Mérkőzések - Fiú egyetemi Kelet
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 16. 18:30 81 - 73 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Káré Gergő, Molnár Péter Zoltán
2017. október 16. 19:20 70 - 74 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán
2017. október 17. 18:30 63 - 127 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
2017. november 8. 20:00 62 - 92 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 24. 15:00 88 - 114 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2017. október 24. 19:30 92 - 70 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Sörlei Attila
2017. október 24. 20:15 126 - 36 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Marton Péter
2017. október 25. 19:30 71 - 78 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 30. 18:00 87 - 68 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Zalai Ákos, Káré Gergő
2017. október 30. 18:20 56 - 95 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Gaál István, Nagy István
2017. november 20. 18:20 118 - 52 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Gyurka Tamás
2017. december 12. 18:30 81 - 116 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 6. 19:20 67 - 78 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Goda László, Magyar Zoltán
2017. november 6. 19:30 64 - 100 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
2017. november 7. 18:30 77 - 97 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2017. november 21. 19:30 113 - 56 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 13. 18:20 67 - 66 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
2017. november 13. 19:20 54 - 77 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Major Ádám, Kruk Melinda
2017. november 13. 19:30 67 - 90 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Márkus Gábor
2017. november 14. 18:00 87 - 79 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Zalai Ákos, Tóth Kitti
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 30. 15:30 96 - 73 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kisházi Béla
2017. november 20. 18:00 84 - 77 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba
2017. november 21. 19:30 80 - 53 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Sörlei Attila
2017. november 23. 18:45 129 - 49 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Kruk Melinda
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 27. 19:20 66 - 56 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Csongor, Pohánka Balázs
2017. november 28. 18:20 108 - 81 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gyurka Tamás
2017. november 28. 20:15 71 - 66 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Vaszi Ádám
2017. december 6. 19:45 71 - 126 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 4. 15:30 80 - 88 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Bács Csaba, Kokas Sándor
2017. december 4. 18:20 58 - 71 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Nagy-Pál Petra
2017. december 4. 19:30 76 - 61 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2017. december 5. 18:30 71 - 103 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 22. 18:00 100 - 50 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Káré Gergő
2018. január 22. 19:30 94 - 60 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bene Szilárd
2018. február 5. 19:15 104 - 56 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
2018. március 5. 18:15 76 - 65 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 29. 18:20 109 - 72 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás
2018. január 30. 19:30 84 - 88 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
2018. január 30. 20:15 134 - 59 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sörlei Attila
2018. február 6. 14:30 92 - 65 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 5. 18:00 114 - 82 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
2018. február 5. 19:20 68 - 46 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gaál István
2018. február 6. 20:00 73 - 101 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. február 12. 20:00 49 - 87 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Makrai Márton, Szájer József
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 12. 15:30 104 - 95 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2018. február 12. 19:20 48 - 84 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
2018. február 12. 19:30 47 - 76 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
2018. február 13. 19:30 87 - 45 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 19. 18:00 81 - 69 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Sallai István, Molnár Péter Zoltán
2018. február 19. 18:20 46 - 94 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lázár Zs. György
2018. február 19. 18:20 83 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Szilágyi Bálint
2018. február 21. 19:15 112 - 53 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 16. 19:30 94 - 66 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
2018. február 26. 18:20 85 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Nagy-Pál Petra
2018. február 27. 18:30 78 - 48 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
2018. február 27. 20:15 118 - 62 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Sörlei Attila
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 26. 19:30 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Varga Zoltán, Tóth Cecília
2018. március 5. 19:20 60 - 95 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Gaál István, Nagy-Pál Petra
2018. március 6. 20:15 80 - 84 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Sörlei Attila
2018. március 13. 18:30 67 - 112 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 12. 18:00 106 - 83 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Tóth Kitti, Molnár Péter Zoltán
2018. március 12. 19:30 103 - 82 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. március 13. 19:30 57 - 53 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Zahorán Kitti Mária
2018. március 14. 20:00 47 - 75 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 19. 18:20 93 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lázár Zs. György
2018. március 19. 19:20 68 - 66 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Csongor, Matics Sándor
2018. március 19. 19:30 72 - 54 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
2018. március 20. 20:15 113 - 76 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Lónáth László, Takács Zoltán
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 21. 17:30 91 - 63 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Hegedűs Imre
2018. március 26. 15:30 82 - 86 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kokas Sándor
2018. március 26. 18:20 72 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Stánicz Péter
2018. március 26. 20:00 68 - 90 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka
Játékvezetők: Gaál István, Gyurka Tamás

Megyei szövetségek