Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 4. 20:30 93 - 62 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Magyar Zoltán
2018. október 5. 19:30 87 - 65 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Káré Gergő
2018. október 5. 19:30 65 - 76 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2018. október 6. 16:00 68 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Tóth Kitti
2018. október 6. 17:00 84 - 55 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Makay Dániel József
2018. október 6. 18:00 62 - 60 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2018. október 7. 15:00 58 - 84 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Lázár Zsigmond György
2018. október 9. 19:30 87 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Pohánka Balázs
2018. október 10. 20:30 97 - 52 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Koller István
2018. október 10. 20:30 54 - 80 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László
2018. október 11. 18:45 99 - 40 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Simon Kristóf Kolos
2018. október 12. 20:30 63 - 65 TF E-terem
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2018. október 13. 18:00 78 - 81 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Pohánka Balázs
2018. október 14. 16:00 93 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy László, Tarnai Gyula Csaba
2018. október 14. 17:45 98 - 57 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Rózsavölgyi Alexandra
2018. október 14. 19:30 49 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Hartai Tamás
2018. október 17. 19:00 77 - 74 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László
2018. október 18. 18:45 86 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Simon Kristóf Kolos
2018. október 18. 19:30 66 - 73 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2018. október 18. 20:30 99 - 79 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2018. október 19. 19:30 109 - 54 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Lázár Zsigmond György
2018. október 19. 19:30 81 - 57 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Stánicz Péter
2018. október 21. 16:00 51 - 92 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Simon Kristóf Kolos
2018. október 24. 20:30 65 - 100 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Németh Patrik
2018. október 24. 20:30 99 - 61 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
2018. október 25. 18:40 113 - 38 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Koller István
2018. október 25. 20:00 57 - 93 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Tóth Kitti
2018. október 25. 20:00 79 - 66 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Stánicz Péter
2018. október 26. 20:00 79 - 72 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy László, Gyurka Tamás
2018. október 27. 18:00 63 - 85 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Tóth Kitti
2018. október 27. 18:00 65 - 81 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kapros Roland
2018. október 28. 19:30 72 - 66 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Matics Sándor
2018. november
2018. november 9. 19:30 96 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Molnár Tamás
2018. november 9. 20:30 79 - 52 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Rózsavölgyi Alexandra
2018. november 10. 18:00 76 - 64 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tarnai Gyula Csaba
2018. november 11. 10:00 66 - 58 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy-Pál Petra
2018. november 11. 16:00 71 - 80 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Káré Gergő
2018. november 11. 17:00 82 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
2018. november 11. 17:00 105 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lázár Zsigmond György
2018. november 13. 19:30 86 - 71 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Magyar Zoltán
2018. november 16. 19:30 109 - 47 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Nagy István
2018. november 17. 17:00 74 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Gyurka Tamás
2018. november 17. 17:00 64 - 72 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti
2018. november 17. 18:00 73 - 97 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Matics Sándor
2018. november 17. 18:00 70 - 69 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kovács Zoltán
2018. november 18. 17:45 89 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Rózsavölgyi Alexandra
2018. november 21. 20:30 63 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapros Roland
2018. november 21. 20:30 87 - 43 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy László, Németh Patrik
2018. november 22. 20:30 86 - 69 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Simon Kristóf Kolos
2018. november 23. 20:00 80 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Szilágyi Bálint
2018. november 24. 16:00 86 - 67 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel József
2018. november 24. 16:00 57 - 78 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Németh Patrik
2018. november 24. 18:00 71 - 68 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Káré Gergő
2018. november 25. 16:00 74 - 67 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás
2018. november 26. 20:30 55 - 90 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lövei László
2018. november 27. 19:30 67 - 63 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Bátovszky Zsolt
2018. november 29. 18:45 103 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán
2018. november 29. 20:00 83 - 60 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Kozma Balázs
2018. november 30. 19:30 95 - 74 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Káré Gergő
2018. december
2018. december 1. 18:00 62 - 97 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hartai Tamás
2018. december 1. 18:00 78 - 84 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
2018. december 1. 18:00 79 - 48 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy-Pál Petra
2018. december 2. 19:30 72 - 92 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Tóth Kitti
2018. december 5. 20:30 48 - 92 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Györfy Rúben, Sértő Róbert
2018. december 6. 20:30 87 - 89 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Nagy István
2018. december 7. 20:00 104 - 61 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sértő Róbert
2018. december 7. 20:15 70 - 91 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kozma Balázs
2018. december 8. 16:00 72 - 84 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Czupi Márton
2018. december 8. 18:00 58 - 81 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs
2018. december 9. 16:00 69 - 65 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Nagy István
2018. december 9. 19:30 55 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Rózsavölgyi Alexandra
2018. december 10. 20:30 77 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gaál Norbert
2018. december 11. 20:20 93 - 68 Ludovika Aréna
2018. december 13. 20:00 87 - 73 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Gyurka Tamás
2018. december 13. 20:00 74 - 73 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy Viktor, Oláh Márk
2018. december 14. 19:30 91 - 73 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Magyar Zoltán
2018. december 15. 18:00 58 - 85 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Simon Kristóf Kolos
2018. december 15. 18:00 78 - 79 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hartai Tamás
2018. december 16. 15:00 78 - 48 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Kapros Roland
2018. december 16. 16:00 69 - 94 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Bátovszky Zsolt
2018. december 19. 20:30 80 - 99 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Sentényi Barna
2018. december 20. 19:30 81 - 55 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Lázár Zsigmond György
2018. december 20. 20:00 74 - 85 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Hartai Tamás
2018. december 20. 20:30 88 - 76 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál István
2018. december 21. 20:30 56 - 85 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január
2019. január 4. 19:30 62 - 72 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Gaál Norbert, Káré Gergő
2019. január 4. 20:00 73 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István, Molnár Tamás
2019. január 5. 15:00 62 - 93 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
2019. január 6. 15:00 98 - 69 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kovács Zoltán
2019. január 6. 16:00 63 - 57 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Nagy László
2019. január 8. 19:30 87 - 69 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Makrai Márton, Matics Sándor
2019. január 8. 19:30 101 - 76 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tóth Kitti
2019. január 9. 20:30 76 - 71 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Györfy Rúben, Czupi Márton
2019. január 10. 19:30 73 - 55 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Nagy-Pál Petra
2019. január 11. 20:30 60 - 100 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2019. január 12. 17:00 74 - 62 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Pohánka Balázs
2019. január 12. 18:00 84 - 83 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Makay Dániel József
2019. január 13. 15:00 105 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Nagy-Pál Petra
2019. január 13. 17:45 98 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január 13. 19:30 54 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Tarnai Gyula Csaba
2019. január 15. 20:30 79 - 63 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Sértő Róbert
2019. január 16. 20:30 76 - 70 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Németh Patrik
2019. január 17. 20:15 78 - 69 TF E-terem
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Hartai Tamás
2019. január 18. 19:30 81 - 83 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Molnár Tamás, Jankovics Viktor Zsolt
2019. január 19. 15:00 91 - 58 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2019. január 19. 18:00 52 - 87 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Kapros Roland
2019. január 19. 18:00 61 - 76 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hartai Tamás
2019. január 19. 18:00 80 - 72 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Magyar Zoltán
2019. január 20. 16:00 83 - 62 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Goda László, Major Ádám
2019. január 23. 20:30 89 - 71 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Gaál Norbert
2019. január 25. 19:30 94 - 88 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sértő Róbert
2019. január 26. 17:00 72 - 90 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Hartai Tamás
2019. január 26. 17:00 61 - 86 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Németh Patrik
2019. január 26. 18:00 82 - 98 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Lázár Zsigmond György
2019. január 27. 17:00 78 - 84 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tóth Kitti
2019. január 27. 17:45 100 - 42 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Pohánka Balázs
2019. január 27. 18:00 76 - 86 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kovács Zoltán
2019. január 30. 20:30 57 - 89 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Czupi Márton
2019. január 30. 21:15 89 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Németh Patrik
2019. február
2019. február 1. 20:00 67 - 65 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2019. február 2. 18:00 59 - 92 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Molnár Tamás
2019. február 3. 15:00 93 - 60 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kapros Roland
2019. február 3. 16:00 73 - 92 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Jankovics Viktor Zsolt
2019. február 3. 17:45 73 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Nagy Viktor
2019. február 5. 19:30 65 - 71 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Balázs
2019. február 8. 19:30 92 - 56 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Czupi Márton
2019. február 9. 16:00 87 - 79 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám
2019. február 9. 17:00 55 - 64 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Káré Gergő
2019. február 9. 18:00 61 - 94 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Nagy István
2019. február 10. 15:00 90 - 51 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Simon Kristóf Kolos
2019. február 10. 16:00 74 - 73 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland
2019. február 12. 20:30 87 - 74 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt
2019. február 13. 20:30 91 - 55 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Lövei László, Nepp László Oszkár
2019. február 13. 20:30 62 - 75 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2019. február 14. 18:45 78 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Tóth Kitti
2019. február 15. 20:00 85 - 79 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Káré Gergő
2019. február 16. 15:00 71 - 78 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapros Roland
2019. február 16. 17:00 59 - 78 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa András Junior, Jankovics Viktor Zsolt
2019. február 16. 18:00 81 - 82 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás
2019. február 17. 19:30 48 - 97 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Gaál Norbert
2019. február 20. 19:15 90 - 66 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2019. február 21. 19:00 91 - 60 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra
2019. február 21. 19:30 32 - 94 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Lázár Zsigmond György
2019. február 21. 20:30 107 - 63 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Makrai Márton
2019. február 22. 19:30 83 - 73 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zsigmond György
2019. február 22. 19:30 102 - 45 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő
2019. február 23. 15:00 66 - 98 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
2019. február 24. 19:30 69 - 88 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Tarnai Gyula Csaba
2019. február 26. 19:30 79 - 54 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Nagy István
2019. március
2019. március 1. 19:30 63 - 94 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
2019. március 2. 17:00 49 - 50 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy László, Tarnai Gyula Csaba
2019. március 2. 18:00 54 - 62 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Káré Gergő
2019. március 2. 18:00 85 - 65 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Gaál Norbert
2019. március 3. 17:45 93 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Matics Sándor
2019. március 3. 19:30 79 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Szilágyi Bálint
2019. március 4. 20:30 71 - 101 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
2019. március 6. 20:30 104 - 44 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Németh Patrik
2019. március 7. 19:50 71 - 69 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Simon Kristóf Kolos
2019. március 8. 19:30 63 - 96 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Nagy László, Lázár Zsigmond György
2019. március 10. 13:00 72 - 66 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Makay Dániel József
2019. március 10. 15:00 70 - 53 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Polonkai Balázs, Rózsavölgyi Alexandra
2019. március 10. 16:00 63 - 85 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2019. március 10. 17:00 104 - 68 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Kapros Roland
2019. március 10. 19:30 65 - 86 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kovács Zoltán
2019. március 12. 19:30 66 - 72 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Tóth Kitti
2019. március 13. 19:30 78 - 74 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2019. március 19. 19:30 80 - 98 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Stánicz Péter
2019. március 20. 20:30 70 - 109 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László
2019. március 21. 20:00 50 - 68 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2019. március 22. 19:30 102 - 85 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
2019. március 23. 18:00 42 - 105 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
2019. március 24. 17:45 79 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bátovszky Zsolt
2019. március 24. 18:30 67 - 61 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Stánicz Péter
2019. március 24. 19:30 64 - 73 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Tarnai Gyula Csaba
2019. március 27. 20:30 45 - 101 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Jankovics Viktor Zsolt
2019. március 27. 20:30 72 - 57 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2019. március 28. 20:30 81 - 66 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Kapros Roland
2019. március 29. 20:30 89 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Bagi Bálint, Kapros Roland
2019. március 30. 18:00 70 - 80 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Lázár Zsigmond György
2019. március 31. 16:00 74 - 82 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István
2019. április
2019. április 1. 20:30 87 - 89 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Oláh Márk, Németh Patrik
2019. április 2. 19:30 101 - 43 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Bátovszky Zsolt
2019. április 3. 19:15 74 - 79 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán
2019. április 4. 19:50 54 - 77 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Rózsavölgyi Alexandra
2019. április 4. 20:00 55 - 68 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Simon Kristóf Kolos
2019. április 5. 19:30 82 - 92 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zsigmond György
2019. április 6. 16:00 63 - 87 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Józsa András Junior, Nagy István
2019. április 6. 18:00 61 - 88 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tarnai Gyula Csaba
2019. április 6. 18:00 89 - 61 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Simon Kristóf Kolos
2019. április 7. 17:45 72 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2019. április 9. 19:30 87 - 83 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Matics Sándor
2019. április 10. 20:30 80 - 82 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Szilágyi Bálint
2019. április 11. 20:30 94 - 65 TF E-terem
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Nagy-Pál Petra
2019. április 11. 20:30 71 - 65 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2019. április 12. 20:30 46 - 133 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Németh Patrik
2019. április 14. 14:00 90 - 50 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Káré Gergő, Jankovics Viktor Zsolt
2019. április 14. 17:45 91 - 32 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pohánka Balázs
2019. április 14. 19:30 72 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Németh Patrik
2019. április 17. 19:00 72 - 89 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Nagy-Pál Petra
2019. április 17. 19:30 118 - 41 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Kapros Roland
2019. április 18. 19:00 89 - 67 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Matics Sándor
2019. április 18. 19:30 92 - 88 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Józsa András Junior, Lövei László
2019. április 18. 20:30 85 - 53 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István, Rózsavölgyi Alexandra
2019. április 24. 19:00 78 - 91 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Nepp László Oszkár
2019. április 24. 20:30 71 - 77 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Németh Patrik
2019. április 24. 20:30 48 - 93 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István
2019. április 24. 20:30 69 - 76 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Sentényi Barna
2019. április 27. 17:00 82 - 65 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tóth Kitti
2019. április 27. 18:00 77 - 66 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Káré Gergő
2019. április 28. 14:00 78 - 96 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nepp László Oszkár
2019. április 28. 17:45 74 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Kapros Roland
2019. április 28. 19:30 71 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Stánicz Péter
2019. április 30. 19:30 58 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa András Junior, Matics Sándor
2019. május
2019. május 2. 19:50 76 - 60 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László
2019. május 2. 20:00 75 - 82 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Lázár Zsigmond György
2019. május 3. 19:30 78 - 89 Paduai Szent Antal Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy László
2019. május 3. 20:00 100 - 28 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra
2019. május 4. 16:00 65 - 43 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Gaál István, Józsa András Junior
2019. május 4. 18:00 74 - 62 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Kapros Roland
2019. május 5. 14:00 79 - 73 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Matics Sándor, Jankovics Viktor Zsolt
2019. május 5. 16:00 71 - 58 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Gaál Norbert
2019. május 9. 18:45 78 - 91 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy-Pál Petra
2019. május 9. 19:50 69 - 59 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Stánicz Péter, Lázár Zsigmond György
2019. május 10. 18:30 87 - 76 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Lázár Zsigmond György
2019. május 10. 20:30 105 - 72 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa András Junior, Sentényi Barna
2019. május 11. 17:00 76 - 100 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Kapros Roland
2019. május 12. 13:00 73 - 62 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Sentényi Barna
2019. május 12. 19:30 45 - 101 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gyurka Tamás
2019. május 14. 19:30 82 - 87 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Gyurka Tamás
2019. május 14. 19:30 49 - 44 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
2019. május 14. 20:30 75 - 68 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Jankovics Viktor Zsolt
2019. május 15. 20:30 76 - 105 1-es számú Általános Iskola
Játékvezetők: Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra
2019. május 15. 20:30 65 - 89 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Nagy László, Czupi Márton
2019. május 16. 20:00 58 - 101 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Polonkai Balázs
2019. május 17. 20:00 83 - 57 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Czupi Márton
2019. május 18. 18:00 62 - 75 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy László, Lázár Zsigmond György
2019. május 19. 11:00 81 - 78 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2019. május 19. 14:00 77 - 75 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Gorka Szabolcs Zsombor, Tóth Kitti
2019. május 19. 16:00 100 - 61 Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Nagy István
2019. május 19. 19:30 80 - 48 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Pohánka Balázs

Megyei szövetségek