Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
ELTE-BEAC Újbuda | TFSE | 2017. szeptember 30. | 18:30 | 71 - 78 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Kozma Balázs |
BKG-Veresegyház | Malév SC | 2017. október 1. | 15:00 | 58 - 79 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy István | |||||
MAFC-Csepel | MAFC Martos | 2017. október 1. | 18:00 | 65 - 77 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Nagy-Pál Petra | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | Százhalombattai KSE | 2017. október 3. | 19:40 | 105 - 69 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton | |||||
Zuglói Sasok | Közgáz SC és DSK/B | 2017. október 8. | 18:00 | 31 - 104 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapros Roland | |||||
MAFC Martos | Malév SC | 2017. október 8. | 18:00 | 69 - 64 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | Kandó FSC | 2017. október 11. | 19:15 | 91 - 54 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor | |||||
Malév SC | ELTE-BEAC Újbuda | 2017. október 12. | 20:00 | 65 - 77 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy István | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Darazsak Oldboys | 2017. október 13. | 19:45 | 107 - 68 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Kozma Balázs | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | BKG-Veresegyház | 2017. október 15. | 16:30 | 76 - 70 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Móricz Krisztián | |||||
Százhalombattai KSE | Kandó FSC | 2017. október 15. | 18:15 | 90 - 63 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Makay Dániel | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | MAFC-Csepel | 2017. október 15. | 18:30 | 65 - 60 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Bognár Domokos | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | Zuglói Sasok | 2017. október 18. | 19:15 | 106 - 47 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert | |||||
Százhalombattai KSE | Zuglói Sasok | 2017. október 19. | 19:00 | 77 - 55 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László, Győrfy Ruben | |||||
TFSE | MAFC Martos | 2017. október 19. | 20:15 | 99 - 78 | TF E-terem |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Kruk Melinda | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | BKG-Veresegyház | 2017. október 20. | 19:40 | 104 - 78 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Szájer József, Danka Péter | |||||
MAFC-Csepel | TFSE | 2017. október 21. | 18:00 | 76 - 78 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | Közgáz SC és DSK/B | 2017. október 25. | 19:30 | 89 - 60 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Magyar Zoltán | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | ELTE-BEAC Újbuda | 2017. október 27. | 19:30 | 97 - 80 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zs. György | |||||
Malév SC | TFSE | 2017. október 28. | 17:00 | 56 - 86 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Makay Dániel | |||||
Százhalombattai KSE | Darazsak Oldboys | 2017. október 29. | 17:00 | 73 - 60 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Matics Sándor | |||||
Kandó FSC | BKG-Veresegyház | 2017. október 29. | 19:30 | 76 - 78 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | MAFC Martos | 2017. október 30. | 19:20 | 73 - 88 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Kruk Melinda |
Közgáz SC és DSK/B | MAFC-Csepel | 2017. november 3. | 19:45 | 66 - 61 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gaál Norbert | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | ELTE-BEAC Újbuda | 2017. november 5. | 16:30 | 65 - 69 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy István | |||||
Darazsak Oldboys | GEAC - Szent István Egyetem | 2017. november 5. | 19:30 | 69 - 61 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gyurka Tamás | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | GEAC - Szent István Egyetem | 2017. november 6. | 20:30 | 77 - 64 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Matics Sándor | |||||
MAFC-Csepel | Malév SC | 2017. november 11. | 16:00 | 63 - 68 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Hegedűs Roland | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Kandó FSC | 2017. november 11. | 18:30 | 65 - 51 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Kapros Roland | |||||
TFSE | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2017. november 12. | 16:00 | 82 - 67 | TF E-terem |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Magyar Zoltán | |||||
MAFC Martos | SZPA-Cserpes Trudi | 2017. november 12. | 18:00 | 76 - 88 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert | |||||
Zuglói Sasok | BKG-Veresegyház | 2017. november 12. | 18:00 | 55 - 60 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Nagy István | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | Százhalombattai KSE | 2017. november 12. | 18:30 | 68 - 62 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | Közgáz SC és DSK/B | 2017. november 13. | 20:30 | 72 - 60 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Pohánka Balázs | |||||
Százhalombattai KSE | Közgáz SC és DSK/B | 2017. november 16. | 19:00 | 58 - 82 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Lázár Zs. György | |||||
Darazsak Oldboys | Ford Ivanics - Budafok II. | 2017. november 16. | 20:45 | 59 - 87 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Goda László, Kondrák Mihály dr. | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | TFSE | 2017. november 17. | 19:30 | 105 - 87 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sértő Róbert | |||||
Malév SC | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2017. november 18. | 17:00 | 72 - 73 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Tarnai Gyula | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Zuglói Sasok | 2017. november 18. | 18:30 | 90 - 44 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy I. László, Kapros Roland | |||||
BKG-Veresegyház | Darazsak Oldboys | 2017. november 19. | 15:00 | 60 - 63 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sértő Róbert | |||||
Kandó FSC | MAFC Martos | 2017. november 19. | 19:30 | 70 - 74 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bognár Domokos | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | MAFC-Csepel | 2017. november 22. | 19:15 | 76 - 55 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán | |||||
Malév SC | SZPA-Cserpes Trudi | 2017. november 23. | 20:00 | 67 - 101 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Oláh Márk, Szájer József | |||||
TFSE | Kandó FSC | 2017. november 24. | 20:00 | 68 - 63 | TF E-terem |
Játékvezetők: Nagy I. László, Szájer József | |||||
BKG-Veresegyház | GEAC - Szent István Egyetem | 2017. november 26. | 15:00 | 49 - 72 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Lázár Zs. György | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | MAFC-Csepel | 2017. november 26. | 16:30 | 67 - 82 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy-Pál Petra | |||||
Százhalombattai KSE | Ford Ivanics - Budafok II. | 2017. november 26. | 17:00 | 54 - 95 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Szájer József | |||||
MAFC Martos | Zuglói Sasok | 2017. november 26. | 18:00 | 88 - 71 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Kovács Zoltán | |||||
Darazsak Oldboys | ELTE-BEAC Újbuda | 2017. november 26. | 19:30 | 69 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Magyar Zoltán | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | Kandó FSC | 2017. november 27. | 19:20 | 75 - 61 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Németh Patrik, Makrai Márton |
SZPA-Cserpes Trudi | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2017. december 1. | 19:30 | 98 - 53 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kozma Balázs | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | GEAC - Szent István Egyetem | 2017. december 2. | 18:30 | 59 - 68 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert | |||||
BKG-Veresegyház | Közgáz SC és DSK/B | 2017. december 3. | 15:00 | 60 - 85 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Válé Flórián, Horváth Csongor | |||||
Zuglói Sasok | TFSE | 2017. december 3. | 18:00 | 74 - 78 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tarnai Gyula | |||||
Darazsak Oldboys | MAFC Martos | 2017. december 3. | 19:30 | 69 - 92 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán | |||||
Kandó FSC | Malév SC | 2017. december 3. | 19:30 | 79 - 68 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gaál Norbert | |||||
TFSE | Darazsak Oldboys | 2017. december 8. | 18:45 | 95 - 64 | TF E-terem |
Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zs. György | |||||
Közgáz SC és DSK/B | ELTE-BEAC Újbuda | 2017. december 8. | 19:45 | 82 - 75 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy I. László, Szájer József | |||||
Malév SC | Zuglói Sasok | 2017. december 9. | 17:00 | 95 - 63 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás | |||||
MAFC-Csepel | SZPA-Cserpes Trudi | 2017. december 9. | 18:00 | 65 - 84 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Varga Fanni Erzsébet | |||||
Százhalombattai KSE | MAFC-Csepel | 2017. december 10. | 17:00 | 51 - 66 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Ford Ivanics - Budafok II. | 2017. december 16. | 18:30 | 60 - 68 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Makay Dániel | |||||
BKG-Veresegyház | Százhalombattai KSE | 2017. december 17. | 15:00 | 66 - 61 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gyurka Tamás | |||||
MAFC Martos | Közgáz SC és DSK/B | 2017. december 17. | 18:00 | 94 - 71 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra | |||||
Zuglói Sasok | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2017. december 17. | 18:00 | 69 - 80 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás | |||||
Darazsak Oldboys | Malév SC | 2017. december 17. | 19:30 | 91 - 81 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál Norbert | |||||
Kandó FSC | SZPA-Cserpes Trudi | 2017. december 17. | 19:30 | 59 - 95 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Bognár Domokos |
SZPA-Cserpes Trudi | Zuglói Sasok | 2018. január 5. | 19:30 | 129 - 59 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kozma Balázs | |||||
TFSE | Közgáz SC és DSK/B | 2018. január 5. | 20:00 | 50 - 58 | TF E-terem |
Játékvezetők: Németh Patrik, Kapros Roland | |||||
Malév SC | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. január 6. | 17:00 | 56 - 74 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel | |||||
MAFC-Csepel | Kandó FSC | 2018. január 6. | 18:00 | 67 - 56 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gorka Szabolcs | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | MAFC Martos | 2018. január 8. | 20:30 | 68 - 86 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bátovszky Zsolt | |||||
Százhalombattai KSE | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. január 9. | 19:30 | 76 - 87 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert | |||||
TFSE | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. január 11. | 20:15 | 69 - 66 | TF E-terem |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Kruk Melinda | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Malév SC | 2018. január 12. | 19:45 | 80 - 69 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland | |||||
BKG-Veresegyház | MAFC-Csepel | 2018. január 14. | 15:00 | 56 - 67 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gyurka Tamás | |||||
Zuglói Sasok | Kandó FSC | 2018. január 14. | 18:00 | 58 - 102 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Magyar Zoltán | |||||
MAFC Martos | Százhalombattai KSE | 2018. január 14. | 18:00 | 94 - 59 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert | |||||
Darazsak Oldboys | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. január 14. | 19:30 | 74 - 116 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Bognár Domokos | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. január 15. | 19:20 | 50 - 64 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Bátovszky Zsolt | |||||
MAFC Martos | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. január 17. | 19:30 | 63 - 58 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Nagy Viktor, Stánicz Péter | |||||
Malév SC | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. január 20. | 17:00 | 62 - 61 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert | |||||
MAFC-Csepel | Zuglói Sasok | 2018. január 20. | 18:00 | 105 - 63 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Hegedűs Roland | |||||
BKG-Veresegyház | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. január 21. | 15:00 | 71 - 74 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás | |||||
Százhalombattai KSE | TFSE | 2018. január 21. | 17:00 | 62 - 85 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vida Béla, Kovács Zoltán | |||||
Kandó FSC | Darazsak Oldboys | 2018. január 21. | 17:45 | 79 - 69 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Szilágyi Bálint | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | Közgáz SC és DSK/B | 2018. január 23. | 18:30 | 64 - 75 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István, Horváth Csongor | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. január 23. | 19:40 | 78 - 45 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | BKG-Veresegyház | 2018. január 24. | 20:30 | 84 - 74 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik | |||||
Malév SC | Százhalombattai KSE | 2018. január 27. | 17:00 | 82 - 59 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nepp László | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | MAFC-Csepel | 2018. január 27. | 18:30 | 76 - 65 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lövei László, Hegedűs Roland | |||||
MAFC Martos | BKG-Veresegyház | 2018. január 28. | 18:00 | 95 - 82 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Kovács Zoltán | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | Kandó FSC | 2018. január 28. | 18:30 | 68 - 49 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland | |||||
Darazsak Oldboys | Zuglói Sasok | 2018. január 28. | 19:30 | 129 - 67 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Matics Sándor, Gaál Norbert |
Közgáz SC és DSK/B | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. február 2. | 19:45 | 91 - 82 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Lázár Zs. György | |||||
MAFC-Csepel | Darazsak Oldboys | 2018. február 3. | 18:00 | 71 - 59 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor | |||||
BKG-Veresegyház | TFSE | 2018. február 4. | 15:00 | 52 - 77 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Tarnai Gyula | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | Százhalombattai KSE | 2018. február 4. | 16:30 | 68 - 88 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Kozma Balázs | |||||
Zuglói Sasok | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. február 4. | 18:00 | 61 - 75 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. február 7. | 19:15 | 69 - 81 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Zuglói Sasok | 2018. február 9. | 19:45 | 113 - 66 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs | |||||
Malév SC | BKG-Veresegyház | 2018. február 10. | 17:00 | 73 - 63 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Kapros Roland | |||||
Százhalombattai KSE | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. február 11. | 17:00 | 70 - 92 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Hartai Tamás | |||||
Kandó FSC | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. február 11. | 17:45 | 78 - 90 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | Darazsak Oldboys | 2018. február 11. | 18:30 | 73 - 59 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Németh Patrik | |||||
TFSE | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. február 11. | 18:30 | 52 - 74 | TF E-terem |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Oláh Márk | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | Darazsak Oldboys | 2018. február 12. | 19:20 | 84 - 92 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nepp László | |||||
MAFC-Csepel | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. február 17. | 18:00 | 70 - 53 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Matics Sándor | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Malév SC | 2018. február 17. | 18:30 | 43 - 56 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Nagy I. László | |||||
BKG-Veresegyház | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. február 18. | 15:00 | 73 - 70 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Szájer József, Stánicz Péter | |||||
MAFC Martos | TFSE | 2018. február 18. | 18:00 | 99 - 62 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor | |||||
Zuglói Sasok | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. február 18. | 18:00 | 67 - 90 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán | |||||
Darazsak Oldboys | Közgáz SC és DSK/B | 2018. február 18. | 19:30 | 66 - 92 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pohánka Balázs | |||||
Kandó FSC | Százhalombattai KSE | 2018. február 18. | 19:30 | 77 - 79 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Nepp László | |||||
Kandó FSC | Közgáz SC és DSK/B | 2018. február 23. | 19:30 | 63 - 84 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Czupi Márton | |||||
TFSE | MAFC-Csepel | 2018. február 23. | 20:00 | 69 - 68 | TF E-terem |
Játékvezetők: Gaál István, Németh Patrik | |||||
Malév SC | MAFC Martos | 2018. február 24. | 17:00 | 76 - 84 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gorka Szabolcs | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. február 25. | 14:30 | 63 - 76 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tarnai Gyula | |||||
BKG-Veresegyház | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. február 25. | 15:00 | 52 - 106 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Stánicz Péter | |||||
Zuglói Sasok | Százhalombattai KSE | 2018. február 25. | 18:00 | 83 - 100 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Magyar Zoltán | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | MAFC Martos | 2018. február 26. | 19:20 | 57 - 73 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda | |||||
Közgáz SC és DSK/B | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. február 27. | 19:30 | 64 - 62 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Major Ádám | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | Darazsak Oldboys | 2018. február 28. | 19:15 | 90 - 69 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland |
BKG-Veresegyház | Kandó FSC | 2018. március 4. | 15:00 | 78 - 60 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Gorka Szabolcs | |||||
MAFC Martos | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. március 4. | 18:00 | 103 - 53 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. március 6. | 20:10 | 66 - 74 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Stánicz Péter | |||||
Malév SC | MAFC-Csepel | 2018. március 8. | 20:00 | 53 - 76 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Nepp László, Gyurka Tamás | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | MAFC Martos | 2018. március 9. | 19:30 | 75 - 84 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Nepp László, Magyar Zoltán | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. március 9. | 19:45 | 69 - 75 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lázár Zs. György | |||||
BKG-Veresegyház | Zuglói Sasok | 2018. március 11. | 15:00 | 104 - 90 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tarnai Gyula | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | TFSE | 2018. március 11. | 16:30 | 78 - 71 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert | |||||
Kandó FSC | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. március 11. | 19:30 | 85 - 79 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Lövei László, Kovács Zoltán | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Százhalombattai KSE | 2018. március 13. | 19:30 | 79 - 71 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor | |||||
Darazsak Oldboys | BKG-Veresegyház | 2018. március 13. | 20:45 | 89 - 64 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Major Ádám, Kapros Roland | |||||
TFSE | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. március 14. | 20:20 | 79 - 88 | TF E-terem |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Matics Sándor | |||||
MAFC Martos | Kandó FSC | 2018. március 18. | 18:00 | 93 - 65 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor | |||||
Zuglói Sasok | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. március 18. | 18:00 | 62 - 107 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula | |||||
MAFC-Csepel | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. március 19. | 19:15 | 52 - 63 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Oláh Márk, Gaál Norbert | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | Malév SC | 2018. március 19. | 19:20 | 90 - 65 | Sport 11 Sportcentrum |
Játékvezetők: Gaál István, Pohánka Balázs | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | Százhalombattai KSE | 2018. március 21. | 19:15 | 104 - 75 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs | |||||
TFSE | Malév SC | 2018. március 21. | 20:20 | 77 - 62 | TF E-terem |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Józsa A. Junior | |||||
MAFC-Csepel | Közgáz SC és DSK/B | 2018. március 24. | 18:00 | 76 - 61 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Darazsak Oldboys | 2018. március 24. | 18:30 | 75 - 54 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert | |||||
Zuglói Sasok | MAFC Martos | 2018. március 25. | 18:00 | 84 - 81 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Matics Sándor | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | BKG-Veresegyház | 2018. március 25. | 18:30 | 70 - 68 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Győrfy Ruben | |||||
Kandó FSC | TFSE | 2018. március 25. | 19:30 | 84 - 86 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Gyurka Tamás | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. március 26. | 19:20 | 71 - 64 | Tüske csarnok - 2. terem |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Nagy-Pál Petra | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. március 26. | 19:30 | 77 - 62 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy István | |||||
MAFC-Csepel | Százhalombattai KSE | 2018. március 28. | 19:30 | 115 - 57 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik | |||||
Malév SC | Kandó FSC | 2018. március 29. | 20:00 | 70 - 69 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor |
Közgáz SC és DSK/B | BKG-Veresegyház | 2018. április 3. | 19:30 | 76 - 51 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Czupi Márton | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. április 5. | 19:50 | 71 - 63 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kozma Balázs | |||||
Darazsak Oldboys | Százhalombattai KSE | 2018. április 5. | 20:45 | 93 - 81 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | MAFC-Csepel | 2018. április 6. | 19:30 | 90 - 59 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József | |||||
TFSE | Zuglói Sasok | 2018. április 6. | 19:45 | 122 - 67 | TF E-terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Közgáz SC és DSK/B | 2018. április 7. | 18:30 | 58 - 73 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Tarnai Gyula | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | MAFC Martos | 2018. április 8. | 18:30 | 56 - 65 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József | |||||
Darazsak Oldboys | TFSE | 2018. április 8. | 19:30 | 88 - 69 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nagy I. László, Nagy István | |||||
Kandó FSC | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. április 8. | 19:30 | 103 - 75 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kapros Roland | |||||
BKG-Veresegyház | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. április 9. | 19:15 | 79 - 105 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lövei László | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | Malév SC | 2018. április 12. | 19:30 | 75 - 58 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Stánicz Péter | |||||
TFSE | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. április 13. | 18:45 | 66 - 42 | TF E-terem |
Játékvezetők: Lövei László, Sentényi Barna | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | Kandó FSC | 2018. április 13. | 19:30 | 109 - 74 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Makay Dániel | |||||
Közgáz SC és DSK/B | MAFC Martos | 2018. április 13. | 19:45 | 74 - 83 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Szájer József | |||||
Malév SC | Darazsak Oldboys | 2018. április 14. | 17:00 | 89 - 66 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Lövei László, Nagy I. László | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | Zuglói Sasok | 2018. április 15. | 18:30 | 108 - 71 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás | |||||
Százhalombattai KSE | BKG-Veresegyház | 2018. április 17. | 19:00 | 68 - 81 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. április 18. | 19:15 | 69 - 53 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László | |||||
MAFC Martos | Darazsak Oldboys | 2018. április 18. | 19:30 | 87 - 55 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán | |||||
Százhalombattai KSE | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. április 19. | 19:30 | 75 - 81 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Matics Sándor | |||||
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. április 20. | 19:30 | 73 - 110 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Nagy I. László, Magyar Zoltán | |||||
Közgáz SC és DSK/B | TFSE | 2018. április 20. | 19:45 | 88 - 80 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | Százhalombattai KSE | 2018. április 21. | 18:30 | 77 - 55 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gaál Norbert | |||||
Kandó FSC | MAFC-Csepel | 2018. április 22. | 17:45 | 68 - 82 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Kapros Roland | |||||
Zuglói Sasok | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. április 22. | 18:00 | 70 - 107 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Nagy István | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | Malév SC | 2018. április 22. | 18:30 | 76 - 54 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László, Lázár Zs. György | |||||
MAFC Martos | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. április 25. | 19:30 | 67 - 62 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland | |||||
Malév SC | Közgáz SC és DSK/B | 2018. április 26. | 20:00 | 75 - 85 | Dr. Vilmos Endre Sportcentrum |
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy I. László | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | Darazsak Oldboys | 2018. április 27. | 19:30 | 101 - 73 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István | |||||
Kandó FSC | Zuglói Sasok | 2018. április 27. | 19:45 | 80 - 56 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szájer József, Kapros Roland | |||||
MAFC-Csepel | BKG-Veresegyház | 2018. április 28. | 17:00 | 55 - 47 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Gyurka Tamás |
MAFC Martos | MAFC-Csepel | 2018. május 2. | 19:00 | 80 - 65 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Horváth Csongor, Magyar Zoltán | |||||
Darazsak Oldboys | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. május 3. | 20:45 | 74 - 65 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs | |||||
TFSE | Százhalombattai KSE | 2018. május 4. | 18:45 | 80 - 56 | TF E-terem |
Játékvezetők: Németh Patrik, Makay Dániel | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. május 4. | 19:45 | 87 - 63 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Matics Sándor | |||||
ELTE-BEAC Újbuda | BKG-Veresegyház | 2018. május 5. | 18:30 | 61 - 70 | ELTE Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Magyar Zoltán | |||||
Zuglói Sasok | MAFC-Csepel | 2018. május 6. | 18:00 | 53 - 92 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | SZPA-Cserpes Trudi | 2018. május 6. | 18:30 | 62 - 71 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás | |||||
Darazsak Oldboys | Kandó FSC | 2018. május 6. | 19:30 | 64 - 75 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | TFSE | 2018. május 7. | 19:15 | 80 - 51 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Lövei László, Nagy I. László | |||||
Százhalombattai KSE | MAFC Martos | 2018. május 8. | 19:30 | 60 - 88 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy István | |||||
Ford Ivanics - Budafok II. | Malév SC | 2018. május 9. | 19:15 | 93 - 35 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Czupi Márton, Matics Sándor | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | Közgáz SC és DSK/B | 2018. május 10. | 19:30 | 78 - 55 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Balázs | |||||
MAFC-Csepel | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. május 12. | 18:00 | 82 - 64 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Nepp László, Győrfy Ruben | |||||
BKG-Veresegyház | MAFC Martos | 2018. május 13. | 15:00 | 73 - 103 | Fabriczius József Általános Iskola |
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József | |||||
Zuglói Sasok | Darazsak Oldboys | 2018. május 13. | 18:00 | 68 - 81 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Nagy I. László, Szájer József | |||||
Százhalombattai KSE | Malév SC | 2018. május 13. | 19:00 | 63 - 74 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Oláh Márk, Kovács Zoltán | |||||
Kandó FSC | GEAC - Szent István Egyetem | 2018. május 13. | 19:30 | 63 - 79 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál István | |||||
Közgáz SC és DSK/B | Kandó FSC | 2018. május 15. | 19:30 | 84 - 58 | Lónyay Református Gimnázium |
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lázár Zs. György | |||||
MAFC Martos | ELTE-BEAC Újbuda | 2018. május 16. | 19:30 | 85 - 74 | Őrmezei Általános Iskola |
Játékvezetők: Major Ádám, Hegedűs Roland | |||||
TFSE | BKG-Veresegyház | 2018. május 17. | 20:15 | 60 - 88 | TF E-terem |
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel | |||||
SZPA-Cserpes Trudi | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. május 18. | 19:30 | 93 - 60 | HIT Park Labdacsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Kozma Balázs | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | Zuglói Sasok | 2018. május 20. | 18:30 | 119 - 35 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Tarnai Gyula | |||||
Darazsak Oldboys | MAFC-Csepel | 2018. május 20. | 19:30 | 83 - 82 | Zrínyi Miklós Gimnázium |
Játékvezetők: Nepp László, Németh Patrik | |||||
Zuglói Sasok | Malév SC | 2018. május 27. | 18:00 | 70 - 73 | Simon János Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Matics Sándor | |||||
GEAC - Szent István Egyetem | TFSE | 2018. május 27. | 18:30 | 92 - 87 | Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy István |
Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | Ford Ivanics - Budafok II. | 2018. június 4. | 19:45 | 63 - 82 | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola |
Játékvezetők: Nepp László, Gyurka Tamás | |||||
Százhalombattai KSE | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. június 5. | 18:30 | 81 - 73 | Százhalombattai Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István, Matics Sándor | |||||
MAFC-Csepel | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | 2018. június 6. | 19:00 | 91 - 56 | Kazinczy Ferenc Általános Iskola |
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán |
GEAC - Szent István Egyetem | Tehetséges Fiatalok - Basketball Players SE | -0001. november 30. | 20 - 0 | Egyetemi Sportcsarnok |