Mérkőzések - Fiú egyetemi Kelet
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 29. 19:20 49 - 84 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Molnár Tamás
2018. október 29. 19:50 55 - 85 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt
2018. október 29. 20:20 89 - 60 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra
2018. október 30. 19:50 60 - 130 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2018. november
2018. november 5. 19:00 85 - 66 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. november 5. 19:15 86 - 43 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. november 5. 19:45 94 - 76 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Nyilas István
2018. november 12. 19:20 43 - 77 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 12. 19:50 47 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Oláh Márk, Németh Patrik
2018. november 19. 20:20 110 - 40 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
2018. november 20. 19:15 82 - 54 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2018. november 20. 19:50 64 - 112 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor
2018. november 20. 20:15 113 - 24 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
2018. november 26. 18:15 80 - 91 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Nyilas István
2018. november 26. 19:20 38 - 95 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 26. 19:30 128 - 29 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
2018. november 27. 19:50 68 - 95 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2018. december
2018. december 3. 18:45 98 - 79 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. december 3. 19:50 42 - 81 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2018. december 3. 20:20 79 - 81 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Makrai Márton
2018. december 10. 19:15 87 - 95 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
2018. december 10. 19:30 105 - 101 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2018. december 10. 19:45 88 - 54 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília
2018. december 11. 19:50 61 - 50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2018. december 17. 15:30 122 - 73 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László
2019. január
2019. január 7. 20:20 80 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Molnár Tamás
2019. január 28. 18:00 85 - 76 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Bene Szilárd Csaba
2019. január 28. 18:50 61 - 71 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január 28. 20:20 122 - 64 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Magyar Zoltán
2019. január 29. 20:15 91 - 61 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sörlei Attila
2019. február
2019. február 4. 19:15 70 - 73 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2019. február 4. 19:45 76 - 110 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Cecília
2019. február 5. 19:50 103 - 69 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2019. február 6. 20:00 61 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2019. február 11. 19:00 121 - 52 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. február 11. 19:30 100 - 33 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2019. február 12. 20:15 129 - 53 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. február 13. 17:45 109 - 56 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
2019. február 18. 18:50 46 - 85 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2019. február 18. 19:50 39 - 112 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gyurka Tamás
2019. február 18. 20:20 80 - 100 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Molnár Tamás
2019. február 19. 19:50 85 - 74 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2019. február 25. 17:45 93 - 69 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, ifj. Marton Péter
2019. február 25. 18:00 98 - 66 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. február 25. 18:15 61 - 89 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Cecília
2019. február 26. 19:50 76 - 69 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. március
2019. március 4. 18:15 54 - 88 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
2019. március 4. 18:50 50 - 72 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Németh Patrik
2019. március 4. 19:50 56 - 94 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2019. március 11. 18:30 101 - 73 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. március 11. 19:15 102 - 52 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
2019. március 11. 20:20 78 - 43 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Czupi Márton
2019. március 12. 19:15 85 - 82 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. március 13. 20:00 66 - 35 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt
2019. március 18. 19:15 86 - 60 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. március 18. 19:45 65 - 99 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. március 19. 19:50 90 - 127 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. március 25. 18:50 60 - 62 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Polonkai Balázs
2019. március 25. 19:00 97 - 87 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. március 25. 19:50 59 - 53 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy István
2019. március 26. 20:15 90 - 73 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, ifj. Marton Péter
2019. április
2019. április 1. 19:30 100 - 92 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. április 1. 19:45 64 - 51 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Cecília
2019. április 2. 19:15 65 - 60 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. április 2. 19:50 78 - 111 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2019. április 3. 17:30 150 - 36 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2019. április 5. 19:30 96 - 77 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. április 8. 18:50 38 - 68 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Tóth Kitti
2019. április 8. 19:30 92 - 73 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. április 8. 20:20 114 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Molnár Tamás
2019. április 9. 19:50 100 - 97 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
2019. április 9. 20:15 96 - 99 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Vaszi Ádám

Megyei szövetségek