Mérkőzések - Férfi NB I. A
1. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. szeptember 29. 18:00 66 - 78 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Frányó Péter, Mészáros Balázs dr. (Gincsai János)
2017. szeptember 30. 01:27 60 - 91 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2017. szeptember 30. 18:00 84 - 68 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Praksch Péter, Minár László (Páli Kálmán)
2017. szeptember 30. 18:00 71 - 85 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
2017. szeptember 30. 18:00 72 - 91 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
2017. szeptember 30. 19:00 69 - 70 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Vida József (Németh Csaba)
2017. december 12. 18:30 73 - 64 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Mészáros Balázs dr. (Hartyáni Zsolt)
2. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 6. 18:00 76 - 67 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Vida Béla (Páli Kálmán)
2017. október 6. 18:00 72 - 73 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László, Vida József (Farkas Zoltán)
2017. október 7. 17:00 87 - 69 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván)
2017. október 7. 18:00 69 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Praksch Péter, Kulcsár Tibor (Faidt Mihály)
2017. október 7. 18:00 94 - 66 Arena Savaria
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Rácz Zsolt (Valovics István)
2017. október 7. 18:00 86 - 64 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Frányó Péter, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt)
2017. október 8. 18:00 87 - 68 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Radnóti Miklós (Farkas János)
3. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 11. 17:00 81 - 91 Krajnyik Akác András Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál, Rácz Zsolt (Valovics István)
2017. október 11. 18:00 75 - 67 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Ádám József, Fodor Attila (Bogárdi János)
2017. október 11. 18:00 72 - 77 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pálla Zoltán, Frányó Péter (Gincsai János)
2017. október 11. 18:30 91 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Török Róbert, Vida József (Forrai Sámuel)
2017. december 1. 17:00 79 - 67 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Török Róbert, Hervay Tibor (Gincsai János)
2017. december 12. 19:00 71 - 90 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes, Nagy Viktor (Valovics István)
2018. január 3. 19:00 85 - 60 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Minár László (Forrai Sámuel)
4. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 13. 18:45 72 - 76 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Balog György (Hartyáni Zsolt)
2017. október 14. 17:00 73 - 62 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Goda László (Schäffer Béla)
2017. október 14. 18:00 84 - 69 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Gál János (Balogh László)
2017. október 14. 18:00 96 - 61 Arena Savaria
Játékvezetők: Frányó Péter, Boros Tamás, Hervay Tibor (Szabadvári János)
2017. október 14. 18:00 86 - 78 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
2017. október 14. 19:00 87 - 88 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Várhalmi Zsolt)
2017. október 15. 01:27 82 - 80 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Praksch Péter, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
5. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 20. 18:00 62 - 58 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Tőzsér Dénes, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla)
2017. október 20. 18:45 74 - 79 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Minár László (Balogh László)
2017. október 21. 18:00 79 - 47 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Hervay Tibor, Goda László (Faidt Mihály)
2017. október 21. 18:00 91 - 86 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Praksch Péter, Balog György (Farkas Zoltán)
2017. október 21. 18:00 91 - 76 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Jakab László (Várhalmi Zsolt)
2017. október 21. 18:00 70 - 75 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Válé Flórián (Gencsev Plámen)
2017. október 22. 18:00 73 - 82 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Hartyáni Zsolt)
6. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. október 25. 18:00 70 - 57 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Söjtöry Tamás, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2017. október 27. 18:00 77 - 67 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Hervay Tibor (Hartyáni Zsolt)
2017. október 27. 18:45 60 - 70 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Benczur Tamás, Ádám József (Bodrogváry Iván)
2017. október 28. 18:00 70 - 110 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Farkas Gábor, Minár László (Fekete László)
2017. október 28. 18:00 78 - 96 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt)
2017. október 28. 18:00 106 - 82 Arena Savaria
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes, Gál János (Gincsai János)
2017. november 30. 18:00 87 - 78 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Söjtöry Tamás (Bodrogváry Iván)
7. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 3. 20:15 86 - 54 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Minár László (Faidt Mihály)
2017. november 4. 18:00 81 - 69 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Tőzsér Dénes, Mészáros Balázs dr. (Fekete László)
2017. november 4. 18:00 69 - 75 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Radnóti Miklós (Páli Kálmán)
2017. november 4. 18:00 75 - 89 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2017. november 4. 18:00 95 - 65 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Balog György, Balogh Gyula (Schäffer Béla)
2017. november 4. 18:00 85 - 58 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Hervay Tibor (Bogárdi János)
2017. november 4. 19:00 65 - 83 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Vida József (Várhalmi Zsolt)
8. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 10. 19:00 94 - 68 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Gál János (Várhalmi Zsolt)
2017. november 11. 17:00 62 - 92 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Frányó Péter, Rácz Zsolt, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván)
2017. november 11. 18:00 77 - 88 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Boros Tamás, Minár László (Hartyáni Zsolt)
2017. november 11. 18:00 95 - 74 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Praksch Péter, Pozsonyi László (Páli Kálmán)
2017. november 11. 18:00 87 - 74 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
2017. november 11. 18:00 97 - 80 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Mészáros Balázs dr. (Faidt Mihály)
2017. november 12. 19:30 78 - 72 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Fodor Attila (Gincsai János)
9. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. november 16. 18:00 85 - 70 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Fodor Attila (Fekete László)
2017. november 18. 18:00 83 - 77 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Farkas Gábor, Söjtöry Tamás (Valovics István)
2017. november 18. 18:00 80 - 86 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Gál János (Forrai Sámuel)
2017. november 18. 18:00 88 - 82 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Balog György, Minár László (Bodrogváry Iván)
2017. november 18. 18:00 60 - 67 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Rácz Zsolt (Balogh László)
2017. november 18. 18:00 77 - 79 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Pozsonyi László (Gencsev Plámen)
2017. november 19. 18:00 76 - 74 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pálla Zoltán, Frányó Péter (Páli Kálmán)
10. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 6. 19:00 99 - 88 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Faidt Mihály)
2017. december 9. 16:00 76 - 65 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Minár László, Kulcsár Tibor (Gencsev Plámen)
2017. december 9. 18:00 96 - 72 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Hervay Tibor (Várhalmi Zsolt)
2017. december 9. 18:00 70 - 88 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Vida Béla (Szabadvári János)
2017. december 9. 18:00 73 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Török Róbert, Rácz Zsolt (Gincsai János)
2017. december 9. 18:00 110 - 106 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Pozsonyi László, Mészáros Balázs dr. (Fekete László)
2017. december 10. 18:00 91 - 85 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
11. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 15. 18:00 83 - 73 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla)
2017. december 15. 19:30 95 - 77 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Frányó Péter (Bodrogváry Iván)
2017. december 16. 18:00 68 - 55 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Török Róbert, Surányi Gábor (Gencsev Plámen)
2017. december 16. 18:00 74 - 65 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Balog György (Faidt Mihály)
2017. december 16. 18:00 64 - 66 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes, Balogh Gyula (Várhalmi Zsolt)
2017. december 16. 18:00 79 - 80 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Gál János, Minár László (Balogh László)
2017. december 16. 19:00 84 - 91 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Fodor Attila (Bogárdi János)
12. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 20. 18:00 76 - 60 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2017. december 21. 18:00 92 - 81 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Török Róbert, Balog György (Gincsai János)
2017. december 21. 18:00 88 - 89 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Gál János (Fekete László)
2017. december 22. 18:00 108 - 92 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, Mészáros Balázs dr. (Farkas Zoltán)
2017. december 22. 18:00 54 - 79 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László, Fodor Attila (Farkas János)
2017. december 23. 15:45 91 - 94 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes, Farkas Gábor (Bodrogváry Iván)
2017. december 23. 18:00 97 - 68 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Ádám József (Páli Kálmán)
13. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2017. december 28. 17:45 115 - 75 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Papp Péter, Ádám József (Valovics István)
2017. december 28. 18:00 60 - 76 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Török Róbert, Söjtöry Tamás, Balog György (Németh Csaba)
2017. december 28. 18:00 77 - 66 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Balogh Gyula, Vida Béla (Hartyáni Zsolt)
2017. december 28. 18:00 85 - 88 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
2017. december 28. 18:30 79 - 84 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Kapitány Gellért, Hervay Tibor (Pázsitka Ferenc)
2017. december 29. 18:00 96 - 81 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Horváth Alajos (Várhalmi Zsolt)
2017. december 29. 18:45 97 - 67 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Pozsonyi László, Fodor Attila (Faidt Mihály)
14. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 5. 18:00 85 - 75 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Pozsonyi László (Páli Kálmán)
2018. január 5. 19:00 100 - 69 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Ádám József, Boros Tamás (Gincsai János)
2018. január 6. 18:00 78 - 69 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Radnóti Miklós (Faidt Mihály)
2018. január 6. 18:00 77 - 61 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Balog György, Hervay Tibor (Gencsev Plámen)
2018. január 6. 18:00 78 - 64 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Balogh Gyula (Schäffer Béla)
2018. január 6. 18:00 66 - 74 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Frányó Péter, Kovács Nimród (Balogh László)
2018. január 6. 18:00 84 - 75 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Fodor Attila (Bogárdi János)
15. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 11. 18:00 99 - 75 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Frányó Péter, Minár László (Várhalmi Zsolt)
2018. január 12. 18:00 84 - 93 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
2018. január 12. 18:00 89 - 85 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Győrffy Pál, Söjtöry Tamás (Hartyáni Zsolt)
2018. január 13. 18:00 62 - 73 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Gál János (Bodrogváry Iván)
2018. január 13. 18:00 81 - 69 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Mészáros Balázs dr. (Balogh László)
2018. január 13. 18:00 89 - 76 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Ádám József, Rácz Zsolt (Fekete László)
2018. január 14. 18:00 74 - 78 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Szalai Zsolt (Gencsev Plámen)
16. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 20. 17:00 65 - 83 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Gál János, Sallai István (Bogárdi János)
2018. január 20. 18:00 96 - 57 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Horváth Alajos (Gincsai János)
2018. január 20. 18:00 85 - 65 Arena Savaria
Játékvezetők: Praksch Péter, Török Róbert, Radnóti Miklós (Páli Kálmán)
2018. január 20. 18:00 106 - 82 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Boros Tamás, Válé Flórián (Forrai Sámuel)
2018. január 20. 18:00 81 - 88 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Gencsev Plámen)
2018. január 20. 18:00 79 - 95 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Farkas Zoltán)
2018. január 20. 20:00 67 - 79 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Frányó Péter, Mészáros Balázs dr. (Faidt Mihály)
17. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 26. 18:00 98 - 86 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Pálla Zoltán, Boros Tamás (Bodrogváry Iván)
2018. január 26. 19:00 98 - 94 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
2018. január 27. 18:00 85 - 70 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Pázsitka Ferenc)
2018. január 27. 18:00 94 - 77 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Minár László, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
2018. január 27. 18:00 78 - 88 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Ádám József, Rácz Zsolt, Balogh Gyula (Balogh László)
2018. január 27. 18:00 84 - 86 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, Fodor Attila (Valovics István)
2018. január 27. 19:00 66 - 76 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György, Hervay Tibor (Várhalmi Zsolt)
18. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. január 31. 18:00 71 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Tőzsér Dénes, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
2018. január 31. 18:00 85 - 79 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Jakab László, Kovács Nimród (Páli Kálmán)
2018. január 31. 18:00 70 - 62 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Minár László, Kulcsár Tibor (Hartyáni Zsolt)
2018. január 31. 18:00 82 - 68 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Farkas Gábor, Fodor Attila (Gincsai János)
2018. március 3. 18:00 57 - 90 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Papp Péter, Jakab László (Várhalmi Zsolt)
2018. március 3. 19:00 92 - 71 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Török Róbert, Hervay Tibor (Bodrogváry Iván)
2018. március 4. 18:00 83 - 79 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Farkas Gábor (Páli Kálmán)
19. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 3. 18:00 88 - 89 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Győrffy Pál, Minár László (Gencsev Plámen)
2018. február 3. 18:00 81 - 72 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Balog György, Kulcsár Tibor (Schäffer Béla)
2018. február 3. 18:00 104 - 105 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Gál János, Vida Béla (Faidt Mihály)
2018. február 3. 18:00 64 - 70 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Boros Tamás, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2018. február 3. 18:00 72 - 96 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Hervay Tibor, Radnóti Miklós (Valovics István)
2018. február 3. 18:00 86 - 63 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Frányó Péter, Rácz Zsolt, Goda László (Forrai Sámuel)
2018. február 3. 18:00 100 - 93 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Török Róbert, Surányi Gábor, Horváth Alajos (Szabadvári János)
20. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. február 7. 18:00 93 - 69 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Farkas Gábor, Minár László (Balogh László)
2018. február 9. 18:00 114 - 109 Arena Savaria
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Söjtöry Tamás, Fodor Attila (Várhalmi Zsolt)
2018. február 9. 18:30 75 - 79 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Frányó Péter (Forrai Sámuel)
2018. február 10. 18:00 76 - 78 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Kulcsár Tibor (Bernáth András)
2018. február 10. 18:00 72 - 77 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Pálla Zoltán, Ádám József (Pázsitka Ferenc)
2018. február 11. 18:00 70 - 74 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Pozsonyi László (Bogárdi János)
2018. február 14. 18:00 83 - 89 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Jakab László, Minár László (Fekete László)
21. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 7. 18:00 80 - 91 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes, Rácz Zsolt (Balogh László)
2018. március 7. 18:00 68 - 73 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Söjtöry Tamás, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc)
2018. március 7. 18:00 102 - 73 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Kovács Nimród (Hartyáni Zsolt)
2018. március 7. 18:30 95 - 86 Arena Savaria
Játékvezetők: Győrffy Pál, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
2018. március 7. 19:00 87 - 99 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Török Róbert, Balog György (Valovics István)
2018. március 28. 18:00 63 - 85 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Papp Péter, Kovács Nimród (Valovics István)
2018. március 29. 18:00 89 - 77 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Ádám József, Frányó Péter (Fekete László)
22. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 10. 17:00 89 - 96 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Gál János, Minár László (Valovics István)
2018. március 10. 18:00 74 - 75 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Söjtöry Tamás, Boros Tamás (Farkas Zoltán)
2018. március 10. 18:00 76 - 81 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Frányó Péter, Jakab László (Faidt Mihály)
2018. március 10. 18:00 89 - 82 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Farkas Gábor, Kulcsár Tibor (Forrai Sámuel)
2018. március 10. 18:00 78 - 94 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, Hervay Tibor (Farkas János)
2018. március 10. 18:00 81 - 90 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Goda László (Gencsev Plámen)
2018. március 10. 18:00 96 - 92 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Balog György, Mészáros Balázs dr. (Fekete László)
23. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. április 4. 18:00 93 - 77 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Balogh Gyula (Faidt Mihály)
2018. április 4. 18:00 108 - 85 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Rácz Zsolt, Goda László (Balogh László)
2018. április 4. 18:00 83 - 71 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Gál János, Mészáros Balázs dr. (Pázsitka Ferenc)
2018. április 4. 18:00 80 - 61 Arena Savaria
Játékvezetők: Benczur Tamás, Boros Tamás, Kulcsár Tibor (Bodrogváry Iván)
2018. április 4. 18:00 66 - 74 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Radnóti Miklós (Páli Kálmán)
2018. április 4. 18:00 77 - 80 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter, Frányó Péter, Fodor Attila (Várhalmi Zsolt)
2018. április 4. 18:00 97 - 89 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Jakab László, Kovács Nimród (Valovics István)
24. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 16. 17:00 84 - 74 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tőzsér Dénes, Ádám József (Gincsai János)
2018. március 17. 18:00 89 - 78 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Pozsonyi László (Farkas János)
2018. március 17. 18:00 81 - 88 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Fodor Attila, Goda László (Bogárdi János)
2018. március 17. 18:00 77 - 72 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Török Róbert, Balogh Gyula (Pázsitka Ferenc)
2018. március 17. 18:00 82 - 72 Belvárosi Általános Iskola
Játékvezetők: Praksch Péter, Söjtöry Tamás, Gál János (Várhalmi Zsolt)
2018. március 17. 18:00 82 - 68 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Pozsonyi László (Farkas Zoltán)
2018. március 17. 19:00 96 - 86 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Farkas Gábor, Kovács Nimród (Páli Kálmán)
25. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 21. 18:00 78 - 81 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (Szabadvári János)
2018. március 21. 18:00 92 - 73 Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba, Tőzsér Dénes, Praksch Péter (Faidt Mihály)
2018. március 21. 18:00 72 - 73 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Minár László, Rácz Zsolt (Gencsev Plámen)
2018. március 21. 18:30 98 - 86 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Mészáros Balázs dr., Menyhárt Ferenc (Schäffer Béla)
2018. március 21. 18:30 81 - 87 Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Török Róbert, Lengyel Ádám (Dernei Gábor)
2018. március 21. 18:30 99 - 75 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Páli Kálmán)
2018. március 21. 19:00 80 - 68 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Győrffy Pál, Jakab László, Goda László (Németh Csaba)
26. forduló
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2018. március 24. 18:00 79 - 67 Körmend Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál, Jakab László (Gincsai János)
2018. március 24. 18:00 93 - 89 Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Balog György, Minár László (Bogárdi János)
2018. március 24. 18:00 74 - 72 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás, Kulcsár Tibor, Goda László (Várhalmi Zsolt)
2018. március 24. 18:00 79 - 70 Messzi István Sportcsarnok
Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Hervay Tibor (Bernáth András)
2018. március 24. 18:00 73 - 72 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Farkas Gábor, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Valovics István)
2018. március 24. 18:00 98 - 77 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Praksch Péter, Gál János, Fodor Attila (Farkas János)
2018. március 24. 18:00 84 - 57 Lauber Dezső Sportcsarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes, Török Róbert, Rácz Zsolt (Balogh László)

Megyei szövetségek