• Női NB I. A
    ZTE ZTE NKK
    Sopr Sopron Basket
    2018. 10. 17. 17:00
  • Női NB I. A
    Alui Aluinvent D.
    PINK PINKK-Pécs.
    2018. 10. 17. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Cegl Ceglédi KE
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Mono Monori SE
    2018. 10. 17. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    MAFC MAFC-Csepel
    Malé Malév SC
    2018. 10. 17. 19:00
  • Fiú Junior, Nyugat
    Körm Körmendi T.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 10. 17. 15:45
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Sopr Soproni Dar.
    2018. 10. 17. 16:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 10. 17. 19:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    Szom Szombathely.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    Zala Zalakerámi.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    TFSE TFSE
    KLKS KLKS
    2018. 10. 17. 19:00
  • Hepp Kupa, Női
    Szom Szombathely.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 10. 17. 19:30
  • Hepp Kupa, Női
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 10. 17. 20:00
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Mecs Mecsek SE-Ã.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Devi Devils
    All All Star Bo.
    2018. 10. 17. 19:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    Bará Barátok
    2018. 10. 17. 20:40
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/B
    NKE NKE SE
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Eldo Eldorádó
    Buda Budai XI. Ã.
    2018. 10. 17. 18:45
  • Budapest, Férfi A
    Malé Malév SC
    Old Old Flash
    2018. 10. 17. 20:00
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    Cap Cap City Crew
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Női B
    Pénz Pénzügyő.
    Tref Treff 07 SE
    2018. 10. 17. 19:15
Mérkőzések - Férfi NB I. A, Középszakasz, Felsőház
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 7. 18:00 87 - 74 Arena Savaria
Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Török Róbert (Gencsev Plámen)
2018. április 7. 19:00 88 - 69 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Benczur Tamás, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt)
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 11. 18:00 67 - 77 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Pozsonyi László (Gencsev Plámen)
2018. április 11. 18:00 74 - 85 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Gincsai János)
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 14. 18:00 88 - 77 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Boros Tamás (Bodrogváry Iván)
2018. április 14. 18:00 71 - 70 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Frányó Péter (Páli Kálmán)
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 78 - 95 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Faidt Mihály)
2018. április 18. 18:30 81 - 79 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Minár László (Hartyáni Zsolt)
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 25. 18:00 89 - 80 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Pozsonyi László (Gencsev Plámen)
2018. április 25. 18:00 85 - 86 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Jakab László (Bodrogváry Iván)
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 28. 18:00 92 - 87 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Ádám József (Balogh László)
2018. április 28. 18:00 93 - 88 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Boros Tamás (Farkas Zoltán)
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 2. 18:30 85 - 60 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván)
2018. május 2. 19:00 67 - 60 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (Páli Kálmán)
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 22. 18:00 66 - 86 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Várhalmi Zsolt)
2018. május 5. 19:00 82 - 72 Arena Savaria
Játékvezetők: Földházi Tamás, Papp Péter, Török Róbert (Gincsai János)
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 9. 18:00 89 - 75 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Söjtöry Tamás (Hartyáni Zsolt)
2018. május 9. 18:30 84 - 67 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Farkas Gábor (Szabadvári János)
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 12. 18:00 84 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László, Mészáros Balázs dr. (Forrai Sámuel)
2018. május 12. 18:00 99 - 100 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes, Jakab László (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek