Mérkőzések - Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
Negyedd. 1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 18:00 104 - 74 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
2018. május 15. 18:00 92 - 60 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2018. május 15. 18:00 77 - 59 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Forrai Sámuel)
2018. május 15. 18:30 91 - 88 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Farkas Gábor (Szabadvári János)
Negyedd. 2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 18. 18:00 107 - 104 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, Győrffy Pál (Gencsev Plámen)
2018. május 18. 18:00 79 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Fodor Attila (Bogárdi János)
2018. május 18. 18:00 82 - 96 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Kulcsár Tibor (Bodrogváry Iván)
2018. május 18. 18:00 93 - 78 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Balogh Gyula (Farkas János)
Negyedd. 3. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 20. 18:00 93 - 70 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás, Tőzsér Dénes, Minár László (Páli Kálmán)
2018. május 21. 18:00 77 - 58 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Rácz Zsolt (Hartyáni Zsolt)
2018. május 21. 20:00 82 - 56 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Frányó Péter, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
2018. május 22. 18:00 104 - 68 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Farkas Gábor (Várhalmi Zsolt)
Negyedd. 4. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 22. 18:00 91 - 95 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Frányó Péter (Gincsai János)
2018. május 24. 18:00 91 - 72 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Balogh László)
Negyedd. 5. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 26. 18:00 70 - 63 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Cziffra Csaba, Papp Péter (Fekete László)
Elődöntő 1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 28. 17:45 90 - 88 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Praksch Péter (Faidt Mihály)
2018. május 28. 18:00 92 - 72 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes (Gencsev Plámen)
Elődöntő 2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 31. 18:00 94 - 90 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Frányó Péter (Valovics István)
2018. május 31. 19:00 77 - 80 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Kapitány Gellért, Győrffy Pál (Bodrogváry Iván)
Elődöntő 3. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 3. 15:00 102 - 59 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Török Róbert (Gincsai János)
2018. június 3. 18:00 86 - 82 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Ádám József (Balogh László)
Elődöntő 4. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 5. 18:00 112 - 81 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt)
Elődöntő 5. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 7. 20:30 76 - 69 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Frányó Péter (Fekete László)
Döntő 1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 10. 17:30 82 - 76 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Benczur Tamás, Tőzsér Dénes (Pázsitka Ferenc)
1. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 10. 18:00 91 - 71 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Minár László (Hartyáni Zsolt)
2018. június 12. 18:00 83 - 95 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
Döntő 2. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 12. 19:00 76 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Török Róbert (Szabadvári János)
Döntő 3. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 14. 20:00 89 - 70 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Frányó Péter (Bodrogváry Iván)
Döntő 4. m.
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. június 18. 18:00 81 - 83 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Benczur Tamás, Tőzsér Dénes (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek