• Férfi NB II. Kelet
    Béké Békési SZ. 88
    Mezõ Mezõberén. 79
    40. perc
  • Fiú Junior, Nyugat
    FALC FALCO-VE KC/A 134
    Sopr Soproni Tig. 69
    40. perc
  • 63
    75
    40. perc
  • 2018. 10. 22.
  • Fiú Junior, Nyugat
    Zala Zalakerámi.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 22. 10:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Sopr Soproni Spo.
    Pápa Pápai KC
    2018. 10. 22. 19:30
Mérkőzések - NB I. B Piros, F U20
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 15:30 72 - 78 Vetési Albert Gimnázium
2018. szeptember 14. 19:15 55 - 79 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. szeptember 15. 19:00 81 - 109 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília
2018. szeptember 21. 18:30 101 - 61 Pécs, POTE csarnok
2018. szeptember 25. 18:30 58 - 100 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 26. 16:30 87 - 101 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2018. szeptember 30. 15:30 68 - 67 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 19. 19:00 87 - 95 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton
2018. szeptember 19. 19:30 83 - 74 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. szeptember 20. 15:30 96 - 94 Continental Aréna
Játékvezetők: Bács Csaba
2018. szeptember 20. 19:30 85 - 52 Gabányi László Sportcsarnok
2018. szeptember 21. 16:30 57 - 79 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. szeptember 26. 19:15 73 - 82 Sport 11 Sportcentrum
2018. szeptember 30. 19:45 89 - 106 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 5. 16:30 114 - 54 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. október 5. 17:00 44 - 57 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik
2018. október 5. 17:00 111 - 93 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra
2018. október 6. 15:00 81 - 69 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. október 6. 19:00 87 - 94 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT
2018. október 6. 19:30 97 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
2018. november 4. 13:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 11. 16:30 54 - 102 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. október 12. 15:30 88 - 80 Vetési Albert Gimnázium
2018. október 12. 19:30 105 - 109 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 13. 19:45 68 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert
2018. október 14. 15:30 91 - 88 Pécs, POTE csarnok
2018. október 14. 16:30 52 - 94 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. október 16. 19:00 99 - 94 Continental Aréna
Játékvezetők: Zalai Ákos István
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 19. 17:00 101 - 34 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. október 19. 17:00 66 - 83 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. október 19. 19:00 118 - 108 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András
2018. október 20. 18:15 100 - 71 Sport 11 Sportcentrum
2018. október 20. 19:30 93 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
2018. október 21. 13:30 104 - 63 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2018. október 21. 19:45 88 - 102 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 26. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2018. október 26. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. október 26. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. október 26. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. október 27. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. október 27. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. október 28. 16:15 Pécs, POTE csarnok
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 6. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. november 7. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. november 7. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2018. november 7. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. november 8. 19:15 Continental Aréna
2018. november 8. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. november 8. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 10. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2018. november 10. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. november 11. 13:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2018. november 11. 15:30 Pécs, POTE csarnok
2018. november 11. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. november 11. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. november 13. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 15. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. november 16. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2018. november 16. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. november 18. 15:30 Continental Aréna
2018. november 18. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. november 18. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2018. november 21. 20:15 Sport 11 Sportcentrum
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 23. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. november 23. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. november 24. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. november 24. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. november 24. 19:20 Gabányi László Sportcsarnok
2018. november 25. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2018. november 26. 17:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 4. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. december 6. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 7. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 7. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 7. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2018. december 8. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. december 9. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 14. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. december 15. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. december 15. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2018. december 15. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. december 16. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. december 16. 19:00 Continental Aréna
2018. december 16. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 19. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 21. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 21. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 21. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. december 21. 19:20 Gabányi László Sportcsarnok
2018. december 22. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. december 22. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 4. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 5. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 5. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 5. 19:20 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 6. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 8. 19:00 Continental Aréna
2019. január 11. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 18. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 18. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 18. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 19. 13:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 19. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 19. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 20. 13:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 23. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 23. 19:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 23. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 23. 19:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 24. 19:15 Continental Aréna
2019. január 24. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 25. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 26. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 27. 13:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 27. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 27. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 27. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 27. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 29. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 1. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 1. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 1. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 1. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 2. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 3. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. február 6. 19:15 Continental Aréna
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 8. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. február 9. 13:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 9. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 9. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 9. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 10. 19:00 Continental Aréna
2019. február 10. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 22. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 22. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 22. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 23. 13:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 23. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 23. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. február 24. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 27. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 27. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 27. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 27. 19:00 Continental Aréna
2019. február 27. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 27. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 28. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 2. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 2. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 3. 13:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. március 3. 15:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 3. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 3. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 3. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 7. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 8. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 8. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 9. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 9. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 10. 19:00 Continental Aréna
2019. március 10. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 14. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 16. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. március 16. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. március 16. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 16. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 17. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 17. 19:00 Continental Aréna
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 22. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 22. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. március 22. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 22. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 23. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 24. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 30. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 31. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 31. 15:30 Continental Aréna
2019. március 31. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 19:45 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 31. 20:00 Sport 11 Sportcentrum
2019. március 31. 20:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok

Megyei szövetségek