Mérkőzések - Férfi NB II. Kelet
2018. október
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 3. 19:30 89 - 101 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás
2018. október 5. 19:30 133 - 84 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Nemes Gábor
2018. október 6. 18:00 51 - 100 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2018. október 7. 17:00 74 - 95 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba
2018. október 8. 19:00 80 - 89 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Fülöp Ádám László
2018. október 12. 18:30 57 - 80 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. október 13. 17:00 72 - 94 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2018. október 14. 16:30 130 - 71 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. október 14. 18:00 94 - 108 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter
2018. október 17. 20:15 107 - 44 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. október 19. 19:00 93 - 54 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Fülöp Ádám László
2018. október 20. 14:00 89 - 71 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. október 21. 16:00 71 - 104 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
2018. október 22. 18:30 88 - 79 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Kiss Máté László
2018. október 24. 20:15 113 - 77 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2018. október 27. 17:00 114 - 76 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2018. október 28. 16:00 90 - 78 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Fekete Csaba
2018. október 28. 17:30 117 - 97 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett
2018. november
2018. november 7. 20:15 97 - 59 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2018. november 9. 19:00 97 - 66 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
2018. november 10. 20:00 95 - 105 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs
2018. november 11. 17:00 79 - 89 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter
2018. november 14. 20:30 112 - 102 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. november 16. 19:00 74 - 83 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Hegedűs Imre
2018. november 16. 19:30 73 - 96 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2018. november 18. 19:00 61 - 78 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, ifj. Marton Péter
2018. november 18. 19:00 99 - 62 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Simon Tamás, Komáromi Péter
2018. november 19. 18:30 78 - 101 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2018. november 21. 18:00 108 - 81 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Kokas Sándor Zsolt
2018. november 23. 19:00 80 - 58 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
2018. november 24. 17:00 74 - 88 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Arató Balázs, Simon Tamás
2018. november 24. 18:00 83 - 89 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Nemes Gábor
2018. november 24. 21:00 60 - 78 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2018. december
2018. december 2. 11:00 101 - 67 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs
2018. december 3. 19:00 77 - 93 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, ifj. Marton Péter
2018. december 5. 20:30 73 - 87 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Sörlei Attila
2018. december 7. 18:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Utasi Balázs
2018. december 8. 18:00 92 - 76 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Komáromi Péter
2018. december 9. 15:00 91 - 108 Szegedi Kis István Református Gimnázium
Játékvezetők: Simon Tamás, Fekete Csaba
2018. december 9. 16:00 66 - 108 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Arató Balázs, Utasi Balázs
2018. december 12. 20:15 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Zahorán Kitti Mária
2018. december 14. 19:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2018. december 15. 17:00 Lencsési Általános Iskola és AMI
2018. december 15. 17:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2018. december 16. 16:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2018. december 16. 17:30 G4 Sportcsarnok
2018. december 21. 18:30 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2018. december 22. 14:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
2018. december 22. 15:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
2018. december 22. 18:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. január
2019. január 5. 16:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2019. január 5. 18:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. január 6. 16:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. január 6. 18:00 G4 Sportcsarnok
2019. január 7. 18:30 Szegedi Kis István Református Gimnázium
2019. január 13. 18:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. január 18. 18:30 Tiszaligeti Sportcsarnok
2019. január 18. 18:30 Lencsési Általános Iskola és AMI
2019. január 18. 19:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2019. január 19. 18:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. január 20. 17:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. január 23. 20:15 G4 Sportcsarnok
2019. január 25. 19:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2019. január 26. 17:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. január 27. 16:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. január 27. 17:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
2019. január 30. 20:15 G4 Sportcsarnok
2019. február
2019. február 1. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. február 1. 20:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. február 3. 17:00 Lencsési Általános Iskola és AMI
2019. február 3. 18:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
2019. február 8. 19:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2019. február 8. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. február 8. 20:15 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. február 10. 15:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
2019. február 10. 16:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. február 15. 18:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. február 15. 20:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. február 16. 18:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 17. 16:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. február 17. 18:00 G4 Sportcsarnok
2019. február 22. 18:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. február 23. 17:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
2019. február 23. 18:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. február 23. 18:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. február 24. 15:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
2019. március
2019. március 2. 17:00 Lencsési Általános Iskola és AMI
2019. március 3. 16:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 3. 16:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
2019. március 3. 16:00 Tiszaligeti Sportcsarnok
2019. március 3. 19:00 G4 Sportcsarnok
2019. március 8. 19:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2019. március 9. 17:00 Lencsési Általános Iskola és AMI
2019. március 9. 18:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. március 10. 15:30 Tiszaligeti Sportcsarnok
2019. március 10. 18:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. március 13. 20:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. március 20. 20:15 G4 Sportcsarnok
2019. március 22. 18:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. március 24. 16:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. március 24. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. március 25. 19:30 G4 Sportcsarnok
2019. március 29. 19:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2019. március 29. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. március 30. 17:00 Lencsési Általános Iskola és AMI
2019. március 30. 18:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. április
2019. április 5. 20:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. április 6. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. április 7. 15:00 Szegedi Kis István Református Gimnázium
2019. április 7. 16:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. április 7. 17:30 Tiszaligeti Sportcsarnok
2019. április 7. 18:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. április 12. 18:30 Lencsési Általános Iskola és AMI
2019. április 12. 19:00 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
2019. április 12. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. április 13. 16:00 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. április 14. 18:00 G4 Sportcsarnok
2019. április 26. 20:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. április 26. 20:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. április 26. 20:15 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. április 27. 15:15 Tiszaligeti Sportcsarnok
2019. április 28. 18:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. május
2019. május 5. 17:00 Hódtói Sportcsarnok
2019. május 10. 18:30 Molnár Miklós Sportcsarnok
2019. május 10. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. május 11. 17:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. május 12. 16:00 KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok
2019. május 12. 18:00 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
2019. május 17. 19:30 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
2019. május 17. 20:00 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
2019. május 18. 17:00 Lencsési Általános Iskola és AMI
2019. május 19. 16:00 Tiszaligeti Sportcsarnok

Megyei szövetségek