Mérkőzések - Férfi NB II. Közép B
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 30. 18:30 71 - 78 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Kozma Balázs
2017. október 1. 15:00 58 - 79 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy István
2017. október 1. 18:00 65 - 77 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Stánicz Péter, Nagy-Pál Petra
2017. október 3. 19:40 105 - 69 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Czupi Márton
2017. október 8. 18:00 31 - 104 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kapros Roland
2017. október 11. 19:15 91 - 54 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor
2017. november 5. 19:30 69 - 61 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Gyurka Tamás
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 12. 20:00 65 - 77 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Kozma Balázs, Nagy István
2017. október 13. 19:45 107 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Kozma Balázs
2017. október 15. 16:30 76 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Móricz Krisztián
2017. október 15. 18:15 90 - 63 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Makay Dániel
2017. október 15. 18:30 65 - 60 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Bognár Domokos
2017. október 18. 19:15 106 - 47 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert
2017. október 19. 20:15 99 - 78 TF E-terem
Játékvezetők: Szakáll István dr., Kruk Melinda
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 8. 18:00 69 - 64 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra
2017. október 19. 19:00 77 - 55 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László, Győrfy Ruben
2017. október 20. 19:40 104 - 78 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Szájer József, Danka Péter
2017. október 21. 18:00 76 - 78 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Gyurka Tamás
2017. október 25. 19:30 89 - 60 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Magyar Zoltán
2017. november 5. 16:30 65 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy István
2017. november 16. 20:45 59 - 87 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Kondrák Mihály dr.
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 27. 19:30 97 - 80 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Lázár Zs. György
2017. október 28. 17:00 56 - 86 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Makay Dániel
2017. október 29. 17:00 73 - 60 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Matics Sándor
2017. október 29. 19:30 76 - 78 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István
2017. október 30. 19:20 73 - 88 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Kruk Melinda
2017. november 3. 19:45 66 - 61 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gaál Norbert
2017. november 6. 20:30 77 - 64 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Matics Sándor
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 11. 16:00 63 - 68 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Hegedűs Roland
2017. november 11. 18:30 65 - 51 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Kapros Roland
2017. november 12. 16:00 82 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Magyar Zoltán
2017. november 12. 18:00 76 - 88 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert
2017. november 12. 18:00 55 - 60 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Nagy István
2017. november 12. 18:30 68 - 62 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
2017. november 13. 20:30 72 - 60 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Szakáll István dr., Pohánka Balázs
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 16. 19:00 58 - 82 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Lázár Zs. György
2017. november 17. 19:30 105 - 87 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Sértő Róbert
2017. november 18. 17:00 72 - 73 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Tarnai Gyula
2017. november 18. 18:30 90 - 44 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Kapros Roland
2017. november 19. 15:00 60 - 63 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sértő Róbert
2017. november 19. 19:30 70 - 74 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Bognár Domokos
2017. november 22. 19:15 76 - 55 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Magyar Zoltán
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 23. 20:00 67 - 101 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Oláh Márk, Szájer József
2017. november 24. 20:00 68 - 63 TF E-terem
Játékvezetők: Nagy I. László, Szájer József
2017. november 26. 15:00 49 - 72 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Fanni Erzsébet, Lázár Zs. György
2017. november 26. 16:30 67 - 82 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy-Pál Petra
2017. november 26. 17:00 54 - 95 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Szájer József
2017. november 26. 18:00 88 - 71 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Kovács Zoltán
2017. november 26. 19:30 69 - 67 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor, Magyar Zoltán
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 1. 19:30 98 - 53 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Kozma Balázs
2017. december 2. 18:30 59 - 68 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2017. december 3. 15:00 60 - 85 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Válé Flórián, Horváth Csongor
2017. december 3. 18:00 74 - 78 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Tarnai Gyula
2017. december 3. 19:30 79 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gaál Norbert
2017. december 3. 19:30 69 - 92 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán
2017. december 10. 17:00 51 - 66 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 27. 19:20 75 - 61 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Németh Patrik, Makrai Márton
2017. december 8. 18:45 95 - 64 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Lázár Zs. György
2017. december 8. 19:45 82 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Szájer József
2017. december 9. 17:00 95 - 63 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hartai Tamás
2017. december 9. 18:00 65 - 84 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Varga Fanni Erzsébet
2018. január 17. 19:30 63 - 58 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy Viktor, Stánicz Péter
2018. január 24. 20:30 84 - 74 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 16. 18:30 60 - 68 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Makay Dániel
2017. december 17. 15:00 66 - 61 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gyurka Tamás
2017. december 17. 18:00 69 - 80 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Hartai Tamás
2017. december 17. 18:00 94 - 71 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nagy-Pál Petra
2017. december 17. 19:30 59 - 95 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Bognár Domokos
2017. december 17. 19:30 91 - 81 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál Norbert
2018. május 27. 18:30 92 - 87 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy István
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 5. 19:30 129 - 59 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kozma Balázs
2018. január 5. 20:00 50 - 58 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Kapros Roland
2018. január 6. 17:00 56 - 74 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Makay Dániel
2018. január 6. 18:00 67 - 56 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gorka Szabolcs
2018. január 8. 20:30 68 - 86 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bátovszky Zsolt
2018. január 9. 19:30 76 - 87 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Gaál Norbert
2018. február 12. 19:20 84 - 92 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Nepp László
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 11. 20:15 69 - 66 TF E-terem
Játékvezetők: Szakáll István dr., Kruk Melinda
2018. január 12. 19:45 80 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland
2018. január 14. 15:00 56 - 67 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gyurka Tamás
2018. január 14. 18:00 58 - 102 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István, Magyar Zoltán
2018. január 14. 18:00 94 - 59 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert
2018. január 14. 19:30 74 - 116 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Bognár Domokos
2018. január 15. 19:20 50 - 64 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Bátovszky Zsolt
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 20. 17:00 62 - 61 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert
2018. január 20. 18:00 105 - 63 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Hegedűs Roland
2018. január 21. 15:00 71 - 74 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Gyurka Tamás
2018. január 21. 17:00 62 - 85 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Kovács Zoltán
2018. január 21. 17:45 79 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Szilágyi Bálint
2018. január 23. 18:30 64 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István, Horváth Csongor
2018. január 23. 19:40 78 - 45 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 27. 17:00 82 - 59 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nepp László
2018. január 27. 18:30 76 - 65 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Hegedűs Roland
2018. január 28. 18:00 95 - 82 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Kovács Zoltán
2018. január 28. 18:30 68 - 49 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2018. január 28. 19:30 129 - 67 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Gaál Norbert
2018. február 2. 19:45 91 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Lázár Zs. György
2018. március 26. 19:30 77 - 62 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy István
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 3. 18:00 71 - 59 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Matics Sándor
2018. február 4. 15:00 52 - 77 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Tarnai Gyula
2018. február 4. 16:30 68 - 88 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Kozma Balázs
2018. február 4. 18:00 61 - 75 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
2018. február 7. 19:15 69 - 81 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel
2018. február 23. 19:30 63 - 84 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Czupi Márton
2018. február 26. 19:20 57 - 73 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 9. 19:45 113 - 66 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
2018. február 10. 17:00 73 - 63 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Kapros Roland
2018. február 11. 17:00 70 - 92 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Hartai Tamás
2018. február 11. 17:45 78 - 90 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert
2018. február 11. 18:30 73 - 59 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Németh Patrik
2018. február 11. 18:30 52 - 74 TF E-terem
Játékvezetők: Horváth Csongor, Oláh Márk
2018. május 2. 19:00 80 - 65 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Magyar Zoltán
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 17. 18:00 70 - 53 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Matics Sándor
2018. február 17. 18:30 43 - 56 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Nagy I. László
2018. február 18. 15:00 73 - 70 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Szájer József, Stánicz Péter
2018. február 18. 18:00 99 - 62 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor
2018. február 18. 18:00 67 - 90 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán
2018. február 18. 19:30 77 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Nepp László
2018. február 18. 19:30 66 - 92 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hartai Tamás, Pohánka Balázs
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 23. 20:00 69 - 68 TF E-terem
Játékvezetők: Gaál István, Németh Patrik
2018. február 24. 17:00 76 - 84 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Horváth Csongor, Gorka Szabolcs
2018. február 25. 14:30 63 - 76 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Tarnai Gyula
2018. február 25. 15:00 52 - 106 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Stánicz Péter
2018. február 25. 18:00 83 - 100 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Magyar Zoltán
2018. február 27. 19:30 64 - 62 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Major Ádám
2018. február 28. 19:15 90 - 69 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 4. 15:00 78 - 60 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Gorka Szabolcs
2018. március 4. 18:00 103 - 53 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs
2018. március 6. 20:10 66 - 74 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Stánicz Péter
2018. március 21. 20:20 77 - 62 TF E-terem
Játékvezetők: Szakáll István dr., Józsa A. Junior
2018. március 24. 18:00 76 - 61 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs
2018. március 26. 19:20 71 - 64 Tüske csarnok - 2. terem
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Nagy-Pál Petra
2018. április 5. 20:45 93 - 81 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Magyar Zoltán
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 8. 20:00 53 - 76 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Nepp László, Gyurka Tamás
2018. március 9. 19:30 75 - 84 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nepp László, Magyar Zoltán
2018. március 9. 19:45 69 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lázár Zs. György
2018. március 11. 15:00 104 - 90 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Tarnai Gyula
2018. március 11. 16:30 78 - 71 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert
2018. március 11. 19:30 85 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Kovács Zoltán
2018. április 19. 19:30 75 - 81 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Matics Sándor
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 19:30 79 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor
2018. március 13. 20:45 89 - 64 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Kapros Roland
2018. március 14. 20:20 79 - 88 TF E-terem
Játékvezetők: Szakáll István dr., Matics Sándor
2018. március 18. 18:00 62 - 107 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula
2018. március 18. 18:00 93 - 65 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor
2018. március 19. 19:15 52 - 63 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Gaál Norbert
2018. március 19. 19:20 90 - 65 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Gaál István, Pohánka Balázs
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 21. 19:15 104 - 75 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Kozma Balázs
2018. március 24. 18:30 75 - 54 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál Norbert
2018. március 25. 18:00 84 - 81 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Matics Sándor
2018. március 25. 18:30 70 - 68 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Győrfy Ruben
2018. március 25. 19:30 84 - 86 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Gyurka Tamás
2018. április 12. 19:30 75 - 58 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Stánicz Péter
2018. június 6. 19:00 91 - 56 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 28. 19:30 115 - 57 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik
2018. március 29. 20:00 70 - 69 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2018. április 3. 19:30 76 - 51 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Czupi Márton
2018. április 5. 19:50 71 - 63 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Kozma Balázs
2018. április 6. 19:45 122 - 67 TF E-terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Magyar Zoltán
2018. április 18. 19:30 87 - 55 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
2018. április 20. 19:30 73 - 110 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Magyar Zoltán
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 19:30 90 - 59 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József
2018. április 7. 18:30 58 - 73 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Tarnai Gyula
2018. április 8. 18:30 56 - 65 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Szájer József
2018. április 8. 19:30 103 - 75 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kapros Roland
2018. április 8. 19:30 88 - 69 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Nagy István
2018. április 9. 19:15 79 - 105 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lövei László
2018. május 27. 18:00 70 - 73 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Matics Sándor
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 13. 18:45 66 - 42 TF E-terem
Játékvezetők: Lövei László, Sentényi Barna
2018. április 13. 19:30 109 - 74 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Makay Dániel
2018. április 13. 19:45 74 - 83 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Szájer József
2018. április 14. 17:00 89 - 66 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Lövei László, Nagy I. László
2018. április 15. 18:30 108 - 71 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás
2018. április 17. 19:00 68 - 81 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Stánicz Péter
2018. április 18. 19:15 69 - 53 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 20. 19:45 88 - 80 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József
2018. április 21. 18:30 77 - 55 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gaál Norbert
2018. április 22. 17:45 68 - 82 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Kapros Roland
2018. április 22. 18:00 70 - 107 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Nagy István
2018. április 22. 18:30 76 - 54 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nepp László, Lázár Zs. György
2018. április 25. 19:30 67 - 62 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Hegedűs Roland
2018. május 3. 20:45 74 - 65 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs
27. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
0: Egyetemi Sportcsarnok
2018. április 26. 20:00 75 - 85 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Nagy I. László
2018. április 27. 19:30 101 - 73 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Nagy István
2018. április 27. 19:45 80 - 56 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Kapros Roland
2018. április 28. 17:00 55 - 47 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Gyurka Tamás
2018. május 7. 19:15 80 - 51 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Nagy I. László
2018. május 8. 19:30 60 - 88 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy István
28. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 4. 18:45 80 - 56 TF E-terem
Játékvezetők: Németh Patrik, Makay Dániel
2018. május 4. 19:45 87 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Matics Sándor
2018. május 5. 18:30 61 - 70 ELTE Sportcsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Magyar Zoltán
2018. május 6. 18:00 53 - 92 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Nagy István
2018. május 6. 18:30 62 - 71 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Gyurka Tamás
2018. május 6. 19:30 64 - 75 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László
2018. május 9. 19:15 93 - 35 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Matics Sándor
29. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 10. 19:30 78 - 55 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Balázs
2018. május 12. 18:00 82 - 64 Kazinczy Ferenc Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László, Győrfy Ruben
2018. május 13. 15:00 73 - 103 Fabriczius József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József
2018. május 13. 18:00 68 - 81 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Szájer József
2018. május 13. 19:00 63 - 74 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Kovács Zoltán
2018. május 13. 19:30 63 - 79 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Gaál István
2018. június 4. 19:45 63 - 82 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László, Gyurka Tamás
30. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 19:30 84 - 58 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Lázár Zs. György
2018. május 16. 19:30 85 - 74 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Hegedűs Roland
2018. május 17. 20:15 60 - 88 TF E-terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel
2018. május 18. 19:30 93 - 60 HIT Park Labdacsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Kozma Balázs
2018. május 20. 18:30 119 - 35 Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Tarnai Gyula
2018. május 20. 19:30 83 - 82 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László, Németh Patrik
2018. június 5. 18:30 81 - 73 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Matics Sándor

Megyei szövetségek