• Férfi NB I. A
    Egis Egis Körmend 95
    Sopr Sopron KC 78
    2018. 10. 20. 14:45
  • Férfi NB I. A
    Kapo Kaposvári KK 91
    Szol Szolnoki Ol. 98
    2018. 10. 20. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Atom Atomerõmû. 75
    Falc Falco KC 82
    2018. 10. 20. 18:00
  • Férfi NB I. A
    Jász Jászberény 81
    Alba Alba Fehér. 82
    2018. 10. 20. 18:00
  • Női NB I. A
    ELTE ELTE BEAC Ã. 65
    MTK MTK 60
    2018. 10. 20. 15:00
  • Női NB I. A
    Sopr Sopron Basket 71
    CMB CMB CARGO U. 52
    2018. 10. 20. 18:00
  • Női NB I. A
    Vasa Vasas AkadÃ. 51
    KSC- KSC-SzekszÃ. 88
    2018. 10. 20. 18:00
  • Női NB I. A
    PEAC PEAC-Pécs 77
    Alui Aluinvent D. 82
    2018. 10. 20. 18:00
  • Férfi NB I. B Piros
    Vasa Vasas AkadÃ. 97
    Nagy Nagykõrös 75
    2018. 10. 20. 16:00
  • Férfi NB I. B Piros
    MAFC MAFC 80
    PE V PE Veszprém 85
    2018. 10. 20. 17:30
  • Férfi NB I. B Zöld
    Óbud Óbudai Kas. 78
    EKE EKE Eger KOK 65
    2018. 10. 20. 17:00
  • Női Amatőr NB I. Zöld
    Kiss Kiss Lenke KA 62
    Spor Sportdarázs 75
    2018. 10. 20. 16:00
  • Férfi NB II. Kelet
    DEAC DEAC 89
    Bodr Bodrogi Bau. 71
    2018. 10. 20. 14:00
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Kapo Kaposvári . 83
    Szol Szolnoki Ol. 77
    2018. 10. 20. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Atom Atomerõmû. 71
    Falc Falco KC U20 82
    2018. 10. 20. 15:15
  • NB I. A csoport, Fiú U20
    Jász Jászberén. 62
    Alba Alba Fehér. 85
    2018. 10. 20. 15:15
  • NB I. B Piros, F U20
    Vasa Vasas AkadÃ. 100
    Nagy Nagykõrös. 71
    2018. 10. 20. 18:15
  • NB I. B Zöld, F U20
    Óbud Óbudai Kas. 81
    EKE EKE Eger KO. 58
    2018. 10. 20. 19:00
  • NB I. B Piros, F U20
    MAFC MAFC U20 93
    PE V PE Veszpré. 61
    2018. 10. 20. 19:30
  • Leány Junior
    Törö Török FlÃ. 52
    KSC KSC SzekszÃ. 66
    2018. 10. 20. 11:00
  • Fiú Junior, Kelet
    Újpe Újpest-MT/A 64
    MAFC MAFC 84
    2018. 10. 20. 11:00
  • Fiú Junior, Kelet
    SZED SZEDEÁK/A 54
    Szol Szolnoki Sp. 88
    2018. 10. 20. 16:00
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Szom Szombathely. 80
    PVSK PVSK Nemzet. 49
    2018. 10. 20. 13:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Zsír Zsíros Aka. 95
    Alba Alba Fehér. 91
    2018. 10. 20. 15:00
  • Fiú Kadett, Kelet
    Debr Debreceni K. 75
    Vásá Vásárhely. 57
    2018. 10. 20. 15:30
  • Somogy Megye
    Mono Monok SE I. 87
    Heng Henger KK 50
    2018. 10. 20. 09:00
  • Somogy Megye
    Zrín Zrínyi KK 55
    Tánc Táncsics TKK 53
    2018. 10. 20. 10:30
  • Jász-Nagykun-Szolnok Megye
    BGK- BGK-SZEK 115
    Szol Szolnoki Ol. 57
    2018. 10. 20. 11:00
  • Veszprém Megye U12
    Pápa Pápai KC 48
    Bala Balatonfüred 11
    2018. 10. 20. 11:15
  • Somogy Megye
    Tüsk Tüskevári. 65
    Meló Meló-Diák. 68
    2018. 10. 20. 12:00
  • Veszprém Megye U12
    Tapo Tapolca 52
    Bala Balatonfüred 13
    2018. 10. 20. 13:15
  • Veszprém Megye U12
    Pápa Pápai KC 39
    Várp Várpalotai. 34
    2018. 10. 20. 14:15
Mérkőzések - Fiú egyetemi Rájátszás
s. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 16. 19:15 83 - 84 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Józsa A. Junior
2018. április 23. 18:00 81 - 98 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
2018. április 24. 19:30 49 - 71 Eszterházy Csarnok
Játékvezetők: Bene Szilárd, Sörlei Attila
2018. április 24. 20:30 87 - 81 TF E-terem
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szakáll István dr., Makrai Márton
2018. április 26. 20:30 74 - 65 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kruk Melinda
2018. április 30. 17:00 76 - 61 Nyíregyházi Főiskola
Játékvezetők: Gergely Csaba, Tóth Kitti
2018. április 30. 17:00 79 - 74 ELTE SEK Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly
2018. május 7. 18:00 93 - 85 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Takács Zoltán, Marton Péter
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 13. 15:00 83 - 62 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Jakab László, Menyhárt Ferenc, Tóth Cecília
2018. május 13. 19:30 87 - 66 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Jakab László, Menyhárt Ferenc, Tóth Cecília
2018. május 14. 15:00 87 - 81 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Horváth Csongor, Győrfy Ruben
2018. május 14. 19:00 74 - 72 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Goda László, Major Ádám
2018. május 15. 14:00 58 - 67 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Minár László, Varga-Záray Kata, Lövei László
2018. május 15. 18:00 65 - 86 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
Játékvezetők: Minár László, Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint
1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 16. 19:30 63 - 76 SZTE JGYPK Topolya sori Sportcsarnok 
Játékvezetők: Nyilas István, Tóth Cecília
2018. április 17. 19:30 77 - 71 Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Rokob Krisztián
2018. április 23. 17:30 82 - 70 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kisházi Béla, Kokas Sándor
2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 23. 19:20 70 - 77 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Goda László, Gyurka Tamás
2018. április 23. 20:00 70 - 75 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Rácz István
2018. május 6. 17:00 114 - 57 Pécs, POTE csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Szalóki Bence
2018. május 7. 20:00 90 - 87 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Játékvezetők: Hegedűs Imre, Kokas Sándor
2018. május 14. 20:00 67 - 90 PTE TTK Sportcsarnok
Játékvezetők: Mintál Csaba, Szalóki Bence

Megyei szövetségek