• Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
    Falc Falco KC 81
    Szol Szolnoki Ol. 83
    40. perc
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    Szol Szolnoki MÃ. 0
    Karc Karcagi SE 0
    2018. 06. 18. 19:30
  • Hajdú-Bihar Megye
    Zicc Ziccer Tigr.
    Hajd HajdúhadhÃ.
    2018. 06. 18. 19:45
Mérkőzések - Fiú egyetemi Nyugat
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 16. 20:00 74 - 64 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián
2017. október 16. 20:30 74 - 112 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
2017. október 17. 19:30 89 - 75 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2017. október 17. 20:00 65 - 52 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Makrai Márton, Gyurka Tamás
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 30. 18:30 129 - 75 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lipics László
2017. október 30. 19:30 100 - 85 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos
2017. október 30. 20:00 64 - 53 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
2017. október 30. 20:15 106 - 61 TF E-terem
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Makrai Márton
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 6. 20:15 62 - 83 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2017. november 7. 20:00 74 - 64 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Szilágyi Bálint
2017. december 5. 19:30 78 - 79 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rokob Krisztián
2017. december 11. 20:20 52 - 79 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 13. 18:30 81 - 64 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Lipics László
2017. november 13. 19:30 75 - 67 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos
2017. november 13. 20:15 82 - 57 TF E-terem
Játékvezetők: Oláh Márk, Németh Patrik
2017. november 14. 20:00 91 - 45 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Fleischmann Krisztián
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 20. 19:30 84 - 73 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balázs, Rudasits Ákos
2017. november 20. 20:15 71 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Nepp László, Makay Dániel
2017. november 21. 19:30 93 - 92 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2017. november 21. 20:00 90 - 43 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 27. 18:30 90 - 83 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Tibor, Lipics László
2017. november 27. 20:00 95 - 64 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Szalóki Bence
2017. november 27. 20:20 72 - 81 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
2017. november 28. 20:00 91 - 67 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Major Ádám
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 5. 19:30 91 - 60 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Lipics László
2018. február 5. 20:15 89 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Makrai Márton
2018. február 5. 20:15 75 - 79 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. február 6. 20:00 66 - 57 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Kapros Roland
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 12. 19:30 91 - 56 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. február 12. 20:15 78 - 61 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István, Józsa A. Junior
2018. február 12. 20:20 47 - 71 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
2018. február 14. 20:00 105 - 68 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Tibor, Lipics László
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 22. 20:30 57 - 94 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
2018. február 19. 20:15 70 - 83 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. február 20. 19:30 90 - 96 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. április 10. 20:00 93 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Major Ádám
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 26. 19:30 78 - 70 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sabáli László, Lipics László
2018. február 26. 19:30 90 - 63 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Rudasits Ákos
2018. február 26. 20:00 112 - 63 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Danka Péter, Szalóki Bence
2018. február 26. 20:15 110 - 73 TF E-terem
Játékvezetők: Szakáll István dr., Sentényi Barna
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 5. 20:20 50 - 72 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
2018. március 5. 20:30 78 - 122 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
2018. március 6. 19:30 76 - 84 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. március 6. 20:00 64 - 53 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lázár Zs. György
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 18:30 91 - 58 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László
2018. március 12. 20:00 83 - 92 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Danka Péter
2018. március 12. 20:15 81 - 100 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence
2018. március 12. 20:20 54 - 77 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 20:15 87 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik
2018. március 19. 20:15 74 - 85 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Danka Péter
2018. március 20. 19:30 89 - 76 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Vajda Balázs
2018. április 16. 19:30 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 26. 19:30 91 - 75 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. március 26. 20:00 93 - 86 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Danka Péter
2018. március 26. 20:20 74 - 58 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
2018. március 27. 19:30 70 - 84 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos

Megyei szövetségek