskola
2018. december 8. 10:30 44 - 30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 10:30 36 - 54 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 10:30 73 - 17 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 10:30 62 - 29 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lőrincz Erzsébet Sára (Schwarz Mária)
2018. december 8. 10:30 64 - 48 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Konta Csanád János (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. december 8. 10:30 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 10:30 54 - 53 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. december 8. 10:30 59 - 74 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 10:30 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2018. december 8. 11:00 17 - 59 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2018. december 8. 11:00 56 - 57 Szuhay-Sportközpont
2018. december 8. 11:00 72 - 39 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 11:00 99 - 19 Egressy Béni Általános Iskola
2018. december 8. 11:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 11:30 56 - 67 Földes Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 11:30 52 - 40 Eötvös József Általános Iskola
2018. december 8. 11:30 78 - 62 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 11:30 KSK Tornacsarnok
2018. december 8. 11:30 74 - 79 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. december 8. 11:30 20 - 41 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 11:40 40 - 44 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 11:40 33 - 27 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2018. december 8. 11:40 93 - 60 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 12:00 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 12:00 34 - 49 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. december 8. 12:00 46 - 64 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 12:00 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:00 40 - 42 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 0 - 20 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 51 - 55 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 12:00 66 - 29 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2018. december 8. 12:00 53 - 66 Fő Téri Általános Iskola
2018. december 8. 12:00 29 - 58 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:00 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 12:00 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 12:00 41 - 37 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Novák Zsuzsanna (Schwarz Mária)
2018. december 8. 12:00 81 - 34 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. december 8. 12:30 28 - 85 Éltes Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 12:30 25 - 78 Egressy Béni Általános Iskola
2018. december 8. 12:30 37 - 48 Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
2018. december 8. 12:30 46 - 76 Szuhay-Sportközpont
2018. december 8. 13:00 78 - 75 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. december 8. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 36 - 60 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Dobó Katalin Gimnázium
2018. december 8. 13:00 66 - 27 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2018. december 8. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 38 - 65 Földes Ferenc Gimnázium
2018. december 8. 13:00 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 13:00 PSZF Tornaterme
2018. december 8. 13:00 63 - 41 Eötvös József Általános Iskola
2018. december 8. 13:00 2 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Székely Zoltán (Kincs Károly)
2018. december 8. 13:00 49 - 28 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 13:00 27 - 61 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 13:00 KSK Tornacsarnok
2018. december 8. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 13:30 32 - 53 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Szőts Dávid István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. december 8. 13:30 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 13:30 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 13:30 64 - 36 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 13:30 43 - 28 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2018. december 8. 13:30 49 - 39 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Novák Zsuzsanna (Halmos Péter)
2018. december 8. 13:30 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 13:30 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 8. 13:30 0 - 2 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
2018. december 8. 14:20 41 - 38 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 14:20 40 - 42 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Waigand Ágoston (Kincs Károly)
2018. december 8. 14:20 39 - 69 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. december 8. 14:30 Dobó Katalin Gimnázium
2018. december 8. 15:00 26 - 60 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 15:00 51 - 24 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bárány Levente, Ürögi Zsolt (Kővári Gyula)
2018. december 8. 15:00 46 - 33 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Török Béla (Halmos Péter)
2018. december 8. 15:00 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 15:00 50 - 72 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 15:00 49 - 59 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. december 8. 15:40 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Székely Zoltán (Kincs Károly)
2018. december 8. 15:40 76 - 26 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 8. 15:40 47 - 37 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 8. 16:00 Dobó Katalin Gimnázium
2018. december 8. 16:30 44 - 34 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Németh Fanni (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. december 8. 16:30 46 - 61 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 8. 16:30 25 - 45 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bárány Levente, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2018. december 8. 16:30 32 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Török Béla (Halmos Péter)
2018. december 8. 16:30 Egyetemi csarnok
2018. december 8. 17:00 38 - 46 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 9. 09:00 65 - 60 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. december 9. 09:00 39 - 50 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Boros Krisztina, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter)
2018. december 9. 09:00 58 - 57 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. december 9. 09:00 40 - 55 Hódtói Sportcsarnok
2018. december 9. 09:00 40 - 47 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Szabó István (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. december 9. 09:00 69 - 38 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Mocsai László, Havas Gábor (Kővári Gyula)
2018. december 9. 09:00 49 - 60 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Bárány Levente (Schwarz Mária)
2018. december 9. 09:00 44 - 52 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. december 9. 09:00 Egyetemi csarnok
2018. december 9. 09:00 75 - 55 Egyetemi csarnok
2018. december 9. 09:00 85 - 68 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. december 9. 09:00 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. december 9. 09:00 55 - 48 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. december 9. 09:00 0 - 2 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 9. 09:00 45 - 51 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 9. 09:30 Bory Jenő Általános Iskola
2018. december 9. 09:30 Ostoros Károly Csarnok
2018. december 9. 10:00 60 - 37 Balassi Bálint Általános Iskola
2018. december 9. 10:00 36 - 59 Lencsési Általános Iskola
2018. december 9. 10:00 19 - 100 CVSE-Swietelsky Aréna
2018. december 9. 10:00 73 - 24 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
2018. december 9. 10:00 45 - 86 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. december 9. 10:00 95 - 26 NOVOMATIC Aréna
2018. december 9. 10:00 49 - 48 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. december 9. 10:00 PSZF Tornaterme
2018. december 9. 10:20 54 - 58 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 9. 10:20 57 - 48 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. december 9. 10:30 60 - 97 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. december 9. 10:30 78 - 36 Egyetemi csarnok