Mérkőzések - Fiú egyetemi Kelet
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 29. 19:20 49 - 84 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Molnár Tamás
2018. október 29. 19:50 55 - 85 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt
2018. október 29. 20:20 89 - 60 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra
2018. október 30. 19:50 60 - 130 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2018. november
2018. november 5. 19:00 85 - 66 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. november 5. 19:15 86 - 43 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. november 5. 19:45 94 - 76 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Nyilas István
2018. november 12. 19:20 43 - 77 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 12. 19:50 47 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Oláh Márk, Németh Patrik
2018. november 19. 20:20 110 - 40 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
2018. november 20. 19:15 82 - 54 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2018. november 20. 19:50 64 - 112 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Nemes Gábor
2018. november 20. 20:15 113 - 24 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
2018. november 26. 18:15 80 - 91 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Nyilas István
2018. november 26. 19:20 38 - 95 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Jankovics Viktor Zsolt
2018. november 26. 19:30 128 - 29 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Fülöp Ádám László
2018. november 27. 19:50 68 - 95 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2018. december
2018. december 3. 18:45 98 - 79 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba
2018. december 3. 19:50 42 - 81 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2018. december 3. 20:20 79 - 81 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Makrai Márton
2018. december 10. 19:15 87 - 95 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
2018. december 10. 19:30 105 - 101 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2018. december 10. 19:45 88 - 54 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília
2018. december 11. 19:50 61 - 50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2018. december 12. 17:45 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. december 17. 15:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László
2019. január
2019. január 7. 20:20 TF E-terem
2019. január 28. 18:00 Nyíregyházi Főiskola
2019. január 28. 19:20 Tüske csarnok - 1. terem
2019. január 28. 20:20 TF E-terem
2019. január 29. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február
2019. február 4. 16:30 Nyíregyházi Főiskola
2019. február 4. 19:15 Eszterházy Csarnok
2019. február 4. 19:45 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2019. február 4. 19:50 Ludovika Aréna
2019. február 6. 17:45 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 11. 19:00 Nyíregyházi Főiskola
2019. február 11. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. február 11. 19:45 Eszterházy Csarnok
2019. február 12. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 18. 19:20 Tüske csarnok - 1. terem
2019. február 18. 19:50 Ludovika Aréna
2019. február 18. 20:20 TF E-terem
2019. február 19. 19:50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. február 25. 17:45 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 25. 18:00 Nyíregyházi Főiskola
2019. február 25. 18:15 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2019. február 26. 19:50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. március
2019. március 4. 18:15 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2019. március 4. 19:20 Tüske csarnok - 1. terem
2019. március 4. 19:50 Ludovika Aréna
2019. március 5. 19:50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. március 11. 18:45 Nyíregyházi Főiskola
2019. március 11. 19:15 Eszterházy Csarnok
2019. március 11. 19:50 Ludovika Aréna
2019. március 11. 20:20 TF E-terem
2019. március 18. 19:15 Eszterházy Csarnok
2019. március 18. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. március 18. 19:45 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2019. március 19. 19:50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. március 25. 19:00 Nyíregyházi Főiskola
2019. március 25. 19:20 Tüske csarnok - 1. terem
2019. március 25. 19:50 Ludovika Aréna
2019. március 26. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. április
2019. április 1. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. április 1. 19:45 JGYPK Topolya sori Sportcsarnok
2019. április 2. 19:15 Eszterházy Csarnok
2019. április 2. 19:50 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. április 8. 19:20 Tüske csarnok - 1. terem
2019. április 8. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. április 8. 20:20 TF E-terem
2019. április 9. 20:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok

Megyei szövetségek