• NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Natu Naturtex-SZ. 94
    SMAF SMAFC U20 48
    40. perc
  • Női NB I. A csoport 1-8.
    Alui Aluinvent D.
    VBW VBW CEKK Ce.
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB I. B Piros - Playoff
    Knip Knipl Kft. .
    Széc Széchenyi .
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Mezõ Mezõberén.
    Szen Szentesi KK
    2018. 04. 20. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC II.
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Béké Békéscsaba
    Suns Sunshine-NY.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    MEAF MEAFC II.
    Béké Békési SZ.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Vásá Vásárhely.
    Cegl Ceglédi KE
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Sióf Siófoki KS
    Zala Zalaegerszeg
    2018. 04. 20. 19:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    MOGA MOGAAC
    Kapo Kaposvár
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    Rics Ricsilla Sp.
    SZOE SZOESE
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Nyugat
    PTE- PTE-PEAC
    Duna Dunaújváros
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Nyugat
    Kozá Kozármisle.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 04. 20. 20:00
  • Férfi NB II. Közép A
    FSzS FSzSE
    Duna Dunaharaszt.
    2018. 04. 20. 20:20
  • Férfi NB II. Közép B
    Tehe Tehetséges.
    SZPA SZPA-Cserpe.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Férfi NB II. Közép B
    Közg Közgáz SC.
    TFSE TFSE
    2018. 04. 20. 19:45
  • Amatőr Női NB, 19-26. helyért
    Szom Szombathely.
    Szol Szolnoki MÃ.
    2018. 04. 20. 18:15
  • Amatőr Női NB, 10-18. helyért
    UNI UNI Gyõr
    DEAC DEAC DSI
    2018. 04. 20. 17:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Szol Szolnoki Ol.
    Buda Budapesti H.
    2018. 04. 20. 14:45
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    PVSK PVSK U20
    Vasa Vasas AkadÃ.
    2018. 04. 20. 17:30
  • NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
    Falc Falco KC U20
    Ford Ford Ivanic.
    2018. 04. 20. 19:45
  • Fiú Junior, Regionális
    Zsír Zsíros Aka.
    BLF BLF KK
    2018. 04. 20. 19:00
  • Horváth Judit - Női Amatőr Bajnokság
    Gyak Gyakorló DSE
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 04. 20. 17:15
  • Fiú Kadett, Regionális
    Nagy Nagykőrös.
    Pity Pityke KSE
    2018. 04. 20. 17:30
  • Fiú Kadett, Regionális
    Kere Keresztúri.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 04. 20. 19:20
  • Fiú Kadett, Regionális
    Szen Szentesi KK
    SZED SZEDEÁK
    2018. 04. 20. 19:20
  • Pest Megye - Fiú Junior
    PART PARTHUS KSZ
    Albe Albertirsai.
    2018. 04. 20. 16:30
  • Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
    Club Club 96 Tis.
    Sáto SátoraljaÃ.
    2018. 04. 20. 18:00
  • Pest Megye - Fiú Kadett
    Tata Tatabányai.
    Fere Ferences DSE
    2018. 04. 20. 18:00
  • Pest Megye - Női Felnőtt-Junior
    Száz Százhalomb.
    Nagy Nagykőrös.
    2018. 04. 20. 18:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Törö Törökszen.
    Szol Szolnoki Ba.
    2018. 04. 20. 19:00
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    PAFC PAFC BASKET
    Szen Szentendrei.
    2018. 04. 20. 19:00
  • Vas Megye
    Vasi Vasi Kosár.
    CVSE CVSE KSz
    2018. 04. 20. 19:15
  • Pest Megye - Fiú Junior
    Szek Szekszárdi.
    Gödö Gödöllői.
    2018. 04. 20. 19:20
  • Csongrád Megye
    Miam Miami Vice .
    Nona Noname Rutin
    2018. 04. 20. 19:30
  • Pest Megye - Férfi Felnőtt A
    Mikl Miklósi KÃ.
    Játé Játékveze.
    2018. 04. 20. 19:30
  • Fejér Megye
    Várp Várpalota
    Ôsfe Ôsfehérvár
    2018. 04. 20. 19:50
  • Vas Megye
    9700 9700.hu Ing.
    BC O BC Olad
    2018. 04. 20. 20:15
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Józs Józsefvár.
    NKE NKE SE
    2018. 04. 20. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Fort Fortress
    Sask Saskacsák MF
    2018. 04. 20. 20:15
  • Budapest, Férfi B
    Szín Színyei KC
    Honv Honvéd ZrÃ.
    2018. 04. 20. 21:00
  • Budapest, Férfi D
    Buda Budai Mind1
    Nagy Nagytétén.
    2018. 04. 20. 19:10
  • Budapest, Férfi D
    Újpe Újpest-MT .
    KOKE KOKEC U23
    2018. 04. 20. 20:40
  • Budapest, Senior Férfi
    BLSE BLSE
    Unit Unitef-Céh
    2018. 04. 20. 19:45
  • Budapest, Női A
    Töre Törekvés SE
    BEAC BEAC Bics
    2018. 04. 20. 20:50
  • Budapest, Fiú Serdülő B
    Buda Budafok
    Zugl Zuglói Sas.
    2018. 04. 20. 18:00
  • Leány Kadett, Regionális
    Kiss Kiss Lenke KS
    BEAC BEAC -Újbu.
    2018. 04. 20. 18:30
Mérkőzések - Leány egyetemi Nyugat
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 24. 16:45 65 - 80 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2017. október 30. 18:45 101 - 33 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zs. György
2018. január 29. 17:00 79 - 39 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Lipics László
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 6. 20:45 36 - 83 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Gergely
2017. november 8. 19:45 34 - 125 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2017. november 28. 17:45 86 - 58 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Erős Florentina
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 13. 18:45 111 - 29 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Stánicz Péter
2017. november 13. 20:30 69 - 79 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2017. november 14. 16:45 60 - 69 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 20. 17:30 46 - 95 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Tibor, Lipics László
2017. november 20. 20:30 83 - 57 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2017. december 12. 17:45 96 - 38 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 5. 17:30 60 - 47 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Tibor, Csák Máté Károly
2018. február 5. 18:45 88 - 60 TF E-terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Matics Sándor
2018. február 5. 20:45 44 - 56 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lövei László
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 12. 20:30 46 - 110 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. február 12. 20:45 53 - 76 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Hegedűs Roland
2018. február 13. 17:45 67 - 27 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Sebesi Gábor
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 19. 17:30 58 - 67 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
2018. február 19. 18:45 113 - 30 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Pohánka Balázs
2018. március 27. 20:15 57 - 55 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 26. 17:30 82 - 44 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sabáli László, Lipics László
2018. február 26. 20:45 28 - 80 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Kruk Melinda
2018. március 7. 20:30 78 - 47 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 5. 17:45 52 - 54 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Danka Péter
2018. március 5. 18:45 76 - 40 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gyurka Tamás
2018. március 5. 20:45 39 - 79 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Stánicz Péter
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 17:45 42 - 78 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. március 13. 20:30 76 - 58 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2018. március 26. 17:45 56 - 55 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Danka Péter

Megyei szövetségek