• Női NB I. A
    ZTE ZTE NKK
    Sopr Sopron Basket
    2018. 10. 17. 17:00
  • Női NB I. A
    Alui Aluinvent D.
    PINK PINKK-Pécs.
    2018. 10. 17. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Cegl Ceglédi KE
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Mono Monori SE
    2018. 10. 17. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    MAFC MAFC-Csepel
    Malé Malév SC
    2018. 10. 17. 19:00
  • Fiú Junior, Nyugat
    Körm Körmendi T.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 10. 17. 15:45
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Sopr Soproni Dar.
    2018. 10. 17. 16:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 10. 17. 19:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    Szom Szombathely.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    Zala Zalakerámi.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    TFSE TFSE
    KLKS KLKS
    2018. 10. 17. 19:00
  • Hepp Kupa, Női
    Szom Szombathely.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 10. 17. 19:30
  • Hepp Kupa, Női
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 10. 17. 20:00
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Mecs Mecsek SE-Ã.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Devi Devils
    All All Star Bo.
    2018. 10. 17. 19:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    Bará Barátok
    2018. 10. 17. 20:40
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/B
    NKE NKE SE
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Eldo Eldorádó
    Buda Budai XI. Ã.
    2018. 10. 17. 18:45
  • Budapest, Férfi A
    Malé Malév SC
    Old Old Flash
    2018. 10. 17. 20:00
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    Cap Cap City Crew
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Női B
    Pénz Pénzügyő.
    Tref Treff 07 SE
    2018. 10. 17. 19:15
Mérkőzések - Női NB I. A csoport 1-8.
Negyedd. 1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 3. 18:00 66 - 62 Olimpia Sportpark Multicsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Tőzsér Dénes, Frányó Péter (Hartyáni Zsolt)
2018. április 3. 18:00 85 - 55 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Papp Péter, Minár László, Goda László (Forrai Sámuel)
2018. április 4. 18:00 62 - 43 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bogárdi János)
2018. április 4. 18:00 68 - 64 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Söjtöry Tamás, Minár László (Gencsev Plámen)
Negyedd. 2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 18:00 67 - 83 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Varga-Záray Kata (Farkas Zoltán)
2018. április 6. 18:00 61 - 63 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Jakab László (Gincsai János)
2018. április 7. 16:00 47 - 64 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Fekete László)
2018. április 7. 19:15 61 - 48 Generali Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Balog György (Faidt Mihály)
Negyedd. 3. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 10. 17:00 66 - 59 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes, Farkas Gábor (Forrai Sámuel)
Elődöntő 1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 10. 18:00 80 - 55 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt)
1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 10. 18:00 82 - 78 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Pozsonyi László, Minár László, Balogh Gyula (Bernáth András)
2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 13. 18:00 73 - 84 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Németh Csaba)
Elődöntő 2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 13. 18:00 54 - 62 Olimpia Sportpark Multicsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Minár László (Balogh László)
Elődöntő 1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 14. 18:00 77 - 65 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Várhalmi Zsolt)
1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 14. 18:00 85 - 51 Generali Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Goda László (Schäffer Béla)
2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 17. 19:15 53 - 81 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Fodor Attila, Rácz Zsolt (Farkas János)
Elődöntő 2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 17:30 65 - 66 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Pálla Zoltán, Jakab László (Pázsitka Ferenc)
1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 19. 18:00 72 - 58 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Goda László, Nagy Viktor (Téczely Tamás)
2018. április 20. 18:30 77 - 83 Generali Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Jakab László, Hervay Tibor (Fekete László)
2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 21. 19:30 67 - 69 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Páli Kálmán)
1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 24. 18:00 72 - 56 Olimpia Sportpark Multicsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Balog György (Farkas János)
2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 24. 18:00 93 - 78 Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József)
Játékvezetők: Győrffy Pál, Balogh Gyula, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Döntő 1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 26. 18:00 53 - 63 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Ádám József (Faidt Mihály)
2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 27. 17:00 61 - 75 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Praksch Péter, Farkas Gábor (Páli Kálmán)
Döntő 2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 29. 18:00 70 - 55 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Földházi Tamás, Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes (Valovics István)
Döntő 3. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 3. 20:00 66 - 69 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Frányó Péter (Balogh László)

Megyei szövetségek