Mérkőzések - NB I. B Piros, F U20
2018. szeptember
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 14. 15:30 72 - 78 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
2018. szeptember 14. 19:15 55 - 79 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Jurászik László
2018. szeptember 15. 19:00 81 - 109 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Bere Márton Brúnó
2018. szeptember 19. 19:00 87 - 95 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Antoni Márk Ágoston
2018. szeptember 19. 19:30 83 - 74 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán
2018. szeptember 20. 15:30 96 - 94 Continental Aréna
Játékvezetők: Bács Csaba, Szűcs Balázs
2018. szeptember 20. 19:30 83 - 52 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Szőts Dávid István
2018. szeptember 21. 16:30 57 - 79 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László
2018. szeptember 21. 18:30 101 - 61 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
2018. szeptember 25. 18:30 58 - 100 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Balogh László
2018. szeptember 26. 16:30 87 - 101 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
2018. szeptember 26. 19:15 73 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Simon Kristóf Kolos, Gruber Nikolett Lilla
2018. szeptember 30. 15:30 68 - 67 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Makay Dániel József
2018. szeptember 30. 19:45 89 - 106 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Rab Domonkos
2018. október
2018. október 5. 16:30 114 - 54 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. október 5. 17:00 111 - 93 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Stoller Balázs
2018. október 5. 17:00 44 - 57 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Gombos Ádám Attila
2018. október 6. 15:00 81 - 69 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalóki Bence, Dr. Danka Péter
2018. október 6. 19:00 87 - 94 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Bere Márton Brúnó, Papy Zsolt
2018. október 6. 19:30 97 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gaál Norbert
2018. október 11. 16:30 54 - 102 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. október 12. 15:30 88 - 80 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós
2018. október 12. 19:30 105 - 109 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter
2018. október 13. 19:45 68 - 91 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Bedőcs Barnabás
2018. október 14. 15:30 91 - 88 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
2018. október 14. 16:30 52 - 94 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Novák Bence
2018. október 16. 19:00 99 - 94 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Szulics Zsolt János
2018. október 19. 17:00 101 - 34 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Jankovics Viktor Zsolt
2018. október 19. 17:00 66 - 83 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Gombos Ádám Attila
2018. október 19. 19:00 118 - 108 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. október 20. 18:15 100 - 71 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kapros Roland, Gaál Norbert
2018. október 20. 19:30 93 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Simon Kristóf Kolos
2018. október 21. 13:30 104 - 63 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel József
2018. október 21. 19:45 88 - 102 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurászik László, Cselóczki Bence
2018. október 26. 15:30 84 - 77 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Péter, Prieger Mihály
2018. október 26. 16:30 40 - 90 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda
2018. október 26. 16:30 99 - 103 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Magyari Viktor
2018. október 26. 19:00 70 - 97 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kovács Róbert Márió
2018. október 27. 19:00 81 - 123 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Papy Zsolt
2018. október 27. 19:30 58 - 79 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. október 28. 16:15 101 - 90 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Szalóki Bence
2018. november
2018. november 4. 13:30 90 - 46 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Steier Krisztián György
2018. november 6. 16:00 120 - 48 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy István, Krékity Kornél
2018. november 7. 17:00 91 - 32 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Novák Bence
2018. november 7. 18:15 112 - 63 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Szilágyi Tamás
2018. november 7. 19:30 79 - 71 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Molnár Krisztián
2018. november 8. 19:15 101 - 60 Continental Aréna
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Molnár Péter Zoltán
2018. november 8. 19:30 92 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Szőts Dávid István
2018. november 8. 19:45 65 - 109 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Erdész Dávid
2018. november 10. 15:30 52 - 58 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz
2018. november 10. 19:00 102 - 106 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. november 11. 13:30 125 - 62 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek
2018. november 11. 15:30 79 - 84 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Dr. Danka Péter
2018. november 11. 16:30 65 - 83 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Rácz Kristóf Ákos
2018. november 11. 16:30 56 - 90 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Péter Csaba, Ács Dezső
2018. november 13. 16:00 80 - 83 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Gruber Nikolett Lilla
2018. november 15. 17:00 108 - 46 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy-Pál Petra
2018. november 16. 15:30 63 - 86 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Fülöp András
2018. november 16. 19:30 71 - 121 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
2018. november 18. 19:00 76 - 77 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Agócs Gábor Mihály
2018. november 18. 19:45 80 - 89 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Stoller Balázs, Novák Bence
2018. november 21. 20:15 89 - 103 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Rózsavölgyi Alexandra
2018. november 23. 16:30 83 - 43 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jankovics Viktor Zsolt, Tahin András
2018. november 23. 16:30 60 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Gábor, Horváth Andreasz
2018. november 23. 17:00 119 - 67 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
2018. november 24. 17:00 104 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba
2018. november 24. 19:20 118 - 99 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
2018. november 25. 17:00 120 - 96 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó
2018. november 26. 17:30 106 - 58 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. december
2018. december 4. 16:30 71 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Szőcs Péter
2018. december 6. 17:00 87 - 90 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Stánicz Péter, Stoller Balázs
2018. december 7. 15:30 43 - 92 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 7. 16:30 57 - 89 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 7. 19:30 89 - 86 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Lónáth László
2018. december 8. 16:30 51 - 90 Kossuth Lajos Általános Iskola
2018. december 9. 19:45 89 - 113 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Magda János József
2018. december 12. 19:00 Continental Aréna
2018. december 14. 16:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. december 14. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2018. december 15. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2018. december 15. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2018. december 16. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2018. december 16. 19:00 Continental Aréna
2018. december 16. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2018. december 19. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2018. december 21. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2018. december 21. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2018. december 21. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2018. december 21. 19:20 Gabányi László Sportcsarnok
2018. december 22. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2018. december 22. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január
2019. január 4. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 5. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 5. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 5. 19:20 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 6. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 8. 19:00 Continental Aréna
2019. január 11. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 17. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 18. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. január 18. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 19. 13:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 19. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 19. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 20. 13:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. január 23. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. január 23. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. január 23. 19:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. január 23. 19:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 24. 19:15 Continental Aréna
2019. január 24. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. január 25. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. január 27. 13:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. január 27. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. január 27. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. január 27. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. január 27. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. január 29. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február
2019. február 1. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 1. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 1. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 1. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 2. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 3. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. február 6. 19:15 Continental Aréna
2019. február 8. 17:00 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. február 9. 13:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 9. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 9. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 9. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 10. 19:00 Continental Aréna
2019. február 10. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. február 22. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. február 22. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. február 22. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. február 23. 13:00 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. február 23. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 23. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. február 24. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. február 27. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. február 27. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. február 27. 19:00 Continental Aréna
2019. február 27. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. február 27. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. február 27. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. február 28. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március
2019. március 2. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 2. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 3. 13:30 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
2019. március 3. 15:00 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 3. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 3. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 3. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. március 7. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 8. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 8. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 9. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 9. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 10. 19:00 Continental Aréna
2019. március 10. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március 14. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 16. 15:30 Simon János Kosárlabda Csarnok
2019. március 16. 18:15 Sport 11 Sportcentrum
2019. március 16. 19:00 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 16. 19:30 Gabányi László Sportcsarnok
2019. március 17. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 17. 19:00 Continental Aréna
2019. március 22. 15:30 Vetési Albert Gimnázium
2019. március 22. 16:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
2019. március 22. 16:30 Bonyhád Városi Sportcsarnok
2019. március 22. 19:30 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 23. 17:00 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
2019. március 23. 19:00 Kossuth Lajos Általános Iskola
2019. március 24. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 30. 16:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 31. 15:30 Continental Aréna
2019. március 31. 15:30 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
2019. március 31. 19:45 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
2019. március 31. 19:45 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 20:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
2019. március 31. 20:00 Sport 11 Sportcentrum

Megyei szövetségek