Mérkőzések - Kenguru Kupa
2019. január
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 9. 12:00 52 - 65 Kodály Zoltán Általános Iskola
2018. május
2018. május 5. 11:00 5 - 109 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 12:30 70 - 41 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 14:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 14:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 14:00 20 - 60 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 14:00 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 15:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 15:30 67 - 28 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 15:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. május 5. 15:30 Kőrösi Csoma Általános Iskola
2018. október
2018. október 19. 16:00 35 - 76 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
2018. október 19. 17:15 28 - 71 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga
2018. október 19. 18:30 75 - 18 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
2018. október 26. 12:00 86 - 32 Mathiász János Általános Iskola
2018. október 26. 13:15 27 - 96 Mathiász János Általános Iskola
2018. október 26. 14:30 42 - 33 Mathiász János Általános Iskola
2018. október 27. 08:15 38 - 18 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 27. 08:30 60 - 45 Hódtói Sportcsarnok
2018. október 27. 08:30 2 - 0 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Szilágyi Tamás (Dernei Gábor)
2018. október 27. 08:30 59 - 55 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 27. 08:30 24 - 16 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Utasi Balázs, Kozma Ádám Gergő
2018. október 27. 08:30 0 - 2 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2018. október 27. 09:00 68 - 17 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 27. 09:00 80 - 30 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2018. október 27. 09:00 46 - 24 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. október 27. 09:00 63 - 26 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. október 27. 09:00 35 - 37 Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája
2018. október 27. 09:00 37 - 46 Fekete István Általános Iskola
2018. október 27. 09:00 40 - 31 PSZF terem
2018. október 27. 09:00 46 - 29 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2018. október 27. 09:00 54 - 42 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó Péter (Kincs Károly)
2018. október 27. 09:00 44 - 33 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 27. 09:00 42 - 59 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. október 27. 09:00 104 - 11 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 09:00 29 - 16 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Németh Patrik, Porkoláb Mercédesz Anett (Dr. Kovács András)
2018. október 27. 09:30 20 - 0 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Cecília, Barabás Dorina Mónika
2018. október 27. 09:30 70 - 46 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 27. 09:45 56 - 14 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Steiner Máté (Schwarz Mária)
2018. október 27. 09:45 49 - 53 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Winkler Áron (Dernei Gábor)
2018. október 27. 09:50 14 - 35 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Utasi Balázs, Liszkai Dávid
2018. október 27. 10:00 47 - 69 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 27. 10:00 59 - 36 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. október 27. 10:00 44 - 42 Széchenyi Általános Iskola
2018. október 27. 10:00 20 - 0 Széchenyi Gimnázium
2018. október 27. 10:00 91 - 13
2018. október 27. 10:00 41 - 54 Hódtói Sportcsarnok
2018. október 27. 10:00 30 - 33 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Remete Roland (Csizmadia Levente)
2018. október 27. 10:15 5 - 61 Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája
2018. október 27. 10:15 70 - 44 Fekete István Általános Iskola
2018. október 27. 10:15 42 - 19 PSZF terem
2018. október 27. 10:15 30 - 58 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Szabó Péter (Kincs Károly)
2018. október 27. 10:15 10 - 56 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 27. 10:15 53 - 45 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 10:15 28 - 47 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. október 27. 10:15 18 - 85 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Rabi Panna (Kővári Gyula)
2018. október 27. 10:20 34 - 12 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József (Dr. Kovács András)
2018. október 27. 10:30 15 - 38 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2018. október 27. 10:30 0 - 2 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. október 27. 10:30 31 - 58 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 27. 10:30 22 - 116 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2018. október 27. 10:45 0 - 20 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Cecília, dr. Márok Soma
2018. október 27. 10:45 47 - 71 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 27. 11:00 38 - 55 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. október 27. 11:00 0 - 2 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szilágyi Tamás (Dernei Gábor)
2018. október 27. 11:00 103 - 21 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
2018. október 27. 11:00 2 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2018. október 27. 11:10 18 - 46 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Kozma Ádám Gergő
2018. október 27. 11:15 0 - 20 Széchenyi Gimnázium
2018. október 27. 11:15 39 - 29
2018. október 27. 11:15 17 - 103 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2018. október 27. 11:15 61 - 75 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. október 27. 11:15 32 - 59 Széchenyi Általános Iskola
2018. október 27. 11:30 2 - 0 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 11:30 40 - 41 Hódtói Sportcsarnok
2018. október 27. 11:30 41 - 64 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. október 27. 11:30 42 - 26 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Sebestyén Elemér Richárd , Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. október 27. 11:30 59 - 57 Kozármislenyi Sportcsarnok
2018. október 27. 11:30 82 - 6 Eötvös József Főiskola Gyakorló Általános Iskolája
2018. október 27. 11:30 25 - 57 Fekete István Általános Iskola
2018. október 27. 11:30 21 - 28 PSZF terem
2018. október 27. 11:30 61 - 8 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Péter, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly)
2018. október 27. 11:30 54 - 27 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 27. 11:40 11 - 38 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szájer József, Porkoláb Mercédesz Anett (Dr. Kovács András)
2018. október 27. 12:00 62 - 34 Radnóti Miklós Gimnázium
Játékvezetők: dr. Márok Soma, Barabás Dorina Mónika
2018. október 27. 12:00 51 - 55 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 27. 12:00 19 - 37 PSZF terem
2018. október 27. 12:00 69 - 50 Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
2018. október 27. 12:00 29 - 39 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály (Gombár Éva Erzsébet)
2018. október 27. 12:00 2 - 0 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. október 27. 12:15 80 - 36 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. október 27. 12:15 76 - 25 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 27. 12:15 27 - 28 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Matóczay Bálint (Dernei Gábor)
2018. október 27. 12:30 69 - 22 Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Remete Richárd (Csizmadia Levente)
2018. október 27. 12:30 29 - 103 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
2018. október 27. 12:30 55 - 56 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 27. 12:30 61 - 45 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. október 27. 12:30 59 - 54 Széchenyi Általános Iskola
2018. október 27. 12:30 2 - 0 Széchenyi Gimnázium
2018. október 27. 12:30 23 - 53
2018. október 27. 12:30 57 - 33 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Gábor
2018. október 27. 12:45 86 - 10 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. október 27. 12:45 5 - 96 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 12:45 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Péter, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly)
2018. október 27. 12:45 24 - 53 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 27. 12:45 50 - 54 Fekete István Általános Iskola
2018. október 27. 12:45 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Sebestyén Elemér Richárd , Rabi Panna (Kővári Gyula)
2018. október 27. 13:00 42 - 30 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Czékmán Csaba
2018. október 27. 13:00 67 - 22 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Erdész Dávid (Belák Zoltán)
2018. október 27. 13:30 59 - 30 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. október 27. 13:30 30 - 58 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Kiss Mihály (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 27. 13:30 20 - 85 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Matóczay Bálint (Dernei Gábor)
2018. október 27. 13:45 58 - 38
2018. október 27. 13:45 2 - 0 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 27. 13:50 21 - 90 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Utasi Gábor, Horgos Péter
2018. október 27. 14:00 16 - 27 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. október 27. 14:00 67 - 10 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. október 27. 14:00 2 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly)
2018. október 27. 14:00 58 - 20 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 27. 14:00 14 - 65 Fekete István Általános Iskola
2018. október 27. 14:00 41 - 34 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Makay Dániel József, Székely Zoltán (Kővári Gyula)
2018. október 27. 14:00 34 - 48 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 14:00 51 - 44 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 27. 14:00 60 - 53 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
2018. október 27. 14:20 20 - 0 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Erdész Dávid, Gombos Márk Bálint (Belák Zoltán)
2018. október 27. 14:30 46 - 33 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
2018. október 27. 14:45 28 - 65 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. október 27. 14:45 64 - 40 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 27. 14:45 74 - 21 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (Dernei Gábor)
2018. október 27. 15:00 0 - 2 Bory Jenő Általános Iskola
2018. október 27. 15:10 62 - 28 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Horgos Péter, Utasi Gábor
2018. október 27. 15:15 13 - 76 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
2018. október 27. 15:15 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. október 27. 15:15 46 - 22 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó István, Lőrincz Erzsébet Sára (Kincs Károly)
2018. október 27. 15:15 47 - 50 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 27. 15:15 89 - 2 Fekete István Általános Iskola
2018. október 27. 15:15 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Makay Dániel József, Székely Zoltán (Kővári Gyula)
2018. október 27. 15:15 34 - 65 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 15:30 50 - 40 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 27. 15:40 0 - 20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Belák Zoltán)
2018. október 27. 16:00 77 - 12 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 27. 16:00 2 - 0 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Szokolainé Váradi Anetta Csilla (László Zsolt Károly)
2018. október 27. 16:00 31 - 61 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba
2018. október 27. 16:30 2 - 0 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. október 27. 16:30 54 - 18 NOVOMATIC Aréna
2018. október 27. 17:00 36 - 43 Dienes Valéria Általános Iskola
2018. október 27. 17:15 24 - 47 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly)
2018. október 27. 17:15 9 - 42 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Hőgerl Bence (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 27. 17:45 2 - 0 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. október 27. 18:30 23 - 38 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bárány Levente (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 27. 18:30 0 - 2 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Adjudani Dániel Pezsman (László Zsolt Károly)
2018. október 28. 08:30 2 - 0 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly)
2018. október 28. 08:30 51 - 29 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Villányi Mátyás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 28. 09:00 71 - 23 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 28. 09:00 69 - 51 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 28. 09:00 3 - 119 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 28. 09:00 60 - 42 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter (Gecsei Ferenc)
2018. október 28. 09:00 49 - 116 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 28. 09:00 43 - 23 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás (Nyilas Zoltán)
2018. október 28. 09:00 15 - 75 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Gyurkovics István)
2018. október 28. 09:00 73 - 18 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Lugosi Lilla
2018. október 28. 09:30 96 - 38 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 09:45 37 - 17 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly)
2018. október 28. 09:45 41 - 35 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Bózsó Gábor, Villányi Mátyás (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 28. 10:00 101 - 19 Kossuth Lajos Ált. Isk.
2018. október 28. 10:00 40 - 12 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Mócsán András)
2018. október 28. 10:00 66 - 50 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2018. október 28. 10:00 56 - 13 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. október 28. 10:00 25 - 53 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. október 28. 10:15 11 - 45 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Liszkai Dávid
2018. október 28. 10:15 78 - 28 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 28. 10:15 122 - 2 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 28. 10:15 42 - 53 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2018. október 28. 10:15 82 - 73 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 28. 10:20 2 - 0 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Gyurkovics István)
2018. október 28. 10:20 23 - 36 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás (Nyilas Zoltán)
2018. október 28. 10:30 33 - 82 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 28. 10:45 37 - 115 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 11:00 0 - 2 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Waigand Ágoston (László Zsolt Károly)
2018. október 28. 11:00 20 - 53 Fő Téri Általános Iskola
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc)
2018. október 28. 11:00 32 - 43 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Németh Fanni , Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 28. 11:15 80 - 7 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. október 28. 11:15 24 - 59 Kossuth Lajos Ált. Isk.
2018. október 28. 11:15 23 - 27 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter (Mócsán András)
2018. október 28. 11:15 48 - 18 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2018. október 28. 11:15 10 - 51 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. október 28. 11:30 17 - 92 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 28. 11:30 70 - 65 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 28. 11:30 43 - 38 Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Vörös Eszter, Novák Bence (Gecsei Ferenc)
2018. október 28. 11:30 103 - 49 Zrínyi Miklós Gimnázium
2018. október 28. 11:30 31 - 57 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Lugosi Lilla
2018. október 28. 11:40 38 - 31 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás (Nyilas Zoltán)
2018. október 28. 11:40 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Bedőcs Barnabás, Gombos Márk Bálint (Gyurkovics István)
2018. október 28. 12:00 96 - 52 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Szabó László)
2018. október 28. 12:00 70 - 38 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. október 28. 12:00 83 - 35 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 12:15 46 - 19 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Németh Fanni , Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 28. 12:15 32 - 27 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly)
2018. október 28. 12:30 22 - 58 Kossuth Lajos Ált. Isk.
2018. október 28. 12:30 36 - 21 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János (Mócsán András)
2018. október 28. 12:30 14 - 64 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2018. október 28. 12:30 42 - 20 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. október 28. 12:30 35 - 102 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. október 28. 12:30 57 - 13 Fő Téri Általános Iskola
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc)
2018. október 28. 12:45 101 - 27 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 28. 12:45 66 - 30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 28. 13:00 55 - 57 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Káré Gergő, Magda János József (Csordás Gábor)
2018. október 28. 13:00 20 - 0 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett (Czéh Csaba)
2018. október 28. 13:00 46 - 19 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. október 28. 13:30 52 - 38 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 13:30 9 - 45 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 28. 13:30 85 - 20 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Czakó Martin (Szabó László)
2018. október 28. 13:30 65 - 11 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly)
2018. október 28. 13:45 70 - 20 Zelk Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Pelyvás Márton István (Mócsán András)
2018. október 28. 14:00 43 - 48 Fő Téri Általános Iskola
Játékvezetők: Papy Zsolt, Szikora Balázs András (Hegedűs Ferenc)
2018. október 28. 14:00 34 - 64 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 28. 14:00 67 - 62 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 28. 14:15 46 - 67 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. október 28. 14:20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Káré Gergő, Magda János József (Csordás Gábor)
2018. október 28. 14:20 47 - 35 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett (Czéh Csaba)
2018. október 28. 14:45 51 - 23 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. október 28. 14:45 13 - 89 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (László Zsolt Károly)
2018. október 28. 14:45 23 - 85 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 15:00 27 - 107 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Szabó László)
2018. október 28. 15:15 63 - 28 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. október 28. 15:15 38 - 94 Belvárosi Sportcsarnok
2018. október 28. 15:40 30 - 51 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Káré Gergő, Magda János József (Csordás Gábor)
2018. október 28. 15:40 0 - 20 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Belák Zoltán, Porkoláb Mercédesz Anett (Czéh Csaba)
2018. október 28. 16:00 25 - 27 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Dobi Tamás Barnabás (Schwarz Mária)
2018. október 28. 16:00 66 - 39 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 16:30 45 - 80 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. október 28. 17:15 0 - 2 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szőke Gábor, Winkler Áron (Schwarz Mária)
2018. október 28. 18:30 2 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szőke Gábor, Dobi Tamás Barnabás (Schwarz Mária)
2018. november
2018. november 22. 17:45 41 - 48
2018. november 24. 08:30 82 - 19 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. november 24. 08:30 26 - 55 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 24. 09:00 34 - 41 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2018. november 24. 09:00 23 - 46 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 24. 09:00 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. november 24. 09:00 41 - 44 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter)
2018. november 24. 09:00 26 - 46 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 24. 09:00 2 - 0 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Schwarz Mária)
2018. november 24. 09:00 33 - 18
2018. november 24. 09:00 25 - 48 Mathiász János Általános Iskola
2018. november 24. 09:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs
2018. november 24. 09:00 Hódtói Sportcsarnok
2018. november 24. 09:00 29 - 50 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 09:00 73 - 21 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Nagy Helga
2018. november 24. 09:00 2 - 0 Fekete István Általános Iskola
2018. november 24. 09:00 32 - 31 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 24. 09:00 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly)
2018. november 24. 09:00 56 - 23 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. november 24. 09:30 14 - 33 Radnóti Miklós Gimnázium
2018. november 24. 09:30 70 - 59 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 24. 09:45 23 - 100 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 24. 10:00 99 - 29 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Tóth Viktor (Balogh László György)
2018. november 24. 10:00 34 - 64 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. november 24. 10:00 74 - 12 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2018. november 24. 10:00 82 - 18 Radnóti Miklós Általános Iskola
2018. november 24. 10:15 50 - 59 Mathiász János Általános Iskola
2018. november 24. 10:15 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 10:15 0 - 2 Fekete István Általános Iskola
2018. november 24. 10:15 26 - 47 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Lőrincz Erzsébet Sára (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 24. 10:15 2 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly)
2018. november 24. 10:15 53 - 43 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 24. 10:15 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. november 24. 10:15 0 - 2 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter)
2018. november 24. 10:15 54 - 37 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Horváth Kinga, Pál Roland (Schwarz Mária)
2018. november 24. 10:15 25 - 71
2018. november 24. 10:20 43 - 30 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Hamzi Balázs
2018. november 24. 10:20 8 - 76 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Nagy Helga
2018. november 24. 10:30 0 - 2 Hódtói Sportcsarnok
2018. november 24. 10:30 32 - 48 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. november 24. 10:30 15 - 73 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2018. november 24. 10:30 21 - 65 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 24. 10:45 62 - 19 Radnóti Miklós Gimnázium
2018. november 24. 10:45 46 - 65 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 24. 11:00 79 - 32 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 24. 11:00 83 - 20 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
2018. november 24. 11:15 9 - 82 Radnóti Miklós Általános Iskola
2018. november 24. 11:30 71 - 54 Mathiász János Általános Iskola
2018. november 24. 11:30 37 - 68 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 24. 11:30 42 - 33 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly)
2018. november 24. 11:30 18 - 85
2018. november 24. 11:30 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Rabi Panna (Kővári Gyula)
2018. november 24. 11:30 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 11:30 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 11:30 2 - 0 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter)
2018. november 24. 11:30 0 - 2 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2018. november 24. 11:30 30 - 133 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Szpiró Balázs, Tóth Viktor (Balogh László György)
2018. november 24. 11:30 23 - 34 Toldi lakótelepi Tagiskola
2018. november 24. 11:30
2018. november 24. 11:30
2018. november 24. 11:30 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 11:30 4 - 81 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2018. november 24. 11:30 39 - 36 Fekete István Általános Iskola
2018. november 24. 11:30 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 11:30 68 - 21 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Győri Ferenc, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 24. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 11:40 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 11:40 53 - 61 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Nagy Helga
2018. november 24. 12:00 35 - 48 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. november 24. 12:00 90 - 17 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2018. november 24. 12:00 34 - 19 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó (Hegedűs Ferenc)
2018. november 24. 12:00 96 - 12 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 24. 12:00 26 - 39 Radnóti Miklós Gimnázium
2018. november 24. 12:00 74 - 58 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 24. 12:00 65 - 33 Hódtói Sportcsarnok
2018. november 24. 12:30 61 - 33 Radnóti Miklós Általános Iskola
2018. november 24. 12:30 62 - 103 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 24. 12:45 34 - 58 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2018. november 24. 12:45
2018. november 24. 12:45
2018. november 24. 12:45 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Rabi Panna (Kővári Gyula)
2018. november 24. 12:45 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 12:45 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 12:45 17 - 85
2018. november 24. 12:45 0 - 2 Fekete István Általános Iskola
2018. november 24. 12:45
2018. november 24. 12:45 15 - 43 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly)
2018. november 24. 12:45 27 - 32 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter)
2018. november 24. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 24. 12:45 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 12:45 2 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Győri Ferenc, Lőrincz Erzsébet Sára (Halmos Péter)
2018. november 24. 12:45 111 - 15 Constantinum Sportcentrum
2018. november 24. 13:00 109 - 48 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mile Gábor, Szpiró Balázs (Balogh László György)
2018. november 24. 13:00 52 - 30 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 24. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 13:00 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 24. 13:15 44 - 33 Radnóti Miklós Gimnázium
2018. november 24. 13:30 20 - 70 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2018. november 24. 13:30 70 - 32 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 24. 13:30 85 - 35 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 24. 14:00 2 - 0 Fekete István Általános Iskola
2018. november 24. 14:00 38 - 20 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér (Kincs Károly)
2018. november 24. 14:00 51 - 47 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter)
2018. november 24. 14:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 24. 14:00 29 - 30 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (Halmos Péter)
2018. november 24. 14:00 61 - 68 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2018. november 24. 14:00 69 - 21 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2018. november 24. 14:00 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. november 24. 14:20 76 - 27 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Rab Domonkos
2018. november 24. 14:20 19 - 66 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 24. 14:30 16 - 24 Radnóti Miklós Gimnázium
2018. november 24. 15:00 34 - 85 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 24. 15:00 73 - 16 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2018. november 24. 15:00 25 - 51 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 24. 15:15 39 - 17 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Török Béla (Halmos Péter)
2018. november 24. 15:15 67 - 59 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Steiner Máté, Boros Krisztina (Schwarz Mária)
2018. november 24. 15:15 32 - 57 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 24. 15:15 41 - 28 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. november 24. 15:15 103 - 7 Fekete István Általános Iskola
2018. november 24. 15:15 40 - 12 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Novák Zsuzsanna (Kincs Károly)
2018. november 24. 15:15 31 - 41 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Winkler Áron, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter)
2018. november 24. 15:40 51 - 53 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szundy Gábor, Rab Domonkos
2018. november 24. 15:40 49 - 22 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Marossy Gergely, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 24. 15:45 38 - 18 Radnóti Miklós Gimnázium
2018. november 24. 16:30 56 - 74 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 24. 16:30 33 - 43 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2018. november 24. 16:30 30 - 76 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
2018. november 24. 17:00 15 - 71 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szundy Gábor, Rab Domonkos
2018. november 25. 08:30 0 - 2 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Waigand Ágoston (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 25. 09:00 48 - 52 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 25. 09:00 67 - 29 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter)
2018. november 25. 09:00 22 - 71 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Szabó István, Török Béla (Réger Zsolt Péter)
2018. november 25. 09:00 47 - 28 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Székely Zoltán (László Zsolt Károly)
2018. november 25. 09:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Vigh Balázs
2018. november 25. 09:00 0 - 2 UMF ARÉNA
2018. november 25. 09:00 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. november 25. 09:00 0 - 2 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 09:00 64 - 40 Constantinum Sportcentrum
2018. november 25. 09:00 70 - 31 Hódtói Sportcsarnok
2018. november 25. 09:00 71 - 51 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 09:00 24 - 48 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 09:00 8 - 34 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2018. november 25. 09:30 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 09:30 30 - 45 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 25. 09:30 45 - 56 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 25. 09:30 2 - 0 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Terjéki András (Farkas János)
2018. november 25. 09:30 43 - 40 NOVOMATIC Aréna
2018. november 25. 09:45 23 - 49 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Waigand Ágoston (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 25. 10:00 31 - 43 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 10:00 44 - 46 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 10:00 77 - 8 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 10:00 58 - 65 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szappanos Máté (Bernáth András)
2018. november 25. 10:00 66 - 17 Balassi Bálint Általános Iskola
2018. november 25. 10:00 26 - 48 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. november 25. 10:15 12 - 63 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. november 25. 10:15 0 - 2 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 10:15 74 - 39 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 10:15 53 - 83 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 10:15 43 - 20 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2018. november 25. 10:15 73 - 44 Constantinum Sportcentrum
2018. november 25. 10:15 68 - 39 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 25. 10:15 75 - 5 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Szabó István, Török Béla (Réger Zsolt Péter)
2018. november 25. 10:15 39 - 44 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Székely Zoltán (László Zsolt Károly)
2018. november 25. 10:15 2 - 0 UMF ARÉNA
2018. november 25. 10:20 32 - 51 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Vigh Balázs
2018. november 25. 10:30 49 - 30 Hódtói Sportcsarnok
2018. november 25. 10:30 42 - 41 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs (Torzsa Péter)
2018. november 25. 10:30 28 - 71 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 10:40 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 10:45 54 - 74 NOVOMATIC Aréna
2018. november 25. 10:45 46 - 23 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 25. 10:45 72 - 41 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 25. 10:45 0 - 2 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rideg László, Terjéki András (Farkas János)
2018. november 25. 11:00 0 - 2 NOVOMATIC Aréna
2018. november 25. 11:00 0 - 2 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Rabi Panna (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 25. 11:15 63 - 69 Balassi Bálint Általános Iskola
2018. november 25. 11:15 53 - 33 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. november 25. 11:15 31 - 40 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 11:30 44 - 19 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2018. november 25. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 11:30 74 - 35 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté (Bernáth András)
2018. november 25. 11:30 58 - 85 Constantinum Sportcentrum
2018. november 25. 11:30 40 - 57 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 25. 11:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 11:30 49 - 37 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Réger Zsolt Péter)
2018. november 25. 11:30 23 - 43 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Konta Csanád János (László Zsolt Károly)
2018. november 25. 11:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 11:30 124 - 33 UMF ARÉNA
2018. november 25. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 11:30 33 - 64 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 11:30 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2018. november 25. 11:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 11:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 11:30 83 - 41 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 11:40 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Vigh Balázs
2018. november 25. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 25. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 25. 11:40 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 25. 11:45 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 16 - 25 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 15 - 70 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 17 - 65 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:45 Földi János Kéttannyelvű Általános Iskola
2018. november 25. 11:50 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 11:50 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 11:50 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 11:50 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 12:00 49 - 28 Bory Jenő Általános Iskola
2018. november 25. 12:00 27 - 60 Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Péter)
2018. november 25. 12:00 41 - 65 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 25. 12:00 19 - 83 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Rideg László (Farkas János)
2018. november 25. 12:00 63 - 77 NOVOMATIC Aréna
2018. november 25. 12:00 22 - 59 Hódtói Sportcsarnok
2018. november 25. 12:15 0 - 2 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Török Béla, Rabi Panna (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 25. 12:15 2 - 0 NOVOMATIC Aréna
2018. november 25. 12:30 42 - 31 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 12:30 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 12:30 34 - 66 Balassi Bálint Általános Iskola
2018. november 25. 12:30 48 - 40 Zelk Zoltán Általános Iskola
2018. november 25. 12:30 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 12:30 23 - 55 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 12:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 12:45 10 - 28 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 12:45 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 12:45 20 - 0 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Horváth Kinga (Réger Zsolt Péter)
2018. november 25. 12:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 12:45 66 - 39 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Konta Csanád János (László Zsolt Károly)
2018. november 25. 12:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 12:45 47 - 69 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 25. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 25. 13:00 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 25. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 13:00 24 - 57 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 13:00 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 25. 13:00 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2018. november 25. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 13:00 Eötvös József Általános Iskola
2018. november 25. 13:00 41 - 47 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 13:00 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 13:30 57 - 37 NOVOMATIC Aréna
2018. november 25. 13:30 68 - 22 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 25. 13:30 29 - 15 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Török Béla, Ürögi Zsolt (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 25. 13:45 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 13:45 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 13:45 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 13:45 Városi Sportcsarnok
2018. november 25. 14:00 59 - 15 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter)
2018. november 25. 14:00 71 - 24 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 14:00 32 - 86 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2018. november 25. 14:00 46 - 48 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 25. 14:00 51 - 14 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 14:00 79 - 21 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 25. 14:15 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 14:15 56 - 38 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 14:15 2 - 0 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 14:15 Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
2018. november 25. 14:15 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 14:20 0 - 2 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 25. 14:45 22 - 72 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 25. 14:45 2 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 25. 15:00 42 - 53 Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Bernáth András)
2018. november 25. 15:15 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 15:15 0 - 20 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Székely Zoltán (Réger Zsolt Péter)
2018. november 25. 15:15 47 - 54 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 15:15 66 - 59 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Matóczay Bálint, Pál Roland (László Zsolt Károly)
2018. november 25. 15:15 37 - 51 Belvárosi Sportcsarnok
2018. november 25. 15:30 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 15:30 49 - 62 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 25. 15:30 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 15:30 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 15:30 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 15:40 72 - 45 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 25. 16:00 43 - 32 Zrínyi Ilona Gimnázium
2018. november 25. 16:00 13 - 37 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2018. november 25. 16:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 16:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 16:30 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 16:30 23 - 63 Corvin Mátyás Általános Iskola
2018. november 25. 16:30 2 - 0 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 16:45 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 16:45 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 16:45 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 16:45 19 - 63 Nagy Lajos Gimnázium
2018. november 25. 17:00 47 - 48 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
2018. november 25. 17:00 2 - 0 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Jurászik László, Porkoláb Mercédesz Anett
2018. november 25. 17:45 2 - 0 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 17:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 17:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 25. 17:45 Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola
2018. november 27. 16:15 27 - 82
2018. november 29. 17:45 56 - 42
2019. január
2019. január 12. 09:00 74 - 34 NOVOMATIC Aréna
2019. január 12. 10:15 58 - 46 NOVOMATIC Aréna
2019. január 12. 11:30 27 - 94 NOVOMATIC Aréna
2019. január 19. 08:30 70 - 13 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Németh Fanni , Zádeczki Donát László (Schwarz Mária)
2019. január 19. 08:30 0 - 2 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. január 19. 09:00 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. január 19. 09:00 47 - 18 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. január 19. 09:00 0 - 20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. január 19. 09:00 29 - 48 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Réger Zsolt Péter)
2019. január 19. 09:00 67 - 69 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 09:00 83 - 33 Mathiász János Általános Iskola
2019. január 19. 09:00 29 - 74 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. január 19. 09:00 53 - 13 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. január 19. 09:30 25 - 29 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 09:30 64 - 31 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. január 19. 09:30 16 - 94 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 19. 09:30 37 - 63 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. január 19. 09:30 40 - 26 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 09:30 38 - 54 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. január 19. 09:45 2 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szőke Gábor, Kutrik Andrea (Kővári Gyula)
2019. január 19. 09:45 20 - 0 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Németh Fanni (Schwarz Mária)
2019. január 19. 10:00 63 - 43 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. január 19. 10:00 62 - 33 Móricz Zsigmond Református Kollégium
2019. január 19. 10:00 17 - 73 PSZF terem
2019. január 19. 10:00 33 - 29 Klauzál Gábor Általános Iskola
2019. január 19. 10:00 54 - 58 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. január 19. 10:00 Zelk Zoltán Általános Iskola
2019. január 19. 10:15 23 - 61 Mathiász János Általános Iskola
2019. január 19. 10:15 42 - 28 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Pál Roland (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2019. január 19. 10:15 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. január 19. 10:15 72 - 19 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Bujtor Péter, Győri Ferenc (Réger Zsolt Péter)
2019. január 19. 10:15 59 - 66 Mercedes-Benz Sportakadémia
2019. január 19. 10:15 41 - 50 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 10:20 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
2019. január 19. 10:30 6 - 60 Dózsa György Általános Iskola Tornaterme
2019. január 19. 10:30 0 - 2 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Sebestyén Elemér Richárd , Szabó Péter (Kincs Károly)
2019. január 19. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 11 - 74 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 21 - 42 Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
2019. január 19. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 20 - 78 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
2019. január 19. 10:45 60 - 40 Kodály Zoltán Általános Iskola
2019. január 19. 10:50 63 - 45 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 19. 11:00 0 - 20 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Korhetz Szilárd, Waigand Ágoston (Schwarz Mária)
2019. január 19. 11:00 39 - 61 Zrínyi Ilona Gimnázium
2019. január 19. 11:00 47 - 38 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2019. január 19. 11:15 62 - 45 PSZF terem
2019. január 19. 11:15 10 - 72 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
2019. január 19. 11:15 Zelk Zoltán Általános Iskola
2019. január 19. 11:15 43 - 49 Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg
2019. január 19. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. január 19. 11:30 31 - 70 Klauzál Gábor Általános Iskola
2019. január 19. 11:30 Corvin Mátyás Általános Iskola
2019. január 19. 11:30 24 - 43 Tüske csarnok - 3. terem
Játékvezetők: Nagy István, Steiner Máté (Réger Zsolt Péter)