Mérkőzések - Férfi NB II. Kelet
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 3. 19:30 89 - 101 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás
2018. október 5. 19:30 133 - 84 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2018. október 7. 17:00 74 - 95 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. október 8. 19:00 80 - 89 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2018. október 12. 18:30 57 - 80 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. október 14. 16:30 130 - 71 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. október 14. 18:00 94 - 108 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter
2018. október 19. 19:00 93 - 54 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László
2018. október 20. 14:00 89 - 71 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. október 21. 16:00 71 - 104 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. október 22. 18:30 88 - 79 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Kiss Máté László
2018. október 27. 17:00 114 - 76 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2018. október 28. 16:00 90 - 78 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2018. október 28. 17:30 117 - 97 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett
2018. november
2018. november 9. 19:00 97 - 66 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
2018. november 10. 20:00 95 - 105 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2018. november 11. 17:00 79 - 89 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter
2018. november 14. 20:30 112 - 102 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. november 16. 19:00 74 - 83 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2018. november 16. 19:30 73 - 96 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2018. november 18. 19:00 61 - 78 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter
2018. november 19. 18:30 78 - 101 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2018. november 21. 18:00 108 - 81 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2018. november 23. 19:00 80 - 58 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
2018. november 24. 17:00 74 - 88 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2018. november 24. 18:00 83 - 89 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2018. december
2018. december 2. 11:00 101 - 67 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs
2018. december 3. 19:00 77 - 93 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2018. december 5. 20:30 73 - 87 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
2018. december 7. 18:30 86 - 68 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs
2018. december 8. 18:00 92 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2018. december 9. 15:00 91 - 108 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2018. december 9. 16:00 66 - 108 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Utasi Balázs
2018. december 14. 19:00 99 - 78 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2018. december 15. 17:00 90 - 71 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt
2018. december 16. 17:30 88 - 63 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2018. december 21. 18:30 87 - 84 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2018. december 22. 14:00 101 - 62 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László
2018. december 22. 15:00 68 - 105 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2018. december 22. 18:00 88 - 60 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. január
2019. január 4. 18:30 71 - 51 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2019. január 5. 16:00 92 - 65 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. január 6. 16:30 127 - 95 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett
2019. január 6. 18:00 69 - 119 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2019. január 9. 19:30 80 - 91 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Sörlei Attila
2019. január 13. 18:00 75 - 111 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2019. január 18. 18:30 114 - 54 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2019. január 18. 18:30 89 - 100 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2019. január 19. 18:00 77 - 88 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. január 20. 18:00 89 - 79 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2019. január 23. 20:15 54 - 111 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2019. január 26. 17:30 101 - 99 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. január 27. 16:00 81 - 104 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília
2019. január 27. 17:00 80 - 69 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László
2019. január 30. 19:00 124 - 93 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2019. január 30. 20:15 81 - 100 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2019. február
2019. február 1. 19:00 120 - 48 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. február 3. 16:30 111 - 56 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. február 3. 17:00 98 - 52 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2019. február 8. 19:00 65 - 77 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2019. február 8. 19:30 90 - 75 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. február 10. 15:00 85 - 79 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Vadász Csaba, Utasi Balázs
2019. február 10. 16:00 87 - 101 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília
2019. február 15. 20:00 53 - 104 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
2019. február 17. 16:30 93 - 58 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. február 22. 19:30 61 - 83 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel
2019. február 23. 18:00 90 - 95 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. február 23. 20:00 61 - 93 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2019. február 24. 15:00 92 - 75 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. március
2019. március 3. 16:00 104 - 65 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás
2019. március 3. 16:00 100 - 68 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
2019. március 3. 19:00 98 - 68 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. március 6. 19:00 92 - 87 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. március 9. 17:00 95 - 67 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
2019. március 9. 20:00 73 - 100 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. március 13. 20:30 86 - 122 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2019. március 17. 13:00 113 - 70 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. március 20. 20:15 69 - 75 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Bene Szilárd Csaba
2019. március 22. 18:30 76 - 61 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. március 24. 16:00 86 - 77 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Czékmán Csaba
2019. március 24. 18:00 66 - 69 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. március 25. 19:30 62 - 78 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Lónáth László
2019. március 29. 19:00 81 - 64 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. március 30. 17:00 88 - 75 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. március 30. 20:00 65 - 78 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2019. április
2019. április 3. 15:30 94 - 75 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Fekete Csaba
2019. április 5. 20:00 69 - 75 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. április 7. 15:00 83 - 79 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
2019. április 7. 16:00 80 - 75 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. április 7. 17:30 156 - 61 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2019. április 7. 18:00 70 - 75 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2019. április 12. 18:30 68 - 95 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. április 12. 19:00 78 - 38 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2019. április 13. 16:00 75 - 68 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
2019. április 14. 18:00 87 - 75 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2019. április 26. 19:00 61 - 75 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. április 26. 20:00 80 - 133 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Borgula György
2019. április 28. 18:00 84 - 91 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2019. április 29. 19:30 135 - 109 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos István
2019. május
2019. május 4. 15:15 89 - 49 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2019. május 10. 18:30 44 - 103 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2019. május 11. 17:30 116 - 71 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Domán István, Sándor Ivett
2019. május 12. 16:00 82 - 79 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2019. május 13. 18:00 58 - 61 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Utasi Balázs
2019. május 13. 18:30 86 - 72 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László
2019. május 17. 18:30 112 - 63 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2019. május 17. 20:00 81 - 91 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2019. május 17. 20:30 70 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
2019. május 18. 17:00 83 - 79 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Varga Zoltán, Utasi Balázs
2019. május 19. 16:00 127 - 53 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba

Megyei szövetségek