Mérkőzések - NB I. B Zöld, F U20
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 19:00 92 - 72 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2018. szeptember 15. 15:30 55 - 91 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2018. szeptember 16. 17:30 64 - 82 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter
2018. szeptember 19. 15:30 72 - 85 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, ifj. Marton Péter
2018. szeptember 20. 19:00 64 - 54 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra
2018. szeptember 21. 16:30 92 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Káli Szabolcs
2018. szeptember 28. 16:00 53 - 72 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. szeptember 30. 14:30 63 - 51 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
2018. október
2018. október 5. 16:30 97 - 84 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2018. október 5. 19:00 89 - 69 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Kovács Nimród, Szőke Bence
2018. október 6. 16:00 81 - 77 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Utasi Balázs
2018. október 7. 19:00 71 - 73 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. október 8. 19:00 46 - 78 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sörlei Attila
2018. október 12. 16:00 56 - 83 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. október 12. 16:45 74 - 96 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. október 13. 19:00 96 - 54 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Zádeczki Donát László
2018. október 14. 16:00 127 - 86 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Bakó László Ferenc
2018. október 19. 16:00 110 - 62 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Czékmán Csaba
2018. október 19. 16:30 71 - 89 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2018. október 20. 19:00 81 - 58 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szőts Dávid István
2018. október 21. 19:00 93 - 97 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Arató Balázs, Szőke Bence
2018. október 26. 16:45 66 - 90 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Herczeg Ágoston, Buzai Patrik
2018. október 27. 19:00 57 - 46 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2018. október 28. 16:00 62 - 76 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. október 28. 17:30 83 - 74 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kocsis József
2018. október 28. 19:00 78 - 47 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Lónáth László
2018. november
2018. november 7. 15:30 82 - 71 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. november 7. 16:30 91 - 43 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Káli Szabolcs, Bakó László Ferenc
2018. november 8. 16:00 65 - 68 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Czékmán Csaba
2018. november 9. 16:00 66 - 67 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. november 10. 19:00 79 - 70 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2018. november 11. 17:00 75 - 84 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Balogh Kristóf
2018. november 13. 15:00 54 - 85 MKOSZ Sportcentrum
2018. november 16. 16:30 83 - 77 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Erős Florentina, Nagy Péter
2018. november 16. 16:45 80 - 76 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2018. november 17. 15:30 45 - 65 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Benedek Dávid
2018. november 18. 19:00 72 - 92 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sörlei Attila
2018. november 18. 19:00 85 - 61 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapros Roland, Szentpáli-Gavallér Csaba
2018. november 24. 16:00 105 - 71 Hódtói Sportcsarnok
2018. november 24. 18:00 76 - 70 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Szőts Dávid István
2018. november 25. 12:30 111 - 53 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
2018. december
2018. december 1. 13:30 56 - 71 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2018. december 1. 18:00 72 - 86 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2018. december 7. 16:30 70 - 83 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina
2018. december 8. 19:00 79 - 81 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2018. december 9. 15:30 60 - 72 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2018. december 13. 16:00 58 - 78 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. december 14. 16:30 97 - 96 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Káli Szabolcs
2018. december 15. 19:00 90 - 68 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2018. december 15. 19:00 79 - 50 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Gruber Nikolett Lilla
2018. december 16. 17:00 70 - 67 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Zádeczki Donát László
2018. december 21. 16:00 54 - 100 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. december 21. 16:45 73 - 88 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. december 21. 19:00 106 - 73 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2018. december 22. 15:30 43 - 102 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Benedek Dávid
2019. január
2019. január 6. 15:30 81 - 84 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Molnár Krisztián
2019. január 6. 19:00 74 - 65 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Zádeczki Donát László
2019. január 6. 19:00 96 - 59 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Szobonya Erik
2019. január 12. 16:00 118 - 48 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2019. január 19. 16:00 96 - 90 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Utasi Balázs
2019. január 19. 18:00 55 - 78 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
2019. január 19. 19:00 88 - 83 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2019. január 20. 17:30 90 - 64 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Kertész Zsolt
2019. január 22. 15:30 102 - 66 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Lónáth László
2019. január 23. 16:45 78 - 81 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
2019. január 24. 18:30 69 - 57 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Németh Fanni
2019. január 25. 15:30 74 - 77 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Sándor Ivett
2019. január 25. 16:30 56 - 87 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
2019. január 26. 16:00 100 - 50 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
2019. január 26. 19:00 104 - 62 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs
2019. február
2019. február 1. 16:00 79 - 87 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. február 1. 16:30 105 - 57 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Czakó Gábor Bence, Tamás Pálma
2019. február 1. 16:45 95 - 78 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Csaba, Herczeg Ágoston
2019. február 2. 19:00 82 - 99 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bene Szilárd Csaba
2019. február 3. 16:00 70 - 90 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Kaposi Gábor
2019. február 8. 15:30 76 - 50 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Nagy Zsombor
2019. február 8. 16:30 89 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Erős Florentina
2019. február 9. 15:30 53 - 83 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
2019. február 9. 16:00 116 - 74 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Bartucz Csaba
2019. február 12. 16:30 74 - 55 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy István, Szőts Dávid István
2019. február 15. 16:30 109 - 90 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2019. február 22. 16:00 63 - 94 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. február 22. 16:45 91 - 56 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
2019. február 23. 18:00 83 - 93 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. február 24. 17:30 78 - 91 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
2019. február 26. 15:30 78 - 82 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Szobonya Erik
2019. február 27. 14:00 117 - 53 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Erős Florentina
2019. február 27. 16:45 89 - 52 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Kapusi Gábor
2019. február 27. 19:00 104 - 74 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Horváth Kinga
2019. március
2019. március 2. 16:00 101 - 118 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Czékmán Csaba
2019. március 2. 19:00 78 - 67 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szőke Bence
2019. március 3. 12:30 84 - 53 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kertész Zsolt, Poór Tamás
2019. március 3. 16:00 50 - 79 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. március 3. 17:00 89 - 82 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Polonkai Balázs, Komlódi Benedek
2019. március 8. 16:00 36 - 98 Pápa Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2019. március 8. 16:45 82 - 68 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Buzai Patrik
2019. március 9. 19:00 105 - 69 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Csoma Viktor
2019. március 10. 19:00 83 - 71 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Stáber Alex Bence
2019. március 14. 16:30 96 - 45 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Tahin András
2019. március 16. 19:00 99 - 92 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy István, Szőts Dávid István
2019. március 17. 17:30 73 - 82 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Kertész Zsolt, Horváth Andreasz
2019. március 22. 16:45 61 - 90 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Buzai Patrik
2019. március 23. 15:30 71 - 85 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Deák Csaba, Grosch Attila
2019. március 23. 19:00 83 - 66 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
2019. március 24. 17:30 65 - 72 MKOSZ Sportcentrum
Játékvezetők: Szőcs Péter, Fekete Csilla
2019. március 31. 15:30 77 - 60 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, ifj. Marton Péter
2019. március 31. 16:00 82 - 46 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Tahin András, Paulus Bence Máté
2019. március 31. 16:00 93 - 63 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
2019. március 31. 20:15 107 - 90 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Jáhni Bence
2019. április
2019. április 11. 15:30 63 - 67 Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok
Játékvezetők: Sörlei Attila, Takács Zoltán

Megyei szövetségek