Mérkőzések - Férfi NB I. B Piros
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 15. 17:00 81 - 60 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István (Bogárdi János)
2017. szeptember 15. 19:00 91 - 77 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Józsa A. Junior (Schäffer Béla)
2017. szeptember 15. 19:30 71 - 52 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Gelencsér György, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Páli Kálmán)
2017. szeptember 16. 17:00 81 - 72 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Nyilas István, Kátay Csaba András (Farkas Zoltán)
2017. szeptember 17. 17:00 89 - 94 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövész Csaba, Reisz Péter, Maár Gábor (Faidt Mihály)
2017. szeptember 17. 20:00 69 - 79 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Földi László, Győrki Imre (Balogh László)
2017. október 6. 17:00 83 - 70 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Gelencsér György, Reisz Péter, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 22. 17:30 88 - 74 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Domán István (Bernáth András)
2017. szeptember 22. 19:00 72 - 71 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Vida József, Lövei László, Major Ádám (Gincsai János)
2017. szeptember 22. 19:00 84 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Bagi Bálint, Nagy Viktor, Józsa A. Junior (Hartyáni Zsolt)
2017. szeptember 22. 19:30 85 - 80 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Maár Gábor, Reisz Péter (Farkas Zoltán)
2017. szeptember 23. 16:00 75 - 90 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint (Bodrogváry Iván)
2017. szeptember 23. 16:00 71 - 81 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor (Valovics István)
2017. szeptember 24. 16:30 74 - 69 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Balogh Gyula, Bács Csaba (Farkas János)
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 27. 17:00 81 - 70 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Gál János, Varga-Záray Kata, Győrfy Ruben (Farkas János)
2017. szeptember 27. 17:00 92 - 67 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Vida Béla, Gaál István, Horváth Csongor (Dernei Gábor)
2017. szeptember 27. 18:30 92 - 83 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Bernáth András)
2017. szeptember 27. 19:00 72 - 54 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szakáll István dr., Szilágyi Bálint (Bodrogváry Iván)
2017. szeptember 27. 19:00 78 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Nyilas István, Csallóközi Gábor (Faidt Mihály)
2017. szeptember 27. 19:00 86 - 79 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Sabáli László, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Nagy József)
2017. október 6. 19:00 88 - 84 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László, Horváth Csongor (Schäffer Béla)
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 29. 19:30 80 - 77 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Praksch Péter, Gelencsér György, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2017. szeptember 30. 17:00 90 - 98 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Domán István (Farkas Zoltán)
2017. szeptember 30. 17:30 75 - 82 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Földi László, Bács Csaba, Simon Tamás (Bernáth András)
2017. szeptember 30. 18:30 82 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida Béla, Lövei László, Major Ádám (Schäffer Béla)
2017. október 1. 16:30 85 - 69 Continental Aréna
Játékvezetők: Mészáros Balázs, Lengyel Ádám, Domán István (Pázsitka Ferenc)
2017. október 10. 17:00 88 - 54 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
2018. január 20. 15:30 86 - 79 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakáll István dr., Gaál István, Szilágyi Bálint (Mocsai László)
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 6. 19:00 99 - 90 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Sentényi Barna, Major Ádám (Bognár Tibor)
2017. október 13. 01:27 92 - 86 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Forrai Sámuel)
2017. október 14. 17:00 71 - 74 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Maár Gábor, Nepp László (Téczely Tamás)
2017. október 14. 18:30 68 - 53 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Gaál István, Horváth Csongor (Mocsai László)
2017. október 14. 18:30 96 - 94 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Borgula György, Földi László (Farkas Zoltán)
2017. október 15. 16:30 89 - 66 Continental Aréna
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2017. október 15. 17:00 75 - 84 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Sentényi Barna (Farkas János)
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 20. 16:30 86 - 77 Continental Aréna
Játékvezetők: Lengyel Ádám, Domán István, Bács Csaba (Pázsitka Ferenc)
2017. október 20. 17:00 98 - 80 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Forrai Sámuel)
2017. október 20. 19:00 97 - 58 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szakáll István dr., Nepp László (Nagy János)
2017. október 20. 19:30 76 - 65 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Pécsi Zsolt (Páli Kálmán)
2017. október 21. 16:00 58 - 84 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Sallai István, Nagy Viktor, Gergely Csaba (Dernei Gábor)
2017. október 21. 17:00 85 - 75 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Gaál István, Lövei László (Mocsai László)
2017. október 22. 17:00 84 - 51 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövész Csaba, Földi László, Bálind Attila (Fekete László)
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 25. 19:00 78 - 68 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Gencsev Plámen)
2017. október 27. 17:00 83 - 73 Continental Aréna
Játékvezetők: Válé Flórián, Szakáll István dr., Horváth Csongor (Schäffer Béla)
2017. október 27. 17:30 84 - 74 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Gaál István, Domán István (Dernei Gábor)
2017. október 28. 18:30 67 - 74 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Menyhárt Ferenc, Bagi Bálint (Bernáth András)
2017. október 28. 18:30 75 - 83 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Reisz Péter (Téczely Tamás)
2017. október 28. 19:00 97 - 83 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Sabáli László (Szabadvári János)
2018. január 17. 18:30 76 - 71 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Major Ádám, Németh Patrik (Valovics István)
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 8. 19:30 59 - 76 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kovács Nimród, Gelencsér György, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2017. november 10. 17:00 76 - 73 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Varga-Záray Kata, Józsa A. Junior (Gencsev Plámen)
2017. november 10. 19:00 80 - 70 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Vida Béla, Gaál István (Dernei Gábor)
2017. november 11. 17:00 96 - 95 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Bagi Bálint, Csabai-Kaskötő Brigitta, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
2017. november 11. 18:30 86 - 74 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Vadász Csaba, Borgula György (Balogh László)
2017. november 12. 15:00 101 - 89 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István, Gergely Csaba (Bernáth András)
2017. november 13. 17:00 102 - 90 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Reisz Péter, Koncsek Balázs (Faidt Mihály)
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 16. 19:00 84 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Nagy Viktor, Szakáll István dr. (Dernei Gábor)
2017. november 17. 17:00 75 - 56 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Surányi Gábor, Tóth Kálmán, Kéri István (Bognár Tibor)
2017. november 17. 17:30 64 - 75 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István, Bács Csaba (Farkas János)
2017. november 19. 15:00 96 - 81 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2017. november 19. 16:00 84 - 80 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida József, Lövész Csaba, Gaál István (Várhalmi Zsolt)
2017. november 29. 18:00 86 - 63 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Borgula György, Bács Csaba (Bernáth András)
2018. február 7. 19:00 81 - 76 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert, Pécsi Zsolt (Nagy János)
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 24. 17:00 62 - 83 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Minár László, Vida József, Válé Flórián (Dernei Gábor)
2017. november 24. 17:00 82 - 56 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Hernicz Balázs (Szabadvári János)
2017. november 24. 19:00 67 - 64 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Balog György, Varga-Záray Kata, Józsa A. Junior (Bodrogváry Iván)
2017. november 24. 19:00 88 - 89 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla)
2017. november 25. 17:00 88 - 81 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Fodor Attila, Maár Gábor, Földi László (Fekete László)
2017. november 25. 18:30 83 - 96 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Rácz Zsolt, Varga Zoltán (Farkas János)
2017. december 1. 19:00 87 - 85 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Tóth Kálmán, Kéri István (Forrai Sámuel)
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 2. 17:00 98 - 86 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Sallai István, Gergely Csaba (Zalai Ákos)
2017. december 8. 17:00 88 - 95 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Varga-Záray Kata, Szilágyi Bálint (Schäffer Béla)
2017. december 8. 19:30 70 - 82 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Lövész Csaba, Reisz Péter (Téczely Tamás)
2017. december 10. 17:00 82 - 68 Continental Aréna
Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Domán István (Pázsitka Ferenc)
2017. december 10. 17:00 71 - 65 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Kátay Csaba András (Farkas Zoltán)
2017. december 13. 17:30 56 - 67 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Tóth Kitti (Zalai Ákos)
2017. december 15. 17:30 80 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Maár Gábor, Reisz Péter, Sentényi Barna (Fekete László)
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 20. 17:00 62 - 73 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Földi László, Győrfy Ruben (Bogárdi János)
2017. december 20. 17:30 71 - 79 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Major Ádám (Gencsev Plámen)
2017. december 20. 18:30 89 - 98 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Lövész Csaba (Faidt Mihály)
2017. december 20. 19:00 80 - 67 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
2017. december 21. 17:00 80 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Válé Flórián, Lövei László, Horváth Csongor (Mocsai László)
2017. december 21. 19:00 81 - 74 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Vida József, Surányi Gábor (Hartyáni Zsolt)
2018. január 20. 16:00 79 - 69 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Sabáli László, Magyari Tibor, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 5. 17:00 83 - 61 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. január 6. 16:00 82 - 73 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Surányi Gábor, Szakáll István dr., Kéri István (Nagy János)
2018. január 6. 17:00 80 - 104 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövész Csaba, Varga Zoltán, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2018. január 6. 17:00 84 - 97 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István, Lövei László, Major Ádám (Mocsai László)
2018. január 7. 17:30 64 - 87 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Gelencsér György, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Téczely Tamás)
2018. január 21. 17:00 105 - 89 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Földi László, Horváth Csongor (Farkas János)
2018. január 31. 17:30 78 - 86 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövész Csaba, Maár Gábor, Reisz Péter (Fekete László)
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 9. 19:00 65 - 104 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Nagy Viktor, Szilágyi Bálint (Gencsev Plámen)
2018. január 10. 16:00 92 - 54 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Lövei László, Major Ádám (Schäffer Béla)
2018. január 10. 17:30 77 - 76 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Gergely Csaba, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János)
2018. január 10. 18:30 78 - 101 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Szakáll István dr., Sentényi Barna (Fekete László)
2018. január 10. 18:30 83 - 72 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Farkas Zoltán)
2018. január 20. 17:30 83 - 64 Continental Aréna
Játékvezetők: Domán István, Borgula György, Bács Csaba (Pázsitka Ferenc)
2018. január 31. 19:00 72 - 93 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Tóth Kálmán, Sabáli László (Nagy József)
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 12. 17:00 60 - 70 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Horváth Alajos, Tóth Kálmán, Sabáli László (Nagy József)
2018. január 12. 19:00 88 - 79 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel)
2018. január 13. 17:00 94 - 77 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István, Tóth Cecília (Bernáth András)
2018. január 13. 17:00 90 - 89 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Lövei László, Kozma Balázs (Bogárdi János)
2018. január 13. 17:00 88 - 73 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Varga-Záray Kata, Sentényi Barna, Horváth Csongor (Bognár Tibor)
2018. január 13. 18:30 60 - 63 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Vadász Csaba, Mintál Csaba (Páli Kálmán)
2018. január 14. 17:00 89 - 73 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Csallóközi Gábor (Faidt Mihály)
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 26. 17:30 104 - 77 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Szilágyi Bálint, Major Ádám (Schäffer Béla)
2018. január 26. 19:30 69 - 67 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Horváth Alajos, Magyari Tibor, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. január 27. 16:30 84 - 85 Continental Aréna
Játékvezetők: Válé Flórián, Lengyel Ádám, Szalai Zsolt (Dernei Gábor)
2018. január 27. 17:00 70 - 82 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövész Csaba, Reisz Péter, Vadász Csaba (Téczely Tamás)
2018. január 28. 17:30 73 - 72 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Földi László, Nyilas István (Farkas Zoltán)
2018. február 9. 16:30 66 - 60 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hervay Tibor, Jurák Krisztián, Horváth Csongor (Gencsev Plámen)
2018. március 6. 16:00 92 - 86 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Horváth Csongor, Makrai Márton (Gincsai János)
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 3. 16:00 82 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Józsa A. Junior, Kéri István, Bátovszky Zsolt (Dernei Gábor)
2018. február 3. 17:00 93 - 70 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Győrfy Ruben (Téczely Tamás)
2018. február 3. 18:30 76 - 78 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Varga Zoltán, Borgula György (Zalai Ákos)
2018. február 3. 19:00 75 - 109 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Benedek Zoltán (Németh Csaba)
2018. február 3. 19:00 90 - 80 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Gaál István, Pécsi Zsolt (Nagy János)
2018. február 4. 17:00 83 - 71 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Vadász Csaba, Nyilas István (Farkas János)
2018. március 7. 18:00 94 - 82 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Lövész Csaba, Varga Zoltán, Csallóközi Gábor (Farkas Zoltán)
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 8. 19:15 77 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Vadász Csaba, Nyilas István (Faidt Mihály)
2018. február 9. 17:00 87 - 78 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Gelencsér György, Maár Gábor, Mintál Csaba (Páli Kálmán)
2018. február 10. 16:00 95 - 75 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Varga-Záray Kata, Gaál István (Valovics István)
2018. február 16. 17:30 67 - 59 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Borgula György, Földi László (Bernáth András)
2018. február 16. 19:30 93 - 90 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Lövész Csaba, Maár Gábor, Reisz Péter (Várhalmi Zsolt)
2018. február 17. 17:00 76 - 68 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Varga Zoltán (Farkas Zoltán)
2018. február 20. 17:00 70 - 78 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Válé Flórián, Varga-Záray Kata, Bagi Bálint (Bognár Tibor)
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 9. 17:30 74 - 75 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Balogh Gyula, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos)
2018. február 11. 18:00 76 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Horváth Alajos, Földesi Ádám (Szabadvári János)
2018. február 23. 17:00 75 - 80 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Radnóti Miklós, Tóth Cecília (Faidt Mihály)
2018. február 24. 16:00 97 - 94 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Nepp László (Gencsev Plámen)
2018. február 24. 16:00 77 - 60 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Nagy Viktor, Gaál István, Lövei László (Bognár Tibor)
2018. február 24. 17:00 88 - 81 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Vida Béla, Varga Zoltán, Szakáll István dr. (Farkas Zoltán)
2018. február 24. 17:00 88 - 83 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Boros Tamás, Bagi Bálint, Józsa A. Junior (Nagy János)
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 2. 17:00 71 - 64 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Surányi Gábor, Kéri István (Nagy János)
2018. március 2. 19:00 89 - 76 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Balog György, Gaál István, Sentényi Barna (Gencsev Plámen)
2018. március 2. 19:30 72 - 75 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Kovács Nimród, Csallóközi Gábor (Páli Kálmán)
2018. március 3. 17:00 85 - 93 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Nagy Viktor, Győrfy Ruben (Bogárdi János)
2018. március 3. 17:00 77 - 60 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Mészáros Balázs dr., Lengyel Ádám, Földi László (Bernáth András)
2018. március 4. 16:00 74 - 79 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Lövei László (Schäffer Béla)
2018. március 4. 17:00 88 - 74 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Reisz Péter, Maár Gábor (Faidt Mihály)
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 9. 16:30 82 - 80 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Téczely Tamás)
2018. március 9. 17:30 70 - 66 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István (Dernei Gábor)
2018. március 9. 19:15 79 - 58 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt, Bagi Bálint, Kozma Balázs (Bognár Tibor)
2018. március 10. 16:00 86 - 67 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Szilágyi Bálint, Földesi Ádám (Németh Csaba)
2018. március 10. 17:00 100 - 73 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Magyari Tibor, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2018. március 10. 19:00 88 - 91 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Sabáli László, Benedek Zoltán (Nagy József)
2018. március 11. 16:30 95 - 82 Continental Aréna
Játékvezetők: Pozsonyi László, Borgula György, Domán István (Pázsitka Ferenc)
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 16. 17:00 83 - 61 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Válé Flórián, Lövei László, Major Ádám (Bognár Tibor)
2018. március 16. 19:00 61 - 64 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Magyari Tibor (Forrai Sámuel)
2018. március 16. 19:00 81 - 62 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Józsa A. Junior, Horváth Csongor (Dernei Gábor)
2018. március 16. 19:30 49 - 91 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Gaál István, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Fekete László)
2018. március 17. 18:30 89 - 75 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gelencsér György, Mintál Csaba, Borgula György (Téczely Tamás)
2018. március 18. 15:00 107 - 80 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Faidt Mihály)
2018. március 18. 17:00 98 - 92 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Hartyáni Zsolt)
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 23. 16:00 82 - 62 Continental Aréna
Játékvezetők: Balogh Gyula, Józsa A. Junior, Nepp László (Dernei Gábor)
2018. március 23. 17:30 61 - 69 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos)
2018. március 23. 19:30 76 - 105 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Gelencsér György, Magyari Tibor (Forrai Sámuel)
2018. március 24. 16:00 59 - 62 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László (Farkas Zoltán)
2018. március 24. 17:00 79 - 100 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Szakáll István dr., Győrfy Ruben (Mocsai László)
2018. március 25. 16:00 91 - 83 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Surányi Gábor, Esztergályos Róbert, Sabáli László (Nagy János)
2018. március 25. 16:00 57 - 66 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Benedek Zoltán (Nagy József)
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 29. 19:00 83 - 88 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Boros Tamás, Kulcsár Tibor, Tóth Kálmán (Szabadvári János)
2018. március 29. 19:00 74 - 68 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Minár László, Gaál István, Kéri István (Bodrogváry Iván)
2018. március 30. 17:00 67 - 63 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Sabáli László, Pécsi Zsolt (Forrai Sámuel)
2018. március 30. 19:00 106 - 55 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Szakáll István dr., Nepp László (Schäffer Béla)
2018. március 31. 16:00 77 - 83 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Vida Béla, Radnóti Miklós, Maár Gábor (Gencsev Plámen)
2018. március 31. 17:00 72 - 88 Kossuth Lajos Általános Iskola
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Borgula György, Kruk Melinda (Bognár Tibor)
2018. március 31. 18:30 92 - 99 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 6. 16:30 79 - 73 Continental Aréna
Játékvezetők: Válé Flórián, Sentényi Barna, Horváth Csongor (Schäffer Béla)
2018. április 6. 17:00 88 - 87 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Boros Tamás, Hervay Tibor, Nagy Viktor (Szabadvári János)
2018. április 6. 19:30 66 - 74 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vida Béla, Józsa A. Junior, Nepp László (Dernei Gábor)
2018. április 7. 16:30 68 - 63 Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Varga Zoltán, Mintál Csaba, Nyilas István (Téczely Tamás)
2018. április 7. 17:00 63 - 75 Békéscsabai Evangélikus Sportcsarnok
Játékvezetők: Sallai István, Gergely Csaba, Makrai Márton (Zalai Ákos)
2018. április 7. 17:00 68 - 72 Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Major Ádám, Szilágyi Bálint (Mocsai László)
2018. április 8. 17:00 87 - 72 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Maár Gábor, Reisz Péter (Fekete László)
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 14. 18:00 108 - 72 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Nagy Viktor, Varga-Záray Kata, Domán István (Mocsai László)
2018. április 14. 18:00 67 - 83 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc, Sentényi Barna, Szilágyi Bálint (Bogárdi János)
2018. április 14. 18:00 74 - 105 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Maár Gábor, Magyari Tibor (Forrai Sámuel)
2018. április 14. 18:00 85 - 72 Continental Aréna
Játékvezetők: Gál János, Borgula György, Kapusi Gábor (Bernáth András)
2018. április 14. 18:00 67 - 90 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Nimród, Gelencsér György, Földi László (Téczely Tamás)
2018. április 14. 18:00 86 - 64 Simon János Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Major Ádám, Győrfy Ruben (Bognár Tibor)
2018. április 14. 18:00 90 - 49 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Válé Flórián, Csabai-Kaskötő Brigitta, Gaál István

Megyei szövetségek