Mérkőzések - Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
2019. május
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. május 18. 18:00 77 - 73 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál Attila, Fodor Attila (Bernáth András)
2019. május 18. 18:00 83 - 80 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2019. május 18. 18:00 102 - 60 Arena Savaria
Játékvezetők: Praksch Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
2019. május 18. 18:00 104 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Goda László, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
2019. május 21. 18:00 97 - 103 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
2019. május 21. 18:00 56 - 85 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2019. május 21. 19:00 68 - 76 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
2019. május 21. 19:00 89 - 90 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Balogh Gyula (Gorka Szabolcs Zsombor)
2019. május 24. 18:00 78 - 56 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
2019. május 24. 18:00 88 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Rácz Zsolt Róbert (Hartyáni Zsolt)
2019. május 24. 18:00 92 - 87 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
2019. május 24. 18:00 97 - 64 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, Török Róbert (Nagy József)
2019. június
2019. június 1. 17:30 88 - 75 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt)
2019. június 1. 18:00 78 - 65 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Győrffy Pál Attila, Frányó Péter (Páli dr. Kálmán)
2019. június 4. 18:00 71 - 87 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter, Ádám József (Bodrogváry Iván József)
2019. június 4. 18:00 77 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László (Faidt Mihály)
2019. június 7. 18:00 72 - 87 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László Balázs, Nagy Viktor (Dr. Gencsev Plámen)
2019. június 7. 18:00 102 - 75 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Papp Péter, Török Róbert (dr. Gincsai János Péter)
2019. június 10. 18:00 68 - 64 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Győrffy Pál Attila (Valovics István)
2019. június 12. 18:30 97 - 71 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Frányó Péter (Bodrogváry Iván József)
2019. június 15. 15:30 70 - 77 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Kapitány Gellért, Török Róbert (Nagy József)
2019. június 15. 18:00 68 - 106 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Tőzsér Dénes Kelemen, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
2019. június 18. 18:30 87 - 77 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Praksch Péter, Győrffy Pál Attila (Bernáth András)
2019. június 19. 18:00 96 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, dr. Mészáros Balázs, Minár László Balázs (Fekete László)
2019. június 21. 18:30 89 - 96 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Papp Péter, Goda László (Dr. Gencsev Plámen)

Megyei szövetségek