• Fiú Junior, Nyugat
    Alba Alba Fehér. 99
    Zala Zalakerámi. 44
    2018. 11. 15. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    AKMÉ AKMÉ Körm. 70
    Szom Szombathely. 64
    2018. 11. 15. 15:30
  • Fiú Junior, Regionális
    Kani Kanizsa KK 83
    Bony Bonyhádi KSE 34
    2018. 11. 15. 18:30
  • „Horváth Judit” Női Amatőr Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe. 64
    PINK PINKK U20 47
    2018. 11. 15. 18:00
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Szer Szerencs VSE 112
    STK STK 60
    2018. 11. 15. 18:30
  • Vas Megye
    Büki Büki TK 32
    BC O BC Olad 56
    2018. 11. 15. 18:45
  • Vas Megye
    Répc Répcelaki SE 23
    CVSE CVSE Vulká. 65
    2018. 11. 15. 19:30
  • Vas Megye
    Cosm Cosmos Home 44
    Vasv Vasvári KSE 36
    2018. 11. 15. 19:45
Mérkőzések - Férfi NB I. A
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. szeptember 28. 18:00 82 - 78 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Vida József (Hartyáni Zsolt)
2018. szeptember 28. 20:00 71 - 88 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
2018. szeptember 29. 17:00 64 - 56 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
2018. szeptember 29. 18:00 86 - 77 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt Róbert (Bodrogváry Iván József)
2018. szeptember 29. 18:00 69 - 92 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
2018. szeptember 29. 18:00 100 - 61 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Lengyel Ádám (Várhalmi Zsolt László)
2018. szeptember 29. 18:00 91 - 90 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Nyilas István (Dr. Gencsev Plámen)
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 5. 18:00 83 - 75 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Nagy Viktor (Hartyáni Zsolt)
2018. október 5. 18:00 95 - 81 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Balogh László György)
2018. október 6. 18:00 105 - 64 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Hervay Tibor (Fekete László)
2018. október 6. 18:00 88 - 68 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Minár László Balázs (Várhalmi Zsolt László)
2018. október 6. 18:00 83 - 65 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Goda László (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 6. 18:00 63 - 82 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György Attila, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
2018. október 10. 18:00 70 - 66 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Várhalmi Zsolt László)
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 12. 18:00 97 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Boros Tamás (Faidt Mihály)
2018. október 12. 18:00 63 - 64 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Major Ádám (Dr. Gencsev Plámen)
2018. október 12. 18:30 81 - 75 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Bodrogváry Iván József)
2018. október 13. 17:00 73 - 80 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 13. 17:00 79 - 60 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Goda László (Bogárdi János)
2018. október 13. 18:00 82 - 81 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Lengyel Ádám (Forrai Sámuel)
2018. október 13. 18:30 62 - 87 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István)
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 18. 18:00 74 - 57 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
2018. október 19. 17:00 74 - 70 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Lengyel Ádám (Balogh László György)
2018. október 19. 18:00 84 - 82 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2018. október 20. 14:45 95 - 78 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Jakab László, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
2018. október 20. 18:00 91 - 98 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Hervay Tibor (Faidt Mihály)
2018. október 20. 18:00 75 - 82 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán)
2018. október 20. 18:00 81 - 82 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Horváth Csongor Béla (Gorka Szabolcs Zsombor)
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. október 25. 18:00 79 - 55 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Jakab László, Goda László (Valovics István)
2018. október 26. 17:00 80 - 79 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Bodrogváry Iván József)
2018. október 26. 18:30 113 - 51 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Boros Tamás, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
2018. október 27. 18:00 88 - 82 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Török Róbert, Kovács Nimród (Bogárdi János)
2018. október 27. 18:00 79 - 57 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
2018. október 27. 18:00 94 - 77 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Balogh Gyula (dr. Gincsai János Péter)
2018. október 27. 19:30 88 - 75 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, dr. Mészáros Balázs (Fekete László)
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 2. 18:00 73 - 72 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András)
2018. november 3. 18:00 75 - 96 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Goda László (Páli dr. Kálmán)
2018. november 3. 18:00 95 - 88 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2018. november 3. 18:30 53 - 85 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Benczur Tamás, Pozsonyi László, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter)
2018. november 3. 19:00 97 - 68 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Forrai Sámuel)
2018. november 3. 19:00 83 - 81 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László)
2018. november 4. 18:00 88 - 90 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Lengyel Ádám (Balogh László György)
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 8. 18:30 85 - 76 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
2018. november 10. 16:00 99 - 75 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Jakab László, dr. Mészáros Balázs (Dr. Gencsev Plámen)
2018. november 10. 18:00 81 - 63 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Balog György Attila (Farkas János)
2018. november 10. 18:00 84 - 69 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Balogh Gyula (Fekete László)
2018. november 10. 18:00 123 - 60 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Horváth Alajos (Nagy József)
2018. november 10. 18:00 77 - 67 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás, Goda László (Bodrogváry Iván József)
2018. december 6. 19:00 Arena Savaria
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 16. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Minár László Balázs, Hervay Tibor (Balogh László György)
2018. november 16. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
2018. november 17. 18:00 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Praksch Péter, Jakab László, Pozsonyi László (Páli dr. Kálmán)
2018. november 17. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)
2018. november 17. 18:00 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Boros Tamás (dr. Gincsai János Péter)
2018. november 17. 19:00 Ludovika Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás, Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert)
2018. november 18. 17:00 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. november 22. 18:30 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Vida József (Balogh László György)
2018. november 23. 17:30 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen)
2018. november 23. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
2018. november 24. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Valovics István)
2018. november 24. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván József)
2018. november 25. 18:00 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Minár László Balázs (Forrai Sámuel)
2018. november 25. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor (Gorka Szabolcs Zsombor)
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 14. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 14. 19:00 Arena Savaria
2018. december 15. 18:00 Városi Sportcsarnok
2018. december 15. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2018. december 15. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. december 15. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. december 15. 18:30 Ludovika Aréna
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 20. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2018. december 22. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2018. december 22. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. december 22. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. december 22. 18:30 Ludovika Aréna
2018. december 23. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2018. december 23. 18:00 Belvárosi Általános Iskola
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 19. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2018. december 27. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 18:00 Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 27. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2018. december 27. 19:00 Arena Savaria
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. december 30. 17:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2018. december 30. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2018. december 30. 18:00 Belvárosi Általános Iskola
2018. december 30. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2018. december 30. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2018. december 30. 18:00 Városi Sportcsarnok
2018. december 30. 18:30 Ludovika Aréna
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 4. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. január 5. 18:00 Arena Savaria
2019. január 5. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. január 5. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 5. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. január 5. 18:30 Ludovika Aréna
2019. január 9. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 9. 18:00 Városi Sportcsarnok
2019. január 12. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2019. január 12. 18:00 Arena Savaria
2019. január 12. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. január 12. 18:00 Belvárosi Általános Iskola
2019. január 12. 18:30 Ludovika Aréna
2019. január 13. 17:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 18. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. január 19. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. január 19. 18:00 Belvárosi Általános Iskola
2019. január 19. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 19. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. január 20. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 26. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 18:00 Arena Savaria
2019. január 26. 18:00 Városi Sportcsarnok
2019. január 26. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2019. január 26. 18:30 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. január 26. 18:30 Ludovika Aréna
2019. január 26. 19:00 Alba Regia Sportcsarnok
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. január 31. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. február 1. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. február 2. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. február 2. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. február 2. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. február 2. 18:00 Belvárosi Általános Iskola
2019. február 2. 18:30 Ludovika Aréna
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. február 8. 18:00 Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. február 9. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. február 9. 18:00 Arena Savaria
2019. február 9. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2019. február 9. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 1. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 1. 18:00 Városi Sportcsarnok
2019. március 2. 17:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 2. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 2. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. március 2. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 2. 18:30 Ludovika Aréna
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 8. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 8. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 9. 18:00 Városi Sportcsarnok
2019. március 9. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 9. 18:00 NOVOMATIC Aréna
2019. március 9. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 9. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 13. 18:00 Városi Sportcsarnok
2019. március 14. 18:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 16. 18:00 Arena Savaria
2019. március 16. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 16. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. március 16. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 16. 18:30 Ludovika Aréna
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 20. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 20. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 20. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 20. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. március 20. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 20. 19:00 NOVOMATIC Aréna
2019. március 20. 19:00 Belvárosi Általános Iskola
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 23. 17:00 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
2019. március 23. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 18:00 Városi Sportcsarnok
2019. március 23. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 23. 18:00 Arena Savaria
2019. március 23. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 23. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 27. 18:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
2019. március 27. 18:00 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
2019. március 27. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 27. 19:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 27. 19:00 Belvárosi Általános Iskola
2019. március 27. 19:00 NOVOMATIC Aréna
2019. március 27. 19:30 Ludovika Aréna
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2019. március 31. 18:00 Lauber Dezső Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Körmend Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Kaposvári Városi Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Alba Regia Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Messzi István Sportcsarnok
2019. március 31. 18:00 Arena Savaria

Megyei szövetségek