Mérkőzések - Női Amatőr NB I. Piros
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 24. 01:27 52 - 51 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Földi László
2017. szeptember 24. 15:00 68 - 114 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Varga-Záray Kata
2017. szeptember 24. 17:00 78 - 83 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter
2017. szeptember 24. 17:00 114 - 33 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kruk Melinda
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 29. 18:45 99 - 34 TF E-terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Varga Fanni Erzsébet
2017. szeptember 30. 15:00 61 - 87 Generali Aréna
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2017. szeptember 30. 18:00 60 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2017. október 1. 15:00 71 - 52 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Vaszi Ádám
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 5. 18:30 48 - 85 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Borgula György, Győrki Imre
2017. október 7. 16:00 72 - 98 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Hartai Tamás
2017. október 7. 17:00 98 - 52 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bátovszky Zsolt
2017. október 12. 18:30 42 - 51 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Oláh Márk
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 20. 18:00 77 - 50 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2017. október 20. 18:45 74 - 46 TF E-terem
Játékvezetők: Major Ádám, Nagy-Pál Petra
2017. október 21. 16:00 83 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Kozma Balázs
2017. október 22. 17:00 50 - 131 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Nyilas István, Kátay Csaba András
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 28. 16:00 80 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Győrki Imre, Nagy-Pál Petra
2017. október 28. 17:00 130 - 28 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Bódis László
2017. október 29. 16:00 56 - 40 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2017. október 29. 17:00 79 - 45 TF E-terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 4. 16:00 71 - 125 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda
2017. november 4. 17:00 82 - 52 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Vaszi Ádám
2017. november 5. 13:00 41 - 80 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Mihály
2017. november 23. 19:00 63 - 78 Generali Aréna
Játékvezetők: Sallai István, Domán István
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 14. 17:00 102 - 57 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Németh Patrik
2017. november 17. 18:45 71 - 65 TF E-terem
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Lázár Zs. György
2017. november 18. 16:00 46 - 32 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Tóth Kitti
2017. november 19. 18:00 100 - 55 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 12. 13:30 54 - 55 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás
2017. november 25. 17:00 40 - 80 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pozsonyi László, Bács Csaba
2017. november 26. 12:00 71 - 91 Generali Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Tóth Kitti
2017. november 26. 15:00 95 - 88 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kozma Balázs
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 1. 18:45 60 - 62 TF E-terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Varga Fanni Erzsébet
2017. december 2. 16:00 75 - 51 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Vaszi Ádám
2017. december 3. 15:00 80 - 43 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Tóth Mihály
2017. december 18. 19:00 75 - 55 Generali Aréna
Játékvezetők: Domán István, Drenyovszki Dániel
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 15. 18:45 97 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás
2017. december 16. 17:00 67 - 83 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bács Csaba, Vaszi Ádám
2017. december 16. 18:00 37 - 81 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Csongor, Czupi Márton
2017. december 16. 19:30 84 - 43 Generali Aréna
Játékvezetők: Gergely Csaba, Makrai Márton
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 7. 13:45 33 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Lázár Zs. György
2018. január 7. 15:00 61 - 54 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Simon Tamás, Tóth Mihály
2018. január 7. 16:00 78 - 65 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. január 28. 15:00 65 - 76 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Hartai Tamás
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 14. 15:30 66 - 47 Generali Aréna
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2018. január 14. 17:00 82 - 56 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Vadász Csaba, Kátay Csaba András
2018. január 14. 18:00 86 - 66 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pozsonyi László, Zahorán Kitti Mária
2018. január 15. 19:30 29 - 117 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Gergely Csaba, Tóth Kitti
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 19. 19:30 42 - 70 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
2018. január 20. 15:00 59 - 56 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Simon Tamás
2018. január 20. 17:00 120 - 64 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Kéri István, Nagy-Pál Petra
2018. január 20. 18:00 70 - 79 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 2. 17:30 58 - 67 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Nyilas István, Zahorán Kitti Mária
2018. február 3. 12:30 25 - 102 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Mihály, Simon Tamás
2018. február 3. 14:30 77 - 69 Generali Aréna
Játékvezetők: Nepp László, Czupi Márton
2018. február 4. 13:30 62 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Kozma Balázs
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 9. 18:45 77 - 31 TF E-terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás
2018. február 10. 18:00 83 - 54 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám
2018. február 11. 17:00 78 - 67 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint
2018. február 11. 17:00 114 - 72 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Kruk Melinda
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 17. 15:00 53 - 81 Generali Aréna
Játékvezetők: Makrai Márton, Tóth Kitti
2018. február 17. 17:00 45 - 131 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, Vaszi Ádám
2018. február 18. 15:00 71 - 47 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
2018. február 18. 18:00 64 - 60 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Oláh Márk
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 24. 16:00 63 - 34 Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. február 25. 17:00 95 - 50 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Makrai Márton
2018. február 25. 17:00 85 - 77 Bolyai János Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. február 25. 18:00 71 - 36 TF E-terem
Játékvezetők: Oláh Márk
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 3. 14:00 81 - 112 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Kozma Balázs
2018. március 3. 18:00 71 - 41 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Horváth Csongor
2018. március 3. 18:00 83 - 78 Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Borgula György, Bács Csaba
2018. március 3. 18:00 44 - 47 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy-Pál Petra

Megyei szövetségek