• Leány Junior
    Vasa Vasas AkadÃ. 60
    BEAC BEAC -Újbu. 35
    40. perc
  • Leány Kadett, Kelet
    Törö Török FlÃ. 29
    Csat Csata DSE 103
    40. perc
  • Leány Kadett, Nyugat
    Széc Széchenyi KA 54
    Sopr Soproni Dar. 59
    40. perc
  • Leány Kadett, Kelet
    Vasa Vasas AkadÃ. 20
    BEAC BEAC -Újbu. 10
    7. perc
  • Fiú Junior Regi
    Szol Szolnoki Ol. 70
    Vásá Vásárhely. 54
    40. perc
  • Női NB I. A
    NKE- NKE-Csata
    VBW VBW CEKK Ce.
    2018. 10. 21. 19:00
  • Férfi NB I. B Piros
    Buda Budapesti H.
    PVSK PVSK-Kronosz
    2018. 10. 21. 16:00
  • Férfi NB I. B Piros
    BKG- BKG-Príma SE
    MEAF MEAFC-Miskolc
    2018. 10. 21. 18:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    Baja Bajai Bács.
    Alba Alba Fehér.
    2018. 10. 21. 17:00
  • Férfi NB I. B Zöld
    DEAC DEAC U23
    Újpe Újpest-MT
    2018. 10. 21. 18:00
  • Férfi NB II. Kelet
    Kisk Kiskunféle.
    DEAC DEAC II.
    2018. 10. 21. 16:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    CVSE CVSE Vulká.
    2018. 10. 21. 15:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sopr Soproni Tig.
    Duna Dunaújváros
    2018. 10. 21. 16:00
  • Férfi NB II. Közép A
    Gödi Gödi SE
    ELTE ELTE-BEAC Ã.
    2018. 10. 21. 15:00
  • Férfi NB II. Közép A
    GEAC GEAC-SZIE
    BKG- BKG-Vereseg.
    2018. 10. 21. 18:00
  • Férfi NB II. Közép B
    BKG- BKG-VMG DSE
    Józs Józsefvár.
    2018. 10. 21. 16:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Buda Budapesti H.
    PVSK PVSK-Kronos.
    2018. 10. 21. 13:30
  • NB I. B Zöld, F U20
    Baja Bajai Bács.
    Buda Budaörsi D.
    2018. 10. 21. 19:00
  • NB I. B Piros, F U20
    Zsír Zsíros Aka.
    MEAF MEAFC U20
    2018. 10. 21. 19:45
  • Leány Junior
    DVTK DVTK Akadé.
    PEAC PEAC - KosÃ.
    2018. 10. 21. 13:30
  • Fiú Junior, Nyugat
    Körm Körmendi T.
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 10. 21. 17:00
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Sopr Soproni Spo.
    GYKS GYKSE Szeks.
    2018. 10. 21. 13:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    AKMÉ AKMÉ Körm.
    Kapo Kaposvári KK
    2018. 10. 21. 15:00
  • Leány Kadett, Kelet
    MVSI MVSI Vadmac.
    DVTK DVTK Akadé.
    2018. 10. 21. 17:00
  • Hepp Kupa, Női
    ELTE ELTE-BEAC Ã.
    Dávi Dávid Korn.
    2018. 10. 21. 16:00
  • Hepp Kupa, Női
    Spor Sportdarázs
    AJKA AJKA - Cser.
    2018. 10. 21. 18:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Vásá Vásárhely.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 10. 21. 11:00
  • Fiú Junior, Regionális
    Féle Félegyház.
    Béké Békéscsab.
    2018. 10. 21. 18:15
Mérkőzések - Hepp Kupa, Női
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 20. 20:00 88 - 65 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt
2017. október 10. 18:00 96 - 88 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Arató Balázs, Tóth Mihály
2017. október 10. 19:30 72 - 52 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Danka Péter
2017. október 11. 19:00 57 - 65 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nepp László, Hartai Tamás
2017. október 13. 19:15 50 - 80 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Mintál Csaba, Bálind Attila
2017. október 14. 16:00 90 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Bódis László
2017. október 14. 20:15 65 - 47 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Szilágyi Bálint
2017. október 15. 14:00 93 - 66 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Vajda Balázs
2017. október 15. 14:00 57 - 50 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Bács Csaba, Hegedűs Imre
2017. október 15. 15:00 66 - 103 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor, Czupi Márton
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 3. 20:00 69 - 76 PTE-ÁOK Mozgástani Intézet
Játékvezetők: Reisz Péter, Mintál Csaba
2017. november 8. 17:00 77 - 61 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Németh Sándor
2017. november 8. 17:00 77 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Koncsek Balázs
2017. november 9. 19:30 86 - 34 Szent Imre Katolikus Gimnázium
Játékvezetők: Gergely Csaba, Zalai Ákos
2017. november 10. 18:45 55 - 60 TF E-terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk
2017. november 11. 18:00 114 - 42 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Győrki Imre, Bátovszky Zsolt
2017. november 12. 15:00 72 - 43 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Kéri István
2017. november 12. 16:00 119 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Kozma Balázs
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 5. 19:30 62 - 68 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Drenyovszki Dániel
2017. december 9. 16:00 75 - 59 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor
2017. december 13. 18:00 132 - 41 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Makrai Márton
2017. december 17. 19:00 68 - 30 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 27. 16:30 39 - 84 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Gergely Csaba, Tóth Kitti (Zalai Ákos)
2018. január 27. 19:00 50 - 58 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária (Bernáth András)
2018. január 28. 16:30 85 - 42 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra (Bognár Tibor)
2018. január 28. 19:00 75 - 67 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Varga-Záray Kata, Nagy Viktor (Dernei Gábor)

Megyei szövetségek