Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Mezőberényi KK | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2018. október 3. | 19:30 | 89 - 101 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás | |||||
DEAC II. | PRIMA SE II. | 2018. október 5. | 19:30 | 133 - 84 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor | |||||
Gyulai Color KE | Ceglédi KE | 2018. október 6. | 18:00 | 51 - 100 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Szolnoki Olaj KK II. | 2018. október 7. | 17:00 | 74 - 95 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba | |||||
Békési SZSK U23 | Békéscsabai KK | 2018. október 8. | 19:00 | 80 - 89 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László | |||||
Mezőberényi KK | DEAC II. | 2018. október 12. | 18:30 | 57 - 80 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás | |||||
Békéscsabai KK | Ceglédi KE | 2018. október 13. | 17:00 | 72 - 94 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Kiskunfélegyházi KC | 2018. október 14. | 16:30 | 130 - 71 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
PRIMA SE II. | Békési SZSK U23 | 2018. október 14. | 18:00 | 94 - 108 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter | |||||
Ceglédi KE | PRIMA SE II. | 2018. október 17. | 20:15 | 107 - 44 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Sunshine-NYIKSE | Gyulai Color KE | 2018. október 19. | 19:00 | 93 - 54 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2018. október 20. | 14:00 | 89 - 71 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Kiskunfélegyházi KC | DEAC II. | 2018. október 21. | 16:00 | 71 - 104 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Békési SZSK U23 | Mezőberényi KK | 2018. október 22. | 18:30 | 88 - 79 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Arató Balázs, Kiss Máté László | |||||
Ceglédi KE | Mezőberényi KK | 2018. október 24. | 20:15 | 113 - 77 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter | |||||
Békéscsabai KK | Gyulai Color KE | 2018. október 27. | 17:00 | 114 - 76 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Békési SZSK U23 | 2018. október 28. | 16:00 | 90 - 78 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba | |||||
DEAC II. | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2018. október 28. | 17:30 | 117 - 97 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett |
Ceglédi KE | Kiskunfélegyházi KC | 2018. november 7. | 20:15 | 97 - 59 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás | |||||
Sunshine-NYIKSE | Békéscsabai KK | 2018. november 9. | 19:00 | 97 - 66 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter | |||||
Gyulai Color KE | PRIMA SE II. | 2018. november 10. | 20:00 | 95 - 105 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Békési SZSK U23 | 2018. november 11. | 17:00 | 79 - 89 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Sunshine-NYIKSE | 2018. november 14. | 20:30 | 112 - 102 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László | |||||
Mezőberényi KK | Gyulai Color KE | 2018. november 16. | 19:00 | 74 - 83 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre | |||||
DEAC II. | Szolnoki Olaj KK II. | 2018. november 16. | 19:30 | 73 - 96 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila | |||||
Ceglédi KE | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2018. november 18. | 19:00 | 99 - 62 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter | |||||
PRIMA SE II. | Békéscsabai KK | 2018. november 18. | 19:00 | 61 - 78 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter | |||||
Békési SZSK U23 | Szolnoki Olaj KK II. | 2018. november 19. | 18:30 | 78 - 101 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | DEAC II. | 2018. november 21. | 18:00 | 108 - 81 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
Sunshine-NYIKSE | PRIMA SE II. | 2018. november 23. | 19:00 | 80 - 58 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter | |||||
Békéscsabai KK | Mezőberényi KK | 2018. november 24. | 17:00 | 74 - 88 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás | |||||
Gyulai Color KE | Kiskunfélegyházi KC | 2018. november 24. | 18:00 | 83 - 89 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | Ceglédi KE | 2018. november 24. | 21:00 | 60 - 78 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Szolnoki Olaj KK II. | Sunshine-NYIKSE | 2018. december 2. | 11:00 | 101 - 67 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Szolnoki Olaj KK II. | 2018. december 3. | 19:00 | 77 - 93 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
DEAC II. | Sunshine-NYIKSE | 2018. december 5. | 20:30 | 73 - 87 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila | |||||
Mezőberényi KK | PRIMA SE II. | 2018. december 7. | 18:30 | 86 - 68 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Gyulai Color KE | 2018. december 8. | 18:00 | 92 - 76 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Békési SZSK U23 | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2018. december 9. | 15:00 | 91 - 108 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Békéscsabai KK | 2018. december 9. | 16:00 | 66 - 108 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Utasi Balázs | |||||
Ceglédi KE | DEAC II. | 2018. december 12. | 20:15 | 111 - 65 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Zahorán Kitti Mária | |||||
Sunshine-NYIKSE | Mezőberényi KK | 2018. december 14. | 19:00 | 99 - 78 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor | |||||
Békéscsabai KK | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2018. december 15. | 17:00 | 90 - 71 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt | |||||
PRIMA SE II. | Kiskunfélegyházi KC | 2018. december 16. | 17:30 | 88 - 63 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Mezőberényi KK | 2018. december 21. | 18:30 | 87 - 84 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | Békéscsabai KK | 2018. december 22. | 14:00 | 101 - 62 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László | |||||
Békési SZSK U23 | Sunshine-NYIKSE | 2018. december 22. | 15:00 | 68 - 105 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | PRIMA SE II. | 2018. december 22. | 18:00 | 88 - 60 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Mezőberényi KK | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2019. január 4. | 18:30 | 71 - 51 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László | |||||
Sunshine-NYIKSE | Kiskunfélegyházi KC | 2019. január 5. | 16:00 | 92 - 65 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Ceglédi KE | 2019. január 5. | 17:00 | 92 - 80 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Gyulai Color KE | 2019. január 6. | 16:30 | 127 - 95 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett | |||||
PRIMA SE II. | Szolnoki Olaj KK II. | 2019. január 6. | 18:00 | 69 - 119 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
DEAC II. | Békési SZSK U23 | 2019. január 9. | 19:30 | 80 - 91 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila | |||||
Gyulai Color KE | Szolnoki Olaj KK II. | 2019. január 13. | 18:00 | 75 - 111 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | Mezőberényi KK | 2019. január 18. | 18:30 | 114 - 54 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás | |||||
Békéscsabai KK | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. január 18. | 18:30 | 89 - 100 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs | |||||
Sunshine-NYIKSE | Ceglédi KE | 2019. január 18. | 19:00 | 65 - 80 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila | |||||
Gyulai Color KE | DEAC II. | 2019. január 19. | 18:00 | 77 - 88 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Kiskunfélegyházi KC | 2019. január 20. | 18:00 | 89 - 79 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Békési SZSK U23 | Ceglédi KE | 2019. január 21. | 18:30 | 63 - 113 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
PRIMA SE II. | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. január 23. | 20:15 | 54 - 111 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor | |||||
DEAC II. | Békéscsabai KK | 2019. január 26. | 17:30 | 101 - 99 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Szolnoki Olaj KK II. | 2019. január 27. | 16:00 | 81 - 104 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília | |||||
Békési SZSK U23 | Gyulai Color KE | 2019. január 27. | 17:00 | 80 - 69 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Mezőberényi KK | 2019. január 30. | 19:00 | 124 - 93 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila | |||||
PRIMA SE II. | DEAC II. | 2019. január 30. | 20:15 | 81 - 100 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László |
Sunshine-NYIKSE | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2019. február 1. | 19:00 | 120 - 48 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
Ceglédi KE | Gyulai Color KE | 2019. február 1. | 20:00 | 134 - 68 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2019. február 3. | 16:30 | 111 - 56 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
Békéscsabai KK | Békési SZSK U23 | 2019. február 3. | 17:00 | 98 - 52 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre | |||||
Sunshine-NYIKSE | Szolnoki Olaj KK II. | 2019. február 8. | 19:00 | 65 - 77 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor | |||||
DEAC II. | Mezőberényi KK | 2019. február 8. | 19:30 | 90 - 75 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Ceglédi KE | Békéscsabai KK | 2019. február 8. | 20:15 | 113 - 67 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Arató Balázs | |||||
Békési SZSK U23 | PRIMA SE II. | 2019. február 10. | 15:00 | 85 - 79 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs | |||||
Kiskunfélegyházi KC | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. február 10. | 16:00 | 87 - 101 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília | |||||
Gyulai Color KE | Sunshine-NYIKSE | 2019. február 15. | 20:00 | 53 - 104 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs | |||||
DEAC II. | Kiskunfélegyházi KC | 2019. február 17. | 16:30 | 93 - 58 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
PRIMA SE II. | Ceglédi KE | 2019. február 17. | 18:00 | 54 - 106 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Mezőberényi KK | Ceglédi KE | 2019. február 22. | 18:30 | 56 - 94 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt | |||||
Békéscsabai KK | Sunshine-NYIKSE | 2019. február 22. | 19:30 | 61 - 83 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | DEAC II. | 2019. február 23. | 18:00 | 90 - 95 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
Gyulai Color KE | Békéscsabai KK | 2019. február 23. | 20:00 | 61 - 93 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Békési SZSK U23 | Kiskunfélegyházi KC | 2019. február 24. | 15:00 | 92 - 75 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter |
Kiskunfélegyházi KC | Ceglédi KE | 2019. március 3. | 16:00 | 58 - 102 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Békési SZSK U23 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2019. március 3. | 16:00 | 100 - 68 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | DEAC II. | 2019. március 3. | 16:00 | 104 - 65 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás | |||||
PRIMA SE II. | Gyulai Color KE | 2019. március 3. | 19:00 | 98 - 68 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Sunshine-NYIKSE | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. március 6. | 19:00 | 92 - 87 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba | |||||
Békéscsabai KK | PRIMA SE II. | 2019. március 9. | 17:00 | 95 - 67 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla | |||||
Gyulai Color KE | Mezőberényi KK | 2019. március 9. | 20:00 | 73 - 100 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Ceglédi KE | 2019. március 10. | 18:00 | 64 - 115 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
DEAC II. | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. március 13. | 20:30 | 86 - 122 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | Békési SZSK U23 | 2019. március 17. | 13:00 | 113 - 70 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
PRIMA SE II. | Sunshine-NYIKSE | 2019. március 20. | 20:15 | 69 - 75 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba | |||||
Mezőberényi KK | Békéscsabai KK | 2019. március 22. | 18:30 | 76 - 61 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Gyulai Color KE | 2019. március 24. | 16:00 | 86 - 77 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Czékmán Csaba | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. március 24. | 18:00 | 66 - 69 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
PRIMA SE II. | Mezőberényi KK | 2019. március 25. | 19:30 | 62 - 78 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László | |||||
Sunshine-NYIKSE | DEAC II. | 2019. március 29. | 19:00 | 81 - 64 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Békéscsabai KK | Kiskunfélegyházi KC | 2019. március 30. | 17:00 | 88 - 75 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Gyulai Color KE | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2019. március 30. | 20:00 | 65 - 78 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Ceglédi KE | Szolnoki Olaj KK II. | 2019. március 31. | 19:30 | 94 - 77 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Fekete Csaba |
Szolnoki Olaj KK II. | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. április 3. | 15:30 | 94 - 75 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Mezőberényi KK | Sunshine-NYIKSE | 2019. április 5. | 20:00 | 69 - 75 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Békési SZSK U23 | DEAC II. | 2019. április 7. | 15:00 | 83 - 79 | Szegedi Kis István Református Gimnázium |
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla | |||||
Kiskunfélegyházi KC | PRIMA SE II. | 2019. április 7. | 16:00 | 80 - 75 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | Gyulai Color KE | 2019. április 7. | 17:30 | 156 - 61 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Békéscsabai KK | 2019. április 7. | 18:00 | 70 - 75 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás | |||||
Ceglédi KE | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. április 8. | 12:15 | 92 - 72 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter | |||||
Békéscsabai KK | Szolnoki Olaj KK II. | 2019. április 12. | 18:30 | 68 - 95 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Sunshine-NYIKSE | Békési SZSK U23 | 2019. április 12. | 19:00 | 78 - 38 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor | |||||
DEAC II. | Ceglédi KE | 2019. április 12. | 19:30 | 98 - 121 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László | |||||
Mezőberényi KK | Kiskunfélegyházi KC | 2019. április 13. | 16:00 | 75 - 68 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László | |||||
PRIMA SE II. | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2019. április 14. | 18:00 | 87 - 75 | G4 Sportcsarnok |
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Sunshine-NYIKSE | 2019. április 26. | 19:00 | 61 - 75 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
Gyulai Color KE | DEAC Campusfesztivál 2018. | 2019. április 26. | 20:00 | 80 - 133 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Mezőberényi KK | 2019. április 28. | 18:00 | 84 - 91 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Békési SZSK U23 | 2019. április 29. | 19:30 | 135 - 109 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István |
Ceglédi KE | Békési SZSK U23 | 2019. május 3. | 20:15 | 107 - 71 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | PRIMA SE II. | 2019. május 4. | 15:15 | 89 - 49 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba | |||||
Mezőberényi KK | Szolnoki Olaj KK II. | 2019. május 10. | 18:30 | 44 - 103 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre | |||||
DEAC II. | Gyulai Color KE | 2019. május 11. | 17:30 | 116 - 71 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Sándor Ivett | |||||
Kiskunfélegyházi KC | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2019. május 12. | 16:00 | 82 - 79 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba | |||||
Ceglédi KE | Sunshine-NYIKSE | 2019. május 12. | 18:00 | 100 - 81 | Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária | |||||
Mezőberényi KK | Békési SZSK U23 | 2019. május 13. | 18:00 | 58 - 61 | Molnár Miklós Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | Békéscsabai KK | 2019. május 13. | 18:30 | 86 - 72 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László | |||||
DEAC Campusfesztivál 2018. | PRIMA SE II. | 2019. május 17. | 18:30 | 112 - 63 | Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok |
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt | |||||
Gyulai Color KE | Békési SZSK U23 | 2019. május 17. | 20:00 | 81 - 91 | Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok |
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Sunshine-NYIKSE | 2019. május 17. | 20:30 | 70 - 76 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla | |||||
Békéscsabai KK | DEAC II. | 2019. május 18. | 17:00 | 83 - 79 | Lencsési Általános Iskola és AMI |
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs | |||||
Szolnoki Olaj KK II. | Kiskunfélegyházi KC | 2019. május 19. | 16:00 | 127 - 53 | Tiszaligeti Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba |