Mérkőzések - Férfi NB II. Közép A
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 28. 20:45 89 - 82 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Matics Sándor
2017. október 1. 16:00 110 - 63 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Móricz Krisztián
2017. október 1. 16:00 85 - 67 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Makay Dániel
2017. október 1. 19:45 60 - 71 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Gaál Norbert
2017. október 3. 19:30 80 - 72 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hegedűs Roland
2017. október 3. 20:30 56 - 81 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szájer József, Pohánka Balázs
2017. december 19. 18:20 95 - 71 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József
2018. május 29. 19:00 80 - 75 The British International School
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 10. 19:30 68 - 80 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Sértő Róbert, Stánicz Péter
2017. október 13. 19:00 77 - 66 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hegedűs Roland
2017. október 14. 17:30 74 - 100 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Matics Sándor
2017. október 14. 18:00 91 - 50 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Szájer József, Magyar Zoltán
2017. október 14. 18:00 78 - 70 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Tarnai Gyula
2017. október 15. 17:00 63 - 49 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Nagy István
2017. október 15. 20:00 64 - 55 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor, Czupi Márton
2017. október 17. 19:30 89 - 57 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Kapros Roland
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 7. 11:00 84 - 67 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gaál István, Hegedűs Roland
2017. október 19. 20:30 60 - 84 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Stánicz Péter
2017. október 19. 20:45 83 - 75 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Németh Patrik
2017. október 20. 20:20 46 - 106 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2017. október 25. 20:30 59 - 74 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Makrai Márton
2017. november 4. 18:00 54 - 76 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
2017. december 19. 19:30 76 - 58 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Varga Fanni Erzsébet
2018. május 8. 19:45 107 - 101 The British International School
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kozma Balázs
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 24. 19:30 78 - 65 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Gaál Norbert
2017. október 25. 19:15 84 - 53 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bognár Domokos
2017. október 26. 20:30 56 - 72 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy István
2017. október 28. 11:00 91 - 85 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Szájer József
2017. október 28. 17:00 100 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Oláh Márk
2017. október 28. 18:00 90 - 48 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Bognár Domokos
2017. október 29. 17:00 66 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Németh Patrik, Kondrák Mihály dr.
2017. október 29. 17:45 86 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Pohánka Balázs
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 10. 20:20 61 - 90 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Nagy I. László, Danka Péter
2017. november 11. 16:00 80 - 99 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Makay Dániel
2017. november 11. 17:00 94 - 65 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Nepp László, Bognár Domokos
2017. november 11. 18:00 80 - 63 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Lázár Zs. György
2017. november 11. 18:00 58 - 97 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szájer József
2017. november 12. 16:00 84 - 96 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Németh Patrik, Sértő Róbert
2017. november 12. 19:45 49 - 71 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Stánicz Péter
2017. december 3. 11:00 110 - 64 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Lövei László, Gyurka Tamás
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 14. 19:30 77 - 69 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Matics Sándor
2017. november 16. 20:45 79 - 88 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra
2017. november 17. 19:00 77 - 68 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2017. november 19. 17:00 100 - 70 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás
2017. november 19. 17:45 86 - 44 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Magyar Zoltán
2017. november 19. 19:45 48 - 94 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Matics Sándor
2017. november 19. 20:00 112 - 75 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy István
2017. november 21. 20:30 74 - 56 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Hegedűs Roland
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 14. 19:20 69 - 81 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Németh Patrik
2017. november 24. 20:20 55 - 73 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Bognár Domokos
2017. november 25. 18:00 47 - 66 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Kapros Roland
2017. november 25. 18:00 70 - 58 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Lázár Zs. György
2017. november 26. 16:00 75 - 96 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Kondrák Mihály dr.
2017. november 26. 17:00 69 - 77 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Pohánka Balázs
2017. november 26. 17:00 74 - 98 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gaál Norbert
2017. december 12. 19:30 75 - 100 The British International School
Játékvezetők: Major Ádám, Kapros Roland
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 28. 19:30 100 - 67 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Hegedűs Roland
2017. november 30. 20:30 69 - 79 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Gaál István, Kapros Roland
2017. november 30. 20:45 62 - 79 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Szilágyi Bálint
2017. december 2. 11:00 77 - 39 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Tarnai Gyula
2017. december 3. 16:00 95 - 38 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Kozma Balázs, Szájer József
2017. december 3. 17:45 66 - 69 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Varga Fanni Erzsébet
2017. december 3. 19:45 103 - 68 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Hartai Tamás
2017. december 3. 20:20 96 - 59 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Bognár Domokos
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 5. 19:30 71 - 54 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Pohánka Gergely
2017. december 6. 19:15 73 - 65 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2017. december 7. 19:30 91 - 101 The British International School
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2017. december 8. 20:20 35 - 68 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Czupi Márton, Kondrák Mihály dr.
2017. december 10. 17:00 80 - 61 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gorka Szabolcs
2017. december 10. 19:00 73 - 68 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál Norbert
2017. december 12. 19:20 64 - 108 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Bognár Domokos
2018. január 31. 19:30 68 - 69 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Szájer József
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 14. 20:45 63 - 67 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Pohánka Gergely
2017. december 15. 20:20 66 - 81 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Czupi Márton
2017. december 16. 17:00 84 - 80 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Németh Patrik
2017. december 16. 18:00 102 - 53 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Bognár Domokos
2017. december 17. 16:00 75 - 81 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Pohánka Balázs
2017. december 17. 17:45 139 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Horváth Csongor
2017. december 17. 19:45 68 - 67 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Stánicz Péter
2017. december 19. 20:30 68 - 94 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Hervay Tibor, Hegedűs Roland
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 5. 19:00 72 - 52 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás
2018. január 6. 15:00 67 - 71 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kovács Zoltán
2018. január 6. 17:00 103 - 57 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Bognár Domokos
2018. január 6. 18:00 74 - 62 The British International School
Játékvezetők: Hartai Tamás, Nagy I. László
2018. január 7. 17:00 102 - 61 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szájer József, Gyurka Tamás
2018. január 7. 17:45 85 - 70 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Gorka Szabolcs
2018. január 9. 19:30 84 - 105 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Czupi Márton
2018. január 9. 19:30 58 - 99 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Stánicz Péter
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 11. 20:45 87 - 72 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nagy-Pál Petra
2018. január 12. 20:20 38 - 73 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Sentényi Barna, Czupi Márton
2018. január 13. 11:00 74 - 70 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Nagy-Pál Petra
2018. január 13. 17:00 68 - 106 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2018. január 13. 18:00 57 - 74 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Szájer József
2018. január 13. 18:00 71 - 59 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Gorka Szabolcs
2018. január 14. 17:00 70 - 78 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Szájer József
2018. január 14. 19:45 64 - 68 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szakáll István dr., Makay Dániel
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 15. 18:20 96 - 65 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Kruk Melinda
2018. január 16. 19:30 128 - 67 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Nagy-Pál Petra
2018. január 18. 20:45 82 - 88 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Németh Patrik
2018. január 19. 19:30 73 - 97 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2018. január 21. 19:00 78 - 100 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Czupi Márton, Bognár Domokos
2018. január 21. 20:00 72 - 54 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás
2018. január 25. 19:30 78 - 76 The British International School
Játékvezetők: Sentényi Barna, Hegedűs Roland
2018. január 25. 20:30 64 - 77 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Czupi Márton, Kozma Balázs
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 27. 17:00 67 - 101 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás
2018. január 27. 18:00 57 - 64 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy-Pál Petra
2018. január 28. 16:00 71 - 79 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Makay Dániel
2018. január 28. 17:00 91 - 69 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Bognár Domokos
2018. január 30. 19:30 56 - 106 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Pohánka Balázs
2018. január 30. 20:20 50 - 77 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Horváth Csongor, Nagy I. László
2018. február 27. 19:45 76 - 107 The British International School
Játékvezetők: Makrai Márton, Nagy-Pál Petra
2018. február 28. 19:30 85 - 49 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Győrfy Ruben
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 1. 20:30 81 - 87 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Matics Sándor
2018. február 3. 11:00 107 - 60 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Hegedűs Roland
2018. február 3. 18:00 61 - 85 The British International School
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Kapros Roland
2018. február 4. 17:45 99 - 96 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Kovács Zoltán
2018. február 6. 20:30 57 - 131 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Sentényi Barna, Oláh Márk
2018. február 6. 20:45 123 - 85 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs
2018. február 21. 19:00 58 - 69 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Németh Patrik, Nagy I. László
2018. április 15. 18:00 60 - 54 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 7. 19:15 71 - 61 Szterényi József Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Nagy-Pál Petra
2018. február 8. 20:15 126 - 47 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Németh Patrik
2018. február 9. 20:20 46 - 68 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Major Ádám, Lázár Zs. György
2018. február 10. 17:00 67 - 87 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Szájer József
2018. február 10. 18:00 52 - 76 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2018. február 10. 18:00 88 - 49 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Pohánka Balázs
2018. február 13. 19:30 72 - 100 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán
2018. április 3. 20:30 88 - 95 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Lázár Zs. György
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 15. 20:00 82 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kruk Melinda
2018. február 15. 20:30 86 - 100 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Gyurka Tamás
2018. február 15. 20:45 107 - 90 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Németh Patrik
2018. február 16. 20:40 76 - 70 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Major Ádám, Nepp László
2018. február 17. 18:00 75 - 78 The British International School
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Kapros Roland
2018. február 18. 16:00 75 - 95 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula
2018. február 25. 15:30 79 - 86 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Magyar Zoltán
2018. március 12. 20:20 88 - 78 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Németh Patrik, Magyar Zoltán
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 22. 18:45 100 - 67 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Gaál Norbert
2018. február 24. 16:00 81 - 89 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Nagy I. László, Kapros Roland
2018. február 24. 17:00 109 - 71 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Tarnai Gyula
2018. február 24. 18:00 81 - 48 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Matics Sándor
2018. február 25. 16:00 65 - 71 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Kapros Roland
2018. február 25. 17:00 66 - 73 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Matics Sándor, Bognár Domokos
2018. február 25. 20:00 75 - 67 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövei László, Nepp László
2018. április 18. 19:00 74 - 83 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kozma Balázs, Németh Patrik
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 1. 19:30 76 - 101 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2018. március 1. 20:45 87 - 67 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Kruk Melinda, Németh Patrik
2018. március 2. 20:20 60 - 79 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zs. György
2018. március 2. 20:45 71 - 78 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Nagy I. László
2018. március 3. 18:00 53 - 113 The British International School
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Hegedűs Roland
2018. március 3. 18:00 65 - 72 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lövei László
2018. március 4. 16:00 58 - 70 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Magyar Zoltán
2018. március 18. 20:30 67 - 83 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Nagy István
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 6. 19:30 67 - 56 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Kozma Balázs
2018. március 8. 20:45 72 - 76 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Szilágyi Bálint
2018. március 8. 18:4501 86 - 68 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Makay Dániel
2018. március 10. 18:00 75 - 89 The British International School
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2018. március 11. 17:00 63 - 75 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Oláh Márk
2018. március 11. 20:00 96 - 83 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József
2018. március 13. 20:30 62 - 81 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Gaál István, Nagy-Pál Petra
2018. május 28. 19:00 92 - 77 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Gyurka Tamás
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 13. 20:00 67 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Horváth Csongor, Pohánka Balázs
2018. március 18. 16:00 60 - 80 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurka Tamás, Szájer József
2018. március 20. 19:45 107 - 81 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Nagy-Pál Petra
2018. március 20. 20:20 62 - 48 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Czupi Márton, Kapros Roland
2018. március 22. 19:30 89 - 109 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Szájer József
2018. március 25. 16:00 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zs. György
2018. április 10. 19:50 75 - 63 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kruk Melinda
2018. április 18. 20:30 57 - 66 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Kapros Roland
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 21. 19:15 90 - 67 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2018. március 22. 20:45 88 - 57 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Nagy-Pál Petra
2018. március 25. 11:00 98 - 83 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Magyar Zoltán
2018. március 25. 19:45 84 - 79 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Hartai Tamás, Kovács Zoltán
2018. március 25. 20:00 88 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zs. György
2018. március 27. 19:30 54 - 71 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Oláh Márk
2018. március 27. 20:30 93 - 92 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2018. március 29. 18:45 67 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Szakáll István dr., Szájer József
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 27. 20:00 92 - 68 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László, Makrai Márton
2018. március 30. 19:00 74 - 68 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kapros Roland, Stánicz Péter
2018. március 30. 20:00 82 - 51 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Makay Dániel
2018. április 3. 20:15 62 - 86 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Gyurka Tamás
2018. április 3. 20:20 75 - 79 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Szájer József, Nagy István
2018. április 5. 19:30 74 - 94 The British International School
Játékvezetők: Stánicz Péter, Gaál Norbert
2018. április 17. 19:30 81 - 90 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Horváth Csongor, Nagy István
2018. április 25. 20:30 52 - 81 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Stánicz Péter
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 5. 20:30 77 - 91 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Szakáll István dr., Nagy I. László
2018. április 5. 20:45 80 - 73 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Németh Patrik
2018. április 7. 18:00 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László
2018. április 8. 16:00 108 - 62 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zs. György, Tarnai Gyula
2018. április 8. 17:00 61 - 73 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Oláh Márk, Magyar Zoltán
2018. április 8. 17:45 86 - 89 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Pohánka Balázs
2018. április 8. 19:00 91 - 71 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Kovács Zoltán, Matics Sándor
2018. május 20. 19:45 78 - 67 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Szilágyi Bálint
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 28. 19:00 81 - 73 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Kapros Roland, Stánicz Péter
2018. április 12. 19:30 62 - 78 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Sentényi Barna, Gyurka Tamás
2018. április 14. 17:00 104 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Tarnai Gyula, Magyar Zoltán
2018. április 14. 18:00 118 - 57 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik
2018. április 15. 17:00 80 - 92 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Kovács Zoltán
2018. április 15. 18:30 61 - 77 The British International School
Játékvezetők: Gaál István, Hartai Tamás
2018. április 15. 20:00 96 - 82 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Pohánka Balázs
2018. április 17. 19:30 87 - 95 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Lövei László, Kruk Melinda
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 11. 20:15 68 - 83 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Nepp László
2018. április 12. 20:45 98 - 73 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor, Czupi Márton
2018. április 20. 20:20 41 - 79 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Major Ádám, Németh Patrik
2018. április 21. 18:00 69 - 50 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Hegedűs Roland
2018. április 21. 18:00 122 - 74 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Makrai Márton, Makay Dániel
2018. április 22. 19:45 76 - 71 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szakáll István dr., Makrai Márton
2018. május 3. 18:00 102 - 60 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Stánicz Péter
2018. május 15. 20:30 98 - 62 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Nagy I. László, Makrai Márton
27. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 24. 19:30 76 - 55 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Sentényi Barna, Lövei László
2018. április 24. 20:00 61 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2018. április 26. 18:45 86 - 85 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Nepp László, Horváth Csongor
2018. április 26. 19:30 56 - 93 The British International School
Játékvezetők: Czupi Márton, Szájer József
2018. május 2. 19:00 72 - 52 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Matics Sándor
2018. május 3. 20:30 88 - 93 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Gaál István, Hegedűs Roland
2018. május 24. 20:15 94 - 84 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Csongor, Szájer József
2018. május 27. 17:00 96 - 63 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
28. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 4. 20:20 49 - 77 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Szakáll István dr., Nagy-Pál Petra
2018. május 5. 17:00 61 - 101 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Gaál Norbert
2018. május 5. 18:00 62 - 92 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Hegedűs Roland
2018. május 5. 18:00 70 - 63 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Lázár Zs. György
2018. május 6. 16:00 89 - 47 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László, Tarnai Gyula
2018. május 6. 17:00 81 - 82 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Hartai Tamás
2018. május 6. 19:45 113 - 63 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Nepp László, Kovács Zoltán
2018. május 14. 19:40 101 - 82 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Gyurka Tamás
29. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 8. 19:30 84 - 60 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József
2018. május 8. 20:45 85 - 56 Szent Benedek Gimnázium
Játékvezetők: Győrfy Ruben, Kapros Roland
2018. május 9. 19:00 69 - 76 Városi Sportcsarnok - Monor
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Németh Patrik
2018. május 12. 16:00 50 - 66 Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
Játékvezetők: Sentényi Barna, Kozma Balázs
2018. május 12. 17:30 105 - 71 The British International School
Játékvezetők: Gaál István, Czupi Márton
2018. május 13. 17:45 123 - 63 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Gorka Szabolcs, Tarnai Gyula
2018. május 13. 18:00 78 - 66 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Bátovszky Zsolt
2018. május 13. 20:00 71 - 96 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Németh Patrik, Kapros Roland
30. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. május 15. 19:30 60 - 66 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Nagy István
2018. május 15. 19:30 61 - 96 Jókai Mór Általános Iskola
Játékvezetők: Lövei László, Matics Sándor
2018. május 15. 20:30 107 - 86 Batthyány Kázmér Gimnázium
Játékvezetők: Oláh Márk, Czupi Márton
2018. május 16. 20:30 60 - 61 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Magyar Zoltán
2018. május 17. 20:00 61 - 77 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
Játékvezetők: Matics Sándor, Stánicz Péter
2018. május 18. 20:20 51 - 82 Puskás Tivadar Távközlési Technikum
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Szájer József
2018. május 19. 18:00 93 - 36 Babits Mihály Gimnázium
Játékvezetők: Czupi Márton, Magyar Zoltán
2018. május 24. 20:30 75 - 72 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Oláh Márk, Lázár Zs. György

Megyei szövetségek