• Női NB I. A
    ZTE ZTE NKK
    Sopr Sopron Basket
    2018. 10. 17. 17:00
  • Női NB I. A
    Alui Aluinvent D.
    PINK PINKK-Pécs.
    2018. 10. 17. 18:30
  • Férfi NB II. Kelet
    Cegl Ceglédi KE
    PRIM PRIMA SE II.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Férfi NB II. Közép A
    Buda Budafok II.
    Mono Monori SE
    2018. 10. 17. 19:15
  • Férfi NB II. Közép B
    MAFC MAFC-Csepel
    Malé Malév SC
    2018. 10. 17. 19:00
  • Fiú Junior, Nyugat
    Körm Körmendi T.
    Sopr Soproni Tig.
    2018. 10. 17. 15:45
  • Leány Junior
    Csat Csata DSE
    Sopr Soproni Dar.
    2018. 10. 17. 16:30
  • Fiú Junior, Kelet
    Nyír Nyíregyhá.
    MEAF MEAFC/A
    2018. 10. 17. 19:30
  • Fiú Kadett, Kelet
    Alba Alba Fehér.
    Kecs Kecskeméti.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    Szom Szombathely.
    2018. 10. 17. 15:30
  • Fiú Kadett, Nyugat
    Kapo Kaposvári KK
    Zala Zalakerámi.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Leány Kadett, Nyugat
    Kosá Kosárlabda.
    KSC KSC SzekszÃ.
    2018. 10. 17. 18:00
  • Hepp Kupa, Női
    TFSE TFSE
    KLKS KLKS
    2018. 10. 17. 19:00
  • Hepp Kupa, Női
    Szom Szombathely.
    UNI UNI Gyõr
    2018. 10. 17. 19:30
  • Hepp Kupa, Női
    PEAC PEAC-Pécs-.
    PINK PINKK SE
    2018. 10. 17. 20:00
  • „Egyed Mihály” Férfi Bajnokság
    PTE- PTE-ÁOK Pe.
    Mecs Mecsek SE-Ã.
    2018. 10. 17. 20:15
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    Devi Devils
    All All Star Bo.
    2018. 10. 17. 19:30
  • Győr-Moson-Sopron Megye
    ETIK ETIK NyílÃ.
    Bará Barátok
    2018. 10. 17. 20:40
  • Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
    Buda Budafok/B
    NKE NKE SE
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Férfi A
    Eldo Eldorádó
    Buda Budai XI. Ã.
    2018. 10. 17. 18:45
  • Budapest, Férfi A
    Malé Malév SC
    Old Old Flash
    2018. 10. 17. 20:00
  • Budapest, Férfi C
    Semi Semi Pro
    Cap Cap City Crew
    2018. 10. 17. 20:45
  • Budapest, Női B
    Pénz Pénzügyő.
    Tref Treff 07 SE
    2018. 10. 17. 19:15
Mérkőzések - Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 11. 18:30 90 - 72 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Jakab László, Minár László (Balogh László)
2018. április 11. 19:00 84 - 94 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 14. 18:00 77 - 91 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Rácz Zsolt (Gencsev Plámen)
2018. április 14. 18:00 60 - 76 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 18. 18:00 81 - 85 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tőzsér Dénes, Ádám József (Valovics István)
2018. április 21. 18:00 84 - 81 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Gál János (Balogh László)
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 25. 18:00 85 - 80 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Minár László (Várhalmi Zsolt)
2018. április 25. 19:00 91 - 84 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Farkas Gábor, Fodor Attila, Hervay Tibor (Schäffer Béla)
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 28. 19:00 103 - 81 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Mészáros Balázs dr. (Gincsai János)
2018. április 29. 18:00 90 - 83 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Vida Béla (Pázsitka Ferenc)
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 5. 18:00 98 - 92 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Rácz Zsolt, Bagi Bálint (Gencsev Plámen)
2018. május 5. 18:00 83 - 82 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Balog György (Várhalmi Zsolt)

Megyei szövetségek